Telefonování za volantem se prodraží. A nejen to

Domácí
25. 9. 2018 18:26
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Pokuta až deset tisíc za používání telefonu za volantem a jen polovina bodů pro novopečené řidiče. To jsou jen některé z novinek ministerstva dopravy, které chystá revoluci v bodovém a pokutovém systému. Přísnější tresty by vyhovovaly i spoustě řidičů. Více v reportáži Karla Zídka. 

video/20180925/ZMENY DOPRAVY.mp4

Autor: - red -Foto: archiv , ČTK/Glück Dalibor

Další čtení

ilustrační fotografie

Voda v přírodních koupalištích na jihu Moravy je stále vhodná ke koupání

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Návrh zákona omezuje telefony ve školách od roku 2027. Odborníci volají po věcné diskusi

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ministr Macinka mluví o „ústavním puči“, prezident Pavel považuje jeho slova za nebezpečná

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ