Rozhodnutí
Ústavní soud odmítl stížnost Svatopluku. Lidé by měli vyklidit domy

01.10.2019 17:16

Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost družstva Svatopluk proti verdiktu Nejvyššího soudu, podle kterého mají někdejší klienti H-Systemu vyklidit domy v Horoměřicích u Prahy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 01.10.2019 17:29

  Mehehééé, napřed gaunerům zelená za tleskání davů a teď: chlapci, to...

 • - - (4 hlasy) 01.10.2019 18:06

  A spadá do konkurzní podstaty i to, co si dostavěli lidi za svoje? Z...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 01.10.2019 19:27

  Bohužel máš v tomto smutnou pravdu. A každý drban kterého vzali...

 • Václav Paternik (3 hlasy) 01.10.2019 19:03

  Stejně v tom družstvu Svatopluk jsou v 90% samí Hejvlšmejdi, tak ať...

 • - - (3 hlasy) 01.10.2019 19:15

  Krásnej příklad myšlení voliče Okamury, nebo mladýho Klause....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zloději dostali milost a oběti okrade stát. Jo, jo spravedlnost v tomto státě není pro všechny.

1 hlas

Ti lidé si užili a ještě užijou svoje.Kde se bere ta nenávist?Já je lituju.Stavěli v dobré víře,že je to jejich,.Oni jsou oběti,ne pachatelé.

2 hlasy

Hluboce se mýlíte. Stavěli a věděli, že to není jejich a spoléhali se, že se to nějak udělá. No, neudělalo. Hledalo se řešení, ale řešení se nenašlo. Stavební zákon to říkal jasně a oni ho nerespektovali. To je rovina platného zákona.
Jaké zákony a pro koho tu platila ji zase rovina, že za každou frajeřinu je třeba zaplatit. Davy napřed jásaly, že si mohou beztrestně krást a svoji ochranu zašlapaly do země - a za to, že neexistuje vymahatelnost práva a že si to národ sám na sebe ušil ve své bezbřehé hlouposti a nechal se Klausy a podobnými gaunery balamutit, se prostě musí zaplatit.

0 hlasů

Přesně tak. Stali se obětí neschopné a nesmírně pomalé justice. Kdyby fungovala v přiměřeném čase, k té svépomocné dostavbě by nedošlo.

2 hlasy

Takže justice se snažila porušovatele zákonů z jejich vlastní hlouposti vysekat a ona je ještě viník? No to je logika.
Mně otec učil, že ani ta přespotlamě není zadarmo a že za každou frajeřinu a hloupost se v životě platí. U vás se dávají za hloupost pečení holubi do pusenek?

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Chtěl bych vědět proč byl můj příspěvek odstraněn nebylo v něm nic zavadneho ani urážlivého

1 hlas

Napište slovo ná*ek bez té hvězdičky. To dělá automat.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Domy si dostavelo par vycuranych VIP na ukor ostatnich , kteri se na zacatku priliz nezadluzili . Vitame zozhodnuti soudu .Prodat a rozdelit !!!

0 hlasů

Hňupe.

0 hlasů

Poslyš, Nováku, zdalipak víš, co znamená "VIP"?

1 hlas

Dá se očekávat, že všechny ty domy nějakou technickou náhodou lehnou popelem. Ústavní soude, gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 hlasy

Vlhké přání, Kytnare, jen vlhké přání.

1 hlas

T.zv.soudci t.zv.ÚS rozhodli tak, aby se zvýčil TRŽNÍ zisk lichvářů o hodnotu těch, které oloupili aq kteří již jednou oloupení byli
Tady ostře vidíme komu slouží t.zv soudci v KAPITALISMU

1 hlas

Táhni do Severní Koreje, tam soudci kapitalismu neslouží.

1 hlas

U t.zv. Ústavního soudu, působil a pravděpodobně stále působí oobčan USA, který je označován jako poradce, tedy řídí rozhodování a činnost t.zv. soudců ÚS a tedy i t.zv.soudců nižších stupňů a následně státní a veřejní správy
-.-Podle mne jsou t.zv. soudci ÚS pachatelé kriminálních trestných činů, v tomto případě trestného činu spoluúčasti na loupeži Protože t.zv. soudci jsou NEZÁVISLÍ na zákonech a vzhledem k síle USA, nelze se proti jejich činnosti bránit
-.-Podle

1 hlas

Je to ještě horší, Gavrochu. Babiš je agentem CIA a všechny tyhle americké poradce u nás řídí.

1 hlas

Hňupe a blbej konspirátore.

0 hlasů

To není konspirace,to je vtip!

0 hlasů

-ten,co nemá jméno,ale jen číslo, - 01.10.2019 19:15 byl zřejmě,podle jeho moudrosti, sám poradcem velkého Klause a nyní člen Vlajky, tedy trikolóry.

0 hlasů

Stejně v tom družstvu Svatopluk jsou v 90% samí Hejvlšmejdi, tak ať si to teď vyžerou. Můžou jít vyřvávat na Letnou, že Zeman s Babišem jsou blbci a třeba se jim uleví a těch pár projeb@nejch milionů nějak rozchoděj. Krásnej příklad Hejvldemokracie po ódéesácku.

3 hlasy

Česká závist.

1 hlas

Krásnej příklad myšlení voliče Okamury, nebo mladýho Klause. Jednoduchej frustrovanej závistivej d e b i l .

3 hlasy

Hňupe ovocnej.

0 hlasů

Vy jste ta léta zřejmě nezažil, bylo by dobře, kdybyste držel tedy kušnu.

1 hlas

Která léta jsem nezažil? Myslíte ta, co vy jste si užíval v emigraci? Kibicujete dlouho a trapně. Že jste starej, není samo o sobě žádná zásluha. Pokud chcete požívat úcty mladších, musíte ji získat.

2 hlasy

No tak si tlápejte svoje blbosti. Jinak: o psychologii nemáte taky ánung, na co to furt hrajete? Na advokáta chudých?

0 hlasů

Já jsem si to tady užíval každičký den a pokud jste byl u toho, máte ohromně omezenou paměť. Takže držte tu kušnu.

1 hlas

V tom případě máte vážný mentální problém. Já nepřestanu štvát jednoduché týpky, co sežrali veškerou pravicovou moudrost, jako Vy. Sám držte ústa. Pro vaše dobro.

0 hlasů

A spadá do konkurzní podstaty i to, co si dostavěli lidi za svoje? Z článku vyplývá, že ano. Stavěli na pozemku, který jim právoplatně nepatřil, ale oni jej zhodnotili stavbou. Dovolí jim sociopat Monsport si ten majetek odnést? Pokud ne, měli by to zapálit.

4 hlasy

Černá stavba je přestupek a bývá stržena bez náhrady. Nemohu stavět, pakliže k tomu nemám povolení anebo /a není to ani moje.
Oni to neměli co dostavět za svoje. Dostali, co chtěli - díravé zákony pro gaunery na svoje palice.

0 hlasů

Protože neznáte průběh případu, dovolím si připomenout, že ti poškození samostavitelé jednali v dobé víře - právní termín, na základě veřejného příslibu - právní termín - tehdejšího správce konkurzní podstaty. Ale Vás to stejně nezajímá, Vy jen chcete plivat na českou nacionalitu, které jste se kdysi zbaběle vzdal z materiálních důvodů. Takže jsste MATERIALISTA. Tedy vlastně KOMOUŠ :-) Navíc starej a bez schopnosti kriticky hodnotit.

0 hlasů

Správce konkurzní podstaty uděluje nebo uděloval někdy oprávnění ke stavbě? A kdy, prosím vás? Tito lidi jednali svévolně, když už bylo jasné, že Smetka je gauner a že všechno je tam špatně. A oni nejsou žádné chudinky, ale polistopadoví zbohatlíci... Tedy ne vlastní pílí a umem.
Vy případ neznáte vůbec a o právu nevíte vůbec nic, jak to čtu.
No a to kádrování zcela mimo nakonec a pokusem o psychologii, tak to má dost. No, nevyšlo vám to.

0 hlasů

Ach tak. Pán je členem Nejvyššího soudu. On ví, co jiní nemohou... Jste obyčejná závistivá veš. Navíc hloupá. Polistopadoví zbohatlíci, kteří šli do projektu levné hromadné výstavby řadovek. No tak určitěěěě.....navíc byli tak vychytralí, že si torza baráků dostavěli za své i přes riziko, že to nepůjde legalizovat.
No tak se pochlubte, svou pílí a umem...Co jste studoval, jaká byla Vaše kariéra, kolik jste toho šikovně nakradl v národním podniku, nebo JZD?

0 hlasů

Jako předseda nejvyššího soudu se tady chováte jedině vy. Napřed tlápete, jak jste případ sledoval aneb jako tele věřil novinářům, když vám člověk napíše, že správce konkurzní podstaty není stavební úřad jste nějaký hotový s argumenty. Nevíte o co se jedná, naivní jste jako malé děcko a myslíte si, že ti poškození jsou bílí a Smetka je černý. To je váš soukromý problém a vašeho vnímání spravedlnosti, ovšem hodné životními zkušenostmi tak puberťáka.

0 hlasů

Bez toho dostaveni by mely domy uz hodnotu 0kc nebo spise stavebni suti. Se zapalenim taky souhlasim.

3 hlasy

Mehehééé, napřed gaunerům zelená za tleskání davů a teď: chlapci, to jsou ty naše klacky!
První starostí zdivočelého nárůdku po roce 1989 bylo zašlapat do země policii a orgány činné v trestním řízení, aby se mohlo krást... Jenže ouha, ten meč kradení měl dvě ostří, jedním jste sekali kolem sebe vy, tím druhým vás sekali ti další, vám podobní.
Je potřeba si svoji tupost vypapkat!

4 hlasy

No tak? Máte nějaký postoj k případu? Nebo jste jenom troll, co špiní českou nacionalitu....

2 hlasy

Bohužel máš v tomto smutnou pravdu. A každý drban kterého vzali policajti u_huby tak seděl s Vencou.

3 hlasy

Ne, byl s Vencou kamarád a osobně se s ním znal. Všichni do jednoho! Polovina na stejné cele.

Tento spolek zlodějů si svoje ochránce zašlapal do země a teď skučí, hehehé! Skučte, skučte! A bude hůř. Na každého z vás dojde, nic nebojte. Neumíte se bránit a chcete jen krást. No tak prosím!
Přesně toto říkal Sacher a přesně tak to skončilo. Kriminalistický úřad vydal zprávu v rámci stavu justice atd, že 97% národa v roce 1989 mělo ruce až po ramena v majetkové kriminalitě. Co s takovou společností? No nic, musí se to pomalu časem změnit. Tři generace minimálně.

0 hlasů

Takže jaký názor na výsledek té letité pře máte? Na čí straně stojíte? Jsem opravdu zvědav, jak se projeví Vaše údajné pravicové cítění :-)

1 hlas

Názor? Případ neznám, což vy taky ne, takže nemám názor. Jen vím, že to padají ty naše klacky. Ksindl má majetek, tihle mají kulové. Špinit není co, ta naše povaha už je zasviněná až běda.

1 hlas

Případ neznáte a přesto urážíte na všechny strany. Já ho sleduju od samého začátku. Každý, kdo tady žije a není mu 20, ví o co jde.
Vaše povaha je skutečně poněkud eklhaft, to máte recht.

0 hlasů

Je, nekradl jsem a nebyl jsem ani v Jiskřičkách, takže jsem eklhaft. Práci dělám podle návodů, jsem "specialista" na neřešitelné věci prej, hahaha! takže si žiju jako lord v monterkách, doprkna! Češi: lemplové, zloději, mudrlanti. Přečíst návod to ne, umět něco z práva to ne, ale tlápat hubou pořád jako vy.
Vy sledujete co? Měl jste spis v ruce? Měl jste kulové. Vy jste měl napsat, že věřte telatům novinářům. To by bylo přesnější. Pak bych vám napsal, jakože píšu: to si děláte pr...l! Věřit novinářům! Podívejte se na to, kdo to vystuduje (hrubosrstý jezevčík je studijní typ) a úroveň článků a máte jistě nějakou odbornost, tak si ji srovnejte s tím, co novináři plodí o té vaší odbornosti za srance. Proboha, kolik máte let?

0 hlasů

Příliš generalizujete, navíc na základě dojmů a faktů. Nebyl každý členem a podporovatelem Klausovy ODS.

2 hlasy

Ne, jen OF.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.