Praha
VIDEO: Ženy s 13 dětmi nerespektovaly výstrahu na přejezdu

06.02.2020 12:52

Policisté se zabývají videem, na kterém tři ženy převádějí 13 dětí přes železniční přejezd v pražských Řeporyjích, i když jsou spuštěné závory a svítí výstražná signalizace.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 06.02.2020 13:46

  No ale vždycky můžete vyrazit dřív,aby nebylo nutné přecházet koleje...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 06.02.2020 19:33

  OTEVŘENÝ DOPIS SENÁTOROVI TOMÁŠOVI GOLÁŇOVI Vážený soudruhu, s...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 06.02.2020 13:18

  Jenže na druhé straně, na druhé koleji, je zastávka a čekal tam vlak,...

 • - - (1 hlas) 06.02.2020 15:55

  Není se čemu divit v Řeporyjích,tam mají toho vynikajícího starostu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

OTEVŘENÝ DOPIS SENÁTOROVI TOMÁŠOVI GOLÁŇOVI

Vážený soudruhu,

s neobyčejnou radostí a uspokojením jsem přijal Váš výrok na facebooku, kterým jste zasadil dokonalou ránu všem populistům, kteří neváhají v žoldu našich nepřátel na východě nabourávat důvěru občanů naší země v naši vzkvétající demokracii, jež je, a já věřím, že na věčné časy a že tomu nikdy nebude jinak, chráněna naším členstvím v Evropské unii a západních strukturách.

Váš výrok považuji v mnohém za převratný a věřím, že otevírá dveře k tomu, abychom konečně po 30 letech začali pracovat na nové, lepší a hlavně posílenější verzi naší mladé demokracie. Myšlenka, za kterou Vám vyjadřuji své uznání, je tato:

Tomáš Goláň: „Nebudu jednat podle toho, co chtějí voliči. Protože takových tu máme dost.“

S neobyčejným potěšením jsem přijal fakt, že jste připraven zastupovat cíle mnohem vyšší a povznesenější, nežli jsou nízké a povrchní pudové touhy přízemního voliče, který není informačně vybavený k tomu, aby posoudil, zda jsou pro zdravý vývoj naší společnosti důležitější jeho materialistická povrchní přání, anebo zde máme cíle mnohem vyšší, jako je rozvíjení evropských hodnot v čele se socialismem, multikulturalismem a odstraňováním genderových stereotypů.

Kam vede nezodpovědné naslouchání voličům, se můžeme dnes a denně přesvědčovat u populistických fašistických despotů, jako jsou Salvini, Orbán, Trump nebo politická reprezentace v Polsku. Tito nezodpovědní politici zneužívající demokracie k tomu, aby nadbíhali nejnižším pudům voličského stáda, se sice těší popularitě nevzdělané masy, ale jsem přesvědčen, že jejich vnitřní svědomí i tlak Evropské komise rozhodně nemohou prospívat jejich rozpoložení. Není mi jich líto a jsem přesvědčen, že až budeme mít společnou evropskou armádu, budou všichni tito diktátoři nekompromisně potrestáni.

Ač se to nezdá, žijeme v úžasné době, kdy můžeme stoprocentně říci, že současné složení senátu má lepší představy o tom, co evropský volič potřebuje, než nevzdělaný jedinec za volební plentou, jenž je vystaven působení diverzních nepřátelských skupin, které se snaží rozvrátit nás s péčí budovaný systém.

Obdivuji Vás, s jakou trpělivostí odpovídáte všem těm agentům cizích mocností, co v minulých dnech organizovaně zamořili váš facebookový profil toxickými myšlenkami. Můj osobní názor je, že s takovými jedinci se nediskutuje, takové jedince je třeba exemplárně trestat. Proto jsem si jejich příspěvky archivoval, abychom jednou, až budeme naši demokracii od podobných jedinců čistit, měli dostatek materiálu k jejich eliminaci.

Jsem rád, že od předního politika v České republice konečně zazněla slova, která jsme zatím slýchali jen od představitelů Evropské unie a jejích nejvyspělejších států v čele s takovými osobnostmi, jako jsou Martin Schulz, Jean-Claude Juncker, Emmanuel Macron nebo Angela Merkelová.

Řekněme si na rovinu, že kdyby volení zástupci byli jen jakýmisi vyslanci plnícími přání svých voličů, znamenalo by to bezprostřední ohrožení a dost možná i naprostý konec demokracie v naší zemi.

Čest Vaší práci, soudruhu Goláni a přeji Vám spoustu sil do Vašeho dalšího usilovného snažení o zkvalitňování demokracie v České republice i v Evropě.

https://pravyprostor.cz/otevreny-dopis-senatorovi-tomasovi-golanovi/

1 hlas

Není se čemu divit v Řeporyjích,tam mají toho vynikajícího starostu kde se může vše.

1 hlas

Jenže na druhé straně, na druhé koleji, je zastávka a čekal tam vlak, do kterého ta školka šla. Takže co asi tak mohlo na dvoukolejné trati, kdy po jedné koleji vlak právě projel a na druhé stál vlak a fíra čekal na školku, ta děcka, nebo kohokoliv jiného, ohrozit? Islamisté? Tady jasně chybí objekt trestného činu: to samotné nebezpečí. Blbost!
Mohu se mýlit, ale dost těžko.

1 hlas

No ale vždycky můžete vyrazit dřív,aby nebylo nutné přecházet koleje při červené.A také to je krajně nevýchovné.

2 hlasy

Jo a když se vám tři děcka chtějí vyčůrat a další to a ono, tak vyjdete o půl hodiny dřív a přijdete o půl později. Kdoví, co je zdrželo. Taky mohla jet děcka domů odněkud. Víte, co by dělali rodiče, kdyby děcka někde uvázla?
Víme o případu kulové, ale vlak je srazit asi nemohl.

0 hlasů

A víte,co by dělali,kdyby je něco přejelo?

0 hlasů

A co by bylo to něco na těch závorách? Jeden vlak stál ve stanici, druhý právě projel? Jsou tam dvě koleje.

To je logická hádanka, co? Pro sedmou třídu pomocné školy.

0 hlasů

Ještě jste nikdy neviděl,že vzápětí za vlakem projela drezína?Já jsem na rozdíl od vás bývalý nadražák,o tom,co všechno se může stát na kolejích vím své.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.