Rozhodnutí poslanců
Sněmovna odhlasovala zdanění církví. Komunistická loupež, řekl Kalousek

23.04.2019 17:52

Církve mají od příštího roku platit daň z peněžitých náhrad, které dostávají od státu za majetek nevydaný v restitucích. Rozhodla o tom Sněmovna, když přehlasovala senátní veto předlohy poslanců KSČM.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Aleš Přibyl (13 hlasů) 23.04.2019 18:03

  Správně co bylo ukradeno má být vráceno, takže začneme u Bílé hory a...

 • daniel Pink (11 hlasů) 23.04.2019 17:58

  tyto restituce jsou nadhodnocene az o 104 miliard Poslanci Kalouskova...

 • Jeroným Pražský b. (11 hlasů) 23.04.2019 18:03

  Církevní restituce jsou obrovský podvod padákového vraha Kalouska,...

 • Guru Jára (7 hlasů) 23.04.2019 18:29

  Co čekala ta topácká zrůdná smečka?Na tomto podvodu století nejvíce...

 • Jan Vacek (6 hlasů) 23.04.2019 19:00

  Zdanění chybně nadhodnocených peněžitých náhrad od státu za majetek...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ústavní soud ČR vždy mluvil o narovnání vztahu, tedy vyrovnání státu a církví, nikoliv o navrácení majetku státu církvím ve formě daru, kdy naprosto legitimní by bylo, že církve nedostanou vůbec nic.

Pakliže došlo Kalouskem k protiústavnímu obdarování církví majetkem a financemi všeho lidu musí být jako každý jiný dar v ČR řádně zdaněn!

0 hlasů

kalousek pujde do nebe.bez debaty.

0 hlasů

Dle názoru renovovaného psychiatra, kdo říká(hlásá) bludy je potencionálně vysoce nebezpečný pro každou společnost!


Nenasytní, aneb kážou vodu, ale pijí víno!
Přisvojují si majetek, který nikdy nevlastnili!
V každém právním státu je naprosto v pořádku, že obdarovaný platí daň!

0 hlasů

to museli krestani pochytit od rasistickych semitu zid-nazi.nepokrades-adam s efcou kradli hned v raji-a starej hospodin je VYKOPAL.mojzis kazal o zlatem teleti a nenasytnosti zida-priklad/jidas/.budeme to muset VYKOPAT do zidostana.tak jako starej hospodin.

0 hlasů

Tak třeba už nebudou mít tolik peněz na právníky, kteří podávají jednu žalobu za druhou a ničí tak kolikrát život obyčejným lidem. Je dobře, že se to daní. Všichni platí daně, měla by i církev.

1 hlas

Jasně, takže když Vám někdo ukradne auto. Po pár letech Vám ho policie najde a vrátí, také budete jistě ráda platit daň z vráceného auta, že ?

2 hlasy

Odsuzovat t.zv. církevní restituce není tak jednoznačné. Napýř Konvent sester Akžbětinek použil peníze na záchranu nemocnice Na Františku před těmi, kdo ji chtěli uloupit
-.--

V pokusu o převod nemocnice do SOUKROMÉHO vlastnictvíi se angažoval bývalý poslanec, člen ODS, někdejší předseda správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a první náměstek ministra zdravotnictví z let 2006 až 2010 Marek Šnaj
Přečtete li si odkaz, budete zírat
https://www.novinky.cz/domaci/502517-exposlanec-snajdr-s-horackem-neuspesne-rozjizdeli-byznys.html

2 hlasy

Ještě kdyby tak sněmovna odsouhlasila, aby všichni ti zlodějští hajzlíci v čele s největším - Kalouskem - vrátili nakradené a zpětně zaplatili daně, to by byla paráda!

3 hlasy

Na to, že pan Kalousek někdy něco ukradl jste přišel jak ? Protože to o něm prohlásil největší porevoluční zloděj a podvodník Babiš ?

1 hlas

To o něm psala woe i zahraniční média (nikoliv bulvární), že patří k nejbohatším lidem v ČR. Na zakoupení rozsáhlých pozemků v okolí Bechyně si zřejmě vydělal v parlamentní alkovně.

1 hlas

Vy nevíte,že Kalousek už se zasloužil i o Bílou horu?

1 hlas

tak a ted budeme muset v parlamente ZRUSIT,se zpetnou platnosti,ty 3 granty dane federaci opci zidofskych+to,co si za ne semiti zidi uz nahrabaly.Cesi semity zidy nijak neutlacovali.ani za 1.republiky,ani za okupace a ani za komousu ne.naopak,byly to semiti zidi,kteri Cechy podrazeli jak za R-U.,tak za nacku.asi to byly oni,kdo podrazil tech 5 uv ksc nackum.a byly to oni,kteri bojovali proti radnemu rozkazu vlady v listopadu 1934 a za nemcinu na karlove universite.

2 hlasy

Dej si studený obklad na čelo a pro jistotu i na varlata. Tvé fobie z židů by tě mohly snad zabavit patřiční odborníci na psychiatrii. Svěř se jim do péče.

4 hlasy

především netykejte,mešuge.a potom se vykašlete na mé tak zvané fobie,a pište k věci.kdyby semiti židi nekradly,nelhaly,tak se na ně každý vykašle.v sssr povraždili 10mil.lidí,povětšině gojimů a vy nic.to jsou holt FAKTA, tak jako rudý teror.vedený lejónem trocký-bronštajnem.nějaké granty k mání? od opce,ajnštajn?restituce,zdaněné nebo ne?

0 hlasů

Omyl,soudruhu.Oni nekradli,oni jen chytře využívali.Nevšiml jsem si,že by toto konání bylo dnes zavrženíhodné.

1 hlas

za prve,nenadavejte mi.za druhe,zlodejna byla, je a bude zavrzeni hodna vzdy.uz byla od adama s efcou v tore.starej hospodin je musel VYKOPAT z raje.mojzis a jezis byli proti.jidas pro.jako bures.at uz krade madoff,gates,sheldon silver nebo standa gross,janousek,krysa rath,sereda rittig,a.novak nebo marc reich s buresem,je to zlocin.zajimave,ze prehlizite mlcenim tech 10 mil.povrazdenych.ale o auschwitzu BECITE od konce valky.byl to semita zid bela kohen kun,kdo vynalezl na Krymu ve vyhlazovacim lagru ranu do tyla.a byli to semiti zidi rita zimmermann a lavrentij berija,kdo vysvetlil nackum jak na vyhlazovani.v zakopanem a krakove.jste holt asi nefsimavy.ale semiti zidi nejsou chytri,dost jich bruci po nevydarenych pokusech o zlodejnu.treba ti " soudci " z miami-gerber,schnberg a goodhart.kaceff-president zidostana byv.olmer jehuda-byv.min.predseda,5 rabinu z brokolina a jeden velkorabin-kseftovali s lidskymi organy a nedavno propusteny sefardicky velkorabin v zidostane atd.to mi nepripada dvakrat chytre.jsou az 41 v tabulce narodu podle IQ.ale jsou nenazrani a vychcani.shalom.

0 hlasů

Ještě ,aby soudci co to budou rozhodovat nepodlehli MASIVNÍM útokům medií , která straní očividně demobloku a tím i gaunerům pedofilní církve.

2 hlasy

Co bylo ukradeno má být vráceno Kalousku - ale lidu! Za prodej odpustků, robotování na církevním majetku, odúmrtí, a ukradení majetku v inscenovaných čarodějnických procesech nebo Křižácké výpravy. Bolševici ani nemuseli mít toho zarostlého Marxe a Engelse. Měli od koho "opisovat".

5 hlasů

Slyšeli jste hlas lidu.My bychom vymáhali náhrady snad i od Sáma.

1 hlas

Co komunisti ve jménu lidu ukradli, má být vráceno lidu ? Tak Vy máte dost :-)))

1 hlas

Woe, já jsem o to, psal jak přišla katolická církev k majetku (především). Ne o tom co jim ex post ukradli komunisté. Dej si raději jeden "zdrávas".

0 hlasů

Zdanění chybně nadhodnocených peněžitých náhrad od státu za majetek nevydaný v restitucích je nesystémovým a nedůvěryhodným účelovým řešením. Poctivým řešením by byla objektivizace, přehodnocení těchto náhrad (odhadu) a jejich snížení na ekvivalentní úroveň.

6 hlasů

Zdanění chybně nadhodnocených peněžitých náhrad od státu za majetek nevydaný v restitucích je nesystémovým a nedůvěryhodným účelovým řešením. Poctivým řešením by byla objektivizace, přehodnocení těchto náhrad (odhadu) a jejich výrazným zvýšením na ekvivalentní úroveň.

0 hlasů

měli by se zveřejnit jména členů řádů a jiných spolků,to by jste se divili, kdo je členem různých řádů,církev sem nepleťte,je jasné,že se tam objeví rodiny politiků,právníků a pod.

5 hlasů

Kalousek bude muset církvím vrátit úplatky, které od nich dostal za prosazení církevní zlodějiny, jinak mu rozbijou hu-bu, jako ferimu.

3 hlasy

Co čekala ta topácká zrůdná smečka?Na tomto podvodu století nejvíce vydělali někteří její členové Khárl a podobní.
Hlavně,že v příštím parlamentu nebudou

7 hlasů

Járo, ač ateista i já se modlím aby ta pakáž skončila v pekle.

4 hlasy

Ještě třeba dodat, že se mělo jednat o vrácení majetku církvi, ale nejvíce se napakovali spolky rytířů, akciovky a s.r.o., (GmbH) registrované mimo naši republiku, Tedy podnikatelské subjekty s možným majitelem církve.

4 hlasy

Správně co bylo ukradeno má být vráceno, takže začneme u Bílé hory a církev se nedoplatí. Získala majetky emigrantů a popravených pánů spolu s katolickou německou šlechtou. Dále byly restituce schváleny rozdílem jednoho hlasu. Přitom pan Schwarzenberk byl ve střetu zájmů jako člen řádu maltézských rytířů , kteří získali v restitucích nejvíce.

13 hlasů

Církevní restituce jsou obrovský podvod padákového vraha Kalouska, který pumpnul a podojil jednoho každého z nás.

11 hlasů

Souhlasím POČÍTEJME, NA ZAČÁTKU CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ SE NEVĚDĚLO KOLIK TO VLASTNĚ DĚLÁ, JEN HMOTNÝ MAJETEK JSEM NĚKDE ČETL PŘEDSTAVUJE 1000 MLDR kČ a platba za ostatní je kolem 90 mldr Kč. takže 1090 mldr Kč to jest 109 000 Kč .
na každého občana naší země. . Navíc církve nás okradli či naší zemi za 2000 let o obrovskou sumu co se jim musela platit, či v dobách čarodějnic zabrala obrovské majetky, v dobách po Bílé hoře to byli neuvěřitelné sumy a majetky atd. Takže , když vyrovnání , tak vyrovnání a ne jen jim platit. Oni se za zvěrstva páchaná na lidech a jejich majetku, svobodě a zdraví jen omluvili a nic nikomu nevraceli a neplatili a věřte jen úroky jdou do astronomických výšek za ta staletí. Navíc naši politici z ODS, ČSSD, KDU a TOP09 vytvořili další nespravedlnost a nechali nás okrást. Restituce se vztahovali na minulost a ne na současnost a tak lidé co ni=c nezavinili musí platit a doufám, že jednou to církve vrátí zpět i s úroky.

4 hlasy

Řekni nám Machu, co konkrétnĕ ukradli Tobě! Nesmis zit v bludu,ktery ti vtloukala KSC, ZE VSECHNO JE VSECH! Tento blud ti dnes splni uz jen Kim Un. Zde mas jen to, na co se zmohli tvi předci a o co ses dopracoval za sveho zivota. Jestli mas malo, zpytuj sve svedomi, cos cely zivot delal.

2 hlasy

Toniku nevím co kdo tobě vtloukal do palice, ale např. státní památky (nyní ČR) patřily všem, a přesto je často pochybným způsobem dostala (ukradla) cizácká šlechta. Občas podvodem s vrácením občanství, zpochybňováním kolaborace s nácky, a nebo pozoruhodného použití rozsudku cizího státu o adopci dospělé osoby, když to bránilo v restituci toho čs. "státního" majetku ( včetně těch památek). Neboť čs.právní řád adopci dospělé osoby nepřipouští! Kdo by si však dovolil kámošům Venci Flašky dělat problémy.

1 hlas

Cizácká šlechta dostala zpět svůj ukradený majetek,často v zuboženém stavu,tak dobře jsme se o památky starali.To,co tu předvádíte,je komunistická závist.Oni by se o blahobyt nezasadili,byli líní.proto museli vzít bohatým.

2 hlasy

Hm., některý ten státní mjetek byl vrácen šlechtě opravený, některý alespoň udržovaný (např. kde byla kasárna nebo sociální zařízení, školy, a pod.). Některý se rozpadal již od války, a další chátrají dál i když byly vráceny původním majitelům. Jinak woe nikomu nezávidím ani o 30 kg. hezčí manželku!

0 hlasů

tyto restituce jsou nadhodnocene az o 104 miliard Poslanci Kalouskova bloku se staraji hlavne o blaho cirkvi a na duchodce či invalidy z vysoka kašlou-Proto dnes dostali přes nenažrane pařaty

11 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.