Názor experta
Stávka učitelů: příliš mnoho debaklů! Ale co bude dál?

15.11.2019 10:26 Komentář

Stávka učitelů, která proběhla 6. listopadu, byla jen první z řady protestů kantorů. Nízké platy a chybějící vize ministra školství povedou k řadě dalších událostí. Vítězem první stávky nebyl nikdo. To se však může s dalšími protesty změnit, píše v komentáři viceprezident spolku Pedagogická komora Janek Wagner.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jiří Vejvoda (2 hlasy) 15.11.2019 11:28

    Strážmistr Koudelka a jeho přiteplené bratrstvo z BIS se domnívají,...

  • zdeněk floyd (1 hlas) 15.11.2019 12:20

    čekal jsem když je stávka tak učitelé budou někde na veřejnosti...

  • František Kytnar (1 hlas) 15.11.2019 11:36

    Kdyby se ti kantoři více věnovali výuce a nevychovávali nevzdělané a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

čekal jsem když je stávka tak učitelé budou někde na veřejnosti demonstrovat a vysvětlovat proč stávkují a ne třeba malovat doma pokoj jak ukazovali v tv
no a co bude dál no přece další zimní,letní jarní prostě nějaké prázdniny

1 hlas

Kdyby se ti kantoři více věnovali výuce a nevychovávali nevzdělané a hloupé havlojugen. Úroveň našeho školství kleslo na jednu z posledních příček EU. Mladí spratci se nechtějí učit, tak se musí zrušit maturita z matematiky, aby prolezli. Kantorům od Babiše peníze nesmrdí, ale budou proti němu stávkovat. Proč nestávkovali proti kalouskovi, když jim nic nepřidal. Jste trapní, parchanti na vás kašlou, neposlouchají a mlátí vás, takový máte respekt. Hanba.

1 hlas

Jestliže společnost připustí, aby si kdejaký gauner rodič mohl ve škole diktovat jak s jeho nevychovaným smradem nikoho nic nemůže, jestliže společnost připustí, aby platy učitelů byly demotivující a ti schopní odešli jinam, nemůže se př*iblblá česká společnost včetně Kytnarovic hocha divit, že má, co chce.
Domnívá-li se někdo, že s materiálem sestavájícím v dnešním českém školství již jen z natahovačů rukou pro jakoukoliv almužnu, co jim stát dá a bojícím se odejít pro svou naprostou neschopnost, se budou naše děti a naši vnuci učit dobře, je naprostý mimoň. Český chytrolín, jak se mu přestalo stát rudou botou na krku, si rozložil armádu i policie, školství taky a teď se převelice diví, jak to všechno nefunguje. V práci jeden vedle druhého produkuje zmetek na zmetek, ale moudrý je každý, co by měl učitel dělat, neskutečně.

Kvalitní školství není a nebude. Už jen pro závistivou povahu Čechů někomu vzdělanému přidat na platech.

Ve třídě v reálu naprosto stačí, aby jednou za měsíc nepřilítla kvalitní přespotlamě nejhoršímu strupovi, co tam je, skrz strach těch dnešních "učitelů" i z vlastního stínu, a strup dokonale zařídí nevzdělanost celé třídy.

Prostě vůdce smečky musí být co chvíli před celou smečkou zesměšněn, aby ho smečka nerespektovala. Učitelky mládežník jen tak rozhodně respektovat nebude. Respekt totiž způsobuje jen síla. Teplé slovo nikdy nefungovalo. Příroda to už tak zařídila. Boj o vedoucí roli ve smečce je vždy násilný.

0 hlasů

Strážmistr Koudelka a jeho přiteplené bratrstvo z BIS se domnívají, že za stávkami učitelů stojí "čínští a ruští agenti."

2 hlasy

Podobně stupidní příspěvky píše už dospělý nebo puberťák? Poznat to skutečně není.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.