Průzkum
Trikolóra boduje, ANO a Piráti ztrácejí

08.12.2019 14:39 Aktualizováno 08.12. 14:48

Hnutí Trikolóra se podle listopadového volebního modelu agentury Kantar CZ poprvé dostalo nad pětiprocentní hranici, kterou musí ve volbách strany překonat, pokud se chtějí dostat do Sněmovny.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (8 hlasů) 08.12.2019 14:56

  Kantar stejně věrohodný jako Kalousek. Porovnejte si předchozí...

 • František Kytnar (7 hlasů) 08.12.2019 16:04

  To je zase vymyšlená sra-čka. To dělali v kavárně od stolu.

 • František Kytnar (6 hlasů) 08.12.2019 18:13

  Tupej jsi tady jenom ty a tvoje havloidní pražská žumpa, která si...

 • Karel Musil (6 hlasů) 08.12.2019 17:56

  Kantar se dost odlišuje od ostatních průzkumů, ale ČT ho vydává za...

 • Dalis Dobrota (5 hlasů) 09.12.2019 00:21

  Piráti ztrácejí. Asi si ženské uvědomily, že s Ferjenčíkem žádné dítě...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Franta FUCKEUOFF Kocourek je červotoč. Platí na něj jedině gama záření.

1 hlas

NĚMECKÝ POKUS O KVÓTY Č. 2 JE TADY

RICHARD HARTMANN

„Bezpečnost začíná na hranicích.“ Tak zní první věta článku v listu Der Welt am Sonntag z 3.12.2019, který pojednává o nové iniciativě německého spolkového ministra vnitra Seehofera, jak nahradit Dublinské nařízení novým azylovým právem po německém vzoru. Napoprvé Němci s povinnými kvótami narazili. Nyní na to jdou jinak.


Podstatou německého návrhu je kombinace 3 opatření, která mají platit současně:

Evropská azylová agentura má nově přezkoumávat žádosti o azyl hned na vnější hranici EU při vstupu migranta na území EU.
Na základě záporného výsledku přezkumu žádosti se má přistoupit k okamžité deportaci mimo EU, na základě kladného výsledku přezkumu přesunout migranta do cílové země EU. Ta bude určena na základě kvóty stanovené dle velikosti populace a ekonomické síly cílového státu.
Azylant pozbude právo na čerpání sociálních dávek v jiné než úředně předurčené zemi.
Jak každý snadno nahlédne, jedná se o pečlivě promyšlený způsob, jak napodruhé zavést to, co se napoprvé nepodařilo. A sice kvóty.

První opatření je reakcí na minulou kritiku, že přijetí/odmítnutí je třeba řešit přímo na vnější hranici. To jistě ano, v tom tkví ostatně podstata dublinských pravidel. Zásadní ovšem je, kdo bude za proces vyhodnocení žádosti zodpovědný a podle jakých pravidel bude postupovat. Nakrásně se tak může stát, že naznačené odhodlání občas někoho odmítnout se promění v dobře známou vítací politiku v režii Evropské azylové agentury.

Navíc je tu zásadní obava: Česká republika nebude mít reálnou šanci rozhodovací praxi ovlivnit. Rozhodovat budou jiní.

Druhé opatření není nic jiného, než pokus o kvóty č. 2. Sice už se tomu nemá říkat „kvóty“, nýbrž „fair share“, ale na podstatě to nic nemění.

Třetí opatření má zamezit sekundární migraci v rámci EU do zemí se štědrým sociálním systémem. Tím se reaguje na dřívější kritiku, že kvóty by stejně nefungovaly.

Shrnuto a podtrženo, všechna tři opatření ve svém celku znamenají „kvóty znovu a lépe“. Nově doplněná dvě opatření mají umlčet kritiky a demonstrovat vstřícnost a schopnost kompromisu, aniž se tím mění podstata přerozdělování migrantů. Členské státy EU by pozbyly možnosti suverénního rozhodování o tom, komu přiznají právo na azyl. No nekupte to!

Německý návrh reformy kvót je životadárnou mízou novým evropským komisařům, kteří touží po velkém politickém úspěchu už v roce 2020. Takže jedno je jasné: kvóty neumřely, ještě si s nimi užijeme.

https://pravyprostor.cz/nemecky-pokus-o-kvoty-c-2-je-tady/

CZEXIT

0 hlasů

A ŠROUBY SE DÁLE UTAHUJÍ, JEN TAK DÁL EUROSOUDRUZI, JEŠTĚ CHVILIČKU A KONČÍTE :)

TRAGÉDIE, KTERÁ ŠOKOVALA NĚMECKO, ŠOKUJE OPĚT: ZA SHOZENÍ OSMILETÉHO LEA POD RYCHLÍK ERITREJEC SEDĚT PRAVDĚPODOBNĚ NEBUDE

https://pravyprostor.cz/tragedie-ktera-sokovala-nemecko-sokuje-opet-za-shozeni-osmileteho-lea-pod-rychlik-eritrejec-sedet-pravdepodobne-nebude/
-------------------------------------------------- - ----
První cesta nové šéfové EU vede do Afriky, jelikož Afričané rozumí klimatické změně lépe, než kdokoliv jiný

https://www.reformy.cz/prvni-cesta-nove-sefove-eu-vede-do-afriky-jelikoz-africane-rozumi-klimaticke-zmene-lepe-nez-kdokoliv-jiny/
-------------------------------------------------- - --------------------
EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí

https://tadesco.org/eu-naridila-sledovat-uz-od-roku-2020-spotrebu-kazdeho-ridice-nekteri-na-to-doplati/
-------------------------------------------------- - ---------
Všechny členské státy EU musí brát migranty, rozhodlo o Evropě Německo

https://www.reformy.cz/vsechny-clenske-staty-eu-musi-brat-migranty-rozhodlo-o-evrope-nemecko/

CZEXIT

0 hlasů

No co, ten kdo si ten průzkum platí, tak samozřejmě očekává příslušný výsledek. Tak jako v soukr. školách proleze i ten největší_blb, protože platí školné a tím i majiteli obživu.

0 hlasů

Franta Fuckeuof Kocourek je kripl.

1 hlas

Dušane nebuď cocot

1 hlas

Má pravdu, ubožáku.

0 hlasů

Každej houmlesák pod mostem ji má, pane velkovévodo :-)

0 hlasů

Není divu, že se prosazují strany pragmatické, co reflektují reální svět a
potřeby lidi, než snílci či pouze kariérní horší politici.
Např. proradní Piráti, co jednají jen pro vlastní zájem, vyhrát příští volby.
Auditní zpráva EK se jim zatraceně hodí. Nejspíše vše v pozadí režírovali,
přes udání do Bruselu, nátlak na EK, aby se tím zabývala, přes způsob
projednávání, po konečné kruté potrestání Babiše, co by jim neměl už nadále
v politice překážet. To je nepřípustné. Ve sněmovně 5.12.2019 jim to zase
nevyšlo a ztrapnili se. Navíc rozhádaní. Je správné, že jim preference klesají.
Těží z toho Trikolora, vzbuzují nadějí, jako kdysi r. 2013 hnutí ANO.

1 hlas

Zvláštní.Zrovna včera na Čt vedlo Ano.druzí Piráti,třetí ODS.Trikolora méně než SPD i STAN,byla poslední.Ono se to ještě mnohokrát změní,dle firmy provádějící výzkum.Jedno vím jistě.Někdo bude první,někdo poslední.Je to holt na nás.

1 hlas

100%ní pravda.

1 hlas

Piráti do kopru, to je dobrá zpráva.

1 hlas

Nedaří se vracet migranty. Přitom je to tak jednoduché postarat se, aby se chtěli vrátit dobrovolně. Stačí tyto kroky:
Doživotní odebrání volebního práva.
Kdo se nenarodil v EU, tak poloviční sociální dávky
Zákaz muslimského oblečení a propagování islámské ideologie v celé EU.
Migranti by měli dostat status osob s nižšími právy, něco jako otroci. Zákaz cestování po EU, zákaz kupovat si a pronajímat nemovitosti.
Při porušení zákona přesouvat na pustý ostrov na nucené práce.
Odtud by byl možný dobrovolný odchod pouze do země původu mimo EU.
Zákaz přivádět si příbuzné.
To jsou všecko proveditelné věci.

2 hlasy

Hm., v případě_migrantů (myšleno z muslimských zemí) to mají celkem dobře ošéfované země Perského zálivu.Tam by si to nějací_rozesírači z neziskovek nedovolili napadat. To by se jim taky mohla na náměstí kulet kebule před nastoupenými žáky záklaních škol ( ti mají nja exekuci vstup zadara).

1 hlas

Při porušení zákona přesouvat na pustý ostrov na nucené práce. -----------------Co bude dělat na pustém ostrově za nucené práce? Ani tolik pustých ostrovů nemáme,protože když tam přivezete dalšího migranta,tak ten ostrov není pustý. 🐂

0 hlasů

Zbytečně si to komplikujete. Stačí, aby na sociální dávky měl nárok jen ten kdo je občanem dané země a odváděl v ní minimálně 3 roky v kuse daně a platby do sociálního systému. Migroši nejsou ani občané a ani neodvádí daně a dávky. Navíc by to řešilo i řadu problémů s "mimořádně přizpůsobivými" třeba z Chánova. Za další zákaz příspěvků meziskovkám, které neprokáží že svou činností naplňují nějaký zájem, tedy že třeba neziskovka na "integraci a začleňování" nikoho nezačlenila ani neintegrovala. Kolik z těch asi 120+ neziskovek co se starají o podobnou činnost by skončilo? To by automaticky vyřešilo spoustu parazitů a zároveň se nedotklo třeba dobrovolných hasičů a dalších užitečných spolků.

2 hlasy

Populistické strany se přetahují o voliče.Bohužel,blbců je moc.🤪

1 hlas

Je jich moc a jsou to ti, kteří populistické strany nevolí. Smysl demokracie je právě v tom, aby politici dělali to, co lidé chtějí a snažili se jim zavděčit.

1 hlas

Všechny členské státy EU musí brát migranty, rozhodlo o Evropě Německo

Německý ministr vnitra Horst Seehofer odhalil nový plán na reformu Evropského azylového systému. Koncept návrhu uniklý do médií ukazuje, že ode všech členských států Evropské unie se bude požadovat, aby si braly ilegální migranty.

Země Střední a Východní Evropy dosud odporovaly povinnému přesídlování na základě toho, že rozhodování o udělení povolení k pobytu, je nutno ponechat jednotlivým národům. Ty uvádí, že jednostranným uvalováním migračních kvót na členské státy EU se snaží nevolení byrokraté v Bruselu donutit demokraticky zvolené vůdce Evropu zlomit, aby se podvolili jejich diktátu.

A opravdu pokračuje debata o migraci, a o tom hlavním, o co v ní jde, o evropském federalismu a o míře, v jaké si smí Evropská unie uzurpovat rozhodovací pravomoci od svých 28 členských států.

Seehofer 2. prosince v Bruselu předložil svůj čtyřstránkový plán na reformu Společného evropského azylového systému (CEAS) nové předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyen. Od té se očekává, že ta zveřejní své migrační návrhy v únoru 2020 chvíli před tím, než Německo převezme předsednictví Evropské rady, což začne v červenci 2020.

Tento nový plán je zamýšlen jako náhrada za Dublinské protokoly Evropské unie, tj. zákony požadující, aby lidé usilující o azyl v EU to učinili v první evropské zemi, do které vstoupí.

Jihoevropské země – zvláště Řecko a Itálie – si stěžovaly, že v kontextu masové migrace z Afriky, Asie a Středního východu na ně současný systém uvaluje nespravedlivé a neproporcionální břemeno. Říkají, že členské státy EU by měly mít rovnou odpovědnost za migranty vyloďující se na evropském pobřeží.

Některé státy EU na vrcholu migrační krize v září 2015 odhlasovaly přemístění 120 000 migrantů z Itálie a Řecka do jiných částí tohoto bloku. Tento počet byl navíc k plánu na redistribuci 40 000 migrantů z Itálie a Řecka z července 2015.

Z těch 160 000 migrantů, o které se měly země podělit, bylo nařízeno devíti zemím Střední a Východní Evropy, aby převzaly asi 15 000 migrantů. Ač Česká republika, Maďarsko, Rumunsko a Slovensko proti této dohodě hlasovaly, stejně od nich požadovali, aby se jí podvolily.

V září 2017 vydal Nejvyšší evropský soudní dvůr (ECJ) rozsudek, že je to Evropská komise, tedy orgán výkonné moci Evropské unie, kdo má zákonné právo nařizovat členským státům EU, aby ty tzv. žadatele o azyl přijímaly. Rovněž vydal rozsudek, že členské státy EU nemají žádné zákonné právo takovým příkazům odporovat.

Maďarsko se Slovenskem podporované Polskem namítaly, že tím Evropská unie porušila své vlastní předpisy, a když schválila „kvalifikovanou většinou“ – kolem dvou třetin členů bloku – systém kvót, tak překročila vlastní pravomoci. Namítaly, že systém přesidlování je přímým porušením Dublinských protokolů.

Evropský soudní dvůr rozhodl, že kvalifikovaná většina úplně stačí, protože od EU se přeci „nevyžaduje jednohlasné rozhodnutí.“ V tomto rozsudku, který přezíral Dublinské protokoly, se to uzavřelo: „Tento mechanismus ve skutečnosti přispěje k tomu, aby se Řecku a Itálii umožnilo potýkat se s migrační krizí 2015 a je proporcionální.“

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó nazval toto rozhodnutí soudu „nehorázným a nezodpovědným“ a jednajícím „v rozporu se zájmy evropských zemí včetně Maďarska.“ Dodal: „Toto rozhodnutí ohrožuje bezpečnost celé Evropy a stejně tak i budoucnost celé Evropy.“

V listopadu 2019 Evropský dvůr auditorů referoval, že z těch 160 000 migrantů určených ke sdílení členskými státy EU jich nakonec bylo redistribuováno jen 34 705 (21 999 z Řecka a 12 706 z Itálie).

Při poslední bilaterální schůzce mezi vůdci Francie a Itálie v Římě tito naléhali na Evropskou unii, aby už konečně zavedla nový automatický systém přebírání migrantů, do kterého tedy nebudou mít příjemci co mluvit. Pokrokový Francouzský prezident Macron řekl, že je „přesvědčen, že pro řádný příjem migrantů je nutno, aby systém byl automatický,“ a aby ty země EU, co by se na něm odmítly účastnit, byly „tvrdě pokutovány.“

V uniklém konceptu Seehoferova návrhu se konstatuje, že Dublinské protokoly vytváří „jasnou nerovnováhu“, jelikož v roce 2018 bylo 75 procent všech žadatelů o mezinárodní ochranu umístěno do pouhých pěti členských států.“

Tento dokument také tvrdí, že Dublinské protokoly jsou „neefektivní“, jelikož „jsou v celé EU žadatelé do členských států, do nichž původně přišli, vraceni jen ve 3 procentech případů,“ což znamená, že žadatelé o azyl v praxi do zemí příchodu posíláni nejsou.

Klíčová část dokumentu volá po tom, aby žadatelé o azyl byli vyhodnoceni okamžitě po příjezdu na vnější hranice EU. Zde by nově vytvořeno Azylová agentury Evropské unie (EUAA) u každého příchozího „určila“, který stát dostane na starosti zpracování jeho nebo její žádosti.

3 hlasy

Ti, co přijdou, už tu zůstanou.
Měli by jim to tu znevýhodnit. Migranti bez víza platit o 50% vyšší daně.
Žádné slučování rodin, jedině opačným směrem.
Nemít volební právo až do konce života, aj.

2 hlasy

Seehoferův plán je určen k tomu, aby byl trvalý a neomezoval se jen na krizové situace. Za povšimnutí také stojí, že tento plán už nijak neřeší problematiku vracení ilegálních migrantů zpět do zemí jejich původu.

Formulace plánu se pečlivě vyhýbá použití politicky explozivního výrazu „kvóta“ a nahrazuje ho nádherným eufemismem „spravedlivý podíl“ (gerechter Anteil). Dokument se také vyhýbá výrazu „povinné“, ač se v něm všude předpokládá, že systém redistribuce migrantů bude pro všechny členské státy EU nucený.

Půjde-li vše podle plánu, bude tento legislativní návrh Evropským parlamentem přijat ve druhé polovině roku 2020, až bude Německo předsedat EU. Pak jej ratifikuje Evropská rada skládající se z vůdců členských států EU.

Nový evropský komisař pro podporu evropského způsobu života Margaritis Schinas, tomuto posílení evropského způsobu života obyvatelstvem dalších kontinentů už vyjádřil nadšenou podporu:

„Komisařka pro migraci Ylva Johanssson a já jsme se sešli s Horstem Seehoferem. Naprosto s Německem souhlasíme. Potřebujeme konsensus všech členských států a tvrdě pracujeme na jeho dosažení.“

Avšak český ministerský předseda Andrej Babiš vůči tomuto německému plánu vyjádřil svůj odpor. V interview s Českou tiskovou kanceláří ČTK řekl, že ty Seehoferovy řečičky už prokoukl:

„Fundamentálně zavrhujeme ilegální migraci. Rovněž odmítáme dovolit pašeráckým gangům, aby ty rozhodovaly, kdo bude v Evropě žít. Odmítáme kvóty a ohromuje mě, že tuhle záležitost zase někdo podstrkává zpátky na jednací stůl. Doufám, že ta nová Evropská komise dá takovým habaďůrám stopku.“

Český ministr vnitra Jan Hamáček řekl, že Česká republika bude „svůj postoj koordinovat“ s ostatními členy Visegrádské čtyřky (V4), tj. s kulturní a politickou aliancí čtyř středoevropských států – České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska.

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó řekl, že V4 se tlakem EU, aby přijali migranty, zlomit nedá:

„Postoj V4 je jasný. Nejsme ochotni do střední Evropy přijmout žádné ilegální migranty. Úspěšnost a bezpečnost střední Evropy existuje díky námi prosazované a neochvějné anti-migrační politice, a tak to i zůstane.“

„Právě kvůli tomu je dnes střední Evropa jedním z nejúspěšnějších regionů Evropské unie a stala se jejím motorem růstu. My žádný druh nátlaku tolerovat nebudeme a my Maďaři trváme na svém právu rozhodnout, komu dovolíme vstup do své země a s kým chceme žít.“

by Tyler Durden

Fri, 12/06/2019 – 02:00

Authored by Soeren Kern via The Gatestone Institute,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/germany-all-eu-members-must-take-migrants

https://www.reformy.cz/vsechny-clenske-staty-eu-musi-brat-migranty-rozhodlo-o-evrope-nemecko/

3 hlasy

Klid v EU podle místní EUrobolševické páté kolony.
Prý "doufáme, že tohle bude co nejdřív i u nás, at jsme pro-západní".

ŠOKUJÍCÍ REPORTÁŽ Z MUSLIMSKÝCH ČTVRTÍ LONDÝNA (VIDEO)

“V Británii žije až 100 tisíc Slováků. Jako první politici jsme se vydali navštívit je přímo do Londýna. Zažili jsme snad všechno … ” přibližuje europoslanec Milan Uhrík.

https://pravyprostor.cz/sokujici-reportaz-z-muslimskych-ctvrti-londyna-video/

CZEXIT

3 hlasy

TRAGÉDIE V AUGSBURGU

PETR ROBEJŠEK

V pátek 6.12. okolo jedenácté hodiny večer se v bavorském Augsburgu vracely dva manželské páry z návštěvy vánočního trhu. Když přecházely náměstí Königsplatz, tak se setkali se sedmičlenou skupinou mladých mužů. Došlo k hádce, kvůli tomu, že mladíci byli příliš hluční. Oba muži byly těžce zraněni na hlavě a jeden z nich (49 let) zemřel před očima své ženy a druhý (50 let) byl masivně zraněn na hlavě. Obě ženy byly ušetřeny.

Na místě činu jsou kvůli rostoucímu počtu násilností již skoro rok instalovány tucty videokamer. Bezpečnostní orgány sice měly prakticky okamžitě k dispozici video-záznamy z místa činu, ale přesto policie oznámila, že kvůli “vyšetřovací taktice neoznámí podrobnosti o pachatelích.” V tomto tajuplném duchu informovala také německá média. Zaujal mě Bild-Zeitung, který mluví o tom, že se na místě činu dnes dopoledne ke smuteční tryzně sešli místní hasiči, k nimž oba napadení patřili. Podtitulek zněl: Sešli se v hlubokém smutku nad svým zemřelým kamarádem:” Takže ten člověk nebyl zabit, ale jenom zemřel. To je obvyklé neobratné mlžení, typického proto, jak média o podobných zločinech informuji.

Až v neděli ve čtvrt na čtyři policie oznámila, že zatkla hlavního pachatele a jeho pravděpodobného komplice. Oběma je sedmnáct let jsou policejně známí z minulosti. A veřejnost se také konečně směla dozvědět trošinku více o tom, kdo to je. Hlavní pachatel je prý narozen v Augsburgu, ale má vedle německé ještě “další státní příslušnosti”. Druhý zatčený má “jihoevropskou státní příslušnost”. Takto “rafinovaně” se úřední místa a média snaží uhýbat, aby nemusela vyslovit to, co občany stejně napadlo již v sobotu ráno. Ale politici a médie se zřejmě opravdu domnívají, že komunikace “po kapkách” domácí obyvatele uklidní.

https://www.augsburger-allgemeine.de/…/Getoetete - r-am-Koe-wa…

https://pravyprostor.cz/tragedie-v-augsburgu/

CZEXIT

3 hlasy

Spíte dobře? 😘

2 hlasy

Škoda, že jsi v pátek 6.12. nešel v 11 hodin večer Augsburgem...
To by tě ty sluníčkářské choutky rychle přešly.

Teplice mají oficiálně 8400 imigrantů, většina jsou muslimští Arabové. Město jim prodalo obecní byty. Dílo současného předsedy Senátu J. Kubery z ODS

Teplice mají oficiálně 8400 cizinců, to je 17 procent celkové populace! Většinou se jedná o Araby muslimského vyznání. Většina z nich žije v obecních bytech, které jim prodalo město v době vlády současného předsedy Senátu J. Kubery z ODS.
Ten je sice medii líčen jako člověk odvážných názorů, ale jeho skutky ukazují zcela jinou tvář. Z českých Teplic se staly arabské Muslice. V některých třídách již je dnes většina dětí z menšin (muslimové, Vietnamci, Cikáni) a čeští rodiče se zoufale snaží přihlásit své děti na jiné školy. Nikdo ale ve skutečnosti neví, kolik cizinců v Teplicích skutečně žije. Odhaduje se, že ilegálně jich tam je nejméně dalších 3-4 tisíce. Například čtvrť Šanov se již považuje za zcela arabskou a muslimskou.


J. Kubera z ODS proslul jako nadšený podporovatel nejrůznějších menšin, na práci pro Čechy mu již proto nezbývá čas. Za jeho starostování se z města Teplice stalo muslimské město Muslice
Další významnou menšinou jsou Vietnamci, kteří v rámci svých krycích aktivit jako jsou večerky, restaurace a nehtová studia podnikají především ve výrobě a prodeji drog, jak v Teplicích, tak nedalekém Německu. V posledních letech se Vietnamci rovněž zapojili aktivně do pašování imigrantů do Německa.
Nabízí se otázka, za jakou práci dostal pan Kubera křeslo šéfa Senátu? Stejně tak se nabízí otázka, proč pan Kubera nenabídl městské byty například mladý českým manželským párům, které plánují založit rodinu a vychovávat děti?

David Kraus | ceskavec.com

https://tadesco.org/teplice-maji-oficialne-8400-imigrantu-vetsina-jsou-muslimsti-arabove-mesto-jim-prodalo-obecni-byty-dilo-soucasneho-predsedy-senatu-j-kubery-z-ods/

3 hlasy

Ojojojojojoj........👳‍♂️

0 hlasů

Nový průzkum možná zase přinese korekci, ale stále platí, že je potřeba se učit, přinášet reálné nděje apod. Včera v TV odvysílaném filmu zazněla velká slova legendárního britského panovníka krále Artuše: "Ať nám Bůh dá schopnost poznat pravdu, odvahu ji příjmout a sílu ji prosadit."

0 hlasů

Piráti ztrácejí. Asi si ženské uvědomily, že s Ferjenčíkem žádné dítě mít nebudou. A jinak jsou pirátí obyčejné smažky a chaosmeni.

5 hlasů

Co když Trikolóra předběhne Ano? Toho se nebojím. Pan Křivohubý je totiž silně intuitivní osobnost, kterých je v populaci jen 30%. Normální voliči zůstanou věrní Babišovi. Je otázka, jestli Trikolóra Babišovi přidá nebo ubere. Jisté je že spojení Trikolora + Ano je víc žádoucí než spojení Ano + socani. Proto předvídám, že voliči si řeknou: Babiš má dost, a když dám hlas Trikoloře, nic nezkazím, šance na vytvoření vlády je mnohem lepší než minule.

0 hlasů

ANO se spoji s TRIKOLOROU a prazska chvilkarska elita muze jit opet na Letnou

3 hlasy

máš rád ružovou? Tvuj příspěvek tomu odpovídá.

1 hlas

A co ty, máš rád_muslimskou hnědku? Možná to bude lepší než ovce!

0 hlasů

Tu cirkusovou zrůdu bere někdo vážně? Asi úchyláci...těm se může zamlouvat taková bizar-volba.

3 hlasy

Chlape, matka ti neřekla, že nemáš hlasitě kritizovat postižené? Zášť říkat nahlas. Pan Klaus mladší nemá vrozenou vadu. Má zdravé děti. Proto by si zasloužil stejnou úctu, jakjo válečný invalida.

3 hlasy

Nikoli pan Klaus mladší pro společnost nic dobrého neudělal, natož aby nasazoval svůj kejhák. Je zrůda morální, pak teprve tváří. Ale ve vzácné shodě duše a těla.

1 hlas

To samé, ja pink! Ubohé...

0 hlasů

Vážený, jen IDI0T vybírá politika podle vzhledu.

4 hlasy

Jen FERINKA si myslí, že mluvíme o vzhledu.

1 hlas

Vy jste opravdu IDI0T a tím onikáním nic nespravíte. Z té vaší zloby a nenávisti musí být každému slušnému člověku na blití.

0 hlasů

:-) to je štítění se, nikoli nenávist. Nenávidět se dá někdo jako jeho otec. Inteligentní hajzl, který s plným vědomím jedná proti společnosti v zájmu oligarchie, ačkoli je ve vrcholné veřejné funkci. To je kriminální chování nejvyšší kategorie, jinde ohodnocené šibenicí. Ale pan mladší je jen zrůda.

0 hlasů

Slováci by mohli vyprávět...

0 hlasů

Je to jenom průzkum na malém vzorku, s velkou statistickou chybou. Respondenti odpovídají podle své momentální nálady. Nikdo si nepotřebuje nic vymýšlet, zítra může být všechno jinak. Jenom bulíci tomu přikládají důležitost....

3 hlasy

A také, by všichni respondenti měli počkat , co jim nařídí jájínek soukup , ten zase bude muset čekat, jestli mu to povolí zemanuv ovčáček a tak pořád dokola. A to nikdo netuší, co na to okamurka !!!

1 hlas

No, ono to u voleb málokdy dopadá moc jinak. Někdy je překvápko, ale to snad bylo dvakrát co pamatuju. Budu klidně bulík ale polovina respondentů tíhne podívejte k čemu. Nálada nenálada.

0 hlasů

No jo... Volby jsou za rohem... Dopadne to špatně, nebude chleba. Zatracenej Havel...

1 hlas

neboj, bude dost toustového cleba od babiše! Dostal dotaci na novou výrobnu!!

0 hlasů

On opravdu vrazil ty peníze do pekárny? Za ODS by peníze zmizely a pekárna by nebyla...

1 hlas

Eh., po dlouhé době s tebou musím souhlasit. Erupce na měsíci!!!! Tak jako Babiš prostavěl tu dotaci na Čapí hnízdo. I když jí nakonec vrátil!

0 hlasů

Není tomu ani týden, a to jsem asi i přehnal, kdy ODS, ANO a KSČM měli dohromady 60%, tady mají dohromady cca 50%. Jak je vidět, dá se živit opravdu kdečím a začíná mi být jasné, proč nemá kdo dělat.

3 hlasy

To je zase vymyšlená sra-čka. To dělali v kavárně od stolu.

7 hlasů

Važte si jeho příspěvků! Jsou poslední. Viz: https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zemrela-nejstarsi-obyvatelka-cr-magdalena-kytnerova_536292.html 🤣

1 hlas

Proč by to bylo vymyšlené? Protože se vám něco na tom nelíbí? Neuvěřitelná tupost.

2 hlasy

Tupej jsi tady jenom ty a tvoje havloidní pražská žumpa, která si myslí, že lidi jsou pitomci a sežerou jim každou sra-čku, tak jako ty.

6 hlasů

Klid Františku, je to samozřejmě zfalšovaný. Vede s velkým náskokem Okamura, ale musí se to tutlat, vznikla by panika, jak by se mu všichni hrnuli gratulovat...

1 hlas

Vy si vystačíte s tou havloidní pražskou žumpou nejspíš i na stranické schůzi, u doktora, v supermarketu, v kostele. Jenže on je to omyl s tou Prahou. To, co nám tu dělá bordel není Praha, ale český tradiční zaprděný nacionalismus.

3 hlasy

Takže to, že prágl volí obvykle jinak než zbytek státu, i když tam žije cca 10% lidí je normálka a problém je ten "nacionalizmus"? To že zkurvení pražáci udrželi pojebanou TOP v PS, když v celé republice měla pod 5% ale pražský kavárenský póvl ji svými 12 vytáhl z hnoje politického zapomnění vám vy eurohujere přijde normální? To co dělá bordel jsou právě nejvíc pražští eurohujeři blábolící o nacionalizmu. A uvědomte si, že pokud 9 lidí chce ten nacionalizmus, tak ten jeden zbývající má na vyběr, buď se podřídit, nebo se sebrat a jít si hledat místo, kde ten nacionalizmus není. Nacionalizmu v 19. a prvních 3/4 20, století umožnil, že tu dnes Češi vůbec jsou.

1 hlas

Ale u hajz*lů...

0 hlasů

Kantar stejně věrohodný jako Kalousek. Porovnejte si předchozí volby.

8 hlasů

Kantar se dost odlišuje od ostatních průzkumů, ale ČT ho vydává za jedině správný.

6 hlasů

Už to silně snižuje jeho důvěryhodnost

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.