Věci veřejné vyloučí ze svého klubu zřejmě i poslance Humla

Domácí
6. 4. 2011 12:21
Stanislav Huml.
Stanislav Huml.

Po výkonném místopředsedovi Jaroslavu Škárkovi se Věci veřejné (VV) chystají vyloučit ze svého klubu i poslance Stanislava Humla. Členové strany se kvůli tomu sejdou ve čtvrtek večer. 

"Úterní jednání klubu bylo přerušeno do čtvrtka s tím, že hned prvním bodem na pořadu jednání bude vyloučení Humla z klubu. Pro jeho vyloučení se v úterý večer vyjádřila jednoznačná většina, takže předpokládám, že bude vyloučen," řekl nejmenovaný politik deníku Právo, který zprávu přinesl.

Důvodem vyloučení má být opakované vyjadřování se proti straně, naposledy v e-mailu, kde vedení VV označil za všehoschopné lidi. "Výroky Stanislava Humla stranu poškozují," sdělila agentuře Mediafax místopředsedkyně Věcí veřejných Kateřina Klasnová. Reakci Humla on-line deník TÝDEN.CZ zjišťuje.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Kostelecké uzeniny žádají o dotaci, ministerstvo řeší střet zájmů

Domácí
29. 5. 2026
ilustrační obrázek

Domov pro seniory bez registrace i péče: klienti byli podle Červeného kříže hladoví

Domácí
29. 5. 2026

Slezská Ostrava na sobotu chystá rodinný festival, nabídne program na dvou scénách

Domácí
29. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ