Pozitivní zpráva
V Ústeckém kraji se tři lidé vyléčili z onemocnění COVID-19

16.03.2020 16:59

V Ústeckém kraji se tři pacienti vyléčili z nemoci COVID-19. Jsou to tři lidé z Děčína, které byli mezi prvními nakaženými novým typem koronaviru, potvrdila informaci České televize ředitelka krajské hygienické stanice Lenka Šimůnková.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Machura (2 hlasy) 17.03.2020 07:32

    Franta Kocourek bude cvičit koronavir ! 🦠🤪

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 17.03.2020 07:30

    Nyní si připomeňme některé konkrétní případy: Franta Kocourek ! 🤡

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Turecko-řecká válka na spadnutí: Erdogan se s "kapesným" od Lejnové nespokojí. Migranti jako turečtí vojáci v civilu. Turecké ponorky v řeckých výsostných vodách. Mobilizace v Rakousku? Bez Bruselu se ubráníme

Zatímco média se od rána do večera věnují epidemii nové chřipky (koronaviru), na řecko - turecké hranici se situace každým dnem více dramatizuje. Není pravda, že se prezident Erdogan dohodl s Bruselem na uklidnění situace výměnou za další miliardy eur "kapesného". Poslední zprávy z řecké fronty naopak hovoří o pokračujícím systematickém strhávání řeckých hraničních plotů za pomoci obrněných transportérů turecké armády a distribuci nůžek na plech mezi migranty, aby se mohli snadněji prostříhávat přes čáru.

To není individuální snaha "zoufalých migrantů" (o "uprchlících" dnes už nemluví ani americká zpravodajská agentura Člověk v tísni či Sorosův Rozumek) proniknout přes střeženou hranici, jak donedávna líčila také naše korporátní média: tohle je prostě vojensky řízená invaze útočníků v "civilu".

Nevyhlášená válka
Řecko mezitím usilovně buduje podél hranice další obranné valy a kulometná hnízda. V pohotovosti jsou i tankové a obrněné jednotky, neboť je jasné, že s příchodem jara se tlak na masové prolomení hranice bude zvyšovat. Migrantské formace "zatím jen" házejí na pohraničníky Molotovovy kokteily plněné benzínem dodávaným tureckou armádou: jde zjevně jen o předehru.

Lze očekávat, že napětí na řeckých hranicích bude dále houstnout. S prvními mrtvými na obou stranách, bude narůstat agresivita "migrantů", které už nelze odlišit od islamistických teroristických formací. Úměrně tomu, bude narůstat i agresivita Sorosových neziskovek, které tlačí na řeckou vládu, aby kapitulovala a hranice invazi otevřela.

Jenže nová řecká vláda, která dostala voličské hlasy z velké části za příslib zpřísnění ochrany hranic, se připravuje na skutečnou válku se svým odvěkým soupeřem. Je totiž jasné, že proti ní nebudu stát jen statice islamistů vydávajících se za migranty, ale ozbrojené formace s vojenským výcvikem podpořené speciálními jednotkami turecké armády. Konflikt se tak v posledních dnech mění stále více na regulérní řecko - tureckou válku. Na další ozbrojený konflikt mezi dvěma členskými státy NATO v epidemií paralyzované Evropě.

První otevřené střety
Řekové, jejichž armáda je jednou z nejsilnějších v Evropě, se připravují na vleklý konflikt. Vyztužují hraniční plot betonovými bloky. Vybudovaly obranný val HESCO s kulometnými hnízdy, který už pokrývá téměř celou linii hranice. Železobetonovými bloky byl zcela zatarasen hraniční přechod Kastaines. Hraniční plot je vyztužován železobetonovými L profily, které tvoří třetí vrstvu za dvěma řadami drátěného plotu nahoře zpevněného kotouči žiletkového drátu.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Turecká armáda podle řecké televize nasadila k hranici ostřelovače ze speciálních jednotek, kteří ostrými útočí na řecké pohraničníky. Řecká armáda k jejich odhalení a eliminaci nasadila vrtulníky vybavené termovizí a dalšími vyhledávacími systémy.

Minulý týden se dvojice tureckých stíhaček F-16 pokusila takovýto řecký vrtulník zničit. Podle webu topnews.gr turecké stíhačky vnikly do řeckého vzdušného prostoru ve výšce 10 tisíc stop (asi 3 km) a poté na řecké straně pohraniční řeky Evros prudce sestoupily do letové hladiny 500 stop – tedy asi 153 m. Letem v těsné blízkosti se pokusili bez střelby zlikvidovat hlídkující řecký vrtulník. Turbulence vzniklé průletem tryskových stíhaček řecký vrtulník učinily na chvíli neovladatelný. Posádce řeckého vrtulníku se stroj podařilo zachránit před pádem spíše zázrakem. Řecká armáda na incident reagovala přisunutím několika baterií protiletadlových raket těsně k hranici.
....
https://www.protiproud.cz/politika/4988-tureckorecka-valka-na-spadnuti-erdogan-se-s-kapesnym-od-lejnove-nespokoji-migranti-jako-turecti-vojaci-v-civilu-turecke-ponorky-v-reckych-vysostnych-vodach-mobilizace-v-rakousku-bez-bruselu-se-ubranime.htm

CZEXIT

0 hlasů

Nyní si připomeňme některé konkrétní případy: Franta Kocourek ! 🤡

1 hlas

Zpráva Dne! Proč tu nejsou příspěvky? Radujme se, ta zpráva znamená, že na Covid 19 nevychcípem :-)

0 hlasů

Vy EUrotrotli by jste mohli.

0 hlasů

Franta Kocourek bude cvičit koronavir ! 🦠🤪

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.