Prezident ČR
Sucho je podle Zemana větší problém než covid-19

11.05.2020 15:56 Aktualizováno 11.05. 16:56

Sucho je pro Česko důležitějším a zásadnějším problémem než současná krize kolem epidemie nového typu koronaviru, řekl v pondělí v rozhovoru s ČTK prezident Miloš Zeman. Česko by podle něj mělo kvůli suchu vybudovat nové vodní nádrže a přehrady. Zadržování vody v krajině považuje Zeman za nejpodstatnější opatření, protože nyní podle něj voda z republiky odtéká do sousedních zemí bez užitku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rozlilovic Pjotr (6 hlasů) 11.05.2020 17:36

  Aztek Polni nam predstavil sveho tatu: Sulina Polniho:-)

 • Rozlilovic Pjotr (5 hlasů) 11.05.2020 17:08

  Nezapomen, ze jeste tento tyden mas eutanazii zdarma, rudy dedecku. A...

 • Rozlilovic Pjotr (5 hlasů) 11.05.2020 17:29

  Tvoje stara je makrela, rudy dedecku?-)

 • Rozlilovic Pjotr (4 hlasy) 11.05.2020 16:42

  Zdenek Ondracek je prolhane bolsevicke koste!

 • aztek polni (4 hlasy) 11.05.2020 16:37

  Horší byl akorát dementní šulin čurácký vylhaný slizký estebák a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Většina národa nemá Zemana za svého prezidenta, takže i jeho názory jí dávno nezajímají. Když chce tento komunistický politický šíbr něco říct, měl by předeslat, že mluví ke svým věrným - tj. komunistický odpad, nejhorší primitivové a tupci této země - ti mu dali hlasy. Jako všichni živočichové ale i Zeman brzy uhyne a vyhynou i komunističtí pohrobci.....naštěstí...

0 hlasů

Největší problém ČR je Zeman a Babiš. 🐷

0 hlasů

největší problem dementní šulin čurácký vylhany slizky estebák slepičí Havel! A pak dvojce hnupu Minář a Bartoš! Jeden ano nebyl volen a koko Bartoš vymazanec a demonstrace jenž jsou pro smích lidem!

1 hlas

proto volte naseho Moravaka okamuru,co nekrade.nikdo nechce zlodeje a cizaka.

0 hlasů

Tos´trefil, Ruská svinko. Nikdo Tě tady nechce. A nedolejzej, máš svý ruský platformy.

0 hlasů

netykejte,mesugene.

0 hlasů

Zeman má pravdu.

2 hlasy

nejlepsi president od benese.smutne,ale pravda pravdouci.

0 hlasů

Nelep se na něj mešuge, Ty máš azteka jako nahrávače.

0 hlasů

netykejte a neopicte se,ajnstajn.

0 hlasů

Tak už mu někdo nalejte ať neotravuje.

1 hlas

ještě že nás neotravuje dementní šulin Drahoš a vymatěnec Bartoš prázdna hlava dutá!

0 hlasů

Skutečně nevím,jak by mohla proti suchu být prospěšná přehrada.Tam je voda v betonovém korytu,ale my potřebujeme vodu v půdě.

0 hlasů

„Tak už je to černé na bílém.“ Vláda za zády občanů přijímá do ČR migranty, tvrdí Okamura. Čtete, co se děje

Michaela Šojdrová ve zpravodajském pořadu České televize Události, komentáře dne 31. října uvedla, že Česká republika v roce 2018 udělila 47 azylů a doplňkovou ochranu 117 žadatelům, z toho asi 50 syrským uprchlíkům, kteří přišli do České republiky de facto ilegálně. Následně tyto informace potvrdila i v rozhovoru pro iDNES.cz a dodala, že se jednalo o Iráčany, Syřany a Afghánce.

Podle europoslankyně by se stát měl podřídit kvótám EU týkajících se migrantů a měl by je „naplnit bezpečně“.

„Je často i v zájmu České republiky, aby i druhé členské státy plnily společnou evropskou legislativu, společné právo,“ uvedla Šojdrová.


Celá věc však pobouřila českého poslance Tomia Okamuru, který obvinil vládu ze lži. Ze židle ho zvedla především konkrétní čísla.

„Přitom nám vláda a média stále tvrdily, že je u nás jen oněch pověstných „12 uprchlíků“. No, stačí se projít večer po Václavském náměstí v Praze plném černošských drogových dealerů, a všichni víme, že to není pravda,“ prohlásil.
Dále poukázal na to, že i politici ostatních stran „potvrzují, že u nás nelegální imigranti ve skutečnosti jsou, a dokonce to podporují“. Jako příklad pak zmínil KDU-ČSL.

Připomněl navíc i to, že podle ČTK policie v celém Česku loni odhalila 4992 cizinců, kteří v naší zemi pobývali nelegálně. Je to tedy o 254 více než tomu bylo v roce 2017.

Dále v příspěvku na Facebooku Okamura zmínil i několik kauz spojených s nelegálními migranty v Česku, k nimž došlo letos. Například připomněl odmítnuti plzeňským soudem vyhostit nelegální imigrantku, která se živila jako striptýzová tanečnice. Dále popsal případ nelegálního afrického migranta Abdallaha Ibrahima Dialla, který podle všeho znásilnil českou dívku u na Litoměřicku.

„Drogy v centru Prahy jsou distribuované africkými imigranty. Policie zadržela v okolí Václavského náměstí během osmi měsíců více než sto dealerů – v drtivé většině šlo o Afričany. Byli mezi nimi i žadatelé o azyl v zemích EU. Policisté u nich našli kokain, extázi i marihuanu,“ napsal Okamura.

Ve svém příspěvku se poté obrátil na ministra vnitra ČR Jana Hamáčka. Požadoval po něm vysvětlení faktu, že se podle výroční zprávy německé spolkové policie za rok 2018 počet migrantů, kteří nelegálně překročili hranice z Česka do Německa, zvýšil.

„Zatímco v roce 2017 jich bylo 4035, vloni to bylo 4295, což je nárůst o 6,5 procenta!“ alarmuje politik a dodává, že se podle německé policejní statistiky do Česka vrátilo 942 nelegálů.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/zpravy-z-domova/tak-uz-je-to-cerne-na-bilem-vlada-za-zady-obcanu-prijima-do-cr-migranty-tvrdi-okamura-ctete-co-se-deje/
------
Německo: důchodce se vystěhoval ze svého domu, aby vytvořil prostor pro migranty

Klaus Roth, 75, žije v Neckartailfingen u Stuttgartu se svou partnerkou, které je 73. Neckartailfingen je vesnice s přibližně 3 800 obyvateli. Více než před rokem byla vesnice, ve které bylo již 40 migrantů, pověřena, aby přijala ještě více.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/nemecko-duchodce-se-vystehoval-ze-sveho-domu-aby-vytvoril-prostor-pro-migranty/

CZEXIT

2 hlasy

https://manipulatori.cz/p-tomio-okamura-ve-dvaceti-minutach-radiozurnalu-eristicka-argumentace-a-recyklovany-hoax/

0 hlasů

"Zadržování vody v krajině" a "lesy" nejsou dvě odlišné věci. Argumentativně (listnatý) les tu vodu dokonce zadržuje nejlépe. Specificky za současného počasí:
- když nad vysoušeným polem zaprší, tak se ta voda často takřka ihned vypaří.
- když nad lesem zaprší, tak ta voda spíše zvládne prosakovat do hlubších vrstev zeminy když se ve stínu lesa nevypaří - a to celé včetně tvorby podzemní vody*. Navíc se lesem má přírozenou bariéru proti erozi zemědělské půdy (eroze zjednodušeně znamená, že půda je mj. ochuzená o ornici), a les má pro okolí i poněkud chladící účinek proti pařákům.

A to celé neznamená, že jakákoliv přehrada nutně nesmysl. Ale podmínky v Česku jsou spíše jak například tady u Berlínu v nížinách (včetně nápodobných špatných dopadů zemědělské politiky za NDR), než jak někde ve Švédsku natož v Himalajích - a tudíž snadno sotva sníh, na tání kterého české přehrady obvykle spoléhají. Navíc, kdyby se v ČR omezilo spotřebu vodu jen na domácnosti (beze zahrad a bez mytí aut), tak taková na české poměry mega-přehrada Orlík by zásobila jen na 18 měsíců.

*Viz například:
http://www.wrrl-info.de/cz/docs/wrrl_steckbrief_waldumbau_cz.pdf

1 hlas

v praze je sedum kopcu.Cechy po vetsine kopcovite.urodna puda akorat kolem labe a na jizni Morave.jinak vhodne pro pestovani brambor a prasat.

1 hlas

Kde vychovali Tebe, mešuge? Pořád dlužíš odpověď. Pěstuje se ovoce, vepři se chovají. Takže - odkud jsi a pro koho tady trolíš, PRASE?

1 hlas

netykejte,mesuge.

0 hlasů

Co se týče těch solárních elektráren, stranou toho, že si tady jistě mnozí zvládnou sami vypočítat kolik energie z takové solární elektrárny na hektaru a kolik energie z řepy na hektaru, když se má jáderné elektrárny (včetně specifického odpadu) za to "nejlepší", tak proč se vlastně obtěžuje vodou potřebující řepou když se dá ohřívat vodu na topení a limuzínou jet i elektricky?

0 hlasů

Opravdu výživná diskuze, že se nestydíte!

1 hlas

https://www.ctidoma.cz/politika/cesti-nocni-vlci-budou-jezdit-na-kole-policie-jim-za-trest-zabavi-motorky-59997

1 hlas

Sucho v hrdle .

0 hlasůaztek polni 11.05.2020 17:04
kirvono

Jediný ožran retardovaný šulin čuracký VOČKO slizký slepičí estebácký konfident a nula lečená a jako MYNÁŘ s prasetem 24 hodin ožralý OVAR ta nula s motanicí trestních činů a tyran jako KLAUS PERO

3 hlasy

Tahni šuline do prdele! At žije šulin čurácký vylhaný slizky slepiči koko Havel retadrovaný chudák a zrůda orangutaní odporná estebácká nula a konfidentská!

2 hlasy

Kdepak jsi byl dedo? Ovcacek te prebaloval?

2 hlasy

Aztek Polni nam predstavil sveho tatu: Sulina Polniho:-)

6 hlasů

Ty chudáku náměsto volá šuline s Minářem chudákem a Kalouskem kri´minálníkem pro troly a hnupi a je to zloděj a zas je to zloděj! A kdo dementní šulin čurácký vylhaný slizky slepičí odporný Havel stebácké prase a chudák konfident a vymaštěnec!

1 hlas

tak volite okamuru nebo co.

0 hlasů

Soudruzi se zoceluji:

https://www.lidovky.cz/svet/koronavirus-v-evrope-ustupuje-staty-rusi-opatreni-v-rusku-je-epidemie-na-vrcholu.A200511_134613_ln_zahranici_ele

4 hlasy

Co zkusit přehradu na Vltavě mezi obcemi Roztoky a Čimice? Pražáci by měli elektřinu i koupaliště.

0 hlasů

Musím říct, že to je neotřelá myšlenka :-) Přehrada by byla šikmá, jak Hladová zeď. Stejně byste na ní pracovali vy, venkovští silozpyti a silážní projektanti...

2 hlasy

Vypada to, ze v Lanech prestali nalejvat na sekyru:-)

2 hlasy

Jediný ožran retardovaný šulin čuracký Havel slizký slepičí estebácký konfident a nula lečená a jako Miky Volek 24 hodin ožralý ta nula s knírem a tyran jako Causesku!

1 hlas

Nezapomen, ze jeste tento tyden mas eutanazii zdarma, rudy dedecku. A je videt, ze se moc trapis:-)

5 hlasů

Tahni šulině čurácký skopčácký. at žije Rudá armáda a hnaliskopčáký až do Berlína šmejdy a vrahy sudetácké. A ještě hnat pitomiu Makrelu ze Stasi bude čisto u nás! A s i ni i Layenovou-Kalouskouvou špinu odpornou sudetáckou a s ní zrůdu Marfušu dršku

1 hlas

Tvoje stara je makrela, rudy dedecku?-)

5 hlasů

Tahni šuline at žijou vrazi z NATO šulini čuráčci zabijácí jako Vrah Busch či dementní děvka HIlari vražedkyně vylízaná s Mullerem a dále pedofilní Bill a vrah Reegan! At zase budou zabíjet nevinné s pomoci vlez prdele šulina čuráckého havla slizkého vylhaného slepičího estebáka a konfidenta! At žijou elity vrahu!

1 hlas

Jo jo... Sucho v hrdle je prevít...

3 hlasy

Zdenek Ondracek je prolhane bolsevicke koste!

4 hlasy

Horší byl dementní šulin čurácký vylhaný slizký Havel slepečí zrůda orangutaní! A retardovaný šulin žabí a primitiv a odporrné prase fekální!

3 hlasy

Zase nam chce vnucovat kanal Mynar-Nejedly-Ovcacek?-)

2 hlasy

Bude zase vnucované dementní šulin Bartoš ožrala už nšěkolikrát lečený a pablb Minář a titalní vymaštěnec a kriminálnik Kalousek 35 miliard šulin vykradl plus vojáky a spících prasetem s motýlkem skopčákem a nulou kopečkářskou!

1 hlas

Sucho? To ma ten ozrala zase "zizen"?-)

1 hlas

Horší byl akorát dementní šulin čurácký vylhaný slizký estebák a ničema slepičí Havel zrůda orangutaní z OF kriminálník a prase retardované a bachor vypitých konaků! Nouma a primitivní nula ožralá ležíci někde ve škarpě šulin čuracký žabí!

4 hlasy

aztek polni 11.05.2020 17:33
TO JE TRESTNÍ ČIN-SOUKUPE
NADÁVAD TI JDE POD JMÉNE AZTEK,ŽE

0 hlasů

Tahni šuline a hnupe vymazanu chudáku! At žije šulin čurácký vylhaný slizký estebácký slepičí Havel odporný chudák a špina zlodějská orangutaní zrůda!

1 hlas

Dedo, nemel bys vysazovat meducinu:-)

3 hlasy

Tahni šuline čurácké mezi skopčáky fašoune s Marfušou z Bavor špinou a zrůdou sudetáckou!

4 hlasy

Tebe taky prebaluje Ovcak?-)

1 hlas

Tahni šuline skopčácký odporní at žijou sudetáci držky zlodějské a Layenová-Kalousková a šulina posseltoví!

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.