Lidská práva
Válková odmítne dodatečně nominaci na ombudsmanku

11.01.2020 07:50

Bývalá ministryně spravedlnosti a nynější vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) prezidentovi Miloši Zemanovi sdělí, že odmítá nominaci na ombudsmanku. Doufám, že mě nebude přemlouvat, řekla v pátek České televizi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (7 hlasů) 11.01.2020 09:13

  Nejlépe udělá,když zaleze dva metry pod zem. 🤡

 • Emanuel Bacigala (6 hlasů) 11.01.2020 09:39

  Malé vítězství pravdy a lásky nad normalizační lží a komunistickou...

 • Vlastimil Machura (6 hlasů) 11.01.2020 10:59

  Ta ženská je „kam vítr,tam plášť“.Kdyby tu byli Číňané,tak má šikmé...

 • Karel Musil (4 hlasy) 11.01.2020 11:32

  Je to rána pro Babiše, Válková patřila k jeho nejvěrnějším stoupencům...

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 11.01.2020 13:58

  Ona prej v sedmdesátých letech nevěděla, kdo to je Urválek! Ha, tak...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

a takoví lidé podobní válkové jsou po roce 89 ve vrcholové politice a přednáší na vysokých školách a ovlivňují mladé vypatlané vysokoškoláky,ale to by jsme museli upozornit na disidenty,havla,klause a jim podobným

0 hlasů

Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce Milionu chvilek s Piráty na přijímání uprchlíků!

Článek: Migrace je pro byznys jednoznačně prospěšná Petra Skočdopole, kterou na svých www stránkách zveřejnila česká neziskovka OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům) jednoznačně dokládá, o co při „Migraci uprchlíků do Evropy“ ve skutečnosti strůjcům migrace do Evropy jde – o příliv levné pracovní síly, která by elitám přinášela zisky! Neziskovka OPU je přitom placená dotacemi z Vašich daní. A to se prosím neziskovka OPU zúčastnila 25.11.2019 Berlínské konference , která skončila usnesením na uzákonění povinnosti všech zemí EU přijímat uprchlíky bez omezení!
Navíc by plná aplikace usnesení této konference do Evropského práva znamenala zrušení Benešových dekretů! Čelnou pracovnicí této neziskovky OPU je přitom místopředsedkyně Pirátů, poslankyně Parlamentu ČR, sestra Piráta poslance Ferjenčíka, kamarádka a spolupracovnice zakladatele Milionu chvilek Benjamina Rolla – Olga Richterová (foto). A ta samozřejmě podporuje přijímání uprchlíků do ČR !

Tento článek o Olze Richterové časopisu Nota Bene je důležitým důkazem o propojení Milionu chvilek s Piráty a jejich vzájemnou letitou podporou při prosazování volného přístupu všech uprchlíků na území EU a ČR. V časopisu Nota Bene vyšel i článek o bratru Richterové pirátovi, poslancovi Mikuláši Ferjenčíkovi (foto) Redaktorem časopisu Nota Bene je přitom Benjamin Roll, místopředseda Milionu chvilek! A ten ve své reportáži popsal svoji účast na demonstracích na podporu přijímání uprchlíků v roce 2015, tedy při velké imigrační krizi v roce 2015!

Těchto demonstrací se společně účastnili jak zakladatelé Milion chvilek – Roll a Minář, tak Piráti Ivan Bartoš (předseda), Richterová a Ferjenčík, tak Manipulátoři.cz Cemper a Nutil! Až úsměvně potom působí skutečnosti, že Ferjenčík navrhuje Nutila (kámoš bývalého šéfa EU komise Junkera) na státní vyznamenání! Cemper popírá účast dua Minář a Roll na demonstracích za uprchlíky a jejich spojitost s uprchlíky, a přitom tu demonstraci Sám organizoval!!
Ovšem začne Vás mrazit, když zjistíte (díl 196) že Hříbova (pražský primátor, Pirát) komanda napadají hospodské, protože ti chtěli pronajímat své sály, konkurenčním „rebelsky“ pravicově orientovaným myslitelům, a že Pirát Peksa (díly 177, 193, 194) najímá sudetoněmeckou odpůrkyni Benešových dokumentů, předsedkyni kontrolního výboru Evropského parlamentu, aby přijela 27. února do Prahy zúčtovat s Babišem, a zakazuje na její jednání přístup „nežádoucím“ novinářům, tedy, těm, co nepíši proti Babišovi, a naopak zve „nezávislého“ nejvyššího státního „vyšetřovatele“ Zemana! To už je zřejmé spiknutí proti republice!

A hlavně pohrdání svobodou slova a demokracií! Tyto „Pirátsko – Chvilkařské“ společné manévry proti politické konkurenci se vymykají „západní-euroatlantické-demokratické kultuře“ a spíše připomínají „řádění hitlerovských SA ve třicátých letech.“ Společným jmenovatelem obou typů operací, je šíření nenávisti a hlavně strachu mezi „mlčíci většinou populace“ a zastrašování politických oponentů! Přesně tak, jak učil „Jáhen ze Sudet“ Milion chvilek v Holostřevech!

K tomu dodám, že pirát Bartoš si pochvaluje, jak se strana rozrůstá a že pomýšlí na křesla ve vládě. Už ten název „politické strany“ Piráti mluví za vše. Piráti přece kradli, loupili a zabíjeli.

https://tadesco.org/cesky-byznys-s-uprchliky-tajna-spoluprace-milionu-chvilek-s-piraty-na-prijimani-uprchliku/

1 hlas

Spodina má sraz: Piráti se sejdou a sjedou v Ostravě. Extremisté bořící starý svět. O 163 % více přepadení. Tam, kde se zbytek kavárny ještě stydí. Bude mít URNA pohotovost? Trockisté, zloději, vrazi a následovníci

Bez masky
Dnešní piráti, jejichž česká divize se bude v Ostravě radit, jak uchopit moc v naší zemi, jsou součástí nadnárodní pirátské korporace placené a zřizované jako „mládežnický předvoj“ fanatických neomarxistů. Piráti nemají žádné morální zábrany a působí jako urychlovač globálních změn. Tradiční strany a na ně navázaná média nejsou schopny se dostatečně vymanit ze hry na demokracii a politických kořenů, ze kterých vyrostly, které jim často neumožňují takový tah na branku při boření starého světa, jako mají právě Piráti. Ti se nějakým „morálním haraburdím“ nemusejí vůbec zabývat.

Předmětem jejich destrukce je starý svět, jehož základním ochranným valem bylo křesťanství: to je prý třeba vytrhat i s kořeny. Piráti jsou ve skutečnosti jen přebarvenými pokračovateli radikálních trockistických bojůvek. Snoubí se u nich neomarxistický zápal s dědictvím anarchistů a asociálů všeho druhu. Také oni jsou ponořeni do bludných okultních sfér, jež ospravedlní jakékoliv postupy proti „nepřátelům pokroku“. Tedy každému, kdo nesdílí jejich pohled na svět.

Proti „reakci“ dovoloval Trockij použít jakékoliv metody včetně fyzické likvidace. Mnoho obětí této šílené ideologie upálených v osobních automobilech, ukopaných k smrti současnými teroristickými eskadrami na čele s tzv. Antifou, jak jsme toho byli svědky v posledních letech na Západě, dostatečně ukazují, že jeho metody jsou tu zpět.

Není náhodou, že Ivan Bartoš předseda divize pirátské Internacionály dislokované na našem území (Piráti vznikli jako euro-strana a v jejich čele stojí muslim) se producíruje pod prapory těchto teroristických organizací, které jsou jeho trockistickému srdci blízké. Tam, kde se fialová ODS, KDU, TOP a STAN ještě trošku stydí před svými voliči přiznat, jakou politiku chtějí ve skutečnosti prosazovat, Piráti se k likvidaci tradičních hodnot hrdě hlásí. Mají to v genech od svých ideových předchůdců. Stejně jako oni nenávidí tradiční řád a milují anarchii. Proto se multikulturalismus a podpora migrace, staly jedním z hlavních programových pilířů, všech „odvelených jednotek“ pirátů v zemích EU.

Zničit Evropu
Byli to právě Piráti včetně těch „našich“, kteří v říjnu minulého roku navrhovali v tzv. Evropském parlamentu spolu se svými zelenými a liberálními spojenci rezoluci, která měla umožnit otevření evropských přístavů lodím pirátských neziskovek importujících migranty. Piráti a jejich spojenci požadovali evakuovat všechny migranty z Libye, zrušit libyjskou pobřežní stráž a vytvořit migrantské invazi všemožné legální cesty a humanitární koridory do Evropy.

Požadovali také zavést povinné kvóty k přerozdělování migrantů do zemí EU. Pro tuto metodu k urychlení afrikanizace a islamizace Evropy nakonec hlasovalo 288 poslanců. Tentokrát ještě naštěstí bylo o dva poslance proti více. Bruselský pirátský výsadek za ČR tvořený Mikulášem Peksou, Markem Kolajou a Markétou Gregorovou, který pro tuto rezoluci samozřejmě hlasoval, je vskutku exemplární ukázkou zrádců zájmů své vlastní země.

.....

https://www.protiproud.cz/politika/4860-spodina-ma-sraz-pirati-se-sejdou-a-sjedou-v-ostrave-extremiste-borici-stary-svet-o-163-vice-prepadeni-tam-kde-se-zbytek-kavarny-jeste-stydi-bude-mit-urna-pohotovost-trockiste-zlodeji-vrazi-a-nasledovnici.htm

1 hlas

Prý na tom postu seděla nějaká mohamedánská nestvůra z pražské kavárny jak jsem četl. Tak asi na to místu bude zase navrhovat někoho ta pražská kavárna a to už se můžeme zase těšit co to bude za dobytka.

1 hlas

Trapným lhaním o neznalosti Urválka a lpěním na funkcích si Válková vykoleduje též propírání svých rozhodnutí coby ministrině spravedlnosti, kdy mnohdy jednala dle rad manžela. Trocha historie.
Za ministryni spravedlnosti Helenu Válkovou, jejíž pozice se po rozchodu se dvěma náměstky třese, se teď u politiků přimlouvá překvapivá osoba. Její manžel Václav Budinský. Sám říká, že má napříč politickým spektrem řadu známých.
Napsal knihu o někdejším ministrovi zdravotnictví Davidu Rathovi, pomáhal mu vydat dvě další. Pak mu za 15 tisíc měsíčně vylepšoval image. Se svou společností pro rozvoj dopravy pro změnu spolupracuje s Ředitelstvím silnic a dálnic. Taky zasahoval do tendru na náramky odsouzených...

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Válkovou, morální autority i velkou odbornici s citem pro spravedlnost,
je mi docela líto. Hodně by v prosazování lidských práv občanům prospěla.
Je totiž i velká bojovnice za spravedlnost. Uškodilo hlavně spojeni s ANO.
Členství v KSČ za totality znamenalo i možnost vykonávat často velice
pozitivní a užitečnou práci. Ne vše bylo tehdy špatné, špatný byl systém
importovaný sem z SSSR, který se naštěstí zkroutil. Za totality jen úplně
bezvýznamní nebyli stranou žádáni ke kompromisům, kolaboraci, něco
podepisovat apod. Hrdinové trpěli. Ovšem, hlavně bezvýznamní a zalezlí,
se dnes cítí jací jsou „čistí“ a poukazují na druhé, že se nenechali “upálit“.

0 hlasů

Pokud vzpomenout a na hříchy tam MS v Liberci bylo už v roce 2009 a od tý doby vzniklé dluhy nikdo neuhradil a to se jedná o Neumannovou a Kuchtovou s Kalouskem a spicím knížetem prasetem. A jak fungovalo právo pod Sokolem raději ani nezminovat. Vše bylo pod rukou jistého Ruml a Jiřího Křižana dvojky od špiny zlodějské Havla a ten mohl vklidu vykrádat a se s svýma jsi pěkně to rozdat. A špina lidská využila Marvanovou či Kocába a miliardy se jen sypali. at žije zloděj a špina...

0 hlasů

V Česku má evidentně každý tolik másla na hlavě,že mu teče za košili.

0 hlasů

85% obyvatelstva kolaborovalo s komunisty, co byste chtěl?

1 hlas

Je to rána pro Babiše, Válková patřila k jeho nejvěrnějším stoupencům a obhájcům

4 hlasy

Měli bychom možnost mít inteligentního a vzdělaného ombucmana v osobě Válkové. Ta vymatlaná uklizečka co tam seděla je mohamedánská přisluhovačka z pražské kavárny. Snad bude mít president rozum a nepodlehne nátlaku ze strany debilního bloku a milionů blitek.

0 hlasů

Ta ženská je „kam vítr,tam plášť“.Kdyby tu byli Číňané,tak má šikmé oči.A tu byste chtěl za ombudsmanku??? 😧

6 hlasů

Malé vítězství pravdy a lásky nad normalizační lží a komunistickou nenávistí.

6 hlasů

Ona prej v sedmdesátých letech nevěděla, kdo to je Urválek! Ha, tak toto ať vykládá v pekle!

4 hlasy

Nejlépe udělá,když zaleze dva metry pod zem. 🤡

7 hlasů

opet nekoho ustvali na objednavku-poslanecke kreatury ala Nemcova Adamova Bartoš si mnou ruce

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi