V pražských Kobylisích se srazila sanitka s autem

Domácí
12. 3. 2018 09:25
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V pražských Kobylisích se časně ráno srazilo osobní auto s vozem záchranné služby. Dvě ženy z posádky sanitky utrpěly zranění a skončily na ortopedii v pražské nemocnici Na Bulovce. Řekla to mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Nehoda se stala okolo 5. hodiny. "Šestašedesátiletá žena utrpěla pohmoždění hrudníku. Třiapadesátiletá žena měla úraz hlavy a pohmožděnou nohu," uvedla mluvčí.

Sanitka patřila středočeským záchranářům. Jejich mluvčí Petra Effenbergerová sdělila, že vezla pacienta. "Při nehodě ale neutrpěl zranění. Shodou okolností kolem jela jiná naše sanita, která si tohoto pacienta převzala," řekla Effenbergerová.

Autor: ČTK Foto: , Robert Sedmík

Další čtení

Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé sobě) a ministr práce a sociálních věcí Aleš Juchelka (ANO) na schůzi Poslanecké sněmovny. U řečnického pultu hovoří poslankyně Pirátů Irena Ferčíková Konečná

Sněmovna schválila konec zákona o státní službě. Úředníky čeká režim podle zákoníku práce

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Česko před branami teplotního rekordu: Meteorologové očekávají přes 41 stupňů

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Tragická smrt mladíka před startem prázdnin. Policie naléhavě varuje před riziky u vodních ploch

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ