Vladimir Medinskij
Starosta Prahy 6 je nacista, řekl ruský ministr. Chválil Zemana

06.09.2019 17:40 Aktualizováno 06.09. 19:40

Ruský ministr kultury Vladimir Medinskij přirovnal starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře k vůdci regionální odbočky nacistické strany NSDAP. Vedení pražského obvodu kritizoval za záměr odstranit památník ruského maršála Ivana Koněva.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Guru Jára (11 hlasů) 06.09.2019 18:45

  Kolář:V mládí žil v Norsku, Švédsku a Irsku. Po návratu do České...

 • Petr Pištec (11 hlasů) 06.09.2019 19:48

  Souhlas, podle mne to nacista je. Protože jedině náckovi může vadit...

 • Emanuel Vočko (8 hlasů) 06.09.2019 19:22

  Zrzavá havlistická špína a gauleiter v čele Prahy6 je stejná swině,...

 • Guru Jára (8 hlasů) 06.09.2019 18:22

  Kolář současný=idiot Otec:velvyslanec v Rusku Děd =nacista

 • Petr Rozlil (7 hlasů) 06.09.2019 18:06

  Juniore?, o cem to zase placas? Jaka Ruska okupantska svoloc? Jestli...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

105securitas imperiiSTUDIEideovém, hodnotovém, mravním...) s tím víceméně souhlasily nebo se alespoň neod-vážily proti tomuto výkladu něco namítat. rozsáhlé politické, ekonomické a sociální změny, okleštění politické i hospodářské soutěže, glajchšaltizace kultury byly prezen-továny jako zásadní oprava systému první československé republiky, který měl selhat. komunistům ale na rozdíl od „povolených“ demokratů ovšem o žádnou opravu nešlo – usilovali o ustavení společnosti zcela nové kvality, přičemž měly být všechny dosa-vadní buržoazní hodnoty, politické, ekonomické, občanské či kulturní odstraněny.Přitom je dobré si položit na úvod tyto otázky: V čem spočívá tajemství souznění komunistů s národem a jejich víceméně hladká cesta k uchopení moci po roce 1945? Jak to, že se „internacionální“ komunisté stali náhle nejen tolerovanou a přijatelnou silou tuzemského politického spektra, ale dokonce hlavní silou poválečné „národní revoluce“ (mocensky i ideově: dokázali se prezentovat jako hlavní „antifašistická“ síla, která měla rozhodující vliv v nově zřízených revolučních orgánech státu i samosprávy – v národních výborech, prosadili svůj vládní program, obsadili klíčová ministerstva, ve spolupráci s prokomunistickými křídly stran národní fronty určovali domácí i za-hraniční politiku, která byla předehrou k únoru 1948), která měla zabezpečit české národní zájmy, garantovat územní celistvost a bezpečnost republiky, včetně jejího ne-závislého postavení na mezinárodní rovině? k tomu, že se tento „mistrovský kousek“ podařil hnutí, které bylo od začátku protičeské, protinárodní a protistátní, rozhodujícím způsobem napomohli nacisté. existenční ohrožení českého národa ze strany nacistického německa, de facto poprvé v tisícileté historii českého státu, znamenalo pro českou společnost šok, s jehož po-mocí se komunistům podařilo národu vsugerovat, že jsou nejen vítězem nad nacisty, ale i jediným garantem (ve spojení se sovětským svazem) toho, že se nic obdobné-ho už nebude v budoucnu opakovat. Bez „pomoci“ Hitlera by se komunistům, kteří byli v českých zemích sice etablovanou, nicméně extremistickou stranou s volebním potenciálem okolo 10 % hlasů, moc získat bezpochyby nepodařilo. dalším podstat-ným faktorem byla skutečnost, že země byla osvobozena z východu rudou armádou a k přijetí komunistů jako legitimní národní a vlastenecké strany přispěla i sebevra-žedná politika londýnské exilové vlády v čele s prezidentem edvardem Benešem, kte-rá se snažila národ ujistit, že komunistický sovětský svaz v čele se stalinem je pro bezpečnost a suverénní postavení československa na mezinárodním poli ta nejlepší

0 hlasů

Ano, Emilku mas pravdu! Nikdo tvoje vybliti necetl!

0 hlasů

Oprava: .... rozbíjeli SOCHY ......

0 hlasů

Před a během války němečtí NACISTÉ pálili knihy, rozbíjeli sichy a sprejovali kdeco hákovým kříži

0 hlasů

Možná se Státní bezpečnost USA, která má kancelář i v Praze, pokouší , pomocí českých kolaborantů, vyvolat nepřátelský postoj aspoň některých Rusů vůči Čechům
-.-
LID Ruska, stejně jako LID KLDR, nás považují za své přátele

1 hlas

A jako ten velký znalec historie p. Zeman dělá, že žádné Pražské povstání nebylo, a že Rudá armáda, obzvláště ten Koněv (když zrovna nezabíjel válečné zajatce nebo nepomáhal při Velké Čistce), nesla břímě toho, s teď dokonce 12.000 padlými (byť by nejeden vojenský historik říkal, že 692) ?

http://www.rozhlas.cz/bitvaorozhlas/povstani/_zprava/zajimavosti-prazskeho-povstani--1482057

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Medinského sdělení lze - s jistou mírou politické nadsázky - akceptovat. Neadekváltní akce budí neadekvátní reakci.

1 hlas

Rusáků se tu zastávají jen totálně primitivní hovada. Je to stejné i na jiných diskusních fórech - jen úplní vypatlanci s vypláchnutými hlavami zamrzli v dobách SČSP.

3 hlasy

Juniore, uz jsi precetl prispevek dole, ze ja chci misto sochy Koneva ohromnou sochu Churchila, tak ohromnou aby ji videli ze vsech koutu Prahy. Tak doufam, ze uz me nebudes nadavat Rusaku!

2 hlasy

Ten ministr se prerekl, chtel rict NARCISTA.

1 hlas

dedek byl Heydrichuv slouha a fasoun.
otec velvyslanec v SSSR.
synacek top09.
vic snac vedet netreba :-)))))

5 hlasů

Rusove jsou nasi Slovansti bratri.

6 hlasů

A nezapomen nase sestry!
YouTube: peter scott vlag sochi russia

1 hlas

Vrchní soud v Olomouci dnes snížil trest Jaroslavu Dobešovi a jeho spolupracovnici Barboře Pláškové za prokazatelné znásilnění jedné ze studentek školy Poetrie. Na různých seminářích provozoval „guru Jára“ praktiku „odháčkování“ spočívající v sexuálním aktu. Dalších pět obvinění ze znásilnění vrátil vrchní soud do Zlína k dalšímu přezkoumání.
Článek

Původně sedm a půl roku vězení pro Jaroslava Dobeše za znásilnění snížil olomoucký vrchní soud na pět a půl roku. Jeho společnice Barbora Plášková dostala místo sedmi a půl pět let.

Dobeš tvrdil, že všemožné problémy žen jsou způsobeny háčky, jež v nich zanechali sexuální partneři a které jim znemožňovaly žít plnohodnotný život. Tyto háčky sexuálním aktem ženám údajně uvolňoval. Podle obžaloby se případy ve škole, jež nabízela semináře jógy, tantry, astrologie či práce s energií, děly v letech 2004 až 2007.

Ženy, které měl Dobeš sexuálně zneužít, uvedly, že je jeho spolupracovnice Barbora Plášková mimo jiné pomocí speciálního dýchaní přivedla do stavu, kdy nebyly schopny projevit odpor. Podle soudu ženy nevěděly, v čem praktika spočívá, a následně měly zakázáno o tom mluvit. U některých žen se projevila posttraumatická stresová porucha.

Dobeše s Pláškovou původně krajský soud odsoudil za šest případů znásilnění, hrozilo jim pět až dvanáct let. V pěti případech mohlo jít podle

0 hlasů

jak je videt,souhlasite se mnou.stav naseho soudnictvi a spravedlnosti je PRISERNY.bures,rath,rittig,janousek a bakala&spol.si behaji na svobode.horsi jak v zimbabwe.tam jim aspon konecne ten rasista mugabe zkapal.my buresa porad mame.bude hur.

1 hlas

Dost priblbly, a co to ma delat s nacistou Kolarem?

2 hlasy

OPrava:
Vláda USA uloupila - prostřednictvím britských pirátů, iránský TANKER....

3 hlasy

Vzhledem k pobytu Kolíře v USA a a způsobu, jakým byl ten pobyt placen, bych považoval Koláře za agenta Státní bezpečnosti USA
-.-
Existuje ještě další důvod považovat Kolíře za agenta Stýtní bezpečnosti USA:
Pomník byl postaven z prostředků obřanů ČSSR a občany ČSSR. NENÍ tedy SOUKROMÝM majetkem Kolíře a ten není oprávnšn o něm rozhodovat - Kolář a spol. jsou tedy , podle mne lupiči majetku občanů ČR, ČSSR.
Vláda USA uloupila - prostřednictvím britských pirátů, iránský ranker, KOlář uloupil sochu - evidentnš úkolovaní a řízení jedním PÁNEM

7 hlasů

USA nemá žádnou státní bezpečnost, troubo...!

0 hlasů

copak je to ten homeland security department,ajnstajn?blbe jak troky a dokumentace ZADNA.cha,cha,cha!shalom.

2 hlasy

Možná se Státní bezpečnost USA, která má kancelář i v Praze, pokouší , pomocí českých kolaborantů, vyvolat nepřátelský postoj aspoň některých Rusů vůči Čechům
-.-
LID Ruska, stejně jako LID KLDR, nás považují za své přátele

3 hlasy

Souhlas, podle mne to nacista je. Protože jedině náckovi může vadit symbol porážky nacismu. A dovolávat se toho Pocheho srandovního čulibrka, Petříčka, je fakt legrační.

11 hlasů

Leží Kolář se svým starým v posteli a starej se velmi snaží o pohlavní
styk,
ale ani za svět se mu nechce postavit.
"Pojebaný Putin !!!"
Milec se ptá: "Co má s tím společného Putin?"
"Nevím, ale za Brežněva se mi to nestávalo.

6 hlasů

Kolářův papínek, kovaný komanč a velvyslanec ČSSR v SSSR. Jeho vyčůraný synáček bude najednou něco kázat. Možná ještě že ho třeba Brežněv houpal na kolenou. Tak to jsou ti praví kteří nám chtějí něco kázat o morálce!

4 hlasy

Jen aby se starosta nespletl a místo tibetské vlajky jednou nevytáhl tu s hákovým křížem. Z jeho vystupování člověk fakt neví ke komu se vlastně přiklání. Mě tedy přijde stejně jako ruskému ministrovi, že snad k Němcům. Měl by v tom mít chlapec jasno. A s ním by se měli zamyslet všichni ti, co s ním sympatizují.

7 hlasů

Zrzavá havlistická špína a gauleiter v čele Prahy6 je stejná swině, jako jeho kolaborantský foter a rovněž jejich vzor - chrchlavá swině, kolaborant, agent CIA a StB - Vendelín Bombardér, řečený Chrchlavec....tfuj.

8 hlasů

Neví někdo,kdy Jeroným jr nastoupí další ústavní léčbu?Opět to zde zamořuje puchem,podobným,jako když se odkope jeho matka

6 hlasů

jeroným pražský junior je pi.ča.
ovocenka ještě větší. spíš ču.rák.
dohromady ti dva tvoří brusel (!)

6 hlasů

To jsi vypotil sám, primitive?

0 hlasů

stačilo mi si přečíst tvoje ubohé, zakomplexované příspěvky, tlamo z neziskovky. Doufám že ty i ten ovocnej zmetek jste dost greténoví a nebudete mít děti. Už vychcípejte at je lépe, svině.

6 hlasů

Ty sám jsi jeden velký komplex, bolševická nulo. Mazej zpátky na protproud, tam jsou stejní vypatlanci a hrdinové SSSR.

1 hlas

Kdo ti nach.cal zase do krku?

4 hlasy

Termíny jako nacista, fašista etc jsou nadužívané a naprosto ztratily smysl.Použít termín nacista a nazvat tak starosti v souvislosti s obarveným pomníkem může jen naprostý ignorant.

2 hlasy

tak tak.zprofanovali to hlavne ti profesionalni placky a obeti.soudruzi semiti zid-nazi.kazdy,kdo s nimi nesouhlasi je nacek.treba i ja!k nevire.

0 hlasů

Hele ,ty rektální šleme,zajeď do nory,páchneš na dálku,jak Jeronýmovy pochcaný trenky

4 hlasy

..."starostu"...

0 hlasů

...omlouvat se nemusíš, stejně všichni víme, že jsi vyholený kosočtverec...

3 hlasy

On ten hňup už mokvá od nehtů.......

4 hlasy

Fakt je, že už strašně dlouho nikdo o nikom neřekl, že je nacista nebo aspoň fašista. Nejmíň dvě hodiny.

0 hlasů

Kolář:V mládí žil v Norsku, Švédsku a Irsku. Po návratu do České republiky studoval mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a práva na Západočeské univerzitě v Plzni. Absolvoval také International Legal Studies Program na American University, Washington College of Law ve Washingtonu, D.C. a jeden rok studia germanistiky na Trinity College v irském Dublinu.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zaujala mě u tohoto pána druh jeho vzdělání.Po zjištění že má za sebou Plzeňská práva a podobné instituce ve světě (které ho možná ani neviděli ) mě jeho jednání už neudivuje.
On je tak vyškolen.´´

11 hlasů

Ano, na rozdíl od tebe, demente, je vzdělaný. Ty si nerozeznáš zadnici od xichtu.

1 hlas

chyba tisku?nechtel jste psat ZDELANY,ajnstajn?cha,cha,cha!shalom,meshuge.

0 hlasů

Hlavně u Tebe se nepozná,co je ksicht a co prdel debílku

5 hlasů

Kolář současný=idiot
Otec:velvyslanec v Rusku
Děd =nacista

8 hlasů

Marcel = virtuální idiot.

1 hlas

Lehni nádore,nebo vylízej opruzené Jeronýmovo rekto,třeba budeš sjetej,jako on a doma vyhul fotra

6 hlasů

Z diskuse na iDnes:
"Drzost velkoruské Říše Zla, ve které nic nezapomněli a nic nového se nenaučili, je bezmezná a věčná. Pod vládou kremlofašistického diktátora Putina se tam stále jen vyhrožuje, pletichaří, lže, podvádí, vykořisťuje, vydírá, krade, utiskuje, vězní, mučí a vraždí."

4 hlasy

Ja osobne bych misto sochy Koneva chtel ohromnou sochu Winstona Churchila aby ho videla cela Praha s cigarou v hube jak se nad nami smeje! Hlavne s tim usmevem kdyz in Octobru 1944 v Moskve nabidl kamaradovi Stalinovi rozdelit Evropu na procenta. Vychodni komunistickou a Zapadni kapitalistickou. Google, Wikipedie: "Percentages Agreemnet Churchil", pri jednani v kterem nesmeli byt ani US nebo Francie. A pak se vse podepsalo v February 1945 v Jalte. Diky Winstonovi jsme meli krasny komunisticky raj.

3 hlasy

Howado, iDnes= havlistická čehuúnská žumpa abonentů s LUES a podobnými "ctnostmi"....koneckonců, zeptej se svého ožralého fotra, ten jej má rovněž.

3 hlasy

Tvoje blbost je větší !

2 hlasy

"Medinskij očekává, že po Zemanově obhajobě památníku správa šestého pražského obvodu „přijme správné rozhodnutí“.
Další nadutý okupantský hajzl, který nechápe jak slaboučké jsou pravomoci kolaboranta Zemana...

4 hlasy

Tebe ty smrade bych rád poznal,vzal bych si vojenské okované boty a z tvýho žaludku bych udělal fašírku,z prdele ne,to by se ti mohlo líbit,ty ksindle

4 hlasy

Vždyť by sis je ani nenazul, chcípáčku, někdo by ti musel držet berle..

0 hlasů

Nebohý smrade,táhni na rodnou Ukrajinu

4 hlasy

Nebuď trapnej, ruský upocený poskoku.

0 hlasů

No fajn. Ruský blbeček právě vyboural do SČSP pořádnou díru. Jen tak dál, je potřeba se od té ruské bolševické okupantské svoloči naprosto odtrhnout, ani ten kolaborant Zeman tady nic nesvede.

3 hlasy

Ty z.mrde,vždy když si vyklotáš máminým výtokem,jsi sjetej tak,že zbytek malého mozečku ti to poševní svinstvo rozeržralo zbytek

5 hlasů

Věřím, že v brzké době si policie zjistí tvoje IP číslo a obžaluje tě z obzvláště těžké předsudečné nenávisti, proti etniku, rase, náboženskému vyznání, a vyvolávání ke xenofobní genocidě. Já bych to viděl na 21 až 25 let v nejtěžším nápravném zařízení Mírov či Valtice.

4 hlasy

Já bych to viděl na plané bolševické vyhrožování. Jeroným má naprostou pravdu. Rusáci jsou okupantská svoloč rodem.

1 hlas

....svoloč je tvůj věčně najebaný foter a matka zapařený kosočtverec, ty čehuúnská havlistická hnido.....

3 hlasy

Tak znovu - to, že rusáci jsou okupanti je historický fakt. Bolševici byli a jsou pořád, to je u nich charakterová vada.
Genocidu si páchali u sebe doma bez uzardění po mnohé roky.
Takže co to tady meleš za kraviny?

3 hlasy

Juniore?, o cem to zase placas? Jaka Ruska okupantska svoloc? Jestli mluvis o roce 1968 tak to byla Ukrajinska okupantska svoloc. Prece nebudes lhat a rikat, ze na nas poslal vojska Warsavske smlouvy nejakej Rus a vis moc dobre, ze to byl Ukrajinec Leonid Breznev. Uz to bylo napsano stokrat.

7 hlasů

Byl sice narozen na Ukrajině, ale z ruských rodičů. Takže, jakýpak Ukrajinec.

0 hlasů

fotrovo stredni jmeno-jakovlevic.semitske.mama mazalova.ukrajinska zidule,podle fseho.zena viktorie-zidule.v jeho vlastnim pau mel narodnost ukrajinskou.tedy se citil byt ukrajincem.mohl si vrazit do pasu co chtel,meshugene.ale,pisal tam ukrajinec.s dost zidovinou.shalom,ajnstajn.mimochodem v dobe jeho panovani byli v kgb sefove semiti zid-nazi cernenko a andropov.

1 hlas

https://en.wikipedia.org/wiki/Leonid_Brezhnev

0 hlasů

Marná snaha Rozlile, vy rusáci jste jednou a provždy okupanti a mlžení o tom, kdo byl u vás v SSSR odkud nás Čechy absolutně nezajímá. Jestli vám vládli etnicky nečistí debilové, je nám zcela fuk.

4 hlasy

vy ale nejste Cech,meshuge.vy patrite do afro-aziatskeho etnika.nelibi se?odtahnete do zeme zaslibene,co vola.cha,cha,cha!shalom.a nevotravujte.

1 hlas

Nacista snad neni, ale nevzdelane vypada!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.