TV Barrandov
Xaver Veselý se v Duelu Jaromíra Soukupa podivoval nad chováním ČT

10.10.2019 01:00 Původní zpráva

Středeční Duel Jaromíra Soukupa vznikl hodně spontánně. Studio pořadu totiž navštívil mimořádně populární moderátor Českého rozhlasu Luboš Xaver Veselý, který se pustil v posledních dnech do křížku s Českou televizí kvůli pořadu Newsroom. Čelil tak nebývalému tlaku z řad jejich přívrženců, ale též se dočkal velké podpory z řad obyčejných lidí. Co zjistil? Jak se cítí? A lituje toho, že šel s kůží na trh?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Dvořák (8 hlasů) 10.10.2019 10:41

  Protože se ČT pořád montuje don Číny.

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 10.10.2019 10:50

  Ale naprosto báječný bylo, jak Xaver smetl a zesměšnil tu ubohou...

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 10.10.2019 05:32

  Xaver je ok. Ale proč proboha mainstream mlčí o tomto??? Že by...

 • Guru Jára (5 hlasů) 10.10.2019 06:03

  Tady to nepadne dobře,migrace a "uprchlíci" jsou časovaná...

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 10.10.2019 10:55

  Není žádným tajemstvím, že bruselský eurobolševik udělá cokoli,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Doslovnou tragédií v oblasti mediální žurnalistiky je to ticho kolem tendenčního vrcholně neobjektivního obsahu programů ČT, které mě téměř bez výjimky připomíná bolševicky jednostrannou podporu KSĆ v dobách totality. Jen Havla a disidenty supluje Babiš a hrstka těch stran a politiků, co se nepřipojili k jeho hanobení bez důkazů s jediným cílem, dostat jej z politiky. K jeho popularitě kampaň antibabišismu akorát vede k jeho popularitě. Kupř. normální by byl pragmatický vztah na programové cíle, které se nejvíce v pravicové politice shoduje ANO a ODS. Lze pochopit neochotu Fialy spolupracovat koaličně s obviněným Babišem, ale poté, když jeho obvinění bylo prakticky stornováno, je ve prospěch naplnění pravicové orientace ČR vznik koalice ANO+ODS. Jinak program ODS bude na mnoho dalších let jen zbožnou chimérou, protože Babiše se vůbec neštítí ani populistická ČSSD, byť se s odřenými zády dostává do Parlamentu. N aivisté z ODS by si měli uvědomit, že jejich ideovým nepřítelem vedle komunistů jsou socialisté v ČSSD.

1 hlas

Ale naprosto báječný bylo, jak Xaver smetl a zesměšnil tu ubohou husičku z České televize, která se ho snažila buzerovat. Pouštěl jsem si to pořád dokola, protože vidět tu vyděšenou a stupidní samici z ČT bylo neopakovatelný.

7 hlasů

Hlupáci jako jsi ty se ukájejí pouštěním jakýchsi klipů, které by měly naplnit jejich vlhké sny. Běž si to pustit ještě 100x , demente.

0 hlasů

Proč se pořád čínská televize montuje do ČT?

2 hlasy

Protože se ČT pořád montuje don Číny.

8 hlasů

Xaver je ok.

Ale proč proboha mainstream mlčí o tomto???

Že by se to zatím nesmělo dostat mezi lidi???

Česká republika zavede podle serveru ceska-justice.cz institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. „Reaguje tak na letošní rozhodnutí Soudního dvora EU, podle kterého se i cizinci, který není hoden azylu, musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpečí pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo,“ poznamenala Irena Válová, jež o dané změně informovala.

Azylantem má pak být dle jejích slov nově nikoliv ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. „Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto: Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního,“ píše Válová.

„V České republice jde o případ Čečence, který spáchal před udělením loupež a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně," popisuje Válová.

„Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut, a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení, je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU,“ uzavřela.

„No, a je hotovo... Vzpomínáte na toho Afričana, co znásilnil holku na poli u Litoměřic? Ano, ten byl v německém režimu strpění. Prostě tady budou, budou mít svá práva a nic s nimi nenaděláme. Že to ovšem bude zákonem definovaná možnost, to je odporný podvod na nás všech!“ poznamenal k tomu právník Tomáš Tyl.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlika-nevyhodime-Kradl-Odsouzen-A-zase-kradl-A-takove-si-tu-musime-nechat-Rozhodla-EU-598769

CZEXIT

6 hlasů

Není žádným tajemstvím, že bruselský eurobolševik udělá cokoli, doslova cokoli, aby sem k nám muslimy nacpal. A nakonec se mu to skrze Piráty a další vlastizrádce může podařit. Pak budou kamióny najíždět do lidí i zde.

4 hlasy

Tady to nepadne dobře,migrace a "uprchlíci" jsou časovaná bomba.Zvláště socani Petříček,Hamáček nám pěkně ještě zavaří,že nebude úniku!

5 hlasů

Je chyba svádět to jen na socany. Ano, jsou to vítači. Jejich ideologie je v tomto ohledu naprosto odporná. Ale větší díl moci má Babiš. A proto i větší odpovědnost. Oni tam přece jsou kvůli koalici s ním. Bezpochyby nedělají nic, co by mu (doopravdy) vadilo.

Věc se má tak, že Babišovi jejich vítačství vyhovuje. Socani jsou ve vztahu k Eurosvazu a jeho sebevražedným hodnotám zcela oddaní a poslušní. To oni si od voličů vyžerou pokles preferencí. Babiš bude hezký před voliči i v Bruselu. Dotace Agrofertu potečou a Babiš si své preference zachová.

Tato Babišova politika dostala ČR do pozice, kdy nedůstojně prosíme Němce o to, abychom mohli na čmoudy "jen" vyhazovat peníze jako za časů komunistické internacionání pomoci a nenasadili nám je rovnou do ulic. Babišova Jourová v EU blábolí o tom, že jsme v EU kvůli jejím hodnotám a ne kvůli materiálním jistotám. Realita při vstupu byla opačná, to politici nás podvedli.

Preference socanů právem míří ke dnu. Ale jejich místo zaujme někdo jiný. Ať to bude kdokoli, Babiš mu tuto nevděčnou agendu strčí znovu. Pokud nesestaví koalici, tak to s ostatními proevropskými stranami bude totéž. Politika EU je dána a my nemáme skutečnou šanci jak ji ovlivnit.

Strpění migrantských zločinců se nyní zavádí kvůli Babišově politice. Petříček a Hamáček jsou jeho nástroje. Pokud takové věci nechceme, musíme vytrvale a systematicky volit pouze strany, které se odváží bouchnout do stolu a vypsat referendum o czexitu, pokud bude EU žádat takovéto nehoráznosti.
Takovou stranou je nyní pouze SPD a možná Trikolóra. Všechny ostatní jsou více či méně sluníčkářské.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.