Ombudsmanka
Válková by měla nominaci odmítnout, tvrdí Babiš

12.01.2020 07:32

Premiér Andrej Babiš (ANO) se domnívá, že by se bývalá ministryně spravedlnosti a nynější vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) neměla ucházet o post ombudsmanky. Řekl to v sobotu v televizi Prima. S prezidentem Milošem Zemanem, který Válkovou navrhl, o situaci mluvil v pátek. Ve stejný den také Válková řekla České televizi, že nominaci odmítne. Nevyloučila ale, že přesto ombudsmankou bude, protože podle ní ji prezident Zeman nemusí vyhovět.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (6 hlasů) 12.01.2020 08:06

  Ukázka jak Babiš nepohodlné lidi okamžitě hází přes palubu. 😂

 • emilek Listopad (3 hlasy) 12.01.2020 09:15

  Válkovou hájí poslanec ANO Milan Feranec Protože si myslí,že...

 • Karel Musil (2 hlasy) 12.01.2020 09:33

  Funkci sice odmítne, ale doufá naivně, že jí prezident nevyhoví....

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 12.01.2020 10:04

  Válkové už zbývá jen říct, že neví, kdo to je prokurátor, co to je...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 12.01.2020 10:05

  Plnil příkazy vlády, ale o své duši rozhodujeme každý sám.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hm., drotár korouhvička se domnívá......! A že není tak uvědomělý sám se svým členstvím v KSS, a dosud nevyvracenou spoluprací se StB na obchodním zastoupení v zahraničí. I když na každé ambasádě a PZO byl nějaký podobný dobroděj. Ostatně to bylo to i obráceně. Horší "ombudsman" něž byla ta sluníčkářská konkubína trockisty Uhla se jen těžko najde (snad by to byla jen kravka Milka).Al Shabat měli kopnout do_řiti již po té aféře s "Aničkou".

0 hlasů

Jedini "nejvetsi odbornici" jsou byvaly komuniste a svazaci . Bez nich by to neslo !

0 hlasů

Ano, ano, svatá pravda, bez nich by to do takové prd*ele nikdy nešlo.

0 hlasů

Údajné Babišovy příspěvky na facebook se ukázaly jako mýtus a jsou jen další z řady mediálních manipulací.
Chyba na facebooku ukázala, že koblihářovu stránku spravuje více než desítka lidí! A tak je to u toho tlučhuby se vším.

1 hlas

Nepodceňujte Babiše. Je pracovitý, snaživý (že hlavně pro sebe, to kobliháři nevidí a nikdy nepochopí, proč mají ty svoje líné zadele pořád holé a mít je budou nadosmrti), a umí dokonale využívat debility většiny národa. Doslova si s celou republikou s pomocí slabších duchem vytírá zadnici a chechtá se.
On perfektně pochopil, že musí pouštět všechno jedním uchem tam a druhým ven - akce krumpáč - a že musí sedět a sedět na své židli a nikdo ho z funkce premiéra nedostane.

Je zloděj, který nerespektuje takové to české neslané nemastné a hlavně neúčinné právo, takže mu če*ští zlodějíčci houfně fandí, je jede z nich, vede přesně tytéž řeči jako oni.

Toho z toho křesla dostane až zubatá, nebo až za deset let koblihářům po dvaceti letech jeho vády dojde, že mají furt to stejné lejno, jako vždycky měli, a budou hledat dalšího, kdo jim bude dotovat jejich lenost. Marně tedy, ale to oni nikdy nepochopí.

0 hlasů

Pokud by byl zloděj a zatím jsem jsi nevšim,že by něco ukradl. Každý mělmožnost koupit po roce 1990. Pokud se do něj kope tak první se kopat na ty po roce 1989 a u něch zůstala stopa viditelná. Můžeme jmenovat ty kteři se podíleli na vykradeny krámu s Bakalou či Radovanem Krejčířem v Drnovickém zázraku a připravili banky o 500 miliard. To byli pane zloději za nějž se stydíme a byli jako figurky odporné doby..

0 hlasů

a takoví a podobní lidá jsou ve vrchové politice a vyučují mladé vysokoškoláky adělají z nich bezmoskovce,jako příklad,havel,klaus ,tigrid; a pod

0 hlasů

Válkové už zbývá jen říct, že neví, kdo to je prokurátor, co to je ombusman a že nevěděla, že žije v socialismu.

Ochranné dohledy platily pro všechny stejně a jen disidenti vykřikují, že byli šikanováni. Byli, ale politickými trestnými činy.

Bolševička se teď bude hájit, že nekolaborovala s komunisty, že netuší, co to komunista je, že neví, co to je kolaborace... A hlavně že netuší, co to je svědomí.

1 hlas

Funkci sice odmítne, ale doufá naivně, že jí prezident nevyhoví. Trestním oznámením či žalobou to bude jen rozmazávat. Prostě skončila a ještě to neví. Pro Babiše je to ztráta, byla jeho fanatickou obhájkyní.

2 hlasy

Válkovou hájí poslanec ANO
Milan Feranec
Protože si myslí,že Urválek plnil příkazy vlády

0 hlasů

Plnil příkazy vlády, ale o své duši rozhodujeme každý sám.

1 hlas

Válkovou hájí poslanec ANO
Milan Feranec
Protože si myslí,že Urválek plnil příkazy vlády

3 hlasy

Ukázka jak Babiš nepohodlné lidi okamžitě hází přes palubu. 😂

6 hlasů

A co má asi tak dělat, ty chytráku? O "temné" minulosti Válkové asi neměl vůbec tušení, jinak by ji nejmenoval ministryní....

0 hlasů

Já bych to, dle mého názoru, viděl malinko jinak. Babišova velmi účinná a prostá taktika je využívat debilitu převážné části společnosti, viz sociologie.
V roce 1989 mělo 85% národa namočené ruce až po ramena ve sra*čkách s komunisty. Dnes jenom slyšíte, jak všichni na komunisty nadávají. Sebereflexe, svědomí, nic. Lhaní. A Babiš jasně vidící, jak bolševičtí pohunci sami sebe po čase, když si myslí, že se zapomnělo, co dělali za bolševika, se staví do role odpůrců bolševika. Takže když Babiš sejme bezpochybnou kolaborantku s komunisty Válkovou, získává u těchto všehoschopných darebáků, kterých je ve společnosti velmi mnoho, politické body. Tihle lidi nechtějí vidět, že Babiš je komouš taky, že měl techtle mechtle s StB, stejně jako neuznávají jako svědomí hodné svoji vinu a svoje chování.

1 hlas

Od roku 1990 bylo figurek a asi soudruhu pionýre z roku 2006 nevíte. Kolik práskačů bylo od soudruha dementního šulina Havla ikony vrahů a zlodějů. Jen Horáček patřil pod křídla práskačů a dělal i v Londýně či Liverpoolunebo Stanislav Deváty další figurka první práskal v Popradu a pak pokračoval i v činosti pod zastupcem náčelníka policie. A není je jich takových víc. A ve straně bylo lidí ,kteři byli v kSC a pak hlavně v ODS takže neznalosti poměrů. Asamotná špina Havlova práskala za 2000 dolarů a litry konaku a byl 20 hodin ve stavu opilosti v base za to že byl liný a nechtěl makat...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.