Průzkum
Ve Sněmovně by zůstalo devět stran, posílili Piráti

09.02.2020 14:05

Do Sněmovny by se v lednu podle agentury Kantar CZ dostalo všech devět nynějších sněmovních stran. Od minulého průzkumu v loňském listopadu posílilo vedoucí ANO a zejména Piráti, kteří se vrátili na druhou příčku před ODS.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Pavel Rous (6 hlasů) 09.02.2020 19:36

  Protože jdou za dávkami a ty jsou u nás nízké. Sluníčkáři lžou, že...

 • Karel Musil (6 hlasů) 09.02.2020 17:34

  Kantar CZ , oblíbenec ČT, se často liší od renomovanějších agentur

 • o k (5 hlasů) 09.02.2020 16:52

  Jestli vám to ještě nedošlo, tak k nám nechtějí ani ti muslimové,...

 • Kamil Vont (5 hlasů) 09.02.2020 16:36

  Budu volit SPD, případně Trikolóru. Nechci zde totiž muslimy, které...

 • Emanuel Bacigala (5 hlasů) 09.02.2020 17:07

  Piráti do Strakovky hlavním vchodem! Rudí starci Babiš (ANO),...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Před pár dny Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM)
ANO 32 %, ODS 15%, Piráti 13,5%. Piráti jsou miláčci ČT a
Otázek V.Moravce, i jejich Kantar CZ má odlišný výsledky.
Spíše Piráti utrpěli pokles na 13,5 %. Svoji politiku, za volební
vítězství a vládnutí, založili hlavně na kriminalizaci a odstranění
Babiše. Neštítí se žádného prostředku. Do světa vykřikují lhář,
podvodník, zloděj. Důvodem požadavku na jeho odstoupení je i
předběžný návrh auditní zprávy, v pirátské režií, podle které je
český premiér ve střetu zájmu kvůli svému bývalému holdingu
Agrofert. Neprokázáno, takže jim to většina v Česku dávno nevěří.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

ANO bude vítězem voleb. Jde ale o to, s kým uzavře koalici, nebo tichou podporu. Opravdový průser by byl, kdyby se zase dostala k vládě ODS. To se stát nesmí.

1 hlas

Dobré je,že neustále klesá podpora stran a hnutí lidského odpadu,jako je SPD,Trikolora apod. 💩

4 hlasy

Lidský odpad asi ten co dredový šulin práskaš a vyděrač! Naštěstí nejsou lidi hloupí ,že by hnupa volili a bez programu! Co může nabádnout jen řvoucí ulice a nikdy dosud nic nenabídl. Další odpad kriminálník a vrah Kalousek a buzik Pospíšil alis kikin Moravec co nezvládl ani funkci ministra! O Rakušanovi a krimilnáku Půtovi se nemá smysl bavit. Navíc brzy pujde sedět stejně jako Kalousek na nějž už kosovská policie ličí stejně jako bulharská a na jeho ruku Romana!

0 hlasů

Tím si tedy nejsem zcela jist.

0 hlasů

DEMOKRACIE JE POUZE PRÁZDNÁ SCHRÁNKA

Demokracie a EU jsou něco, co má k sobě velmi daleko. S rozšiřujícím se počtem členů schopných vytvářet různě výkonné ekonomiky, existujících v rozdílných sociálních, etnických a kulturních dimenzích, je jasné, že demokracie je de facto nemožným atributem společného soužití. Snaha vytvořit evropský jednotný superstát během několika málo desetiletí se stala nereálnou utopií, tedy pokud k této cestě nepovede jednoznačná diktatura.

Původní národy měly být nejdříve naředěny jednolitou masou připlouvající z Afriky. Tím by byly potlačeny rysy a zvyky jednotlivých států. Řekneme li to jednoduše, záměrem migrace se stalo dostání všech evropských zemí do stejných…omlouvám se za výraz…sraček, které by k sobě přiblížily jednotlivé ekonomiky. Z toho vychází i poměr přerozdělování, kdy ta nejsilnější německá přijme miliony Afričanů, zatímco méně produktivní postsocialistické země se spokojí s desetitisíci. Vzápětí se mělo zatlačit na sjednocení výše sociálních dávek, a poté srovnání úrovně mezd. Zdá se, že se počítalo s výrazným snížením životní úrovně v Německu, severských zemích a Francii, opatrnému vzestupu v bývalém socialistickém bloku. Tuto teorii však v převodu do praxe narušili samotní Afričané, kteří místo jisté solidarity se záměry zamíchat je mezi původní Evropany projevili absolutní nedostatek disciplíny, zvýšili neúměrně kriminalitu a ve Východní Evropě tak došlo k zablokování dalšího rozsevu afrického plémě. Ono se to nezdá, ale ono to těm Slovanům celkem myslí a včas jim došlo, o co tady jde. I z těchto důvodů pokračuje import především mladých a testosteronem přebitých mladíků schopných fyzicky napadat ty, kteří mají tendenci nesouhlasit.

Po nastartování migrace, která se ukázala jako nedostatečná, bylo třeba sáhnout po další z možností, jak ovlivnit běh událostí. Výměna původního papeže za prostého grázla v bílém plášti schopného se změnit ze symbolu křesťanství v přívržence islámu a podporovatele jeho šíření umožňujícího přestavbu kostelů na mešity nastartovala další fázi přeměny Evropy a srovnávání rozdílů mezi evropskými národy. Jsou to opět Slované, kteří se této taktice postavili, a i přes korupci v podobě rozdávání funkcí a peněz v orgánech Evropské unie se staví na zadní. Malé Maďarsko a rozsáhlé Polsko ukazují, že si nenechají Bruselem diktovat podmínky a jde o další adepty o odchod z EU. Po ukázce toho, že to lze, za kterou musíme poděkovat Velké Británii, je dost možné, že se o něco podobného brzy tyto dvě země pokusí. Polsko je navíc silně katolickou zemí a rozhodně nemá v plánu nechat se islamizovat. Jistou naději lze také vkládat do Italů, kteří mají již dost probíhající migrace.

Aby se výše zmíněné pojistilo ještě více, přistoupili strůjci plánovaných změn k ekoalarmismu. Je již přijatá skutečnost, která bude znamenat v důsledku další snižování životní úrovně Evropanů. Zvyšování cen elektrické energie, její budoucí nedostatek a omezování všeho včetně zemědělské výroby způsobí razantní návrat o mnoho desítek let zpět, to i včetně mobility obyvatelstva. Přestože se ukazuje vysoká pravděpodobnost toho, že ropa skutečně jen tak nedojde, dokonce se pravděpodobně její zásoby stále doplňují, protože vzniká úplně jiným způsobem, než se předpokládalo, útok na fosilní paliva pokračuje. Na prahu malé doby ledové jde opět o ukázku pragmatického zneužití zelené a zároveň falešné ideologie ve jménu protlačené demagogického vývoje vedoucího k vytvoření jednolité evropské masy, jejíž životní úroveň bude někde mezi tou, která je v rovníkové Africe a stávající v Západní Evropě. Pro Evropany to je skokové snížení, a to za cenu masového zdražení. Všimněte si, že ruku v ruce s tímto jde také omezování potravinových zdrojů, snaha snížit produkci masa a nahradit ho geneticky upravovanou sojou, dále omezování zemědělské rostlinné výroby. Potřeba výstavby zdrojů energie dojde k zabírání půdy ve jménu dobra, ovšem přinese to hlad. Afričané jsou na to zvyklí, Evropany to srazí opět o něco níže.

Posledním pokusem ještě více rozmělnit společnost má být genderové šílenství. Jde o rozklad patriarchálního uspořádání, tedy modelu vyhovujícího několik tisíciletí, a přechod k naprosto degenerativnímu typu, kdy fyzicky slabší a psychicky labilnější pohlaví vede i ministerstva obrany. To není podceňování žen, je to dáno genetickou výbavou. Popíráním této reality je pro změnu snaha ukázat muže jako schopné být potencionální matkou. Má tak jít o totální přesmyčku funkcí mužů a žen ve společnosti a ukázat, že nic není nemožné. O tom, že do této idei investují elitu neskutečně mnoho prostředků, není vůbec pochyb a rychlost, s jakou dochází k úpravám prostředí, nasvědčuje mnohé o obrovském zájmu co nejrychleji změnit přirozenost v naplánované odstavení mužů z vedení společnosti.

Přestože čtyři uvedené cesty vedoucí k totální přeměně Evropy někdy vypadají navzájem kontroverzně, ve skutečnosti se skvěle doplňují a agresivita jejich prosazování je zjevná....

2 hlasy

Přestože čtyři uvedené cesty vedoucí k totální přeměně Evropy někdy vypadají navzájem kontroverzně, ve skutečnosti se skvěle doplňují a agresivita jejich prosazování je zjevná. I proto vzniká velmi silná opozice vůči tomuto trendu. V Německu posiluje strana AfD, která se razantně staví proti politice stávajících lídrů. Také silné Polsko a malé Maďarsko se vzepřely, podobně i část české politické scény, Salvini v Itálii, Le Pen ve Francii a další. Velká Británie to vyřešila rázně, nicméně boj uvnitř země bude pokračovat, protože islamizace britských ostrovů a zelená idiocie je tam zatím nejdále. Němci vyhlásili totální válku příslušníkům a příznivcům AfD, to i za cenu veřejného se přiznání k naprosto nedemokratickému přístupu k výsledku voleb. Fašistická Antifa získává povolení fyzicky útočit na politické odpůrce nynějších elit. Dá se očekávat postavení AfD mimo zákon.

Podobné čeká u nás SPD a potažmo možná i Trikolóru. Všimněte si, jak ,,poklesl“ zájem médií o novou stranu a dříve veřejně kritizovaná vystoupení Václava Klause ml. nyní nikdo moc nekomentuje a dělá se vše proto, aby byl zapomenut. Ihned se to projevilo v jistém poklesu preferencí. Podobnou taktiku zaujala jistá média i vůči SPD. Zároveň je šířen strach ze strany liberálních proevropských stran, především Piráti a jejich přívrženci jsou velmi aktivní. Stále více se ukazuje levicová výchova mládeže a její důsledky. Evropa je jim již představována jako jednotný stát bez národních hranic a zájmů. Starší pamětníci toho, jak to vypadalo, když byla u nás levice u moci, jsou stavěni do role neschopných ,,správně“ volit. Dehonestace starší generace pokračuje. Ovlivňování široké společnosti pomocí veřejnoprávních médií, dále těch placených liberály a dotovanými zájmovými skupinami je v plném proudu. Je otázkou, kdy dojde k násilným střetům zastánců obou ideologicky rozlišných přístupů k budoucnosti Evropy. I proto je tu snaha odzbrojit ty, kteří by chtěli bránit původní evropské hodnoty, své domovy, zvyky a prostředí, v němž dosud žili. A ještě maličkost. Všimněte si, že jde o výsadní změny v Evropě a částečně se podobně chovají Američané volící Demokraty. Jinde ve světě se tyto věci prostě dějí minimálně. Tady jde o Evropu.

https://pravyprostor.cz/demokracie-je-pouze-prazdna-schranka/

CZEXIT

2 hlasy

Agentura KANTAR zřejmě pro ČT oslovuje respondenty v jiných soc. skupinách. Protože pořadí jiné agentury v tomto týdnu bylo: 1) ANO, 2) Pitráti, 3) ODS, 4) ČSSD, 5) KSČM, další se plácají okolo 5%....Trikolóra a SPD mimo sněmovnu.

1 hlas

Pravidla pro tyto výzkumy jsou stejná a mají svou statistickou chybu. Jak odpoví respondenti, na které agentura narazí je už další věc. Jsou to jen předpovědi o ničem.

0 hlasů

Kantar CZ , oblíbenec ČT, se často liší od renomovanějších agentur

6 hlasů

Pokud mě paměť neklame, což ještě ne, tak výsledky voleb jsou pokaždé nakloněny jiné agentuře, aneb vždy je uhádne někdo více, někdo méně.

0 hlasů

A vždycky to nakonec dopadne úplně jinak.

0 hlasů

Kantar je aktivistická složka pražské kavárny s agenturou nemá nic společného. Porovnejte si čísla a skutečné volby. To je překvapení co.

3 hlasy

Piráti do Strakovky hlavním vchodem!

Rudí starci Babiš (ANO), Faltýnek (ANO), Válková (ANO) do důchodu.

5 hlasů

A ty zloděje Kalousky a Němcovou s Bendlem do basy a i s Marvanou na furt! Soudruha Hřiba do kamenolom na deset zaučit soudruha!

3 hlasy

kdo by ty primitivi volil a bez programu. Nebo takový program,že jen práskají a vyhrožují. Soudruh rudý Bartoš na hlavu jsi myslí ,že ulicí vyvolá neklid a on bude vládnout. Slovákům už došlo jako slepici neschopnou jsi zvolili a už se to i drolí. Ta jejich slepčka může jít jen tak na pohřeb soudružce práskačce Chramostové ožralé!

4 hlasy

Bučígalo, ti zhulení udavači max. tak do kotelny nebo šůrovat WC na Strakovce.

4 hlasy

Piráti vládnou v Praze přes rok a zatím to vypadá dost nadějně. Konečně někdo uklidí ten bordel po ANO a ODS. ANO vládlo Praze 4 roky a neudělalo NIC. Ani ty blbé lavičky (předvolební klip ANO z roku 2014) nedokázala Krnáčová za 4 roky koupit a nainstalovat.

Stejně jako ODS si taky rychle v ANO zvykli dojit erár přes dozorčí rady - Radmila Kleslová (ANO) 360 tisíc měsíčně za dozorčí rady v pražských městských firmách, Říčař (ANO) 500 tisíc odměna Pražská plynárenská, Venhoda (ANO) 500 tisíc odměna Pražská plynárenská atd.

Pokud se v Praze osvědčí, bude Hřib dobrým předsedou příští vlády.

3 hlasy

No nemyslím si,že by se Piráti nepoučili.

0 hlasů

Zatím vychází jako totální výbuch! Soudruh Hřib zapomněl ,že není rok 1945 a lidí rozhodují sami. Jo poslat do Komně k a Čunkovi ,kde vytvoři progresivní dvojsi blbů a z jeho mozku půjdou samé nesmysly! A jen aby vydržel jelikož Marvanová se vaří v průserech a Pospíšil buzik páda dolů spolu s Kalouskem!

1 hlas

Souhlas, obecně se dá říct, že po letech klientelismu se teď kšeftaření s erárními penězi dělá přítrž. Kleslová s Krnáčovou nebyly oproti předchozím partičkám ODS plus ČSSD žádnou změnou, jen přenastavily toky peněz.
A hlavně skončilo hrbení se před rusáky a číňany.

3 hlasy

Jenže to by tady zlodějům silně zatrnulo, to by mohl být taky jejich rychlý konec. Podívejte se, jak skáčou místní kradlavci... Jak jim vadí, že Piráti podávají trestní oznámení! Když čtu ty výrony socek, frustrátů atd, asi budu volit Piráty.

2 hlasy

Tak ty zřejmě jako germánský_sudeťácký pohrobek máš k tomu udávání trochu jiný vztah. To se dá historicky pochopit!

4 hlasy

Zatím ti zhulenci posr... v Praze co se dalo, viz. i ten jejich nápad s byty. Nyní se skrývají za problém s tím virem, jinak by jim Čína ukázala co je to_vysírání Lysohlavka. A různí čepičáři, ubytovatelé, restauratéři a pod. by milovali ty smažky ještě víc! Zatím jim klesly tržby "jen" o 15- 28%.

4 hlasy

Kadete, k udávání mají vřelý vztah především a jen Češi, Suděťáci se neudávali a neudávali ani Čechy. K.H. Frank, který po obsazení Sudet bleskově sjednal pořádky s tím, že Ordneři začali napadat české obyvatelstvo žijící v pohraničí. Okamžitě to zatrhnul, to Čechům řekl jasně, kdo způsoboval největší procenta zatčení ze strany Gestapa a zprávy SD byly ještě jasnější.

Udání je zlomyslný nepravdivý skutek, kdežto trestní oznámení právo každého občana domnívajícího se, že byl spáchán trestný čina nemínícího sledovat nepravosti se založenýma rukaka. Čili to vám, zlodějům, vadí. A vím jak moc vám to vadí a plně vám to přeju. Bez podpory obyvatelstva jste jako ti partyzáni totiž v pejči...

1 hlas

Až mi vyhrkly slzy nad těmi sudeťáckými dobráky v čele s K.H.Frankem, kterého ten český "švajnerein" pověsil v ruzynské věznici za krk! Je pravda, že časem již ten sudetský xindl neměl koho udávat, neboť většina českých rodin byla donucena své grunty opustit a odstěhovat se do vnitrozemí. A to často i smíšené rodiny. Tak se ten sudeťácký xindl napříč republikou dával do služeb gestapa a německé policie jako tlumočníci, zapisovatelé a další pomocný personál pro okupační mašinérii vzhledem k místním znalostem a jazyka. Evidentně máš úde_pod pocitem "anonymity" (ha ha) dost informací aby jsi mi nebo dalším mohl dokázal ty zlodějny a krádeže. Kterými nás tadystále častuješ! To jestli jsem líný to neřeším, to je subjektivní názor na to co je pracovitost či píle! Od státu žádné "dáfky" neberu, naopak ze svých daní podoruji nějakou tu "vyloučenou" rodinku z Chánova.

1 hlas

Budu volit toho, kdo dokáže strhnout železné opony znemožňující volný pohyb po českých lesích a loukách.
Bez ohledu na to, zda ploty a lesy patří trautenberkovi nebo jinému zloději.

1 hlas

Mám radost z té Pocheho srandovní loutky, formálního ministra zahraničí Petříčka. Sice mu někteří fandí, ale ti nikdy ČSSD volit nebudou. Zato ti, kteří by ji případně volit mohli, ji právě kvůli němu nevolí. Nikam neodcházej, Petříčku, proces vypráskání sociální demokracie z parlamentu ještě není definitivně završen.

2 hlasy

A nikdy nebude. Přijde krize a socky ČSSD zase naházejí spousty hlasů, však to znáte, jak jim to tam házíte. Jen co přijdete o koště s kterým zametáte ulici.

1 hlas

Je to omyl a naopak díky Maláčové že nabízí se budou držet i nadále, Chudák zlodějský Kalousek až nyní pochopil s tím dementním Horníkem ,že musí liem něco dát viz rodičovskou všem ovšem už je pozdě nebot o d ních to nikdo nechce. I soudružka Pekarová to pozdě honí a došlo jí to kam se bohužel zahrabali tou jeho politikou!

2 hlasy

Budu volit SPD, případně Trikolóru. Nechci zde totiž muslimy, které se nám Evropská unie snaží nacpat, a odmítám buzeraci a nadřazenou aroganci toho bolševického monstra, tedy EU.

5 hlasů

Už to je trapné,máš i jiné myšlenky?

0 hlasů

My víme co jsi za blbečka. Nemusíš to tu znovu každodenně vytrubovat znovu, rusáčku.

2 hlasy

Každý kdo má jiný názor je u tebe ty fašoidní_úde rusáčeK

3 hlasy

Rusáček možná nejsi, ale náramně ti imponujou, tak jim posluhuješ jak to de.

0 hlasů

Hm., naposledy jsem potkal nějakou ruskou rodinu (nemělo to šikmé oči) minulý týden v Metru (velkoobchodu) když jsem nakupoval. Nic ode mě nechtěli, asi mají nějakou restauraci : -). Ale je fakt, že naopak mi neimponuje ten americký bezmozek, kvůli tomu co páchá po světě! Co naděláš, s dětmi nezatopiš!

0 hlasů

Jestli vám to ještě nedošlo, tak k nám nechtějí ani ti muslimové, kterým jsme onehdy zaplatili i letenky a s velkou slávou je i ubytovali. myslím, že zde vydrželi necelý týden, na všechno si stěžovali a poté odešli do Německa

5 hlasů

Protože jdou za dávkami a ty jsou u nás nízké. Sluníčkáři lžou, že nás to zachrání. Eurosvaz chce potlačit národy. Dočasně s vnucovanou migrací přestal tlačit na pilu, ale nevzdal se jí. Žádná omluva, žádné záruky, žádné uznání chyby, žádná ochrana hranic. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

Dříve nebo později s tím EU přijde znova. A bude mít promyšlené jak tu udržet. Např. je registrují v Německu, dají jim tamní dávky a postrčí je k ubytování k nám kvůli nižším nákladům. Nájezd cikánů na Británii a Kanadu ostatně způsobila jediná reportáž. To se může opakovat.

Jiná možnost je, že v Německu dávky sníží. To se postupně a s přestávkami děje už od roku 1990. Porodnost migrantů je zběsilá a navíc Německo plánuje zelenou sebevraždu. Zavírání efektivních elektráren ve prospěch neefektivních, decimování automobilového průmyslu a podpora dovozu solárů z Asie, to bude něco stát.

Proto potřebujeme pevnou nacionalistickou vládu a czexit. Škoda, že SPD jsou takoví saláti a přestali chtít referendum o czexitu. I tak je budu volit, protože lepší strana momentálně není.

6 hlasů

Evropa o nás zas tolik nestojí,aby jí vadil czexit.Nejsme Británie,ta bude chybět citelně.Nám to osolí,že se z toho při naší nátuře 100 let nevzpamatujeme.

0 hlasů

A vy máte občanku ještě? TWL!!!!

2 hlasy

Nemá...za chvíli jde na vodoléčbu.

0 hlasů

Okamura má určitý talent jak přežít i další volební období. Referendum o czexitu mu nic nepřinese, podpora od bláznů jako jste vy je mizivá, každý kdo má IQ alespoň 70 chápe kde v Evropě leží ČR. Vaše snahy o czexit jsou snahy být druhou Moldávií a na to vám všichni s odpuštěním kálí.

3 hlasy

Okamurovi stačí hlásat,že jediný migrant se nedostane do Česka.On nemá plán,jak to zařídit,a ona to nebude vzhledem k okolnostem sranda,ale někomu prostě stačí jen slib.

0 hlasů

V Británii také eurohujeři slibovali pobrexitovou katastrofu a ... nic. Jen kecy hlupáků, kteří si nechtějí přiznat, že naletěli na unijní propagandu.

Jenže realita ukazuje, že pravdu měli euroskeptici. I kdyby se EU omluvila za vnucování migrantů a distancovala se od něho (což nikdy neudělá), její pověst už je nenávratně poškozena. Totéž s omezováním zbraní. Ale zelená sebevražda, to bude teprve maso. Omezování automobilismu, všudypřítomná buzerace, nesmyslné předpisy. Na Západě to má nějakou podporu. Přesto i v daleko bohatší Francii vznikly žluté vesty. Nechci vidět co bude u nás. Asi totalita, aby to udrželi na uzdě.

Na každého dojde. Jen ti natvrdlí potřebují delší dobu a pocítit to na vlastní kůži.

4 hlasy

Ten propad teprve přijde. Hospodářskej nejdřív, pak společenskej - frustrace, nakonec Británie zažije pád mezinárodní prestiže. Jistěže to tamní společnost vydrží, ale čekají ji smutné časy. Náckové, jak jsi Ty, půjdou nahoru jak živočišnej metan.

0 hlasů

Samostatná země, která o sobě může rozhodovat, má vždy větší prestiž, než provincie, kterou si Německo a Francie namažou na chleba, kdykoli se jim chce. Hospodářsky si Británie spíše pomůže, protože nebude muset financovat bruselské hlouposti.

Brexit ale není všelék. Multikultura a ekofašismus jsou tam silné i po brexitu. U nás to podporu nemá, nutí nám to Evropský Svaz a jde o zásadní důvody k czexitu. Britové se toho budou muset zbavit sami, chtějí-li prosperitu.

0 hlasů

Takže jediný zdroj, kde kdo sliboval pobrexitovou katastrofu, zaprvé, a zadruhé, ono se to už mělo šanci plně projevit? Není ještě brzo, nemáte trenky dole a brod je ještě celkem daleko?

1 hlas

Najdi si ho, kašpare. Mamlas, který zasírá diskuse nevěcnými výkřiky najednou chce zdroj :-) Strejdu Googla by mohl znát i imbecil tvého ražení. Napoví, že jde spíše o starší články, protože ty novější odsouvají pobrexitový úpadek na "později", aby ty lži nebyly tak zjevné.

Připravuj se na to, až přijdeš o auto. Možná si ještě koupíš drahý elektrický křáp, který se nabíjí 3 hodiny. Tvoji vnuci vezmou dobrovolně-povinně transparent s Gretou a půjdou manifestovat za uhlíkovou neutralitu. To je EU, které se zastáváš. Alternativou je pouze czexit, protože nás vždy přehlasují.

Ekofašistický progresivismus má tah na branku jako měli komouši v letech 45-48. Žijeme v podobné době. Kolaborantská špína se znovu, v očekávání prebend, upíná k mocnému Svazu. Ty tomu fandíš. Jestli máš vyhlídky na přisátí k nějakému dotačnímu cecku, tak by se tvoje "názory" daly pochopit. Pokud tomu ale skutečně věříš, tak toho jednou budeš litovat. Ale to už bude pozdě.

2 hlasy

Woe, Germáni, Frantíci, Holanďáné a další státy EU by u nás odmotovali linky, prodali by pozemky a táhli dál na Ukrajinu. V případě že by Česko vypdlo z toho "žaláře národů". Germáni již chtějí dát do svého tr.řádu jako trest. čin hanobení EU, vlajky či hymny (zatím žádnou ofiko nemají).

4 hlasy

Kadete, vy jste prmitiv... Proč netáhnou na tu Ukrajinu už dnes? Platy jsou tam pětkrát nižší aneb výrobní náklady silně dolů. Vy jste si neráčil všimnout, že rozhodující je produktivita, kdy Němci jsou Čechy schopni ukočírovat, v tisícileté historii to tak vždy bylo a Češi pod Němci vždy jen kvetli? Pokud zemi řídili Němci, hospodářsky jsme šli nahoru, jakmile jsme si ji začali řídit sami, okamžitě do kopru. Co na tom chcete obkecávat? Všecko, já vím.

1 hlas

Socka během dvou let vlivem krize přijde o práci a bude mít jinší starosti...

1 hlas

Tupej sudeťáckej_úde, vůbec jsi nepochopil co jsem napsal! V případě že by se ČR rozhodla z toto "žaláře národů" vystoupit (původní záměr volného obchodu v ramci Evropy je již dávno zkorumpovaný), tak myslíš že u nás Němci, Frantíci a další země kvůli daním a clům demontují výrobní linky a odstěhují je na Ukrajinu????? Já si myslím že by to již nějak (zejména kvůli daním) udělali, aby mohli dál bačovat v ČR a díky levné pracovní síle a vydělávat. Co jsi na tom kur...blbe_nepochopil!! Ano_náčíčku ČEši pod Německem jen kvetli, možná na krchově, těch 360 000 mrtvých co má_nácek na svědomí, převážně rozptýlených po celém Německu na skládkách koncetračních lágrů!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.