Povinné kontroly
Ukažte kotel! Laxní Češi si koledují o pokutu

02.01.2016 15:05

Do konce letošního roku si budou muset lidé nechat zkontrolovat technický stav kotle, s nímž vytápějí svůj rodinný dům. Napřesrok totiž po nich mohou obecní úředníci chtít doklad, zda je kotel v pořádku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Uko Ješita (3 hlasy) 02.01.2016 19:53

  Nejde o ekologii, ale o prachy. Kdo si myslíš, že si zařídil trafiky...

 • Josef Zudek (3 hlasy) 02.01.2016 19:22

  Nejdříve všechno zdražili a když lidé začali topit levněji, tak je za...

 • Josef Zudek (1 hlas) 03.01.2016 00:15

  Jde o ekologii, protože se z ní stala ideologie. Čím silnější pozici...

 • daniel Pink (1 hlas) 03.01.2016 15:47

  ne laxni ale chudi Cesi

 • Jan Smerda (1 hlas) 03.01.2016 17:08

  Hlavně že brabčákovi nevadí ty tisíce letadel nad námi. Celosvětově...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Člověk by i ty hříšné peníze dal, ale komu? Zatím je pár komisařů jen na kotle z Benekov / Benešov/. Ale jinak souhlasím, že ty zelený parchanty, včetně mladého stropnického,by bylo zapotřebí nakopat . Co z nich může vylézt? Jen tohle - http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=domaci&foto1=JUP2b3097_jacques11Am.jpg

0 hlasů

Hlavně že brabčákovi nevadí ty tisíce letadel nad námi. Celosvětově ani nemluvě. Velké dopravní letadlo spálí za 1 hodinu letu 17000 litrů paliva. Spaliny určitě neodletí do vesmíru.

1 hlas

ne laxni ale chudi Cesi

1 hlas

Nejdříve všechno zdražili a když lidé začali topit levněji, tak je za to budou buzerovat. Další příklad jak se ekologie obrátila proti lidem. Největším znečišťovatelům - Číně a USA politici lížou boty, ale na vlastní voliče si dovolují. Jako obvykle.

Řeklo by se, že stačí nevolit nic co zavání ekologií a bude dobře. Jenomže naše "demokracie" tak nefunguje. Zelení sice prohráli, ale I ČSSD má v programu i trochu ekologismu stejně jako eurohujerství. Co na tom, že je lidé volili kvůli odporu k placenému zdravotnictví a utahování opasků? Co není vyloženě volební téma, to si političtí nabobové rozhodnou podle svého nebo podle zájmů sponzorských firem.

3 hlasy

Proč do toho mícháte USA? V USA vám nákup zabalí - a to hezky - jogurty zvlášť, pití zvlášť, pečivo zvlášť - vy spokojeně jedete s vozíkem a pouze zaplatíte. U nás vám v Penny či v Albertu prodavačka nahází věci na stejnou hromadu s předchozím zákazníkem ..... tak není důvod si myslet, že se opičíme po USA.
.
Jinak s Vámi souhlasím - je to korupce.
.
Také souhlasím s tím, aby se v Česku nekouřilo - já sám jsem přešel na plyn a jaká je to paráda - prostě se o popel a špínu nestarat. Jen aby si to uvědomili i sousedé. Proč být sto let za opicemi. Také se mi nelíbí české králíkárny, kde se prádlo věší na prádelní šňůry a česká sídliště tak vypadají jako U Cikánů. Ve vámi kritizovanými USA suší prádlo v sušičkách už půl století.
.
Otázka pro redaktora:
Jak myslíte, že se ty pokuty budou vymáhat od těch, co mají holý zadek. Od nepřizpůsobivých a neplatičů, za které vše platí sociálka. Ti budou Čmoudit stále a vždy budou nepotrestatelní.

0 hlasů

Lízat někomu boty neznamená opičit se po něm. Znamená to podřízenost a poslušnost. Ta je často spíše opakem opičení se. USA například tvrdě hájí svoje zájmy. Až tak, že nám (skrze EU) vnucuje nevýhodné smlouvy. Opičit se by znamenalo rovněž hájit své zájmy. Vnucovat nevýhodné smlouvy Američanům sice není reálné, ale "zůstat na svém" (tedy nepřistupovat na ně) by už reálné bylo.

Zmínění USA (jakožto druhého největšího znečišťovatele) má upozornit na rozpor, kdy politici "bojují" za ekologii buzerací vlastních občanů ale velkému znečišťovateli se neodváží ani nic vytknout. Kritizuji naše politiky, ne USA.

Souhlasím s tím, že topení plynem je lepší než uhlím. Ale přístup "já mám plyn, to se mě netýká" je dost krátkozraký. Když totiž politická buzerace donutí šetřílky a chudé přejít na plyn, co to asi udělá s cenami plynu? (Zvláště když ti naši "dobrodinci" jsou proti plynovodu North Stream, který by obešel vyděračskou a nespolehlivou Ukrajinu.)

Trocha kouře (který tu byl ostatně odjakživa) je menší zlo než drahý plyn. Každý by proto měl mít svobodu topit si jak chce.

Jinak nevybírat tyto pokuty od nepřizpůsobivých by bylo asi lepší než exekuce. Ta je připraví o barák a stát je bude mít na krku kompletně. Lepší, když zůstanou ve své staré barabizně, než když jim stát (za naše peníze) platí předražené ubytovny, nebo dokonce staví nové ubytování.

1 hlas

Nejde o ekologii, ale o prachy. Kdo si myslíš, že si zařídil trafiky na revize? Politici, jejich rodiny a kamarádi.

3 hlasy

Jde o ekologii, protože se z ní stala ideologie. Čím silnější pozici v politice bude mít, tím více příležitostí pro podobné "podnikání" bude vytvářet.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 39/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.