Podněcování nenávisti
Sněmovní výbor přerušil jednání o vydání Maříkové k trestnímu stíhání

10.03.2020 15:14

Sněmovní mandátový a imunitní výbor v úterý přerušil jednání o policejní žádosti o vydání Karly Maříkové (SPD) k trestnímu stíhání. Na příští zasedání poslankyni zve, aby se mohla k záležitosti vyjádřit, chce také policejní spis. Novinářům to řekl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (5 hlasů) 10.03.2020 17:29

  Většina lidi by uvítala ,aby se vyčistili chlévy a podvody jako...

 • aztek polni (4 hlasy) 11.03.2020 00:47

  A žvanilů co lezou do prdele te soudružce Posseltové ze skopčacké a...

 • Jan Blažek (3 hlasy) 10.03.2020 18:40

  Kdysi DÁVNO jsem četl: "U nás se může psát o všem.Ovšem jsou věci...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 11.03.2020 05:14

  POCHYBNÝ VÝZNAM EU Před chvílí vláda vydala nová opatření proti...

 • aztek polni (2 hlasy) 10.03.2020 23:56

  Na Posseltovi poskoky a vlez do rici a práskáče sudeto křiváky a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky


POCHYBNÉ POSTAVENÍ RUSKA, JAKO VELMOCI.

Rusko není civilizované. Rusko má zbídačené obyvatelstvo trvale ochromované alkoholismem.

Rusko má jaderné zbraně a vzhledem k nefunkčnímu systému kontroly představuje nebezpečí pro celý svět. Asi jako když se dostane orangutan do velína reaktoru.

Rusko stále podrývá, ničí a škodí všem demokratickým státům, protože demokracie představuje pro tuhle hliněnou říši nejhorší nebezpečí.

Ruská zahraniční politika představuje konzistentní tlak na slabá místa všech sousedních i vzdálených zemí, protože Rusové nemají křesťanskou morálku, ale spíše arabskou. Takže vždy vydírají.

Rusko má význam pouze jako přírodní depozitář Země, který je ale ruským režimem - s nímž obyvatelstvo hromadně kolaboruje - bezohledně drancován.

Rusko nezaslouží partnerská jednání o čemkoli. Rusko rozumí jen ukázané síle. Jako zkaženej pes...

RUSKO JE BEZVÝZNAMNÉ A NEDOKÁŽE TEN FAKT STRÁVIT, TAK CHŘESTÍ ZBRANĚMI.

2 hlasy

lepší než okrajina po afro-aziatském puči rasistických semitů žid-názi,,mešuge ajnštajn.a v grůzii nämlich to samé.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

POCHYBNÝ VÝZNAM EU

Před chvílí vláda vydala nová opatření proti šíření koronaviru. Dlužno podotknout, že dělá, co může. Na rozdíl od EU, která kvůli koronaviru přerušila zasedání. Považuji to za naprosto skandální.
Měla to být především EU, která bude přijímat opatření proti skokovému šíření viru, o němž (bohužel) téměř nic neví ani odborníci, natož pak řadoví občané, a který hrozí přerůst ve světovou (evropskou) epidemii, ne-li pandemii, jejíž důsledky jsou nedozírné. Přestože se snažím nepanikařit (nenakupuji do zásoby potraviny a toaletní papír a nerozšiřuji po sociálních sítích poplašné zprávy) situace mě, jako ostatně všechny informované a myslící lidi, velmi znepokojuje.

.
Bohužel nejvyšší evropský orgán zůstává v klidu a nedělá vůbec nic. Drastická řešení (uzavření celé oblasti Severní Itálie – 16 miliónů lidí) nechá na rozhodnutí italské vládě a stejně tak to bude i u dalších členských zemí. Trestuhodná nečinnost orgánů EU v případě takového ohrožení členských zemí a evropské populace se netýká jenom opatření proti šíření koronaviru, ale také další mnohatisícové vlny migrantů, kteří se zběsile tlačí do Evropy z Turecka. Jediné, co neschopní úředníci v Bruselu udělají, je, že Řecku pošlou peníze. Ti hlupáci naprosto ignorují fatální dopady 1. přistěhovalecké vlny před několika lety.

Opravdu nevidím jediný důvod existence tohoto přebujelého evropského politbyra, které nedokáže účinně chránit evropské hranice, nedokáže chránit zdraví svých občanů, nedokáže udělat pro Evropu takřka nic prospěšného a zásadního.

Pevně doufám, že až vyhrocená situace kolem koronaviru pomine, členské státy vystaví EU spravedlivý účet a jednotlivé země se pomocí referenda budou moci rozhodnout, jestli v tak tragicky neschopné instituci chtějí vůbec zůstat.

https://pravyprostor.cz/pochybny-vyznam-eu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pedofil obtěžoval dceru světoznámého anglického antiislamisty a ten ji bránil, ovšem do vězení půjde asi antiislamsita

https://www.eurabia.cz/Articles/43877-pedofil-obtezoval-dceru-svetoznameho-anglickeho-antiislamisty-a-ten-ji-branil-ovsem-do-vezeni-pujde-asi-antiislamsita.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------
Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,“ řekl v projevu na shromáždění Islámské strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v Izmiru.

A svět mlčí a dělá, že se ho to netýká. Stejně jako když Adolf Hitler vydal knižně Mein Kampf. Tehdy si také všichni mohli přečíst, jaké hrůzy diktátor připravuje. Co čeká nejen Židy. Mocnosti s ním obchodovaly a snažily se jej nasměrovat na opačnou stranu. Západ na Rusko a Rusové na Západ. Zbytečně kvůli tomu zemřelo 70 milionů lidí. A nyní opět opakujeme stejnou chybu, jen u jiného státu.

Řecku už Erdogan vyhrožuje dlouho. Přece je dokonce jasně řečeno, že chce dojít do Vídně. To není předvolební rétorika, která se jako mnohé předvolební sliby nikdy nesplní. Evropští politici si tak zvykli před volbami slibovat a po volbách na sliby zapomínat, že si neumí představit, že jiný politik nevyhrožuje planě. Že to, co říká před volbami, hodlá po nich opravdu udělat.

Tohle je ale skutečná budoucí hrozba. Ne hybridní Putin se všemi otrávenými agenty. Ne Čína a její mobily Huawei s cinknutým softwarem. Erdogan nastínil svůj Kampf. A svět dělá, že vlastně neřekl nic. Kdysi Západ podcenil malíře pokojů, a to samé se děje i dnes. Appeasement je tu znovu. Ale on to s tou Vídní myslí vážně. Vidina nové osmanské věčné tisícileté říše by nás měla zalarmovat. Ale zatím řešíme minulé války, ne budoucí.

A EU JEN BLBĚ ČUMÍ, DRŽÍ HUBU A UŽ I TY SVÉ SLAVNÉ SUMMITY ZRUŠILA. CELÝ SVĚT MÁ Z EU PR.DEL A MY JE ZA TO HO.VNO CO DĚLAJÍ BUDEME STEJNĚ VYDRŽOVAT MILIARDAMA EUR Z NAŠICH DANÍ ABY ZA PŮL ROKU PŘIŠLI S TÍM, ŽE SE AFRIČANI STEJNĚ BUDOU PŘEROZDĚLOVAT.
PLATÍME SI VLASTNÍ GENOCIDU ZA NADŠENÉHO HÝKÁNÍ BRUSELSKÝCH POTENTÁTŮ.

CZEXIT

3 hlasy

POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

1 hlas

kdo pak ji udal,vy sluničkáři a hloupí korektní politici?

1 hlas

Hlupáky netřeba udávat,prásknou se sami jako tato ženština. 🐔

1 hlas

Kája Maříková je prosté děvče, neobdařené intelektem. Plácá co si myslí, že jí přinese nějaké zviditelnění. Jako v SPD ostatně všichni, potácející se ve stínu velkého žvanila Okamury.

2 hlasy

Hodně lidí plácá,co si myslí,ale popotahováni za to nejsou.Můžete její názor považovat za hloupý,ale je hloupost trestná?

0 hlasů

vy tady plácáte daleko horší kravíny,tupounku.a lži.ale máte svobodu slova, tak jako ona.chá,chá,chá.šalóm.ajnštajn.

0 hlasů

A žvanilů co lezou do prdele te soudružce Posseltové ze skopčacké a sudetacké bandyokupantů a zloděju! Jenž tu většina lidi nechce. Necht zůstanou za kopečkama a necpou znova k nám jelikož Benešovi dektrey nepadnou kvůli okupantům a vrahům!

4 hlasy

k vám, do židostána se nikdo necpe,ani vy.a to je vaše země co volá.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Mne by zajímako kterej Krhounek to rozpoutal. Doufám, že se najde někdo v PS s koulema zeptá se to.

2 hlasy

Kdysi DÁVNO jsem četl: "U nás se může psát o všem.Ovšem jsou věci též,o nichž psát nemůžeš.
Jinak se OVŠEM,může psát O VŠEM."

A je to tady zas.

3 hlasy

Proboha!, a co rekla tak nenavistneho? Akorat to vysvetlila spise vedecky. V male zemi jako je Cesko se cizi rostliny, hmyz nebo zvirata v lepsimch podminkach rozrostou velmi rychle a vytlaci nebo vyhubi domaci rostliny, zvirata a podobne. Staci se podivat do Everglades. Pred par lety tam nekdo ilegalne zasadil plevel z Brazilie a dnes je po cely Floride a zbavit se ho nemuzou. A o Indijjskem hadu Boa je to jeste horsi. Je to jen par let co nejakej blbecek odhodil par hadu do Everglades a dnes jich je tam pres 100 tisic. A zabyjeji vse co na Floride zije. Nedavno sam guverner chytil jednoho pres 20m. dlouheho hada. Kdyz priliv cizich zivocichu nemuzou kontrolovat v tak velke zemi, jak asi neco takoveho budou kontrolovat nasi umelci v tak malinke zemi?

2 hlasy

python tam žere místní aligátory.možno vidět na you tubě.

0 hlasů

budou to kontrolovat jako kurovce

0 hlasů

Většina lidi by uvítala ,aby se vyčistili chlévy a podvody jako Kalousek 35 miliard a další zloději jako Němcová či Bendl nebo Říman v kauze meziskladu jenž už byla 4 odložená a vždy vrácená Marii Benešovou k došetření. A taky podvody křivárny šulina Havla špiny a dalších jako Horačka či Kocába v případů Chemapol Grup nebo i české spořitelny a fondu Trend!

5 hlasů

kam se hravou tihle zlodějíčkové na lháře, zloděje, jidáše a rasistického semitu žid-názi bureša.zapomínáte též na krysu a jeho 10 spolupachatelů semitů židů.na janouška,fracka bémů,a.nováka,bakalu,rittiga a mrtvolu standy grossa.nejste objektivní,nadržujete židovi.ako to prídě?chá,chá,chá.šalóm,šulíne.

0 hlasů

Hlavně na dementního šulina notorického blba Havla špiny lidské a zdějské. Orangutaní zrůda a primitiv a i pes nebo kočka měli více rozumu než vymaštěnec s knírem narezlí řeznický ps šulin. Jeho legendární podvody a vykradené kramy šulina Havla jako Chemapol Grup či česká spořitelna! Až žije charta chcaní do díry a ty jeho audience pro stáje jelikož většině lidi z toho má prdel a za šulina se většina styděla jelikož to byl ožran a buran a hlavně zloděj šurácký a jeho bilance 2 biliony vykradl a připravil lidi o domy a fakriky díky svému choremu mozku notorického blba!

0 hlasů

velice bezpečné nadávat mrtvolám,mešugene.na rozdíl od vás, já jsem nadával na srandu grossa za jeho života, okamžitě potom, co jsem zjistil jak krade a kupuje kondo v miami,aventura mall.tak,jako teď kritizuji jidáše a bureša,ajnštajn.máte strach a nebo nekritizujete soukmenofce,šulíne?chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Woe, chybí nám Hérakles.

1 hlas

To Vám ještě nedošlo,že je to „aztek polní“ ? 😁

1 hlas

Chudáku a zase budeš demonstrovat ve 20 lidech s Filipovou A kalouskem a dalšíma zlodějema! A zase bude řev a je to zloděj a kdo a zase je to to zloděj a kdo? A přece dementní šulin Havel největší ničema 20 století a spartakiadní vrah je podobný tomuto individuu a špině lidské zlodějské a čuracké. Orangutaní šullin a jeho legendarní podvody a vykradení krámů jako bylo IPB aby jsi mohl koupit a prodat Lucernu šulin křiví. Chudák i pes byl lepší nebo i kocour na rozdíl od šulina by byl poctiví. At žije charta chcaní do díry at žije ničema!

0 hlasů

Vlastíku, prozři, to je jenom kecálista.

1 hlas

Doporučuji přečist o šulinu Havlovi jaky to šulin křiví a kriminálnik a zruda orangutaní a práskač STB Karel sabina. Jak ho jeho kolega co prozřel Petr Cibulka a cituji jeho slova o šulinu křivem je to hovado,zloděj ,vrah a šulin!

0 hlasů

Poslankyně musí vědět,že si má dát bacha na h,ubu.Jako všichni.Ona ta svoboda nikdy není až tak úplně svobodná.

1 hlas

Bacha si musi davat hlavne na tebe, Ovocenka, Henexe, Juniora a Machurka. Vse ostatni je demokraticky.

2 hlasy

Citíš se ohrožen, rusáčku?

2 hlasy

Na Posseltovi poskoky a vlez do rici a práskáče sudeto křiváky a okupanty! A makrelovi Stasi a zloděje! Posseltova soudružka držka ,která zase strká do naši země!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.