Nelahozeves
Za vraždu čerpadlářky 19 let. Komplic dostane čtyři roky

25.10.2019 10:33 Aktualizováno 25.10. 12:23

Za vraždu čerpadlářky v Nelahozevsi na Mělnicku má jít David Šindler do vězení na 19 let. Rozhodl o tom Krajský soud v Praze. Ivana Hollitzera, který byl obžalován z loupeže, potrestal soud čtyřmi roky vězení.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Mach (4 hlasy) 25.10.2019 15:30

  Zákony jsou u nás špatné a za vraždu jen 19 let je výsměch obětem...

 • Milan Dvořák (4 hlasy) 25.10.2019 13:45

  jedno mě vždycky dostane, a to jsou tresty jako ten desetiletý zákaz...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 25.10.2019 21:44

  Jaké zákony chcete, takové máte, holoto. Každý řvete, jen když se to...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 25.10.2019 18:23

  No tak nám to nedovzdělaným právníkům vysvětli. Obecní policie je...

 • Henex (2 hlasy) 25.10.2019 21:28

  Rusák bude poučovat druhé o demokracii...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jestli si myslíte, že ta smažka lže, když tvrdí, že tam vůbec nebyla, tak nelže. To je smažka. Se smažkou je problém: nedá se vyslýchat, lépe řečeno její výslech je k ničemu, není schopna ho v ústním podání před soudem zopakovat. Nepamatuje si ho, nepamatuje si ani, co se stalo ten den, druhý den si nepamatuje jiné dny a na další si zase vzpomene, třetí den zase neví jiné dny. Každý advokát si s jeho výpovědí udělá co chce.
To už není člověk, jen vnější schránka a hromada fetu. Odpad nevhodný i do kafilerky.

1 hlas

Zřejmě se domníváš, že člověk je computer jehož mozek pracuje na bázi má dáti dal.Soudci a další desítky všelijak titulovaných pracovníků v právnictví by si měli vytvořit ke každému delikventovi cestu k jeho důvěře a pochopení. Smažky to je výraz pro 4 cenovou a kafilerka je za hranou.

0 hlasů

Jaké zákony chcete, takové máte, holoto. Každý řvete, jen když se to týká někoho jiného, ale jak přijde řada na vás, už řvete něco zcela jiného a proto takové tresty.
Na silnici takovým hajzlům blikáte, aby to otočili před policejní hlídkou, pořád jako u blbých, jakmile všichni do protisměru blikají, nemusím už ani hádat, že někde dále stojí policajti.
A to je jen jeden příklad podpory práva od tohoto všivého nárůdku. Chcete bordel, tak ho máte, kdybyste ho nechtěli, tak ho nemáte.

2 hlasy

STANDABULISU, ty hňupe, že ty se chystáš spolu s dalším blbem Halíkem, kandidovat na prezidenta?

1 hlas

Takovému hnoji dělat prezidenta? Kristepane, to snad ne!!!!

0 hlasů

A mate to! Za vrazdu mlade holky pouhych devatenact, Za loupez jen ctyri! A urcite bude dalsi "demokraticka humanitarni" amnestie, tak pocitam oba budou sedet nejvic dva roky. A tahle "demokraticka humanitarni" ostuda bude trvat tak dlouho dokud nejakej zbesilec nezavrazdi rodineho clena "humanitarniho demokratickeho" senatora. Potom se to zmeni. Jsme preci v "demokraticke" zemi, Bohuzel o demokracii nevime vubec nic.

0 hlasů

Hňupe, té mladé holce bylo 62 let!

0 hlasů

Myslím, že "jen" 58, ale to na té vraždě nic nemění.

0 hlasů

Rusák bude poučovat druhé o demokracii...

2 hlasy

A lstivy, zradny anglosaxon nas bude ucit jak ta demokracie pracuje. Asi tak jak nam ukazal prezrany lstivy Churchil s oslintanym doutnikem v hube, kdyz nas naplanoval v 1944 v Moskve do komunistickeho raje. Viz Google, Wikipedie " Percentages Agreement Churchil"

0 hlasů

Pane bože, když čtu ty šplechy čtenářů dole, tento národ je opravdu z práva blbý jako obinadlo na klandru.

2 hlasy

No tak nám to nedovzdělaným právníkům vysvětli. Obecní policie je jistě pravidelně školena zejména ze Zákona 285/2018 Sb.( o přestupcích). Ten zákaz 10 let držení zbraně je od soudce fíčovina, ale něco do té omáčky napsat musí. Protože osoba která se dopustila takového násilného trest.činu již nikdy zbraň nedostane. Policie si při lustraci vyžaduje opis RT (ne výpis), pro případ že by již byl trest zahlazen.Čus.

2 hlasy

O čem to melete? Obecní policie soudila toho vraha nebo co?

1 hlas

O čem to meleš ty STANDABULISU, ty hňupe jeden?

0 hlasů

O čem to meleš ty STANDABULISU, ty hňupe jeden?

0 hlasů

O čem to meleš ty STANDABULISU, ty hňupe jeden?

0 hlasů

O ničem, o ničem, o ničem... čemu byste vy rozuměl.

0 hlasů

Zákony jsou u nás špatné a za vraždu jen 19 let je výsměch obětem vražd. I ten zavražděný má jen jeden život a vrah mu jej vezme, tudíž mu vezme úplně vše a sám si svůj život dožije. V případě vražd jsem na straně trestu smrti pro vraha. Jiná spravedlnost není.

4 hlasy

A jako ten soudce, jste připraven nést zodpovědnost, když pošlete na šibenici nevinného? Jste samozřejmě kulové, za nic neodpovídáte, jenom tlápete máču. Starejte se o svoje zmetky, co děláte ve své práci.

1 hlas

O jaké "zodpovědnosti" blábolíš? Soudce žádnou nenese, když odsoudí někoho neprávem, tak i když se to ukáže, tak se mu nic nestane. A myslíš, že třeba zmr* Havel nesl nějakou odpovědnost za ty mrtvé a znásilněné, kteří šli na konto jeho "slavné" amnestie? Jsi dost vedle, buď něco hulíš, nebo jsi zlitej jak Juncker.

0 hlasů

Bože vy jste pomalý jak hlemýždí hlen. Sedíte si na vedení....

0 hlasů

jedno mě vždycky dostane, a to jsou tresty jako ten desetiletý zákaz držení zbraně, to má být jako vtip? Takovýto vrah už nemá právo na držení zbraně do konce života, nebo snad jeho oběť zázračně obživne že pomine důvod trestu? To samé u týrání zvířat, co má znamenat ten pětiletý zákaz chovu, takový člověk ztratil právo se ke zvířatům přibližovat doživotně.

4 hlasy

To je spíš jen navíc, ve skutečnosti dnes, pokud žádáte o zbroják, nesmíte mít žádný trest za násilnou trestnou činnost, policie si to kontroluje a rozhodně na to neplatí výmaz, kontroluje se to ve opisu stejně jako u soudu

0 hlasů

On ten lump za třicet let nebude ten samý ničema, co je dnes. Ale to je pro vás naprosto nepochopitelné, nikdy jste žádného ani zblízka neviděl. Mimo to, přečtěte si druhy trestů a nějaké říkání k nim, abyste tu ze sebe nemusel dělat trotla.

0 hlasů

To je vyloženě nespravedlivé, oba měli dostat stejnou palbu smažky feťácké! Byla to organizovaná skupina, předem se na to připravili, bábu rohli úplně zbytečně, protože byli maskovaní a identifikace nehrozila, vraždili jen z feťácké euforie a oba zasluhují stejný trest.

1 hlas

To lze brát i tak,že odsouzený byl odměněn 19 let dlouhou dovolenou s vlastním pokojem a příslušenstvím,televizí a pravidelným jídlem.Vycházek i sportu si taky užije,protože makat nemusí,příbuzní čerpadlářky nedostanou nic.V čem bylo špatné,že dříve odsouzení pracovat museli?Mukli se teď mají mnohem lépe,než mnozí důchodci,kteří pracovali celý život.

2 hlasy

Všimnul jste si laskavě, jaké počty zavřených má tato zlodějská zemička? Takže si tam v té báni tento nárůdek udělal pohodlíčko, protože tahle verbež tuší, že tam jednou skončí taky.

0 hlasů

Hňupe STANDABULISU, neopisuj!

0 hlasů

Napište to sem ještě dvakrát, abyste to měl třikrát....

0 hlasů

To je taková pojistka pro politiky, jako Senát, do kterého se nemusejí dostat, ale do kriminálu mohou jít šupem.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.