Výroční zpráva
Vnitro: Muslimy v Česku mohou radikalizovat útoky politiků

16.12.2018 10:41

Muslimská komunita v Česku je umírněná a dobře integrovaná, zradikalizovat by ji nicméně mohly útoky některých tuzemských politiků. Uvádí to zpráva ministerstva vnitra o extremismu za loňský rok, ze které cituje server iROZHLAS.cz

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Václav Paternik (16 hlasů) 16.12.2018 11:57

  My doma, ve své zemi se budeme bát svobodně vyjádřit svůj názor a...

 • František Mach (15 hlasů) 16.12.2018 11:31

  Takže pozor jen okolo muslimů po špičkách, jinak se budou...

 • Jiří Barták (13 hlasů) 16.12.2018 11:55

  A já musím říct, že podobné zprávy poněkud radikalizují, či přesněji...

 • Martin Koubek (9 hlasů) 16.12.2018 12:17

  Buď jak buď, v žádném případě nesmíme Evropské unii a zdejším...

 • tyden tyden (8 hlasů) 16.12.2018 12:54

  asi jsem tedy muslim, po precteni prvniho odstavfce jsem se trochu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mě radikalizuje jen ta skutečnost, že tu muslimové vůbec jsou,. nemají tu co dělat, jejich učení neuznává demokracii a lidská práva a tak vlastně porušují ústavu a naše zákony.

0 hlasů

Takže jednodušší řešení a určitě levnější bude odeslání do původní vlasti a nepřemýšlet, že umírněná komunita se může radikalizovat za to, co řeknou naši politici. Nám se také leccos nelíbí, co řeknou, ale vytahuje hned nože qa netáhneme na Cařihrad.

0 hlasů

Předpokládám, že i to "zradikalizování" muslimských občanů, již dlouhodobě žijících ve Francii, v Belgii, ve Velké Británii atd. mají také "na triku" místní politici a ne mírumilovní a tolerantní wahabističtí imámové.
Takže za to vraždění a násilí ze strany "zradikalizovaných" muslimů v Německu a ostatních státech EU jsou odpovědní neodpovědní politici, kteří nepochopili mírumilovnost islámu.

0 hlasů

Takže je již předem vyviněn.Teď jen stačí poukázat,jak ošklivě se k nim všichni chovají.

0 hlasů

mixovani ras neni vhodne.jak vime z naseho dejepisu,uz jen mixovani etnik neni doporuceno-viz sudetaky a jejich 1000ci leta nafsteva u nas.tad nas tu drancuji zlodejsti semiti zid-nazi jako standa gross,bures,janousek,a.novak atd.semiti arabaci jsou na ceste.nutne to fsechno VYKOPAT do jejich zemi.zaslibene zeme volaji.jinak bude hur.

0 hlasů

Z titulku se zdá, že někdo kdo mluví česky by se snad raději vzdal politiků, než muslimů. Já jsem tedy bez nejmenšího zaváhání pro tu druhou možnost - obešel bych se s velkou radostí bez Islámu v této naší zemi. (Doma ať si dělají, co je jim libo, ale na veřejnosti žádné symboly, žádné mešity, žádný halal, žádná ženská obřízka, ...)

4 hlasy

Dokonce s vámi, do jisté míry souhlasím a rozhodně bych u nás žádné muslimské zlozvyky a nechutnosti rád neviděl. Co mi ale vadí je nenávist a rasismus, který je zde z projevů zjevný. Obzvláště, když zde muslima nikdo nikdy vlastně nepotkal

1 hlas

Z vašich opakovaně vkládaných totožných komentářů, a zvláště z poslední věty bych tedy doporučoval zbořit všechny nepotřebné mešity (nikdo do nich nejspíš nechodí, žádní muslimové u nás podle o k ani nejsou) a pak by byly zbytečné i četné muslimské spolky.

0 hlasů

je to jen otazkou casu,kdyz nekoho u nas zavrazdi s tim jejich BEKOTEM.pokud to bude Cech nebo Moravak,tak nic moc,ale co kdyz to bude semita zid,co vy potom na to?uz bude sice pozde.

0 hlasů

Člověk je člověk a je naprosto jedno, o jakou rasu se jedná. Copak něco tak jednoduchého nechápete? Co jste to, v této zemi, za barbary, že se bavíte o Židech, Arabech Afričanech, jako o někom méněcenném a zároveň nenávidíte Hitlera, který považoval za takové, vás, Slovany: Kde je rozdíl?

0 hlasů

A Hitler nám sebral Sudety a pak nás napadl...Rozdíl je v tom, že nežiji a nechci žít mezi utěrkami a mlátit 6 x denně hlavou o zeď...

0 hlasů

vy musite mit toho alzhajmra,jinac to neni mozne,byt tak blby,mesugene.neslysel jste o sodruhovi henlainovi a sudetacich?a to se jedna o stejnou rasu.rasy se rezou po celem svete,tak jako brabenci cerveni s cernyma.cinani si mysli ze zbytek sveta jsou barbari,tak zvani quai loh.a povi vam to bez vahani do oci.semiti to same a jeste vas bodnou,semiti zid-nazi zezadu.africani nic uzitecneho jeste nevymysleli.proto je reseni vratit se do svych zemi.americky experiment se hrouti,diky semitum zid-nazi.mimochodem,Slovansti nemci-prusaci-bojovali za nacky proti napoleonovi,v 1.a v 2.druhe svetove.dali nam i pojisteni zdravotni,urazove a starobni.dekujte Slovanovi,ajnstajn.bezte na kibuc sazet stromy.ale hlavne,ctete vic.

0 hlasů

Dokonce s vámi, do jisté míry souhlasím a rozhodně bych u nás žádné muslimské zlozvyky a nechutnosti rád neviděl. Co mi ale vadí je nenávist a rasismus, který je zde z projevů zjevný. Obzvláště, když zde muslima nikdo nikdy vlastně nepotkal

0 hlasů

Tady ovsem pozor! Islam neni rasa.

1 hlas

Dokonce s vámi, do jisté míry souhlasím a rozhodně bych u nás žádné muslimské zlozvyky a nechutnosti rád neviděl. Co mi ale vadí je nenávist a rasismus, který je zde z projevů zjevný. Obzvláště, když zde muslima nikdo nikdy vlastně nepotkal

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Jsem pouze rád, že většina, která zde píše, nereprezentuje český národ. Bylo by to totiž tragické. Jsem si ale jistý, že se jedná především o proruské trolly a potom možná o pár naivních hlupáků.

2 hlasy

pokud je vyženeme tak se nebude mít kdo radikalizovat ne?

3 hlasy

Číslo sury: 5, Název sury: Prostřený stůl, Arabský název: Al-Má´ida, Verš: 32
"A kvůli tomuto jsme předepsali dítkám Izraele, aby ten, jenž zabije jednoho člověka - nikoliv pro pomstu na někom anebo za to, že šířil pohoršení na zemi - byl souzen, jako by zabil lidstvo veškeré. A aby ten, kdo oživí jednoho, byl posuzován, jako by oživil lidstvo veškeré. A přišli k nim již dříve poslové naši s jasnými důkazy, avšak mnozí z nich i potom se dopouštěli přestupků na zemi."

2 hlasy

Muslimy radikalizuje jediná věc a to je jejich počet. Takže je potřeba snažit se dostat je na nulu.

3 hlasy

asi jsem tedy muslim, po precteni prvniho odstavfce jsem se trochu zradikalizovat a otevrene brany pro simaky tu nechci :-)))))

cekam, kdy vyjde dalsi zprava, ze nesmime mluvit o zenske obrizce a slimaci to pak zenam prestanou delat. zilkovou bych hned poslal na ozdravny pobyt k tem jejim samcum do Somalska :-))))))

jinak pokud nasi ochranci a slozky, ktere maji na starosti nasi bezpecnost produkuji tohle, tak mel Zeman o cuckarich zase pravdu :-)))))))

8 hlasů

Čučkaři z BIS jsou řízeni a úkolováni velvyslanectvím USA. Co dostanou od velkého amerického bratra rozkazem, to udělají. Bez ohledu na zájmy ČR.

4 hlasy

Sharpia jsme měli při prvním pokusu o vměšování do našich záležitostí poslat strýčku Samaovi a byl by pokoj.

2 hlasy

No vida,jak rychle se to ujalo.My nemít toho Zemana,tak se lidi ani nevyjádří!

3 hlasy

Buď jak buď, v žádném případě nesmíme Evropské unii a zdejším vlastizrádcům - například kalouskovské TOP 09 a pražské kavárně - dovolit, aby sem k nám muslimy nacpali. V opačném případě se budeme , stejně jako na Západě, brodit krví.

9 hlasů

Dle statistik, nejvíc muslimů, za posledních 10 let, se k nám nacpalo z Ruska a dalších postsověckých států včetně Ukrajiny. Můžete nám prosím vysvětlit, jakou roli v tom hrál Kalousek a TOP09 ?

2 hlasy

Padákový smrtonoš Kalousek, mimo jiné, usilovně prosazoval přijetí muslimských "sirotků." Jeho europoslanci, například estébácký udavač Štětina, hlasovali pro potrestání ČR, pokud na rozkaz eurobolševika nepřijme migrující muslimy. Stačí ?

4 hlasy

Stačí, rusáku, stačí.Zalez.

1 hlas

Ale o to taky Zemanovi s Okamurou a jim podobným jde. Lidi jim byli vždy ukradení, ale jejich snaha o radikalizaci muslimů na našem území jen proto, aby mohli říct "já to říkal" je naprosto odporná !!!!

1 hlas

Kubec - no spíš Hňup

0 hlasů

ajajaj kavárník z Práglu vyzvracel myšlenky svého zbožňovaného vůdce

5 hlasů

Jediné nad čím se dá zvracet je tvůj charakter a z něj pramenící přitroublé příspěvky, ruský trolle.

1 hlas

Jen aby se neradikalizovali dřív Husití a nezačali prodejné politiky řezat hlava nehlava

1 hlas

Uvidis-li slimaka, musi dostat prezdrzku, uz jenom preventivne. Poradek preci musi byt. Kam by jsme to jinak prisli.

2 hlasy

Tak to musíš dostávat přes držku každý den, slize.

1 hlas

My doma, ve své zemi se budeme bát svobodně vyjádřit svůj názor a hovada z MV nám budou radit, abychom drželi ústa, protože jinak se nám buboši budou mstít, pokud jim nebudeme lézt do zadele. No kurv@,kde to jsme,kam jsme to dopracovali ?

16 hlasů

Jsem pro prevenci preventivně zlikvidovat ty politiky co je sem zvou nebo EUco nám je sem chce strkat přes plot a nikdo se tu radikalizovat nebde ať žije SPD

2 hlasy

A já musím říct, že podobné zprávy poněkud radikalizují, či přesněji řečeno NASÍRAJÍ mě. Heleďte, ukažte mi jedinou západní zemi, kde se integrace mohamedánů povedla v podobné míře, jako integrace dejme tomu nemuslimských asijských etnik - Vietnamců, Číňanů, ale i Indů aj. Němci islámce chtěli nechat makat ve svých fabrikách, že je zcivilizuje bohatství. Ne. Frantíci to zkoušeli přes sociální stát a hesla volnost, rovnost, bratrství. Ne. Briťáci se na nějaké pokusy o integraci arogantně vykašlali, prostě nechali žít ve svých čtvrtích po svém (včetně řezání klitorisů) a ne, taky je jim to málo. Běžte do prdele, milí fandové pedofilního lupiče a vraha. Fakt by mě zajímalo, která hlava na vnitru s tímhle přišla. Dal bych jí pusu na obě tváře.

13 hlasů

Takže pozor jen okolo muslimů po špičkách, jinak se budou radikalizovat ! Podívejte se, jsme v Česku a oni pokud tu chtějí žít, tak jsou taky v Česku a měli by na to brát ohled a je jen jediná cesta do naší společnosti ( nenásilná, nenařízená) integrovat, čili přijmout náš způsob života. Vše ostatní vyvolá střety a ěši za to nemohou, jsou ve vlastní zemi, než jim jí západní Evropa vezme.

15 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.