Polské hovězí
Tomanova slova nejsou férová. Poškozují český trh restaurací

07.02.2019 19:06

Slova ministra zemědělství Miroslava Tomana (za ČSSD) o luxusních restauracích, které nabízejí polské maso místo argentinského, poškozují český trh restaurací.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (5 hlasů) 07.02.2019 19:54

  A co chtějí ti různí původem klempří, instalatéři a pod. slyšet za...

 • Bob Kadet (5 hlasů) 07.02.2019 19:59

  To myslíš pana restauratéra nebo ministra. Když v zahraničních...

 • Jan Gavroch (4 hlasy) 07.02.2019 20:33

  Tomanonova slova nepoškozují TRH restaurací (pozoruhodná čeština) ale...

 • bohumil pávek (3 hlasy) 07.02.2019 20:07

  klaus",pokuty nesmí být likvidační"....právě naopak,měli by být...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 07.02.2019 20:34

  Tak obsahem žumpy, septiků a pod. se zalévá od doby co existuje...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Stále si bereme přklad ze západní Evropy, ale bohužel jen co se pánům hodí. Např. v Anglii nedají pokutu. Seberou licenci a zakáží v branži, ve které dotyčný podváděl podnikat. Nše ČOI nám říká, kolik udělila pokut. Neříká však, kolik pokut bylo zaplaceno. A podvodníci klidně jedou dál. Bohužel v tomhle státě zákon nechrání občany, ale hajzly a podvodníky!

0 hlasů

Jsem spokojen. Když už se navzájem podvádíme kvůli mrzkému zisku (a nejen v této oblasti, ale úplně všude), a je nám u zádele zdraví bližního, když už se navzájem okrádáme a je nám jedno, že ten postižený dopadne jako bezdomovec, aniž by se v mnohých případech vůbec provinil, pak tu už žádná křesťanská láska není a můžeme ji s klidnou myslí nahradit muslimskou. Bohužel...

2 hlasy

Každý má jiný žaludek. Já bych po té aféře hovězí nekoupil žádné, ani České. Bylo řečeno, že podmínky chovu a zpracování se výrazně změnili k horšímu.Domnívám se, že bude hovězího nějakou dobu přebytek a to obecně a všude, nejen v restauracích.

2 hlasy

Tomanonova slova nepoškozují TRH restaurací (pozoruhodná čeština) ale podvraťáci, a podvodníci kteří TRH restaurací provozují a pro svoje nehorázné TRŽNÍ Zisky poškozují zdraví mnoha lidí.
Když někdo upozorní na to, že prodávají zkažené nebo normám nevyhovující maso, tak spustí pokřik, že na to mají LIDSKÉ PRÁVO.

4 hlasy

Zase nějaký blb číslo 59 objevuje Ameriku aby odvedl pozornost od nefunkčního státního systému kontrol...

0 hlasů

klaus",pokuty nesmí být likvidační"....právě naopak,měli by být likvidační

3 hlasy

Aféra přišla Tomanovi náramně vhod v jeho kampani "kupujte české (rozuměj Tomanovy a Burešovy) výrobky".

Pokud je někdo přesvědčen, že podobné aféry jsou polskou specialistou, tak si vzpomeňte na průšvih s německou vzorovou eko-bio-farmou, kde zalévali zeleninu lidskou kejdou a pár lidí to odneslo pěknou otravou.

2 hlasy

Tak obsahem žumpy, septiků a pod. se zalévá od doby co existuje zemědělství. Dokonce je to považováno za bio-hnojivo. Na rozdíl od pesticidů, superfosfátů, DDT proti škůdcům a pod. Co že to ti Germáni pojídali a přežili to, když se s tím pak zalévalo a byl problém. Stopové prvky se najdou i v prasečí kejdě.

3 hlasy

A co chtějí ti různí původem klempří, instalatéři a pod. slyšet za chválu. Kteří se po revoluci vrhli na pohostinství. Když se najde v kuchyni maso u kterého není jasné jakého je původu.Jestli tu slepici přejel pan podnikatel cestou do restaurantu, koupil jí v SAPě, nebo ve velkoobchodu. Je chvalihodné že se v mase nenašla antibiotika nebo salmonela. Nicméně u toho restauratéra který vyhrožuje Tomanovi soudem, tak tam bezprizorní maso našli a znehodontili ho barvou (sám to přiznal že šlo o 31 kg různého druhu.) Tak že zřejmě TV HNOJA ve zprav. nemluví pravdu.Že se žádné maso bez dokladů o původu nenašlo.

5 hlasů

To už se v ČR nenajde člověk,který není podvraťák a rozumí věcem ve svém oboru a mohl by pracovat ve funkci ministra,aby tyto funkce nevykonávali netáhla.

2 hlasy

Ale najde.To je člověk nazajímavý pro bulvár.Ministra by nedělal,brzy by ho zničili.

0 hlasů

To myslíš pana restauratéra nebo ministra. Když v zahraničních bedekrech je varování při cestě do ČR před taxikáři, restauratéry, směnárníky....

5 hlasů

Toman je v srdci komunista, ale v reálném světě tvrdý kapitalista. Je to dilema.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.