Průzkum
Volby by vyhrálo ANO s nejvyšším ziskem za šest let

05.04.2020 14:19

Sněmovní volby by v březnu vyhrálo hnutí ANO s 34,5 procenta před ODS se 14 procenty a Piráty s 13,5 procenta. Další strany včetně ČSSD by získaly šest a méně procent. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar CZ, který zveřejnila Česká televize (ČT).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • petr dvorak (8 hlasů) 05.04.2020 15:23

  Ano posiluje díky jejich neustálému kritizování a urážení nejen...

 • Jan Dvořák (6 hlasů) 05.04.2020 15:39

  S ohledem na neustálou kritiku čekám každým dnem trestní oznámení na...

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 05.04.2020 15:44

  HLE - POHLEĎTE NA TEN SKVĚLÝ "ZÁPAD" POJDME ZŮSTAT V EU AT SE...

 • aztek polni (5 hlasů) 05.04.2020 14:28

  To se dalo čekat. Jen takový osli jako ožran Bartoš jsi myslel,že 10...

 • jadoles nepojedu (3 hlasy) 06.04.2020 08:42

  Jediný Hamáček pochopil,jak se dělá politika a v nepřehlédnutelné...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

NOVINKY Z ŘECKO – TURECKÉ NÁMOŘNÍ HRANICE

O tomto víkendu došlo na moři, severovýchodně od ostrova Lesbos, k docela dramatickému střetu řecké pobřežní stráže s plavidly tureckých ozbrojených sil. K takové menší námořní bitvičce, do které se postupně zapojilo větší množství lodí ozbrojených sil obou zemí.

Protože lze očekávat, že naše hlavní media, v čele s ČT, přejdou tento incident mlčením, aby jim zbylo více času a místa na podrobné zpravodajství o nekvalitě roušek v domově pro seniory Horní Lhota, podívejte se na příslušné záběry raději sami (videa zde a zde).

Důvodem potyčky samozřejmě byli, jak už asi od začátku tušíte, tak zvaní migranti. Takoví ti mladí, dobře živení snědí muži neurčitého původu, kýmsi předurčení k rozvratu Evropy. Osoby, kterých má Turecko nepřebernou zásobu. Když se je Turkům v minulých týdnech nepodařilo protlačit přes řecké hranice po souši, zkusil to Erdogan pro změnu po moři.

Po nějakou dobu je turecké orgány navážely z táborů na pobřeží, naproti nejbližším řeckým ostrovům, a když jich shromáždily dostatečné množství (tisíce), dodaly jim čluny a začaly je pobízet k plavbě (zde). Řecká pobřežní stráž však takový vývoj očekávala a nespala. V minulém týdnu odrazila několik prvních migrantských pokusů o vylodění. Například ve čtvrtek 16. 4. uvedla turecká media, že jejich pobřežní stráž „zachránila 13 syrských uprchlíků v Egejském moři poté, co je řecká pobřežní hlídka vytlačila zpět do tureckých teritoriálních vod.” S podtextem oškliví, nelidští Řekové… (zde). Ve skutečnosti to probíhalo tak, že člun turecké pobřežní stráže dotáhl vojenský „gumák” s migranty k námořní hranici. Tam snědí bojovníci nastartovali přívěsný motor a vyrazili. Ale Řekové byli připraveni a jejich lodě jim aktivně bránili vplout. Člun s migrouši kličkoval, uhýbal, vracel se a znovu najížděl…. Až mu došel benzín a Turci ho museli „zachránit”.

Ve stejný den došlo ještě k jednomu pokusu. (zde) Řecká pobřežní stráž si povšimla podivně manévrujícího tureckého tankeru mezi ostrovy Chios a Samos, který se zjevně chystal k výsadku migrantů. Ani v tomto případě Řekové neváhali, nekompromisně použili hrozbu silou a ke zlosti Turků vytlačili podezřelé plavidlo zpět do tureckých vod.

Po této fázi oťukávání a průzkumu řecké bdělosti, přešli o víkendu Turci k pokusům o masový výsadek. Jak dopadl je z videí zjevné – Turci byli neslavně vytlačeni zpět, výsadku záškodníků se podařilo zabránit. Nic na tom nezmění ani Turecké oficiální vyhlášení, vydané po tomto debaklu, které se pokouší dělat z nouze ctnost a tvrdí, že to vlastně turecké lodi bránily Řecko před náporem migrantů….

Důležité jsou tři aspekty této námořní potyčky. Za prvé, že dva státy NATO jsou (už zase) na pokraji války, nebo snad dokonce lehce za ním a velení vojenské aliance hledí usilovně jinam a dělá, že se ho ona záležitost netýká. Až to začíná vypadat, že ten slavný mír v Evropě není díky NATO, jak se nám neustále tvrdí, ale jaksi tak sám o sobě, nezávisle na „obranné alianci”.

Za druhé fakt, že to jde. Že se lze afro-islámské invazi bránit, a to úspěšně, když se najde politická vůle. Byť by byla zrozená ze zoufalství, jako v Řecku. Že je možné nejen uzavřít hranice státu, ale i bránit je silou, tou vysmívanou, předpotopní, dávno odepsanou silou, která už přece neměla mít v mezinárodní politice 21. století místo… Až Řekové předvedli, že stále funguje. Před pár týdny na souši a teď na moři. Tak, jako to Orbán před pár lety prokázal u stejně pohrdaných pohraničních plotů.

A konečně pak za třetí – poznání, že když je vedení EU zahlceno problémy, když má takříkajíc „hlavu v pejru” a neplete se národním státům do jejich záležitostí, tak se náhle začne dařit vše, co dřív „nešlo”. Co „nebylo průchodné” a o čem se nesmělo ani diskutovat. Z čehož se dá logicky dovodit, že celá ta slavná Únie není řešením, ale naopak podstatou problémů Evropy.

https://pravyprostor.cz/novinky-z-recko-turecke-namorni-hranice/

CZEXIT

0 hlasů

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÝ TROLL.

1 hlas

CO PRO NÁS ZNAMENÁ ROZSUDEK O MIGRAČNÍCH KVOTÁCH? KAŽDÝ ČLENSKÝ STÁT EU, KTERÝ SI NA SVÉ ÚZEMÍ VPUSTÍ MUSLIMSKÉ NEBO AFRICKÉ MIGRANTY, BUDE MÍT PRÁVO ČÁST Z NICH PŘEMÍSTIT DO ČESKÉ REPUBLIKY

https://www.euportal.cz/Articles/42524-co-pro-nas-znamena-rozsudek-o-migracnich-kvotach-kazdy-clensky-stat-eu-ktery-si-na-sve-uzemi-vpusti-muslimske-nebo-africke-migranty-bude-mit-pravo-cast-z-nich-premistit-do-ceske-republiky.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Dobré je,že lidé začínají alespoň trochu uvažovat a KSČM,SPD,Trikolora a další hnusy jdou ke dnu. 💩

2 hlasy

Ještě piráti s magorem Bartošem a bude to dobré! A konečně přestane řvát na naměsti je to zloděj a zase je to zloděj! A kdo? Dementní šulin čurácky Havel největší ničema 20 století a notirický blb!

0 hlasů

Jediný Hamáček pochopil,jak se dělá politika a v nepřehlédnutelné červené mikině koná.A´t to dopadne,jak to dopadne,ČSSD jeho zásluhou bude mít své jisté.Ano ze své funkce konat musí.Ostatní svou příležitost propásli.Zatím se vzmohli jen na vyjadřování pochybností.Což je v dnešní době bráno skoro za sabotáž.Nevím,co budu o volbách dělat,když ani jednu stranu nemusím.No nic,do voleb dlouho.

3 hlasy

Většina má normální programy a jen pitomci s Bartošem nemaji nic nebo mají jen práskání s Marfušou z bavor kopečkářkou a pitomiu Makrelu s Layenovou-Kalouskovou kriminálnici co ukradla 4 miliardy eur! To je pane zlodějská!

1 hlas

a tomu se nekdo divi?
Babise nevolim (jourova je jeho humus), ale pri pohledu na modry/oraznovy/zeleny-piraty/cernoprdelni......
Nedivim se, ze spousta lidi to radsi hodi ano, ne te zbyle spine :-)))))

0 hlasů

Moji kolegové tvrdili, že po tomto debaklu bude ANO nevolitelné. Zapomněli na vysokou koncetraci tupců v CR.Na jedné straně spousta kreativních a šikovných lidí, tak to musí být někde vyváženo. Před nedávnem se mladí kolegové ptali, kde mají nastoupit po škole. V zemi, kde 34% volí ANo, Vojtěch může dělat ministra a zvolí si prezidentem Zemana asi fakt radši nikde.

1 hlas

A který debakl měli vaši kolegové na mysli?

0 hlasů

Ještě si zodpovězte otázku,proč lidi volili ANO.Jestli si to náhodou ostatní strany nezavinily sami.Politika se nedělá shazováním opozice.

1 hlas

Už jsem si dal pár facek.Nezavinily samy tam mělo být.

0 hlasů

Přesňe ;-)

0 hlasů

Skutečnost, že lidé volí menší zlo, ještě neznamená, že jsou tupci...

1 hlas

tvoji kolegove hemenex a ok?
ti jsou vecne ozrali banderovskou samohonkou.
ale tupcu je tu porad dost.
pirati/ods/cssd/stop maji porad dost hlasu :-))))))

0 hlasů

A kdo by měl být? Ta nula dementní Drahošova pajtovací a nebo volit zloděje Kalouska 35 miliard! Nebo ožrana Baroše který nic nenabídl! A už jsme tu měli i dobu hrůzy s dementním šulinem Havlem špinou zlodějskou takže se lidi poučili ,aby šulina poodobného nechtěli! Jen za tím dobytkem zlodějským vymazanám zůstaly černé díry!

2 hlasy

na CT Seznam Bakalovske platky--NONSTOP kampan proti vladě a premierovi-a svete div se-ANO ma 34%-chvilkařska pražska elita vztekle dupe nožičkama

2 hlasy

ale babiš prodá česko za 30 stříbrňáků ,jourová je jeho trojský kůň,kterou dosazuje již druhé volební období,která nás podrazí ve jménu odpustek pro babiše,to samé pokorná,jermanová a podobní politici,není to výhra,jen dělají babišovi křoví

2 hlasy

Pro ČT nejoblíbenější Kantar se často liší od renomovanějších agentur. Jaký to má smysl teď uveřejňovast průzkumy z doby před plným vypuknutím epidemie - počkejme na duben-červen a srovnejme s jinými průzkum,y

0 hlasů

Kantar pro Čt,tak ANO min. o 3% více,SPD totéž,stejně jako socani a KSČM,naopadk ODS a ten ostatní odpad značně méně.Dobré!!!

2 hlasy

Rudy dedecku, uz jsi si po mesici vypral trenyrky? Aby te nesehnul virus z tvych mesic nepranych smradlavych trencli:-)

1 hlas

HLE - POHLEĎTE NA TEN SKVĚLÝ "ZÁPAD"
POJDME ZŮSTAT V EU AT SE KONEČNĚ PODOBNÉ OBOHACENÍ DOSTANE I K NÁM!!!!

PROČ O TOMTO NAŠE SRAČKOMETY NEPÍŠOU?
ZASE SE BUDE PŘED LIDMI SKRÝVAT EUROISLÁMSKÝ ZLOČIN????

SOMÁLSKÁ MUSLIMKA BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDILA SEDMILETOU BRITSKOU HOLČIČKU

Emily Jones (viz foto) si užívala jarního slunečného dne s rodinou v Queen ’ s parku v Heatonu v Boltonu, aniž by kdokoli tušil, že jí ubíhají poslední minuty života. Odporný zločin se odehrál 22. března, když opodál lavičce sedící třicetiletá somálská muslimka, jejíž identita je utajena, bezdůvodně bodla teprve sedmiletou holčičku do krku a zabila ji.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

Policistka Rebecca Gardner během soudního vyšetřování soudu řekla: „Emily jezdila na dětském skútru a hrála si. Když projížděla kolem lavičky, na které somálská muslimka seděla, tak žena náhle na Emily zaútočila, bodla ji do krku a způsobila jí smrtelné zranění. ” Obviněná žena byla zatčena ještě v parku a zůstává v zařízení s vysokou ostrahou. Sociální média označila pachatelku za somálskou muslimskou migrantku. Úřady zatím totožnost vražedkyně tají.

Co myslíte, jak dopadne tato džihádistka, která se neštítila ve jménu nenávisti k bezvěrcům zabít malou holčičku? Džihádistka, jejíž identita je úzkostlivě zatajována, jen aby se nedala do rukou zbraň “xenofobům a rasistům”? Třeba Tommymu Robinsonovi?

Můj tip? Černá muslimka bude nakonec shledána psychicky nemocnou a bude umístěna na psychiatrii se vším komfortem. Myslíte, že to pak odradí od takto odporných zločinů jí podobné muslimské zrůdy?

A na závěr se ptám: “Takovéto muslimské zrůdy by k nám chtěli přivážet sluníčkáři, kteří horují pro dovoz alespoň žen a dětí z Afriky?”

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-somalska-muslimka-brutalne-zavrazdila-sedmiletou-britskou-holcicku/

6 hlasů

S ohledem na neustálou kritiku čekám každým dnem trestní oznámení na vládu za přípravu vraždy občanů České republiky ve stadiu pokusu. Podepsáni: Kalousek, Fiala, Stanjura, Bartoš, Láska, Vytrčil a další jim podobní.

6 hlasů

Ano posiluje díky jejich neustálému kritizování a urážení nejen opozice, ale i téměř všech médií počínaje Reflexem, Seznamem, Forum atd,,zvláště pak ČT na čele s Moravcem., Reportéry a celou redakcí publicistiky. Nejsem volič ANO, ale začínám uvažovat o pomstě primitivní žurnalistice, která se čím dál blíží té bolševické.

8 hlasů

Ty média,co jste vyjmenoval je opravdu dno stoky!!!Ale Čt už dlouho nebude televizí fetek a topáků,už se vaří voda

3 hlasy

To se dalo čekat. Jen takový osli jako ožran Bartoš jsi myslel,že 10 procenty povede zemi a jeho pád se blíží! Ani šilený Minář tomu nezabraní se sloganem a je to zloděj a je to zloděj! A kdo no přece dementní šulin Havel špina čurácká co to vykradla zrůda orangutaní a lidé budou zase platit Josefu Štávovi za plazmu 20 miliard a ted by měl Bojar promluvit ten ,který s dementním šulinem to způsobil!

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.