V Ústeckém kraji se tři lidé vyléčili z onemocnění COVID-19

Domácí
16. 3. 2020 16:59
Pracovník v ochranném obleku.
Pracovník v ochranném obleku.

V Ústeckém kraji se tři pacienti vyléčili z nemoci COVID-19. Jsou to tři lidé z Děčína, které byli mezi prvními nakaženými novým typem koronaviru, potvrdila informaci České televize ředitelka krajské hygienické stanice Lenka Šimůnková.

První tři případy nákazy způsobené novým typem koronaviru Česká republika ohlásila 1. března, byl mezi nimi i muž z Děčína. Onemocnění se poté prokázalo i v jeho okolí. Bez zdravotních potíží byli tito lidé podle Šimůnkové už dříve, uzdravení prokázaly dva negativní výsledky v rozmezí dvou dnů.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Deml Ondřej

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

Soud uložil advokátce a její dceři za zpronevěru peněz klientů sedm a 5,5 roku

Domácí
22. 6. 2026

Dělníci u hlavního nádraží v Brně našli leteckou pumu, stovky evakuovaných

Domácí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ