Nové vyrovnání
Sobotka se s církvemi neshodl. Ale nutné to prý není

21.11.2013 17:10

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka nenašel shodu se zástupci církví na úpravě církevních restitucí. Obě strany se ale dohodly, že bude zřízena pracovní skupina, která by měla návrhy ČSSD posoudit.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Pavel Haraším (6 hlasů) 21.11.2013 17:33

  Církve vystupují jako arogantní a nadutý spolek flákačů a lidí bez...

 • sandokan Stalone (4 hlasy) 21.11.2013 17:37

  Arogantní a nadutý spratek s IQ tykve je Harašící Pavel, politování...

 • Pavel Haraším (3 hlasy) 21.11.2013 18:36

  Tvůj nick vypovídá o mnohém, fracek na úrovni žáka páté třídy, za nic...

 • w - (2 hlasy) 21.11.2013 20:32

  Běž se vyzpovídat, běž. A nezapomeň si zakoupit nějaký ten odpustek....

 • sandokan Stalone (2 hlasy) 21.11.2013 17:26

  Duka není hlupák,aby vracel co mu podle zákona patří.Čsobotka hraje...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Bez p.Housky už to nějak vadne, starý zlatý časy, donedávna to šlo jako po másle, snad pomůže p.Rath, ten sociálně cítí

0 hlasů

Tak,bando levicovejch primitivů,volte si ČSOBotky a jiné krasavce až do posrání světa!Ámen.
Jdu se vyzpovídat,ale ulevilo se.

1 hlas

Běž se vyzpovídat, běž. A nezapomeň si zakoupit nějaký ten odpustek. Katolická církev s.r.o. ti jej ráda prodá. Pak už budeš křišťálově čistý jako Standa Gross.

2 hlasy

Sobotka chystá geniální tah: vrátí Lidový Dům !!!

Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

0 hlasů

Církve vystupují jako arogantní a nadutý spolek flákačů a lidí bez jakékoliv morálky. Až jim nadělí speciální církevní daň, jak to v historii bylo obvyklé, tak se nebudou moci ničemu divit.

6 hlasů

Arogantní a nadutý spratek s IQ tykve je Harašící Pavel, politování hodná figurka do komiksu.

4 hlasy

Tvůj nick vypovídá o mnohém, fracek na úrovni žáka páté třídy, za nic nestojíš a ani do toho komiksu by Tě nikdo neangažoval.

3 hlasy

A to je všechno? Slabé,chabé,nevtipné ,nemastné a neslané-.Co takhle dát si špenát.Možná by si zesílel a harašit by na chvilku přestalo.
Jsem rád,že tajtrdlíci nevymřeli.
Koho by člověk provokoval.To by byla nuda.No né?

1 hlas

Duka není hlupák,aby vracel co mu podle zákona patří.Čsobotka hraje hlupákům z levice na city.Od právníka je to hloupé.Co jste si cocky zvolili to budete mít a budeš se lhát a krást.
Kdo lže,ten---- a ČSSD nedělá nic jiného od svého památného historického a dobrovolného sloučení s komoušema.
Čeští socani jsou ti "HODNÍ" komouši.
Mají vysoké sociální cítění druhým brát a sobě dávat.
Poctiví ovčané těšte se!Romové radujte se!Bude vám líp.

2 hlasy

Tohle je jak na arabskem trhu ...

1 hlas

Kdo neskáče a nechlastá ,není Čech.Takže neurážejte Araby.
Čsobotka musí zákonitě urážet inteligenci každého ,kdo bez čtyřek dokončil ZDŠ.Jenže takovejch je málo.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.