Voda v restauraci z kohoutku a zdarma

Domácí
4. 9. 2018 15:23
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Voda v restauraci z kohoutku a zdarma, pro všechny. Směrnici, která by něco takového zavedla, chystá Evropská unie. Důvodem má být omezení balené vody a tím i jednorázových plastů. Restauratéři nápadem ale nejsou moc nadšeni - zákazník, který jim bude v podniku vysedávat zadarmo a bude akorát špinit nádobí, je totiž potěší těžko.

video/20180904/VODA.mp4

Autor: - red -Foto: , pixabay.com/skyradar

Další čtení

ilustrační obrázek

Pozor na nelegální léky: V Praze zabavili desetitisíce balení, která mohou ohrozit zdraví

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Změna u datových schránek: V srpnu skončí přihlašování přes Portál občana

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační obrázek

Extrémní horka na obzoru: Víkend přinese teploty blížící se 40 stupňům, večer přijdou bouřky

Domácí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ