Mediální výroky
Státní zastupitelství se musí umluvit Rathovi

06.12.2019 14:10

Krajské státní zastupitelství v Praze se musí veřejně omluvit odsouzenému bývalému hejtmanovi Davidu Rathovi za mediální výroky státního zástupce Petra Jiráta.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Přímotop (2 hlasy) 06.12.2019 22:30

  Peníze do krabic od vína mají opět navrch. A jen na okraj -...

 • daniel Pink (2 hlasy) 06.12.2019 14:40

  medialni štvanice proti Rathovi je trochu podobna se soucasnou...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 08.12.2019 16:38

  Bubububububu!!!!

 • jadoles nepojedu (1 hlas) 07.12.2019 10:08

  Tak státní zastupitelství se bude omlouvat lékaři,který se nestyděl...

 • karel ledvinka (1 hlas) 07.12.2019 14:53

  kdy se omluví opec a krysa rath Českým daňovým poplatníkům za ty...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

MIGRACE A POSTUPNÁ ISLAMIZACE

BORIS MESARIÁ

Je migrace náhodná, neplánovaná nebo naopak dlouho plánovaný proces globalistů na rozvrácení národních bílých států v Evropě? Můj názor je, že se jedná o plánovaný proces na rozvrácení států hlavně ve střední a východní Evropě. Několik vyjádření co dnešní situaci předcházelo:

Richard Kalergi: ,, Člověk budoucnosti bude smíšené rasy. Rasy a třídy dneška postupně zmizí kvůli eliminaci místa, času a předsudků. Euroasijská-negroidní rasa budoucnosti, zevnějškem podobná starověkým Egypťanům, nahradí diverzitu národů a diverzitu jednotlivců. “

V roce 1922 založil ve Vídni “Panevropské” hnutí, které si kladlo za cíl vytvořit Nový světový řád, založený na federaci zemí pod vedením Spojených států. Se vzestupem fašismu v Evropě se od projektu upustilo a “Panevropské” hnutí bylo donuceno k rozpuštění.

Barnettova doktrína: T. Barnett píše: “Konečným cílem je homogenizace všech států světa smícháním ras do jedné světle hnědé rasy. Evropa musí přijmout miliony přistěhovalců z třetího světa. Výsledek bude populace lidí s průměrným IQ 90, příliš hloupých na to, aby chápali, ale dost inteligentních, aby pracovali. “

OSN: Podnecování ke genocidě je také základem neustálých výzev OSN, které požadují, abychom přijali miliony imigrantů, kteří mají “napomoci” s nízkými mírami porodnosti v EU. Podle zprávy zveřejněné v lednu 2000 v posudku OSN v New Yorku s názvem “Rozdělení obyvatelstva”, pod pojmem “Imigrační nahrazení: Řešení pro snižující se a stárnoucí obyvatelstvo,” Evropa bude do roku 2025 potřebovat 159 milionů imigrantů. / Naštěstí se to dosud nepodařilo prosadit /

V červenci 2016 vydala OSN propagační video se slovy: “244 milionů imigrantů je v pohybu. Migrace je nezbytná. Migrace je nutná. Migrace je žádaná. “

EU: Kalergiho plán a Barnettovu doktrínu třeba plnit rovnoměrně na celé ploše EU. Svobodná vůle a volba uprchlíků tím končí. Násilná alokace a relaokace však fungovat nebude. Evropská komise se trvale pokouší omezit suverenitu států unie. Zejména střed a východ EU se tomu vzepře (jak prohlásil Dimitri Aveamopulos, eurokomisař pro imigraci na ČT 24 6.4.2016).

USA: Politický komentátor a bývalý poradce Bílého domu, Patrick Buchanan, říká, že “podpora masové migrace národů třetího světa do Evropy a Ameriky a nahrazení původního obyvatelstva, je ze strany OSN v souladu s jejich proti-západní ideologií, a proto není překvapující. “

Tolik na začátek. Určitě by se dalo pokračovat téměř do nekonečna v takových výrocích. Kdo chce namá problém najít to na internetu. Jaké jsou však cíle a co se už z těch cílů naplnilo?

Výměna obyvatelstva a jeho postupné hloupnutí
Malmö – městě s více než 300 000 obyvateli, z nich se podle městských statistik jedna třetina narodila v zahraničí. V Goteborgu je to 23%, ve Stockholmu je to kolem 20% (1)

Nejrozšířenějším jménem v mnoha zemích se stal Mohamed, např. Amsterdam, Oslo, Londýn. V Paříži je 4 nejrozšířenější. Italské noviny Tempi

Čtvrtina švédských školáků jsou cizinci (9)

Kriminalita
58% pachatelů znásilnění odsouzených ve Švédsku za posledních pět let se narodilo mimo zemi. V 85% případů, kdy se oběť znásilnění a pachatel neznali, byli pachateli přistěhovalci. Čtyři z deseti pachatelů této kategorie znásilnění byli ve Švédsku kratší než jeden rok. K těmto údajům se dopracovali novináři švédské státní televize SVT.

Likvidace sociálního systému
Výdaje v Německu na imigranty v roce 2018 stouply na rekordní úroveň 23 mld eur. BILD

Stále více imigrantů je podezřelých z napojení na organizovaný zločin v Německu (2)

Mnoho obcí po celém Švédsku přerozděluje financování a snižuje základní služby, aby se dokázalo vyrovnat se záplavou imigrantů závislých na dávkách, podle nové zprávy. (3)

Pronikly informace, podle kterých tvoří příjemců minimální dávky ve Vídni ze 43% cizinci. Mimo jiné se ukázalo, že téměř 77 000 cizinců obdrží měsíčně v hlavním městě dávku ve výši asi 838 eur. Největší skupinu příjemců tvořili turečtí imigranti, přičemž v jejich zemi nezuří válka (5)

Podle nejnovějších údajů OECD je 2,85 milionu mladých lidí ve věku 15 až 23 let bez práce, ani se nevzdělává. Přibližně 40 procent z nich jsou buď cizinci, nebo se narodili ve Francii a pocházejí z rodin s alespoň jedním přistěhovaleckým rodičům, uvádí Le Figaro.

Postupná islamizace
Muslimská populace v Německu překročila v roce 2017 šest milionů, a dosáhla tak podle výpočtů Gatestone institutu 7,2% celkové populace 83 milionů. (6)

Zakladatel francouzských Zelených: Evropané musí mít méně dětí, aby uvolnili cestu pro muslimské imigranty (7)

V muslimské škole v Anglii smí dívky obědvat až když jídlo dojedli chlapci (8)

Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu, Spolkový soudní dvůr (Bundesgerichtshof, BGH) vydal rozhodnutí, že nový zákon, který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněny Ústavou (Grundgesetz) . (10)

https://pravyprostor.cz/migrace-a-postupna-islamizace/

0 hlasů

Bubububububu!!!!

1 hlas

kdy se omluví opec a krysa rath Českým daňovým poplatníkům za ty jejich lže, zlodějny a vrátí nám naše peníze i s pokutami?a jeho 10 semitských židů spolupachatelů?chá,chá,chá.šalóm.

1 hlas

Spíše dementní špina narezlá Havlova zlodějská za ty podvody a vykradené biliony jenž za toho zločince kriminálního dosud hradím. Ostuda špina zlodějská

0 hlasů

Tak státní zastupitelství se bude omlouvat lékaři,který se nestyděl urážet ženu na vozíku,bývalou sestru,aniž by se byl alespoň trochu styděl.Nebo nedej Bože omluvil.

1 hlas

Tak státní zástupce je profík, tohle jen sprostý ksindl. Takže jaksi SZ má nějaké standardy chování, ksindl žádné.

0 hlasů

Peníze do krabic od vína mají opět navrch.
A jen na okraj - profláknutý archiv JEDNÉ z advokátních kanceláří (panama-papers) vrací na západě od nás miliony eur do státních kas. Od nás tam figurovalo asi 270 jmen. Nikdo nevrátil ani kačku... Ale nedivím se, novináři mají po několika vraždách strach větší, než v 50-tých letech z Gottwalda a tak se raději drží Čapího hnízda.

2 hlasy

Soudy si stále rozhodují, jak se jim zachce. Když Rath lhal, ale jako obviněný na to má právo, stejně to neznamená že by říkal pravdu.
Státní zástupce nemá důvod se omlouvat. Mimoto něco jiného je lhát u vyšetřovatelů a něco jiného je lhát ve sdělovacích prostředcích. To nesmí, nebo aspoň se mu za to nemá nikdo omlouvat.

1 hlas

Lhaní a zlodějina jsou české národní vlastnosti, co máte proti tomu? Ty jsou povoleny.

0 hlasů

Kdy žačneme řešit Bakalu a zločiny soudruha dementního Havla aby to lidi nemuseli pořád platit za tu špinu zlodějskou a Kocába s Horáčkem v kauzách Fondu Trend či podniku Chemapol Grup jenž oba patří hlavním viníkům spolu s dementní žabou práskačkou narezlou a jistým Václavem Junkem a dvojcí Ruml a Jiří Křižan jenž se oba podíleli na danových únicích a způsobili státu miliardové škody...

0 hlasů

Jestli vás to uklidní, tak nikdy. Co je povoleno pánovi, není povoleno kmánovi. To vás rodiče neučili? Chcete-li spravedlnost, musíte si ji umět sjednat, nebo máte leda hov*no.

0 hlasů

Ten kdo kradl by měl býti potrestán at jde o Bakalu či Kalouska nebo špinu narezlou dementní...

0 hlasů

Chcete najít dívku na jednu noc? Vítejte - www.GetMeets.com

0 hlasů

medialni štvanice proti Rathovi je trochu podobna se soucasnou štvanici proti Babišovi-Ratha dokonce eskorta vezla vrtulnikem v primem prenosu CT Hold skodil gaunerum kolem TOPODS a tak ho zničili U Babiše se jim to nepodari

2 hlasy

Takových výběrek, jaké prováděl Rath a spol, se dělá v republice tři sta za den.Pak se nedivte, jak Rath skáče, že dostal latu jenom on.

0 hlasů

Myslíte? 🤩 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/upect-toustovy-chleba-neni-inovace-rika-audit-agrofertu-skrta-100-milionu-84168?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.