Kauza Čapí hnízdo
Spokojený Babiš. Abolice není ve hře, cítí se být nevinný

04.12.2019 17:26

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš očekával pokračování svého stíhání v dotační kauze Čapí hnízdo. V reakci na středeční rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana uvedl, že cítí úlevu vzhledem k tomu, že z případu byla vypuštěna jeho rodina.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rudolf Novotný (5 hlasů) 04.12.2019 17:38

  Ta pražská Top-sebranka,viz Nejvyšší Státní Papula,to je teda...

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 04.12.2019 17:44

  98% darebáků se cítí být nevinno, jak jinak. Ještě aby se cítil...

 • daniel Pink (3 hlasy) 04.12.2019 21:45

  nelidska režirovana štvanice Prazske luzy proti Babišovi je...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 04.12.2019 20:42

  Což zřejmě nebránilo tomu, aby ten zrzavý xindl z Milionu chcan.. v...

 • Dalis Dobrota (2 hlasy) 04.12.2019 18:52

  Vy se cítíte vinen nebo nevinen, nebo to jen tvrdíte?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ke spokojenosti moc důvodů nemá - obnovené trestní stíhání, audit EU a další který se blíží o zemědělství a co to udělá s Agrofertem, k tomu demonstrace proti němu desetitisíců a statisíců lidí

0 hlasů

Tož přečet jsem si totok pár příspěvků a je jasné, že šulin Styblo musí být placený provokatér...

0 hlasů

Česko bude muset přijmout zákon o strpění odmítnutých žadatelů o azyl na svém území; je vymalováno! Když nejsou průchozí kvóty na přerozdělování migrantů v zemích EU, tak se to prostě udělá pomocí implementace evropských judikátů do českého práva a nazve se to jinak! Česká republika už nebude přijímat migranty, ale bude hostit “strpěnce” na svém území!

Migrant z Čečenska spáchal v ČR dvě loupeže, přišel o azyl, ale ČR za to zažaloval a teď z něj bude strpěnec! Skandál za bílého dne a vláda v Praze mlčí a tváří se, že se nic neděje!

Návrh na Czexit by přitom už měl dávno ležet na stole!

Vážení přátelé, je zle!

Obvykle to nedělám, ale musím vás hned v úvodu požádat, abyste tento článek okamžitě sdíleli všude se svými přáteli, protože jde o naprostý skandál a situace je natolik výbušná a nebezpečná, že se to ani nedá slovy popsat. Server Česká justice totiž včera jako první informoval o tom, že Česká republika zavede to do svého právního systému tzv. Institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území [1]. Nejde o nic menšího, než o implementaci jedné z evropských směrnic, která je do zákonů implementována již delší dobu tady v Německu a jedná se o následující věc. Podle tohoto právního institutu je daná členská země Evropské unie povinna “strpět” na svém území i ty migranty a uprchlíky, kteří v azylovém řízení n euspěli s žádostí o azyl, anebo o azyl přišli spácháním závažného trestného činu, třeba i vraždy. Tento institut tak znamená, že i odmítnutí běženci a migranti mají na základě tohoto institutu nárok a právo na legální setrvání v hostitelské evropské zemi, která takového odmítnutého azylanta musí na svém území strpět.

Evropský soud.

Těmto migrantům se již tak nebude říkat azylanti, ale “strpěnci” ve smyslu osob, které jsou na území daného státu trpěny a umístěny proti vůli vlády dané země, resp. proti vůli soudů dané země, které strpěné osobě předtím odmítly udělit regulérní azyl. Podle tohoto institutu nesmí orgány členské země takto odmítnutého azylanta deportovat, nesmí mu odpírat pomoc, diskriminovat jej, ani na něj pohlížet j ako na o sobu “nežádoucí”, naopak stát bude mít povinnost na takovou osobu pohlížet jako na osobu, se kterou je potřeba podle zákona mít trpělivost, strpení a osoba se tedy stane “strpěnou”, resp. “strpěncem” .A to není všechno. Strpěná osoba nebude moci být ani vyhoštěna, pokud se na území ČR během svého strpěného pobytu dopustí trestného činu a je odsouzena.

Podle judikátu Evropského soudu se odmítnutí žadatelé o azyl a dokonce i osoby, kterým byl azyl odebrán, dočkají trvalého pobytu v EU. Bude se jim říkat “strpěnci” Chystaná novela azylového zákona přesně definuje, jak bude takový institut strpění vypadat. Odmítnutý žadatel poté, co obdrží rozhodnutí o zamítnutí azylu, bude moci požádat o udělení Potvrzení o strpění na území ČR a jediné, co k tomu bude muset doložit, je místo pobytu na území ČR, tedy nějakou adresu. Novela azylového zákona je vynucena judikátem Evropského soudního dvora vydaného dne 14. května 2019 tzv. Velkým senátem Evropského soudního dvora. Implementace tohoto judikátu do zákonných norem 27 členských zemí EU znamená konec práva národních vlád a orgánů na rozhodování ; o tom, kdo se smí a nesmí pohybovat a pobývat na území evropských zemí. Tento judikát bere národním vládám poslední mechanismus, jak se bránit migrantům a odmítat je v případě, že děr av&yacut e;mi hranicemi Schengenu proniknou do evropských zemí.

Nezisková demonstrace, protest za přijímání migrantů.

Takto funguje nacistická Evropská unie, dámy a pánové. Když to nejde dveřmi a ani oknem, tak nám ty migranty nasunou komínem. A když vypadnou z krbu do obýváku, tak je nemůžete vyhnat, ale musíte je ve svém domě od této chvíle strpět, a to na základě “judikátu” Evropského soudního dvora. Takže, když země V4 nechtěly dopustit přerozdělovací kvóty, tak Brusel nasadil Evropský soudní dvůr, jeho “judikáty” a už to jede z kopce takovým fofrem, že to ani nestíháme pochopit, co se vlastně děje. Celý plán a koncept je dopředu nastavený tak, že migrace bude a hotovo! Podle judikátu Evropského soudu má i zločinec nárok na azyl a ochranu v EU. Pokud o azyl přijde, musí mu země EU poskytnout status “strpěnce” Procesy budování Kalergiho vize multikulturní Panevropy jsou dány předem takovým způsobem, že žádná národní vláda žádné členské země Evropy nemá šanci a ani právo migraci na svém vlastním území nijak bránit! O tom, kdo se smí pohybovat ne území ČR a dalších 26 zemí EU už nerozhodují národní vlády, ani Evropský parlament, ani dokonce Evropská komise, které se nepodařilo politicky prosadit přerozdělovací kvóty, ale rozhodují Evropské soudní dvory pomocí judikátů.

Server Česká justice k celé věci uvedl následující a dovolím si tedy z jejich článku citovat celý blok, protože je to naprosto zásadní a důležité. Podle důvodové zprávy jde o aplikaci judikatury Soudního dvora Evropské unie z letošního roku

0 hlasů

Vymalováno je, ale ve vaší palici, Františku. Vy trpíte dyslexií jako kráva. Stejně jako lehkoživní novináři. Dá se to léčit a opravdu se vám uleví.

Institut strpění je dávno zavedený a dávno praktikovaný. Strpěný se musí zdržovat na jednom místě a nesmí se pohybovat kde chce.

Váš třetí odstavec je dokladem vaší dyslexie - nechápete, o čem se píše, to vás vzrušuje a domýšlíte si - výsledek jsou vaše srance jako od slona. Máte vsugerovanou jakousi kavárnu, jak se svíjí v čemsi... fakt se to dá léčit. Svíjíte se akorát vy ve své dyslexii. Prej Trikolóra stoupá a ODS zaniká! Máte ji fakt těžkou, těžkou.

1 hlas

Nepoučitelní kolaboranti: Bruselské kladivo Babiše nezabije. Pehe chce boje v ulicích. Autoerotické orgasmy Kavárny. Proč asi Trikolóra stoupá a ODS zaniká? A která prasata jsou si rovnější?

PETR HÁJEK přihlíží hemžení kolaborantů Čtvrté říše, kteří věří, že jim protektor pomůže popravit Babiše a v rauši zapomínají, že hra na demokracii nakonec stále ještě musí skončit u voleb

Babiš, Babiš a zase Babiš. Kavárna slaví předčasné Vánoce. Svíjí se v orgasmech před jakýmsi auditem bruselských protektorů. Ti na zadání (a udání) Pirátů a Sorosovy neziskovky Amnesty International nechali zpracovat (převážně českým) auditorům posudek na to, zda je český premiér „ve střetu zájmů“. Už samotný ten termín je orwellovsky obludný a naprosto gumový. Ve střetu zájmů je totiž v podstatě pořád každý. Šlo ale o to, aby další kanón „antibabiš“ dostal bruselské razítko. Den před svým koncem ho poslala do Prahy Komise řízená zapřisáhlým antibabišovcem Junckerem. Takže nemůže být pochyb, co ve spolupráci se Sorosovými lidmi zplodili.

Pražští udavači sice jásají, ale potřebují, aby závěry „auditu“ mohli prohnat Českou televizí a Bakalovými novinami. Jenže zpráva je podle pravidel tajná. Pražský pirát Hřib proto okamžitě vyrazil do Bruselu, aby přesvědčil soudruhy, že je nutné ji zveřejnit. Směšné, protože i bez toho samozřejmě „unikne“ do médií. Paní Slonková už z ní dnes čerpá. Všichni jsou v rauši, jako by přece jen zasvitla naděje na reparát z nezdařeného Chvilkařského Majdanu. Nepoučitelní autoerotici.

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Nebo třeba Každý svého štěstí strůjcem. Případně Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Taková a podobná úsloví najdeme ve všech jazycích. Však mají také většinou prastarý biblický základ. Jeden by proto řekl, že po těch tisících letech, kdy je má lidstvo před očima, už by se po moci toužící ťulpasové mohli poučit. U nás, kde kdysi znala každá babka Bibli lépe než kdejaký kněz, je však Písmo pro většinu lidí už věcí neznámou. K jejich vlastní škodě. Ani Kalouskovi (formálně katolík podobně jako Halík) a jeho druhům z „demobloku“ zjevně nic neříká. Klaní se jinému pánovi.

http://www.protiproud.cz/politika/4791-nepoucitelni-kolaboranti-bruselske-kladivo-babise-nezabije-pehe-chce-boje-v-ulicich-autoeroticke-orgasmy-kavarny-proc-asi-trikolora-stoupa-a-ods-zanika-a-ktera-prasata-jsou-si-rovnejsi.htm

CZEXIT

1 hlas

Nepoučitelní kolaboranti: Bruselské kladivo Babiše nezabije. Pehe chce boje v ulicích. Autoerotické orgasmy Kavárny. Proč asi Trikolóra stoupá a ODS zaniká? A která prasata jsou si rovnější?

PETR HÁJEK přihlíží hemžení kolaborantů Čtvrté říše, kteří věří, že jim protektor pomůže popravit Babiše a v rauši zapomínají, že hra na demokracii nakonec stále ještě musí skončit u voleb

Babiš, Babiš a zase Babiš. Kavárna slaví předčasné Vánoce. Svíjí se v orgasmech před jakýmsi auditem bruselských protektorů. Ti na zadání (a udání) Pirátů a Sorosovy neziskovky Amnesty International nechali zpracovat (převážně českým) auditorům posudek na to, zda je český premiér „ve střetu zájmů“. Už samotný ten termín je orwellovsky obludný a naprosto gumový. Ve střetu zájmů je totiž v podstatě pořád každý. Šlo ale o to, aby další kanón „antibabiš“ dostal bruselské razítko. Den před svým koncem ho poslala do Prahy Komise řízená zapřisáhlým antibabišovcem Junckerem. Takže nemůže být pochyb, co ve spolupráci se Sorosovými lidmi zplodili.

Pražští udavači sice jásají, ale potřebují, aby závěry „auditu“ mohli prohnat Českou televizí a Bakalovými novinami. Jenže zpráva je podle pravidel tajná. Pražský pirát Hřib proto okamžitě vyrazil do Bruselu, aby přesvědčil soudruhy, že je nutné ji zveřejnit. Směšné, protože i bez toho samozřejmě „unikne“ do médií. Paní Slonková už z ní dnes čerpá. Všichni jsou v rauši, jako by přece jen zasvitla naděje na reparát z nezdařeného Chvilkařského Majdanu. Nepoučitelní autoerotici.

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Nebo třeba Každý svého štěstí strůjcem. Případně Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Taková a podobná úsloví najdeme ve všech jazycích. Však mají také většinou prastarý biblický základ. Jeden by proto řekl, že po těch tisících letech, kdy je má lidstvo před očima, už by se po moci toužící ťulpasové mohli poučit. U nás, kde kdysi znala každá babka Bibli lépe než kdejaký kněz, je však Písmo pro většinu lidí už věcí neznámou. K jejich vlastní škodě. Ani Kalouskovi (formálně katolík podobně jako Halík) a jeho druhům z „demobloku“ zjevně nic neříká. Klaní se jinému pánovi.

http://www.protiproud.cz/politika/4791-nepoucitelni-kolaboranti-bruselske-kladivo-babise-nezabije-pehe-chce-boje-v-ulicich-autoeroticke-orgasmy-kavarny-proc-asi-trikolora-stoupa-a-ods-zanika-a-ktera-prasata-jsou-si-rovnejsi.htm

CZEXIT

0 hlasů

Znalci a auditoři spíchnou něco narychlo. Buď tomu nerozumí, nebo za pečlivější práci je nezaplatí. Neprohloupí, když posudek napíšou ve prospěch svého chlebodárce. Za omyl jim totiž nic nehrozí, takže můžou být v pohodě. Kdyby se Babiš soudil o náhradu škody, tak to zaplatí občané.

0 hlasů

nelidska režirovana štvanice Prazske luzy proti Babišovi je srovnatelna se štvanici proti M Horakove pod dohledem STB

3 hlasy

Horáková nebyla sice svatá, ale nebyl to český národní idol - zloděj. Šťvanice zlodějů na obhajobu obrzloděje (asi sedmi tady na diskusi) je směšná, ale v reálu ano, máte stále ještě příliš vlivu, chmatky. Ještě pořád je toto země pro vás.

1 hlas

Co jako vy víte, že Babiš špatného udělal ? No ? Vždyť na něj nasadili profiky, kteří mají přístup k informacím, soudy od kontrolou a nic. Vy jste žvanil pražský a nic víc.

1 hlas

Ten celý cirkus je tak průhledný a nejapný, že je z toho člověku špatně

2 hlasy

Špatně je jen naivům, tohle je v této společnosti běžné. :-D Kdo je připraven, není překvapen.

0 hlasů

98% darebáků se cítí být nevinno, jak jinak. Ještě aby se cítil vinen, když mu doteďka všecko prošlo.

4 hlasy

Kde je těch 35 miliard co rozkradli Kalousci a Šimonovští spolu s dementní špinou Havlem

0 hlasů

Podejte trestní oznámení, ale aby to nebylo křivé obvinění

0 hlasů

V prd*eli, co chcete vědět ještě? Beztrestně rozkradeno. Jinak vy mě nebudete říkat, co se tady všecko rozkradlo, vy v oboru nepracujete. Vy víte úplné kulové, nemyslím to nijak špatně, ale kdybyste znal realitu, dávno vás šlehne.

0 hlasů

Vy se cítíte vinen nebo nevinen, nebo to jen tvrdíte?

2 hlasy

To je naprosto nepodstatné. 100% hodných a nevinných se taky cítí nevinní. A když je ze 100, co se cítí nevinní,10 darebáků, tak jak poznáte, kteří to jsou?

1 hlas

Hodní a nevinní jaksi nejsou před soudem ani obvinění. Když něco udělám, což se vždycky povede, například drcnout do někoho, porušil jsem zákon, lituju, pugét, finančním odškodnění....Co ještě?

0 hlasů

Ta pražská Top-sebranka,viz Nejvyšší Státní Papula,to je teda dílo,oni chtějí od venkova opravdu po papuli.

5 hlasů

??? NSZ sídlí v Brně - vy myslíte prezidenta?

2 hlasy

Což zřejmě nebránilo tomu, aby ten zrzavý xindl z Milionu chcan.. v hnědých hadrech tuto kauzu spolu s několika komedianty nevyřvával na Letné.

2 hlasy

Žiji na venkově a jediný komu bych dal po papuli jsi ty a tobě podobní!

2 hlasy

Aby měly stejný názor i lopaty co hákují u Babiše v zemědělství (fondu) i když věřím že je penězi moc nekazí. Až zavorá pole z řepkou a za drobnou dotaci to bude pouze sekat a hnojit. Aby se tam nerozmnožil plevel. Příp. na chebsku bolševník knížete Metternicha.

1 hlas

Zaměstnanci u Babiše jsou placení dobře a nikdo si na něj nestěžuje. Mají víc, než měli předtím, než to Babiš ukradl. Jsou to totiž jeho voliči. On není blbý, jako většina národa.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.