Vicepremiér Hamáček
Uvítal by, kdyby Válková skončila i jako vládní zmocněnkyně

12.01.2020 16:36

Předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček by uvítal, kdyby poslankyně Helena Válková skončila i ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva. Důvodem jsou informace o tom, že v sedmdesátých letech napsala odborný článek společně s komunistickým prokurátorem Josefem Urválkem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Tyden Dnes (3 hlasy) 13.01.2020 08:53

  A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 13.01.2020 08:41

  Bývalí estébáci dělají i předsedy vlády. 😛

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 13.01.2020 10:27

  Přinucen spolupracovat??? 😲

 • Václav Horský (1 hlas) 13.01.2020 14:32

  Pokud Válková ve stávající funkci neskončí, nebude teď dělat nic...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 14.01.2020 06:33

  Azteku, a on tehdy existoval nějaký paragraf o daňových únicích a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jenže toto mělo být provedeno Vénou už v roce 1990. Takže takový Klaus měl zařezávat někde v pivovaru v Plzni při bušení sudů, Zeman na dráze jako štiplístek (na nic jiného, složitějšího, by nebyli tihleti nýmandi totiž upotřebitelní) atd. Teď, po třiceti letech, kdy tahle "dáma" působí ve vysokých postech kdekudy, to si snad děláte legraci, ne?
Viděli jste někdy válečné filmy, jak tam všichni Němci křičí, keine nazist? No, a my křičíme ještě třicet let po pádu komunismu: komunisti ne!

0 hlasů

A hlavně soudruh dementní šulin a řeznický pes Havel měl být dán už za komoušu na hory past tam krávy a ovečky a tím byl prospěšný. Jednou v životěby udělal dobrý skutek a lidé by se za něj nemuseli stydět za šulina odpornéjho s mozkem krysy.

0 hlasů

Hamtáček poněkud pozdě zavětřil, a nyní začal rotovat jako korouhvička. Horší lidi ve vládě socdemáci neměli od jejich nové existence po r.1990. To co je tam nyní.

0 hlasů

Pokud Válková ve stávající funkci neskončí, nebude teď dělat nic jiného než vymýšlet další pohádky ohledně kauzy Urválek. I tohoto důvodu by měla být odejita.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Podívejte se, jak skvělý Nigel Farage poslal europotentáty i George Sorose do Brusele. Rozesmál i přítomného Viktora Orbána...

https://www.euportal.cz/Articles/22217-podivejte-se-jak-skvely-nigel-farage-poslal-europotentaty-i-george-sorose-do-brusele-rozesmal-i-pritomneho-viktora-orbana-.aspx
-------------------------------------------------- - ------

Politik sdílel video, které v televizi neuvidíte. Jak vypadá „multikulturní obohacení“ v praxi

Bývalý předseda Slovenské národní strany (SNS) Rafael Rafaj sdílel na svém facebookovém účtu video, které pojednává o situaci v Řecku. Celou věc označil za „multikulturní obohacení v praxi“. (Foto: Youtube)

https://ac24.cz/-/politik-sdilel-video-ktere-v-televizi-neuvidite-jak-vypada-multikulturni-obohaceni-v-praxi?redirect=%2F

CZEXIT

1 hlas

https://blisty.cz/art/98381-pro-stoupence-czexitu-brexit-uz-stal-britanii-3-864-miliard-kc.html

1 hlas

Jedná se o čiré pokrytectví, vždyť i Havel hned po revoluci jmenoval soudci i komouše, čerstvé studenty, právníky. No co dělat, když jich je třeba a ti “novodobí” ještě nejsou? Dodnes i po 30 letech zde komunističtí soudci a kdoví či ne bývalí STBáci vynášejí rozsudky nad občany.

1 hlas

a hlavně kdo vedl policii a kdo jim kryl záda aby danové uniky nebyly šetřeny. Včera příběh kmotra kde dementní špina vystupuje Havlova a tam už i krade!

0 hlasů

Azteku, a on tehdy existoval nějaký paragraf o daňových únicích a tunelech atd, tupče? Co to tady svádíte na jednoho Havla? Celý nárůdek, jako urvaný z řetězu, stejně jako po pádu Rakouska Uherska, začal krás jako o živott! Politici, konkrétně Klaus, jasně řekli, že není čas na zákony, první se musí rozdat majetky. Hlasy, aby se to nedělalo, aby se třeba okopírovaly zákony od Německa a jelo se podle nich, byly zcela zlodějskou lůzou umlčeny. A celý nárůdek na to ještě hýkal nadšením. Havel se k tomuto vůbec nevyjadřoval. On už natlápal dost máčí těmi svými žádnými nezaměstnanými v kapitalismus atd. On udělal cestičku pro zloděje typu Klaus a jejich loupeživý kapitalismus tím, že se nepostaral o to, aby komunisté nemohli zastávat žádné veřejné funkce.

1 hlas

Jeho odporné činy byli už jen ty jak rozdaval majetky jako je ten legendární s Martou Chadimovou na nějž nelze zapomenout. Nebo jak dohazoval do podniků své lidi viz třeba OKD nebo převody o nichž ani nemáte soudruhu pionýre páru. A o Drnovickém zázraku byl i film fil příběh Kmotra ,kde špina špina lidská je a tukový průmysl Bena nebo i Vladimír Gottwald či Václav Junek o čemž nemáte ani páru...

0 hlasů

soudruhu pionýre narozený roku 2006. Vím,že Vám cgudáku dutý dělá problímy najít informace. Musíte číst a číst. A že byla špina dementní a šulín bez mozku už jen výrokem o tom,že se musíme omluvit němcům. Divím se,že příbuzní těch co padli mu nedali na buben a přes bachor. Jinak k faktu pokud byste opravdu o něm něco věděl jako většina lidi ,kteři z něj mají i prdel. Byl to chudák a jen výrokem o jedné straně té jeho. A pak sám byl práskačem a politik byl jak kočička s pejskem vařila dost.Ničema a zoufalec jehož činy jsou odporné.

0 hlasů

Bývalí estébáci dělají i předsedy vlády. 😛

2 hlasy

Práskač Karel Sabina byl i zloděj miliard a i banky mu padly za obět.Horáček další ze sátě ničemu od dementního praskače Karla Sabiny Havel byl pověřen monitorovat utečence ve Velké Britanii a další z řad od dementní špiny Havlovi Stanislav Deváty nejprve práskal v Popradě kde spíš nepracoval a pak podlehal zástupce náčelníka a vždy se nechal sebrat a ty byly sceny jako ve filmu!

0 hlasů

A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým slovom STBák? Je to příslušník STB, nebo člověk, který byl jakkoliv přinucen s nimi spolupracovat, ale nikomu neublížil? STBák však určitě není člověk, kterého za něj označí zlodějský blok, který provedl privatizaci slova demokracie.

3 hlasy

StB byla klasickou a velmi schopnou zpravodajskou službou. Měla jedno jediné oddělení, X správu, která sbírala špínu na ty, kteří se sami do špíny ponořili. Aby všichni ti, kteří byli až po uši od sra*ček, mohli vůbec fungovat, bylo nutné udělat něco s jejich minulostí, která byla dokonale shromážděna na StB, X správě. A tak místo, aby komunistický ksi*ndl visel po kandelábrech na D1, zůstal na svých místech a dehonestovala se StB.

Jenže, druhá strana pravdy: jak chcete stíhat 85% národa? To byl ten samý problém jako za bolševika a později taky: jak chtěla SNB dělat práci padni komu padni, když kradlo 97% národa? Kdo by zůstal na svobodě?

Takže musely přijít skartace živých svazků StB a musí se čekat, až to samo odezní. Vypuknutí občanské války, jak s ní strašil Havel, by byla asi moc nejistá věc a kdyby občanská válka vypukla, tak ti jeho disidenti by byli v silné menšině. Tady se ale ani na okamžik necpalo zlodějům něco jako morálka, čest, svědomí. Tady se zlodějům rozsvítila zelená a nějak to dopadne. Co jiného byste chtěl reálně asi tak udělat, když nemáte národ, ale komunismem zdemoralizovaný sprostý a líný dobytek?

0 hlasů

Privatizaci všeho a sám to rozkradl! Jde o soudruha demeního šulina Havla ničemi 20 století srovnatelného s Benitem B a Adolfem H a všichni byli magoři. Dementní špina Havel a te chudák a primitiv láska zvítězí nad nenavistí a špina s knírem zvitězi nad slušným člověkem!

0 hlasů

Přinucen spolupracovat??? 😲

2 hlasy

Svým způsobem ano. Každý pracovník zahraničního obchodu musel vždy po návratu z ciziny psát zprávu. Pokud by tak neučinil, tak by skončil. To se samozřejmě nikomu nechtělo a tak všichni psali a psali. Podstatné je co psali, někdo obecné kecy, někdo práskal konkrétní osoby. Tyto zprávy museli psát i další profese: letušky a stewardi, řidiči kamionů, montéři, námořníci a další. Máte snad nějaký důkaz, že Babiš v těch patnácti zprávách, co napsal, udal konkrétní osoby? Nemáte, takže si ty kecy nechte na koledu...

0 hlasů

A musel to dělat? 😜

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.