V Praze v noci závodili příznivci tunningu. Řeší to policie

Domácí
6. 3. 2016 12:49
Tunning (ilustrační foto).
Tunning (ilustrační foto).

Policie prošetřuje noční jízdu aut z tunningového srazu ulicemi Prahy. Lidé si stěžovali, že jsou auta příliš hlučná. Policisté budou záznamy dál vyhodnocovat, řekla mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Na noční jízdu desítek aut upozornil server Lidovky.cz.

Policisté auta poprvé zaznamenali v sobotu kolem 22.00 v Zátopkově ulici v Praze 6. Část se přesunula na parkoviště před obchodním domem v Letňanech, zaznamenaná byla podle Lidovek také na Žižkově nebo na Smíchově. "Přijali jsme několik oznámení, že jsou vozidla hlučná," uvedla mluvčí s tím, že žádné protiprávní jednání se neprokázalo.

Sraz policie ukončila kolem 2.00, situaci zadokumentovala a u vozidel kontrolovala technické požadavky.

Videa s auty bude dál vyhodnocovat. "V případě dodatečného zjištění nějaké přestupku budeme situaci řešit standardním způsobem," dodala Martínková.

Autor: ČTK Foto: , Gommeblog.it

Další čtení

Stovky zaměstnanců České televize (ČT) přišly v černém oblečení před hlavní budovu na Kavčích horách vyjádřit protest proti změnám ve financování veřejnoprávních médií, které chce prosadit vládní koalice.

Zaměstnanci České televize protestovali v černém proti změnám financování

Domácí
3. 6. 2026

O návratu dětí do opravené školy v H. Králové by mohlo být jasno do konce června

Domácí
3. 6. 2026
Renesanční letohrádek Červený dům, který je vyklizený a připravený na rekonstrukci. Zájemci dnes měli jedinečnou možnost si prostory prohlédnout během komentovaných prohlídek.

Obnova renesančního letohrádku v České Lípě přijde Liberecký kraj na 77 mil.Kč

Domácí
3. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ