Koronavirus
V Česku se počet nakažených vyšplhal přes tři tisíce

31.03.2020 07:06 Aktualizováno 31.03. 10:05

S nemocí COVID-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru, zemřelo v Česku zatím 24 lidí. Ministerstvo zdravotnictví o úmrtí dalšího člověka informovalo na svém webu. Případů nákazy koronavirem je 3002, za úterý zatím o jeden víc. Během pondělí nemocných přibylo 184.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Pavel Buček (6 hlasů) 31.03.2020 13:58

  Němci šlohli zdravotnický materiál nám, Slovákům a Švýcarům, my jsme...

 • Pavel Buček (6 hlasů) 31.03.2020 14:48

  Táhni do brusele, eurobolševický trotle.

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 31.03.2020 15:49

  NA BUDAPÉÉÉŠŤ! Z Německa, které už třikrát za sto let rozvrátilo...

 • Radola Alodar (5 hlasů) 31.03.2020 12:33

  Ještě dodávám tady k té skunkovině Machurovi,ty hajzlíku budeš stejný...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 31.03.2020 15:55

  Utajený projev prezidenta Trumpa, který vám televize neukáže (VIDEO...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK SELHAL A ZRADIL 🤡

0 hlasů

STOP EU! BRUSEL SELHAL A ZRADIL. SUNDEJME VLAJKY EU, ZRUŠME LISABON

Brusel selhal při boji s coronavirem i při obraně hranic EU – hranic Řecka s Tureckem. Schůzuje, ale nekoná. EU absolutně selhala a zkolabovala s pomocí členským zemím. Místo pomoci tiskne nekryté miliardy EUR, tleská ve stoje Gretě za to, že vynadala Parlamentu EU a řeší emise.

Turecko soustavně útočí na Řecko a jeho hranice, probíhá „pasivní“ válka mezi dvěma členskými státy NATO! Ursula von der Leyenová zkrachovala jako ministryně obrany Německa a rozložila Bundeswehr, proběhla kolem ní korupční aféra a nakonec byla za odměnu povýšena jako Předsedkyně Evropské komise v roce 2019 do vedení EU. Paní předsedkyně Leyenová mimo jiné „řeší“ i 50 milionů na Čapí hnízdo Andreje Babiše. Přitom Leyenová je v gigantickém střetu zájmů ve výši několika desítek milionů Euro (3,5 mil. ročně).

Manžel vrchní komisařky Leyenové, Dr. Heiko von der Leyen, je zakladatelem a ředitelem centra HCTH (Hannover Clinical Trial Center) a řídí Hannoverskou lékařskou školu (MHH), která je jedním z největších lékařských zařízení v Evropě. MHH teď připravuje gigantickou přestavbu za 2,1 miliardy Euro za podpory dotací EU. Navíc EU dále podporuje centrum a školu dotací 3,5 milionů Euro ročně (70 milionů korun). Nad tím, že paní Ursula van der Leyen je předsedkyní nejvyššího orgánu EU, která dotuje jejímu manželovi provoz a výzkum, se nikdo nepozastavuje.

České Piráty ani nenapadne na tuto nehoráznost poukázat, raději spolu s Jiřím Pospíšilem udávají Babiše, nebo sami Českou vládu Italům. Člověk by čekal, že Ursula von der Leyenová bude konat. Že začne okamžitě jednat s vedením NATO (má ho v jednom městě), aby Turecku nekompromisně vysvětlilo, že tohle se nedělá a pohrozilo mu sankcemi. Namísto toho se tisknou další miliardy Euro pro Erdogana. Namísto toho se planě schůzuje o ekologii a elektroautech.

Lékaři v Itálii a ve Španělsku to začínají vzdávat, jsou psychicky i fyzicky na hranici svých sil, jejich zdravotnictví je na hraně kolapsu. Čekal bych, že těmto zemím Brusel poskytne konkrétní pomoc – odborníky, lékaře, lékařské přístroje, léky. Přístrojů na mimotělní plicní ventilaci a okysličování krve je chronický nedostatek. Brusel Španělsku a Itálii se získáním dostatečného počtu nepomohl, a tak lékaři musí rozhodovat, koho nechají zemřít a koho se pokusí léčit. Namísto Bruselu, pro kterého byla pomoc Itálii v potřebné míře povinností, této zemi pomohl Putin. A tak Italové logicky sundávají vlajky EU a vyvěšují Ruské. Rakušané zase zakrývají symboly EU vlastními a sundávají prapory EU. Kdy začneme my?

Čína postavila a zprovoznila nemocnici ta 14 dní – Brusel neudělal stran faktické pomoci pro Itálii a Španělsko téměř nic. Zajistil lékařům respirátory FFP3? Dodala je Čína. Namísto světových odborníků na Coronavir si Parlament EU pozval navzdory vyhlášené karanténě Gretu, jež sama sebe „vyléčila z nákazy“, nechal si od ní vynadat kvůli emisím, CO2 a podobně a když s nadáváním skončila, ve stoje jí za to zatleskal. Británie po Brexitu zákonem zakázala právo šária, které Brusel v EU mlčky toleruje a mlčky podporuje výuku islámu ve školách některých členských států a tiché, pomalé zavádění šária. Německo povolilo sňatky muslimů s dětmi……. Brusel zahájil zrychlené přístupové jednání do EU se Severní Makedonií (33% muslimů) a Albánii (islám 58,79%).

Přestože země EU omezují různými způsoby volný pohyb osob, do Evropy se podle mnohých medií od ledna a února mělo přesunout přes 40 000 vojáků NATO – z toho USA měly poslat údajně až 37 000 vojáků. Manévry se měly konat na území deseti států za účasti 18 členských zemí NATO. USA plánovaly na cvičení celkem 37 tisíc vojáků a důstojníků, celkový početní stav vojsk měl přesáhnout 40 tisíc lidí. Některé zdroje uváděly dokonce počet 70 000 amerických vojáků v Evropě, na Blízkém východě a Bulharsku, kde se budou budovat tři americké vojenské základny. USA měly přesunout 13 tisíc kusů techniky včetně tanků a obrněnců. Německo(!) přitom hrálo ve scénáři cvičení hlavní logistickou úlohu.

Za tichého souhlasu Bruselu tato největší akce od doby studené války měla proběhnout v dubnu a květnu. Nezastavil ji Brusel, nezastavily ji členské země, zastavil ji až coronavirus. Nakonec USA vyslaly „jen“ 6 tisíc vojáků včetně velitelství divize a bojového týmu obrněné brigády, která je už rozmístěna ve výcvikovém prostoru v Polsku. Zřejmě jsou ti vojáci očkování vakcínou proti coronaviru, která ještě nebyla vynalezena. Armáda USA, jako člena NATO, je na území Evropy O.K., vždyť přece brání a prosazuje zbraněmi demokracii. Ale pokud Putin v Rusku nařídí všem vojákům ranní rozcvičku, tak na něj uvalíme sankce, protože chřestí zbraněmi a exgenerál Pavel by na Rusko rovnou shodil atomovku.

V té souvislosti je smutně úsměvné, když některá media a politici křičí, že Putin do Itálie poslal 100 zelených mužíků (vojáků), když jde přitom o specialisty na pomoc v boji s coronavirem. A ke „cvičení“ NATO v Evropě – coronavirus možná zabránil hrozbě

0 hlasů

Ruský troll Kocourek otravuje vzduch svými protiprdy.

2 hlasy

válečnému konfliktu, nebo dokonce III. světové válce. Ze shora uvedeného je jasné, že Brusel zcela selhal. Selhal natolik, že to působí až jako kolaps. Krach. Svým diletantismem a neprofesionalitou ohrozil členské země EU. Brusel prokázal, že v krizových situací není schopen řídit Evropu ani po ekonomické, ani po logistické stránce, ani není schopen bránit její hranice (Řecko, Itálie, ale i Španělsko). Členské země EU prokázaly nezbytnost národních států a jejich suverenity. Dokázaly, že jsou schopny si pomoci sami a sobě navzájem.

Nastal čas sundat vlajky a znaky EU a ponechat pouze naše. Tam, kde nejsou, bychom měli naše vlajky vztyčit. Já ji mám na zahradě již tři roky. Řítící se ekonomickou krizi by v ČR nezastavilo přijetí Eura., ale stáhlo by nás to na dno s celou Evropou. Česká koruna může tuto krizi přibrzdit. Je čas stáhnou vlajky Bruselu, odmítnout Lisabon a dát Bruselu v rámci V4 naše jasné a nekompromisní podmínky – návrat před Lisabon k pevnému datu, tedy celoevropské zrušení Lisabonské smlouvy. Pokud toto Brusel odmítne, je třeba zahájit jednání států V4 o společném vystoupení z EU a přizvat Rakousko a Itálii. Nežijme v iluzi, že coronavirus porazíme za měsíc. Bude to trvat nejméně do konce roku, možná to bude trvat roky. Nežijme v iluzi, že se nás ekonomická krize, která se rozjela zrychleným tempem, netýká, nebo že nás mine. Nežijme v iluzi, že Řekové to vyřeší za nás a migranty na hranicích udrží trvale.

Je třeba začít konat. Nemůžeme čekat. Vedle coronaviru je Vláda povinna řešit i tyto věci, o kterých píšu. Tento článek není ničím jiným, než mým osobním, soukromým názorem. Rád bych ale, aby se stal jakýmsi motivem a základem tvorby dokumentu, na jehož přesné a podložené formulaci by se podíleli odborníci. Byl bych rád, pokud bych se mohl jeho případné tvorby v rámci občanské aktivity zúčastnit osobně. Tento materiál by měl být pak prostřednictvím našich zákonodárců, které všichni ve svých volebních obvodech máme, předán jako požadavek občanů této země. Pokud to nepůjde zrealizovat, požádám zákonodárce, ke kterému mám důvěru, třeba paní poslankyni Zuzanu Majerovou Zahradníkovou, aby v závažných věcech, které zde uvádím, interpelovala premiéra Babiše a tato témata navrhla k projednání jako bod jednání schůze Sněmovny. Tyto věci nelze upozaďovat a schovávat je za problém coronaviru.

Není čas čekat, je třeba řešit, konat, nebo bude pozdě a dojde k nevratným změnám. Přeji vám všem, abychom to přežili ve zdraví a bez ekonomických kolapsů. Nejsme prioritně Evropané, ale jsme Češi. Naše děti se nerodí jako Evropané, ale jako Češi. Naši zemi je třeba vzít Bruselu a vrátit ji našim lidem. Bude to těžké, ale musíme to zvládnout a pokud možno ve zdraví a přežít. Až to zvládneme, měli bychom všichni vyvěsit naši státní vlajku, která měla 30.3.2020 stoleté výročí. Vlajku, pod kterou naši lidé bojovali a umírali, vlajku, pod kterou jsme usilovali o svobodu a demokracii, vlajku, pod kterou jsme té svobody a demokracie dosáhli. Nenechme si tu svobodu vzít, nedopusťme, aby naši národní vlajku nahradil modrý prapor EU. I proto mám na zahradě naši státní vlajku, jako vyjádření mého vztahu k naší zemi a jako vyjádření mého postoje k Bruselu.

Přeji vám všem hodně štěstí a sil.

https://pravyprostor.cz/stop-eu-brusel-selhal-a-zradil-sundejme-vlajky-eu-zrusme-lisabon/

CZEXIT

0 hlasů

Ruská svoloč využívá cokoliv pro svoje záměry, dokonce i koronavirus. Tohle nepíše žádný Čech, to je slátanina šířená ruskou propagandistickou centrálou. Kocourek je placený ruský troll, takže ty jeho protiprdy vanou z východu.

1 hlas

Opoziční vůdce ODS, Petr Fiala:

Kdyby dnes vládla ODS a vy jste byl premiérem, jakou máme záruku, že byste to zvládl lépe než Andrej Babiš?

Troufnu si tvrdit, že bych byl mnohonásobně lepší. Protože já jsem člověk systematický, který ctí pravidla, instituce a systémy.

2 hlasy

A lidé nezapomněli ,že 25 let vládly zlodějny se soudruhem dementním šulinem Havlem a TI Dybové či Kočárnici odkud asi byli a ještě TI Z ODA Ti zloději Kroupové bebo Dlouzí ,kteři byli konmi dementního šulina Havla a co zůstalo jen 2 biliony vykradených krásné vysvědčení pro tyto strany kdo by zloděje volil jedině šílenec co má máslo na hlavě! A soudruh Fiala je slabí jak turecký čaj a taky chudák co prádna v hlavě!

1 hlas

Viz rozhovor na Seznam zprávách.
Fiala je skutečně přesvědčen, že lze být na vše předem dokonale připraven a mít instantní scénáře v šuplíku. Nerozumí nadsázce stejně, jako jí nerozumí každý autista. Proto se zaobírá Babišovými výroky o osobním doručování roušek. Vlastně by si tenhle hlupák dobře pokecal s Borisem Johnsonem... to by byl teprve zmatenej, jak trubec ve fukaru.

1 hlas

Prazaci přestali nosit ty debilni placky milionu chvilek a poslušne si nasazuji roušky

2 hlasy

A co nosis ty, teplousi? Tanga?-)

2 hlasy

je 21 43 zalez k ty tvoji smradlave vagine a vyval na ni tvoje vyžrane nevysportovane břicho

2 hlasy

Ty placky nosej hlavně moravský náplavy. Studenti vysokejch škol zejména.

1 hlas

pražský primitivní debile

3 hlasy

Buranský docente ze severní Moravy.

1 hlas

FRANTA KOCOUREK ŠÍŘÍ DEZINFORMACE A POPLAŠNÉ ZPRÁVY.
Nemůže jinak, mentál...

2 hlasy

z tebe tu padají akorát kozí bobky

3 hlasy

Nemusíš je pokaždý ochutnávat, aby ses přesvědčil, že ti nechutnají...docente.

0 hlasů

když už v krizi neví semiti židi kudy kam, začnou na to házet peníze.naše, ne ty " jejich " nakradené.BUREŠ horší než padákový smrtihlav kalous, už 24 mrtvých.sekera největší v historii.NEKŇUBA nejhoršího druhu, ten vexlák.

1 hlas

Co nakradené prachy dementního šulina Havla špiny lidské a zlodějské! A to bylo 2 biliony což není malo u orangutaní zrudy demenrní a práskače STB Karla sabiny. A kalousek ten měl 35 miliard a další část vykradení vojaci s fotrem Výborným a jen to za šulina lidi museli uhradit. Při povodni nevyjely ani stroje jelikož i ty byly vykradeny Kalouskem!

1 hlas

Karma je svině:
Denis Procenko, primář moskevské nemocnice Komunarka, má koronavirus. Minulý týden přitom po nemocnici, která se zaměřuje na léčbu nemocných s koronavirem, prováděl ruského prezidenta Vladimira Putina. Prezidentova kancelář se zatím ke zprávě nevyjádřila.

2 hlasy

Zase zvatlas a si stastny, ze muaes hodit nejakou spinu na Rusko. Uz Putina vysetrili a zadne nasledky koronavirusu nema. Vem si z toho priklad, Praktikuj kung fu, hraj hokej, chytej ryby a prestan lhat a chlastat. Budes zdravej jak Putin.

1 hlas

TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU

Už je to tady. Imigranti ve Francii nerespektují karanténu, bouří se a rabují. Podívejte se na video

https://www.euportal.cz/Articles/42502-uz-je-to-tady-imigranti-ve-francii-nerespektuji-karantenu-bouri-se-a-rabuji-podivejte-se-na-video.aspx

CZEXIT

4 hlasy

Utajený projev prezidenta Trumpa, který vám televize neukáže (VIDEO CZ titulky)

https://tadesco.org/utajeny-projev-prezidenta-trumpa-ktery-vam-televize-neukaze-video-cz-titulky/
------
Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43954-islamisticka-armada-nato-utoci-na-syrske-krestany-branici-sve-domovy-.aspx
------
Imigrant v Norsku podpálil kostel

Pálení Koránu na veřejnosti při protiislamizační akci hnutí Stop Islamisation of Norway v listopadu minulého roku v Norsku má dohru. Imigrantský žhář se nyní mstí na norských kostelích. 21. března podpálil kostel v Dombås a o totéž se pokusil v Selu.

Policie nyní 28-letého imigrantského muslimského pachatele podle všeho dopadla, který své počínání zdůvodnil jako odvetu za loňské veřejné pálení Koránu. Prý je však "mentálně nestabilní“, takže mu „hrozí“ osvobození.

https://www.eurabia.cz/Articles/43953-imigrant-v-norsku-podpalil-kostel.aspx
------
Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

https://www.euserver.cz/Articles/13028-pomoc-ruska-a-nepomoc-nato-a-eu-italii-.aspx
------
Brusel má přesto jasno. Za trable s pandemií koronaviru může moskevská propaganda...

https://www.eportal.cz/Articles/10714-brusel-ma-presto-jasno-za-trable-s-pandemii-koronaviru-muze-moskevska-propaganda-.aspx
------
Evropská unie vojensky podporuje Turecko

Tři ze čtyř obrněných transportérů, které turecká armáda použila na prorážení řeckého plotu, platí EU.

Řecký magazín Defencereview.gr přinesl skandální odhalení. I přes několik týdnů trvající útoky turecké armády na řeckou hranici EU nadále proplácí Turecku nákup vojenské techniky. Kontrakt na dodávku 57 obrněných transportérů ATES (na obrázku), jejichž nákup je ze 75% financován dotacemi z EU, nadále pokračuje.

Prvních 20 vozidel bylo dodáno na jaře 2019. Dalších 27 převzala turecká armáda loni v prosinci. Během letošní migrační krize vyvolané tureckou vládou bylo dokončeno posledních 10 vozidel. Včera byly odeslány turecké armádě. Podle tureckých tiskových zpráv citujících úředníky Katmerciler a Aselsan, které dodávky zajišťují, EU „řádně uhradila“ slíbený podíl na financování jejich nákupu.


Firmy platby z Bruselu obdržely v době, kdy turecká armáda útočila na řecké pohraničníky s cílem prorazit migrantům cestu do EU. Řecký magazín situaci popsal tak, že 3 ze 4 obrněných transportérů, které turecká armáda použila při prolamování děr v plotě chránícím vnější hranici EU, zaplatila EU.

V Evropském parlamentu jsem třikrát navrhoval okamžité zastavení všech plateb z rozpočtu EU Turecku. Poprvé při tureckém útoku na kurdskou provincii Rojava v severní Sýrii loni v listopadu. Podruhé při projednávání nelegální blokády Kypru, který je členem EU. V jeho teritoriálních vodách turecké vojenské námořnictvo prohledávalo lodi plující na ostrov. V obou případech byl můj návrh většinou lidoveckých, socialistických, zelených a Renew europoslanců odmítnut. Můj třetí návrh, který byl zakomponován do balíku sankčních opatření předložených frakcí Identita a demokracie (ID), v níž působí i poslanci za SPD, už nebyl hlasován, protože jednání Evropského parlamentu bylo kvůli koronaviru přerušeno.

Převzato z FB profilu MUDr. Ivana Davida

https://tadesco.org/evropska-unie-vojensky-podporuje-turecko/

CZEXIT

5 hlasů

NA BUDAPÉÉÉŠŤ!

Z Německa, které už třikrát za sto let rozvrátilo celou Evropu a zničilo demokracii, kde jen to šlo, a kde v současné době politické bojůvky nikoli nepodobné těm Adolfovým už zase zcela běžně útočí na nepohodlné politické protivníky, zní, že Maďarsko prý už nepatří do Evropy. Proč? Protože demokraticky zvolený maďarský parlament během koronavirové pandemie odhlasoval demokratické maďarské vládě Viktora Orbána zvláštní kompetence pro krizové období. To nevymyslíš!

A zní to nejen z Německa. Předhánějí a vyznamenávají se i naši politici. Kupříkladu předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Říká:

„Maďarská demokracie chřadne už roky a dnešní rozhodnutí tamního parlamentu je pro nás všechny varováním a připomínkou toho, co může nastat, když v parlamentu získá příliš velkou moc jedná strana. Postupné ochočení veřejnoprávních médií, zkrocení justice, útoky na neziskové organizace i nepohodlné novináře a nakonec situace, kdy parlament předá svoji moc vládě na neurčito. Maďarskou cestou se nesmíme vydat!“

To je věru zajímavé tvrzení. Pojďme si ho trochu rozebrat. Maďarská demokracie prý chřadne. Opravdu? Nekonají se tam snad volby? Konají. Jsou ty volby demokratické? Jsou. Platí jejich výsledky? Platí. Kdo tam vládne? Aha, tady zřejmě je ten problém. To, v čem se Maďarsko od mnohých zemí EU liší, je to, že tam skutečně vládne ten, kdo volby vyhrál, a ne kašpárci poklonkující nikým nevoleným aktivistům z darmožroutských neziskovek, obvykle vydržovaným z korporátních peněz a sosajícím ze státních cecíků. Ano, darmožroutské neziskovky, to je to, co se Pekarové Adamové líbí. Ale s tím ať jde klidně do háje.

Co tam máme dál? Ochočení veřejnoprávních médií. Hm, tak to je také věru vypečené tvrzení. Zvláště pak, když zní z úst političky země, kde si povinným výpalným financujeme veřejnoprávní média, jež jsou za peníze všech hlásnou troubou jedné názorové party. Ano, přesně té, ke které patří i Pekarová Adamová. Je docela přirozené, že právě taková média se Markétě líbí. Mějme pochopení.

Útoky na nepohodlné novináře jsou také kouzelné. Pekarová Adamová jimi zřejmě myslí tu partičku zdejších presstitutů, kteří obvykle v cizích službách, v cizím žoldu a za cizí zájmy plivou na vlastní zemi.

Zkrocená justice! To zní také impozantně. Zvláště pak v zemi, kde justice a orgány činné v trestním řízení jsou tak nezávislé, že jsou nezávislé i na zdejších zákonech, nemluvě o zdravém rozumu. Přičemž jejich oblíbenou disciplínou je pinkání si se starosty, zastupiteli i dalšími funkcionáři sem tam, nahoru a dolů, od soudu k soudu, léta a léta, čehož jediným výsledkem je, že ochota kamkoli kandidovat klesá a klesá, neboť komu by se taky chtělo trávit život ve funkci s obavou, že ať uděláš, co uděláš, stále jsi jednou nohou v blázinci a druhou v kriminále. Takhle to dopadá, když se větším nebezpečím, než je sama korupce, stane boj proti ní.

Na neurčito? Markéto, každá krize jednoho dne skončí. I ta koronavirová.

Takže tak. Na Bělehrááád! Eh, čo to tárám. Na Budapéééšť!

https://pravyprostor.cz/na-budapeeest/

CZEXIT

5 hlasů

Vomacka tady prohlasoval, ze misto cipku lze pouzit cesnek a k tomu si dat par stakanu samohonky.

0 hlasů

Němci šlohli zdravotnický materiál nám, Slovákům a Švýcarům, my jsme ho pro změnu šlohli Itálii. Británie ho zase šlohla Francii. Pěkně to v té EU chodí. Británie už v ní vlastně není.

6 hlasů

Už jsi si udělal zásobu pohanky, ruský prostitute?

3 hlasy

Táhni do brusele, eurobolševický trotle.

6 hlasů

Bucku, nezapomen na strouzek cesneku misto cipku jako tvi rusti bratri:-)

1 hlas

Kdyz prestanes na jeden den placat tvoje nesmysly, tak ti reknu co mas papat(zrat), a Covid 19,ani 20 nebo 30 se k tobe nebriblizej ani na 5km, moulo.

0 hlasů

Všimněme si,prosím,jaké voloblbce máme ve světových vorganizacích (WHO,Lékaři bez hranic,Gutteres-OSN,Hovädo v tísni a nepřeberné množství ostatních)-tato individua škodí lidstvu stejně jako koronavir.

4 hlasy

Obávám se,že lidstvu více škodí hovada Vašeho typu. 🐂

2 hlasy

Ještě dodávám tady k té skunkovině Machurovi,ty hajzlíku budeš stejný darmožrout jako je ku př.von der Hovnová.

5 hlasů

Machuro,s tebou bych,skřete,souboj o většího blba zcela určitě prohrál,voloblbe.

5 hlasů

Ty se můžeš pustit tak do souboje s bramborovou kaší..

2 hlasy

samozřejmě,že Evropská Uhnije vévodí té sběři!

4 hlasy

Do prd..,hlupáci,uvádějte celkový počet testovaných a z toho počet nakažených,jen vů. to formuluje,že "...v ČR je nakažených..."!

3 hlasy

a opet magicke cislo 23

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.