V pražských Kobylisích se srazila sanitka s autem

Domácí
12. 3. 2018 09:25
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V pražských Kobylisích se časně ráno srazilo osobní auto s vozem záchranné služby. Dvě ženy z posádky sanitky utrpěly zranění a skončily na ortopedii v pražské nemocnici Na Bulovce. Řekla to mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Nehoda se stala okolo 5. hodiny. "Šestašedesátiletá žena utrpěla pohmoždění hrudníku. Třiapadesátiletá žena měla úraz hlavy a pohmožděnou nohu," uvedla mluvčí.

Sanitka patřila středočeským záchranářům. Jejich mluvčí Petra Effenbergerová sdělila, že vezla pacienta. "Při nehodě ale neutrpěl zranění. Shodou okolností kolem jela jiná naše sanita, která si tohoto pacienta převzala," řekla Effenbergerová.

Autor: ČTK Foto: , Robert Sedmík

Další čtení

ilustrační obrázek

Ruční kosa a hrábě v akci: Dobrovolníci budou pečovat o vzácné louky na Vysočině

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pátrání v Čelákovicích: Policisté hledají ozbrojeného muže mířícího k učilišti

Domácí
Aktualizováno: 23. 6. 2026 10:25
ilustrační obrázek

Druhé kolo přijímaček: Přes 13 tisíc uchazečů se dnes dozví, zda uspěli

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ