Ublížení na zdraví
Soud o rok prodloužil Janouškovi přerušení výkonu trestu kvůli zdraví

28.04.2020 10:36 Aktualizováno 28.04. 11:25

Krajský soud v Brně o rok prodloužil lobbistovi Romanu Janouškovi přerušení výkonu trestu. Uvedla to v úterý Česká televize. Janoušek si má odpykávat 4,5 roku za to, že srazil svým vozem ženu a od nehody ujel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (5 hlasů) 28.04.2020 10:47

  Mafie modrých strak, Dalík do penzionu. Janoušek rovnou bez trestu....

 • aztek polni (4 hlasy) 28.04.2020 12:28

  Naše bananová republika se vyznamenala! Zloději a podvodniky mají...

 • Jiří Klempera (2 hlasy) 28.04.2020 14:03

  je to na blití , obyčejnej člověk se spravedlnosti nedovolá

 • aztek polni (2 hlasy) 29.04.2020 00:55

  dementní šulin čurácký vylhaná zmetek a ničema s knírm slizký Havel a...

 • emilek Listopad (1 hlas) 28.04.2020 14:36

  a ZEMAN MYNÁŘ NEJEDLÝ a správce Lán..bez trestu.Holí naflákat ovara a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PŮJDE EU VE STOPÁCH MARXE A LENINA?

Německý velvyslanec v České republice Christoph Israng reagoval na výsledek hlasování k návrhu SPD o zařazení bodu „Vyhlášení referenda o vystoupení z Evropské unie“ na jednání Poslanecké sněmovny. Shodou okolností tak učinil v den 150. výročí úmrtí narození V. I. Lenina — výročí, které si někteří Němci chtěli připomenout vztyčením Leninovy sochy v západoněmeckém Gelsenkirchenu.

Na svém Twitteru velvyslanec Israng 22. dubna 2020 napsal: „výsledek hlasování sněmovny k referendu o vystoupení ČR z EU musí být impulzem, abychom své české partnery a přátele získali ještě více pro Evropu“. Předmětné hlasování bylo čtrnáctým pokusem SPD o zařazení bodu „Vyhlášení referenda o vystoupení z EU“ na jednání Poslanecké sněmovny.
.
Ačkoli bod neprošel, výsledek hlasování je sám o sobě velmi zajímavý. Ze 190 přítomných a hlasujících poslanců bylo 28 pro návrh, 93 proti, ale pozor: 69 se hlasování zdrželo. Z těchto 69 poslanců bylo 63 členů vládních stran a strany, která vládu toleruje. Je to zásadní signál, že ve vládní koalici nepanuje zrovna „prounijní“ nálada. V celém parlamentu se našla pouze jedna jediná strana, jejíž poslanci návrh jednohlasně odmítli: TOP 09. U ODS, Pirátů, KDU-ČSL a STAN ke striktnímu odmítnutí zařazení referenda o vystoupení z EU na program jednání Poslanecké sněmovny nedošlo.Německý velvyslanec svůj komentář k výsledku hlasování české Poslanecké sněmovny k referendu o vystoupení ČR z EU adresoval prostřednictvím hashtagů Ministerstvu zahraničních věcí ČR, Vládě ČR i předsedovi Poslanecké sněmovny. Vzhledem k tomu, že vzkaz spojuje nejenom se svým jménem, ale i se svou funkcí velvyslance Německa v naší zemi, jednoznačně jde o oficiální postoj Spolkové republiky Německo, nejsilnějšího člena EU, nikoliv o názor soukromé osoby plukovníka Christopha Isranga. Tweet vzbudil velmi rozporuplné, vesměs odmítavé reakce veřejnosti. Ze strany v tweetu zmíněných českých orgánů jsme žádnou reakci nezaznamenali.
Německá spolková republika bude od 1. července předsedat Evropské unii. A naši zemi chce slovy pana velvyslance Isranga „ještě více pro Evropu získat“. Proto se ptáme: pro jakou Evropu? Pro Evropu, která neuznává diskusi o všelidovém hlasování? Pro Evropu, která vztyčuje za přítomnosti předsedy Evropské komise sochu Karla Marxe? Pro Evropu, ve které německé město odhaluje na jaře 2020 sochu V. I. Lenina? Vztyčení Leninovy sochy v západní části Německa schválil ultramarxistické straně MLDP německý soud. A oddálil ji pouze koronavirus.

Anebo chce pan velvyslanec získat „české partnery a přátele“ pro Evropu, která nemá strach z názorů občanů, která se nebojí a která odmítá vidění světa očima Karla Marxe a Vladimíra Iljiče Lenina?

Uvádí server ISDe.cz

https://pravyprostor.cz/pujde-eu-ve-stopach-marxe-a-lenina/

CZEXIT

1 hlas

a ZEMAN MYNÁŘ NEJEDLÝ a správce Lán..bez trestu.Holí naflákat ovara a jeho družinu

1 hlas

Dementní šulin čurácký vylhaný estebak špina křivá kriminální z charty chcaní do díry a praskání notorického blba!

1 hlas

je to na blití , obyčejnej člověk se spravedlnosti nedovolá

2 hlasy

Naše bananová republika se vyznamenala! Zloději a podvodniky mají zelenou!

4 hlasy

Případ by dobře zapadl do :Youtube.com - justiční nepravosti.Doporučuji,je to výživné.
https://www.youtube.com/results…

0 hlasů

Hraje to na amnestii . Ale mohli by se o nej v lochu starat Rath , Bartak a Dbaly , spickovy neurochirurg .

0 hlasů

moje rec.jeste tam chybi bubak bures.

0 hlasů

dementní šulin čurácký vylhaná zmetek a ničema s knírm slizký Havel a soartakidní vrah a nula a špina zlodějská a dutá! Charta chcaní dí díra šuina vylhaného estebáka a nototického zloděje Havla a notorického blba!

2 hlasy

Mafie modrých strak, Dalík do penzionu. Janoušek rovnou bez trestu. Kaloskova sekretářka Pakarová potvrzuje žijeme v právním státě zvykněte si.

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.