Migranti v Česku
V táboře ve Vyšních Lhotách už je 52 uprchlíků

08.08.2015 18:44

Do detenčního zařízení ve Vyšních Lhotách na Frýdecko-Místecku, které začalo fungovat v pátek, dorazilo zatím 52 migrantů. Jde výhradně o muže.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • franta kocourek (1 hlas) 09.08.2015 08:38

    Nedávná vzpoura uprchlíků v Bělé pod Bezdězem i situace, která v...

  • franta kocourek (1 hlas) 08.08.2015 19:07

    České dítě má 20x nižší hodnotu než právě vylovený uprchlík I...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Koncem roku tady může být u nás až 10 tis.uprchlíků, počet závisí nejen na tom kolik jich sem přijde nebo bude pochytáno, to je asi těch 10 tisíc, ale kolik jich bude vráceno. A zde nastává největší problém. Člověk by se domníval, že budou eskortováni do první země nebo země původu nějak na lodích neb v letadlech, či na pozemní hranice autobusy, ale tak tomu není. Dostanou papír, že mají opustit ČR během určeného počtu dnů. Kam půjdou je na nich, jistě ne do své původní země, na to už třeba ani nemají peníze a jistě ne vůli. Tak tedy do vytouženého Německa či Švédska. Ale co na to řeknou tyto země? Anebo zůstanou u nás, to už ale bez zadržování a tedy kontroly úřadů. Zdá se, že zejména v otázce vracení uprchlíků vládne v EU a také u nás úplný chaos.
Jedno z řešení je např. námořní blokáda Libye na hranici jejích mezinárodních vod,se souhlasem Rady bezpečnosti OSN, aby sem ani nemohli vyplout.

0 hlasů

http://www.hlavnespravy.sk/chcete-vediet-ako-premysla-integrovany-moslim-zijuci-vo-svedsku/655089

0 hlasů

A v Bělé pod Bezdězem jich museli 400 pustit na svobodu, neboť uběhla 42 denní lhůta po, kterou je možné je zadržovat!

0 hlasů

Nedávná vzpoura uprchlíků v Bělé pod Bezdězem i situace, která v uprchlickém táboře nadále panuje, dává za pravdu lidem, kteří se oprávněně obávají toho, co nás v rámci multikulturního obohacení může čekat. Pořád posloucháme krásná slova o tom, jak musíme pomáhat, jak je to pomalu naše povinnost, jak si máme představit sami sebe, jak zbídačení a vysílení prcháme před válkou, útiskem či nějakým jiným nebezpečím. Přestože několik desítek uprchlíků přijmeme a nabídneme jim kromě svobody jídlo, ubytování a střechu nad hlavou, uprchlíkům se to nelíbí! A to tak, že rozbíjejí okna, demolují zařízení a požadují pod vyhrůžkami sebepoškození přesídlení do Německa.

Že by se uprchlíci bouřili kvůli tomu, že se v Česku bojí? Nenávistných a xenofobních Čechů? Nenechme se vysmát! Byť jsme na jedné straně utvrzováni v tom, že Česko je stále tranzitní a ne cílovou zemí, na druhé straně se ale přijímají opatření k tomu, abychom u nás přijali a postarali se o lidi prchající před válkou. Cítíte ten rozpor? Zbídačený uprchlík prchající před válkou přece vezme zavděk nejbližší mírovou pevninou, která mu nabízí pomocnou ruku. Pokud jsme ovšem zemí tranzitní, tak to znamená, že tzv. „zbídačení uprchlíci“ prchají zejména za lepšími ekonomickými podmínkami a zejména sociálními dávkami, které jim mohou tzv. Welfare státy (stále ještě?) nabídnout. Česko je pro ně země ekonomicky nezajímavá. Tudíž se nejedná o uprchlíky, se kterými je možné rozdělit se o skývu chleba a nabídnout jim přístřeší. Potom ale nechápu mediální osvětu a zejména konkrétní kroky k pomoci uprchlíkům, když se přes naši republiku hodlají jen přesouvat za západ.

http://pravyprostor.cz/nahradi-uprchlici-neschopne-sebemrskacstvi-udajne-hnusneho-ceska-pokracuje/

1 hlas

České dítě má 20x nižší hodnotu než právě vylovený uprchlík

I Havranpírko pochopil, že pro zachování rodu je důležité plodit potomky. Zvládl by to vlastními silami nebo by si na tu „fušku“ přizval chlapíky z konkurenčního kmene? Přestože, vybaven celkem slušným povědomím o jejich pohrdlivém vztahu k životu jiných, riskoval by zotročení žen jeho rodu a vyvraždění soukmenovců ve jménu cizího boha?

A jakpak je to v našem kmeni?

Všichni už dobře víme, že „uprchlictví“ je cool byznys – a že na „údržbu“ jednoho celého uprchlíka bude vynaložen necelý 1 milion Kč ročně.

Všichni dobře víme, že rodičovství je non-profit byznys – a že na „údržbu“ jednoho českého dítěte je a patrně bude i nadále vynakládáno 55.000,- Kč ročně. A to po dobu čtyř let.

Všichni dobře víme, že v případě uprchlické rodiny se bude výše uvedený obnos násobit počtem rodinných příslušníků.

Všichni dobře víme, že v případě české rodiny se nebude násobit nic ničím, ačkoliv domorodkyně zachraňuje populační křivku jako divá.

http://pravyprostor.cz/ceske-dite-ma-20x-nizsi-hodnotu-nez-prave-vyloveny-uprchlik/

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.