Rozsudek
Za znásilnění u Litoměřic uložil soud Afričanovi dvouletý trest

04.06.2020 11:30

Okresní soud v Litoměřicích poslal Afričana za znásilnění nezletilé dívky a krádež jejího mobilu na dva roky do vězení. Muž je psychicky nemocný, soud nařídil ústavní léčbu. Rozsudek není pravomocný, obhájce i státní zástupkyně si nechali lhůtu na rozmyšlenou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 04.06.2020 17:53

  AFRICKÝ MIGRANT DOSTAL ZA ZNÁSILNĚNÍ ČESKÉ DÍVKY POUHÉ 2 ROKY....

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 04.06.2020 17:52

  SLUNÍČKA ŠLAPOU NA POVEL DO PEDÁLŮ Nepokoje v USA pokračují a...

 • S Vrba (1 hlas) 04.06.2020 18:33

  Aby multi-kulti obohatil nezletilou dívku na to byl psychicky zdatný....

 • Ďury - (1 hlas) 04.06.2020 17:15

  Tak páni sluníčkáři s de.....bilem Drahošem v čele: tady máte přínos...

 • Honza Hloupý (1 hlas) 04.06.2020 16:42

  No to je skandál, nemocného člověka, který navíc nezná místní...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Aby multi-kulti obohatil nezletilou dívku na to byl psychicky zdatný. Díky dobrému chování a pravděpodobně Informaci příslušných neziskovek, jak se u soudu chovat, bude za rok propuštěn za dobré chování a bude moci opět obohacovat naše dívky a ženy. Díky našim "laskavým" soudům se zase zvýší počet nás "xenofobů".

1 hlas

AFRICKÝ MIGRANT DOSTAL ZA ZNÁSILNĚNÍ ČESKÉ DÍVKY POUHÉ 2 ROKY. VÝSMĚCH SPRAVEDLNOSTI

Šestnáctileté dívky zpravidla řeší školu, módu, filmy, muziku, brigády, kluky a kam pojedou na prázdniny. Krásný věk. Sama na ty časy ráda vzpomínám a myslím, že nejsem sama. Už nejste dítě, ale zároveň ještě ne dospělí…

Jenže tyto krásné časy vloni pro jednu dívku z Litoměřicka skončily. Bez varování. Brutálně a nevratně. A to poté, co ji znásilnil africký migrant. Ani nechci pomyslet, jak se její život od té doby změnil. Jak a jestli se dá přes něco takového vůbec přenést?

Znásilnění je často trauma na celý život. Moc bych si přála, aby tomu tak v tomto případě nebylo. Je mi z toho smutno, ale zároveň jsem rozčílená.

Tento africký migrant byl odsouzen jen ke 2 letům vězení. Vím, že jakkoli tvrdý rozsudek je, nemůže nic vrátit zpět. Tady však jde o elementární spravedlnost. Soud konstatuje, že je pachatel psychicky nemocný a vlastně za své bestiální jednání nenese odpovědnost. Tak jednoduše to lze vyřešit? To je výsměch do tváře té dívky i jejím rodičům.

Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení. Za jednu jedinou napsanou větu…

Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost…

https://pravyprostor.cz/africky-migrant-dostal-za-znasilneni-ceske-divky-pouhe-2-roky-vysmech-spravedlnosti/

CZEXIT

2 hlasy

SLUNÍČKA ŠLAPOU NA POVEL DO PEDÁLŮ

Nepokoje v USA pokračují a přenášejí se i do jiných zemí. Po velkém množství vražd bělochů a znásilnění v evropských zemích a po mnoha nepochopitelných přehmatech politických elit, vyvražďování bílých farmářů v Zimbabwe a v JAR, při kterých se nic nikde neděje, se našel důvod, proč se spravedlivě sluníčkářsky naštvat a povstat. Ani jednoho z těchto demonstrujících a často i rabujících nezajímá, kolik obětí násilí jdoucího ze strany původem Afričanů denně trpí, ale všichni se nyní postaví do první řady při protestech spojených se smrtí Afroameričana Floyda.

Připomeňme se jen pár faktů. Floyd nebyl jen černoch, ale také člověk mající problémy se zákonem, drogami, násilím a v den své smrti také s falešnými bankovkami, kterými se snažil zaplatit. Zpočátku probíhal zásah při jeho zatýkání v klidu, ale poté, co si měl sednout do vozidla, se začal vzpouzet s tím, že trpí klaustrofobií. Fobie jsou prevít, někdy se jimi dá v pohodě ohánět. Další kroky už byly trochu nešťastné. Možná špatné zkušenosti s grázly, nemoc a drogy v krvi zadrženého, přílišná snaha, to vše byla souhra náhod, která vyústila ve smrt Floyda. Policista byl odvolán, obviněn, proběhly dvě pitvy. Jedna potvrdila, že smrt policista nezavinil, druhá, kterou si objednala rodina zesnulého, tvrdí opak. Kde je pravda, to ,,demonstranty‘‘ nezajímá. Nehodící se škrtnulo, vytvořil se rasově motivovaný zločin, mediálně podpořil, zaktivovaly se předpřipravení provokatéři z Antify, neziskovek a sluníčkářů, to vše za účasti černochů, Hispánců a zástupců dalších ras, vyrazilo se do ulic nejdříve v USA, a poté i jinde.

Opět je třeba připomenout nezájem médií o dění v JAR spojené s vraždami bělochů, Švédsku, Velké Británii, kde africké a muslimské gangy terorizují původní obyvatelstvo, znásilňují ženy a děti, ovládají obchody s drogami a prostituci. To nechce být viděno. V době, kdy jsou běloši vystaveni sebedestrukci elit, nátlaku vedeným proti jejich etniku jakoby přeurčenému k zániku, jsou Arabové, černoši a další menšiny v zemích s výraznou převahou bělošské komunity upřednostňováni. Sebemrskačství pseudoliberálů vede k prohlášením o potřebě zdecimovat naše etnikum a předat naše domovy, výdobytky vyšší vzdělanosti a sociální jistoty těm, kteří jsou spíše problematičtí než lidstvu přínosní. A nejlépe dobrovolně bez potřeby se bránit. Jak to dopadá, to vidíme každý den na jihu afrického kontinentu.

Přenos nepokojů z USA na další světadíly, tedy především do Evropy a Austrálie svědčí o provázanosti aktivistických struktur. Nikoho jen tak nenapadne jít manifestovat do ulic z důvodu, který je zástupným startérem spuštěným účastníky bojů o nejvyšší posty. Globalizace se tak již netýká pouze obchodu, turistiky a roznášení viru neviru, ale také dokáže zasáhnout sféru politiky a svrhávání demokraticky volených vlád. Floyd byl prostě zneužit, a ač už o tom sám neví, jeho falešná dvacetidolarovka je velmi drahou bankovkou, která roztáčí další kola ekonomické krize. Covid 19 i přes svou relativní neškodnost srazil světovou ekonomiku na kolena, ale vcelku rychle začal mizet. Jenže se zdá, že elity potřebují jít ještě dále. Ty americké jdou po krku neposlušnému prezidentovi Trumpovi, ostatní se budou snažit vytěžit maximum pro své zisky a moc. Samotní černoši nikoho z nich nezajímají. Podobně jako u nás Romové. Obojí jsou pouze nástrojem vytahovaným tehdy, když se to hodí. Oni totiž začlenění a bezproblémoví černoši, Romové a příslušníci jakékoliv rasy nemají důvod k nějakému zviditelňování či protěžování. Po tom naopak touží ti, kteří jsou příliš pohodlní na to, aby sami a svými schopnostmi dokázali zaujmout své okolí.

Floyd je záminka k tomu dostat lidi do ulic, rabování je úlitba a rasismus jako takový je vytvářen často uměle. Existují vážení občané bez ohledu na pleť, sociální postavení a majetek, jsou však i tací, které lze i přes vynikající preference zařadit mezi grázly. Každý tvor si hlídá své teritorium, domov, hnízdo. Evropané bydlí a žijí v Evropě, vychovávají tu své děti a je jejich povinností a právem si svůj kontinent hlídat. Bohužel jim vládnou šílenci. Američané jsou již od začátku moderní doby multikulturní směsí. I přesto jsou to především Afroameričané, kdo sami sebe staví v určité míře na okraj společnosti. Jsou to oni, kdo žijí v nebezpečných ghettech, využívají maximálně sociální výhody a zaplňují kriminály. Podobně, jako Romové u nás. Nelze se pak divit jistému odstupu. Ale upřímně. Kdyby byli bílí Američané takoví rasisté, jak je možné, že tribuny při především černochy provozovaných sportech a kulturních akcích jsou plné bělošských diváků? Basketbal, atletika, americký fotbal, tam všude tleskají běloši bohatým a schopným černochům. Ne, celá tato situace není o rasismu, jde o politiku nenažranost a hloupost davu. Jen to někteří prostě nechtějí pochopit.

https://pravyprostor.cz/slunicka-slapou-na-povel-do-pedalu/

CZEXIT

2 hlasy

Tak páni sluníčkáři s de.....bilem Drahošem v čele: tady máte přínos migrace pro naši evropskou kulturu. Teď ještě tu svi...ni migrantskou budeme živit ze svých daní, včetně rodičů té znásilněné a okradené dívenky!!! AŤ žije demokracie v ČR, znásilněné zku.....rvenou EU!!

1 hlas

No to je skandál, nemocného člověka, který navíc nezná místní zvyklosti, posílat do vězení! Co dělají imigrační neziskovky, kde jsou, když je nemocný chudák potřebuje?

1 hlas

tim,ze ji sebral telefon prokazal,ze vi o co kraci.ted se snazi o hrani cvoka.potrebuje 20 let tezke prace a potom VYKOPAT do afriky.i s doktorama.a pravnikama.potom se divite,ze je lide lyncuji?pakaz.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 22/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.