Nehoda
V noci havarovalo taxi s ministrem Petříčkem, řidič je po smrti

06.05.2020 14:05 Aktualizováno 06.05. 15:37

Vozidlo taxi, které v noci vezlo ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD), havarovalo v pražských Nuslích, kde šéf české diplomacie bydlí. Server Blesk.cz uvedl, že ministr je podle dostupných informací v pořádku, řidiče se ale záchranářům nepodařilo oživit. Za nehodu mohou podle serveru zřejmě zdravotní obtíže dvaašedesátiletého taxikáře. Podle policie měl ministr v době nehody na vlastní žádost přerušenou policejní ochranu. Petříček v následném vyjádření pro ČTK vyjádřil soustrast pozůstalým.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Emanuel Vočko (7 hlasů) 06.05.2020 14:56

  Ten sorossovský socdemák Pochvíček je pěkná swině, vraždí dokonce i...

 • cestmir beranek (7 hlasů) 06.05.2020 16:17

  Taxikáře asi ranila mrtvice, když zjistil že veze Pocheho podržtašku,...

 • aztek polni (4 hlasy) 06.05.2020 22:13

  A ysoudruhu chudáku se raději vrat na naměstí ,kde už na tebe zase...

 • aztek polni (4 hlasy) 06.05.2020 22:07

  Je smutné,že se vše ted hází na Rusko a přitom válku vyvolali...

 • karel ledvinka (4 hlasy) 06.05.2020 17:59

  lenin nebyl Rus,mezi nami.a vetsina,naprosta co kradla informace pro...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak to nebyl sebevražedný atentátník, který se pokusil zprovodit ze světa Tomáška Peťulku? Takže může podle not od bruselisty Pochvy škodit dále.

0 hlasů

Evropská unie svým prosazováním povinných kvót dokazuje, že členství v EU znamená islamizaci a zánik naší země – proto musíme z EU vystoupit

https://www.euportal.cz/Articles/42618-evropska-unie-svym-prosazovanim-povinnych-kvot-dokazuje-ze-clenstvi-v-eu-znamena-islamizaci-a-zanik-nasi-zeme-proto-musime-z-eu-vystoupit.aspx
------
Skandál pokračuje. Britská vláda se snaží utajit rozsah masového zneužívání děti muslimskými přistěhovalci

https://www.eurabia.cz/Articles/44060-skandal-pokracuje-britska-vlada-se-snazi-utajit-rozsah-masoveho-zneuzivani-deti-muslimskymi-pristehovalci.aspx
------
Dříve nebo později dluhy způsobí konec EU a Euro v současné formě

https://www.euserver.cz/Articles/13037-drive-nebo-pozdeji-dluhy-zpusobi-konec-eu-a-euro-v-soucasne-forme.aspx
------
Máme tady důkaz, že Česká televize manipuluje. Černé na bílém

https://www.euportal.cz/Articles/42642-mame-tady-dukaz-ze-ceska-televize-manipuluje-cerne-na-bilem.aspx

CZEXIT

3 hlasy

BYLI TO RUSOVE!!!! VIDEL JDEM TAM PRACOVNIKY GRU. MELI NAPSANO GRU NA KABATECH

2 hlasy

Léky, Rozlile, léky. Víš, že když je vysadíš, zapomínáš, že jsi rusák...

2 hlasy

A ysoudruhu chudáku se raději vrat na naměstí ,kde už na tebe zase čekají blbečci jako Minář či chudák Bartoš a už řvou je to zloděj a je to zloděj! A kdo? Dementní šulin šurácký vylhaný slepičí Havel! Primitiv a unula ze které měl každý prdel! Lidé potřebuji kecy o tom jak je Bartoš šulin výborný a co přinese chudák pozitivního! Jen práskani koko a udávaní coý potřebuji cucácí chudáci! A hlavně blbci a spočáci s Marfušou sudetačkou a blbkou na nichž každy z vysoka sere jako Laxenovou- Kalouskovou a okupanty a špiny co nás vyhnali! Pochválit ,že nás zničili po válce a museli na východ!

4 hlasy

Jasna vrazda ridice!

4 hlasy

ta nehoda nebude náhodná,asi některá velmoc - zadavatel přejmenování ulice a odstranění pomníku válečného hrdiny začíná zametat stopy a postupně možná zmizí i ricinem ohrožené osoby momentálně policejně chráněné.Tohle je jasná výstraha všem přepisovačům dějin.

3 hlasy

Přepisovače dějin hledej pod znakem třešní. Dneska je velkej problém přepisovat, protože neexistuje monopol na informace. Spíš je problém vyvracet líbivý varianty bez pravdivýho základu.

3 hlasy

Mas pravdu lizale, proto se Polaci tolik snazili nekolik let svadet druhou svetovou na Rusy dokud je nepresvedcili Macron a Putin, ze jsou ty lumpove nikdo jinej nez Polaci

2 hlasy

Mám pravdu - nemusíš mi to připomínat, vazale. Rusko vstoupilo do války jako agresor a spojenec soudruha Hitlera.

1 hlas

Je smutné,že se vše ted hází na Rusko a přitom válku vyvolali skopčíci s pomoci Daladiera a Chemberlaina a Benita. Po roce 1989 se zapomnělo na okupaci a vystěhování nás sudet. A kdo nás pak okupoval včetně Slovenska! A kdo nás i poškodil a naše hospodařství po válce padalo a nikdo nám nechtěl pomoci! A ,že se nás na mnichovské konferenci nikdo nezastal!

4 hlasy

ledvinka je darebák a prase, o tom žádná diskuze. Jeho Ruští bratři rozhazují v Evropě jedy a kradou informace, jak jsou zvyklí od dob Lenina.

2 hlasy

lenin nebyl Rus,mezi nami.a vetsina,naprosta co kradla informace pro sovetsky svaz byli rasisticti semiti zidi.pred a i po valce a i behem ribbentrop-molotov primeri.ctete vic,ajnstajn.vypadate tu jinak za blba.co NEVI o cem BECI.jako to stado.salom.

4 hlasy

Jevrej Ledvinka se stydí za svůj židovský původ a neustále nasazuje židům psí hlavu. Hitler měl ten samý důvod a díky svému mindráku vyvraždil půl Evropy. Takové ubožáky by měli zavčas izolovat...

4 hlasy

vite o me prd.ale ukazte mi kde se pletu.FAKTA jsou holt FAKTA.mohu prinest jmena 50-100 semitu zidu,kteri spionovali pro sssr.a i par fellows travelers.

0 hlasů

okupanti z US jen vraždí nevinné lidi drancuji země šulini! A nikdo o vrahy z NATO nestojí! At žije Syrie a Irák a Srbsko! A všude tam vrazi ty země zničili a jako i Libye!

2 hlasy

Něco pro dělníka ulice - ledvinku:
https://archiv.ihned.cz/c7-66759760-12rr9e-72e9f9a18eba201
Aby nezapomněl, že Rusové jsou jeho bratři.

2 hlasy

Vrazi z NATO a prasata z US se všude natlačili šulini krvaví odporní. V Korei byli i v Iráku a kdo zabil Iránského generála a kdo vměstnal do Afganistanu!

1 hlas

Tam se ale píše o vrazích z GRU a jejich zpackaný akci kolem otravy Skripala. Takže ta krvavá odporná monstra jsou Putinovi poskoci, jen na vyšším levelu, než ty.

1 hlas

kdo v bristolu neco ZPACKAL,ajnstajn,byli britsti semiuti zidi f cele s christopherem steel,mesugene.no tak proc LZETE,ajnstajn?

0 hlasů

nesleduji odkazy od obrezanych prasat jako vy,mesuge ajnstajn.,salom.

2 hlasy

Když ledvinku obřezával rabín, tak mu ujela ruka a ufiknul mu ho celého. Od té doby Ledvinštajn nenávidí židovský národ...

2 hlasy

pisi nekde neco o nenavisti?sleduji fsak FAKTA.a ta nemluvi pekne o tech vasich semitech zidech.ani o jejich bratrech palestincich.

0 hlasů

To ani neočekávám :-) Líbí se mi ale, jak jsi neústupnej. Nezapomeň! Rusáci jsou Tví mongoloidní předci.

2 hlasy

netykejte,afro-aziate.

2 hlasy

Soudruzi z US ve válce skoro nebojovali jen jsi váleli šunkyaž to za ně ruská armáda odedřela a přes velké ztráty válku vyhrala! Nebýt Stalingradu tak tu nejsme. Jen vrazi z US byli někde v Asii a na konci válčili s japonskem to bylo obětí...

1 hlas

tyhle papalase znam.
jsou zvykli na auto s majakem a na predpisy kaslou.
kdyz vlezou do taxika, tak buzerujou ridice, ze spechaji a at na to slapne.
tenhle sofer nemel koule vyhodit to vemeno na ulici, at si jde pesky, kdyz nechce dodrzovat predpisy.
pochvericek ma krev na rukou.

2 hlasy

taxikar byl otraven Ruskymi agenty bud s novicokom a nebo ricinem.soudruh ok to fse fse sledoval spolu se soudruzkou gubernatorkou marketou adamovou z top a ohlasili to fsem platkum v republice.zpravodaj z respektu byl tez na miste a reportoval to.

4 hlasy

von má služební auto s řidičem a ještě utrácí státní prachy za taxika

3 hlasy

Taxikáře asi ranila mrtvice, když zjistil že veze Pocheho podržtašku, škoda ho, kdyby ta úmrtí byla opačně, asi by mi to nevadilo. €hujera by mi líto nebylo

7 hlasů

Nádhera. Ukaž všem jaký jsi ubožák.

0 hlasů

Taky dobré. Jste tady jeden lepší než druhý. Myslím, že mi to mezi vámi stačilo.

1 hlas

Když ty bohužel jen tak slibuješ.

2 hlasy

Karma Korma.

4 hlasy

Ten sorossovský socdemák Pochvíček je pěkná swině, vraždí dokonce i taxikáře!

7 hlasů

Odporná sv*ně jste tak leda vy. Styďte se, de*ile!

3 hlasy

Copak tě tak rozohnilo, ty smradlavý kundí sráči? Snad to nebyly parohy, co ti nasadila tvoje stará harpyje s věčně ožralým sousedem čehuúúúnským Jeremiášem z Prahy?

4 hlasy

vy ale mate vyjadrovani,detinske.stydet byste se melo vy,mesuge.

1 hlas

Soustřeď se raději na své vyjadřování, negramoto Ledwinštajne...

0 hlasů

Lidé umírají při nehodě, darebák si z toho utahuje a já bych se měl stydět. Máte vpravdě ruské myšlení a dejte mi pokoj. Já s lidmi vašeho ražení odmítám komunikovat.

1 hlas

kritzuji vase VYJADROVANI,ajnstajn.muj komentar na nehodu je vyse.typicke zidofske mysleni.zjistilo jste,ze na me NEMATE,tak zacnete trucovat a zahajite bobrika mlceni.jako natvrdly junyjor.salom,mesuge.cha,cha,cha!

3 hlasy

Reaguji na toho pod sebou. Musím se smát chudáku na mysli. Je vidětm,že jsi chorý a tvůj mozek dosud nezjistil jak Tě tu má každý v paži. Neustále kecy a jen o tom co je už trapné. Bartoš ten chudák a má ho většina v prdeli! Zae se vrat raději na náměstí kde budeš bodovat s dalšíma hnupama! Většině lidi jste směšní a nikdo nestojí se o tom už ani bavit. Je nás tu dost a jen pět snad neustále skoro přesvědčuje o tom co by mělo být. Směšně,že chudák jako Ty jsi myslí,že náměstí a a hnup Minář a šulin Bartoš budou za lidi rouhodovat. Pokud jsi i nevšiml tak na Tebe tu většina i sere z vysoka! 4lověk ujetý jako tomu to nedojde a náměsti tam to bude 12 letýma a chorých jako ty a řvoucí: Jen to zloděj a je to zloděj a zase je to zloděj! A kdo dementní šulin slizky vylhaný slepičí havel . Ostuda většina se za něj styděla primitiva! Jen člověk magor jako ty bude vychvalovat Kalouska a musím se smát jak dokáží chudáci nemocní neustále tohle řvát. Výborné bude Forum 24 pro Tebe pár blbů co se ,mužete vyřvát a tam Tě pochválí chudáku i s Filipovou co může přidat a bude Vás víc vymazaných. Nejvíc se mě směšné jak cucáci tady budou psát lidem a radit co by měli a nejlepe se šulinem Bartošem jehož přinos je nuloví! Práskání primitiva a udávání! Potřebujeme Kalouska dalšího!

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Učiním dnes výjimku abych zopakoval co jsem napsal před mnoha měsíci:
Jsi ubohý pošuk, ledvinko, kterým hluboce pohrdám a proto se nebudu snižovat k reakcím na tvé slaboduché komentáře.
Odpovídajícím protějškem pro tebe je aztek polní, duševně zaostalý blekota taktéž neschopný souvislého projevu.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.