Střet zájmů premiéra
Zákon o evidenci skutečných majitelů dle kritiků pomůže Babišovi. Ministři ANO ho podpořili

01.06.2020 16:25 Aktualizováno 01.06. 16:46

Vláda v pondělí hlasy ministrů za hnutí ANO schválila návrh zákona o evidenci skutečných majitelů, který může podle kritiků pomoci premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v jeho sporu o to, zda je ve střetu zájmů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Mach (6 hlasů) 01.06.2020 21:57

  Je to první krůček k odstranění tunelů politiků z ODS, ČSSD, KDU a...

 • daniel Pink (5 hlasů) 01.06.2020 21:48

  ja bych se soustředil na podnikatelske šmejdy kteři na rozdil od...

 • Jan Vacek (4 hlasy) 01.06.2020 17:50

  Stále se hledají nějaké byrokratické klasifikace iniciované Bruselem,...

 • emilek Listopad (3 hlasy) 01.06.2020 17:21

  SLOVÁK STBÁK SYČÁK SVINKA SCHILERKA -DOTACE 2,5 miliatrdy a má pořád...

 • aztek polni (3 hlasy) 01.06.2020 17:26

  Dementní šulin čurácký Havel dobytek zkurv cap odporný vylhaný trotl...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BALAŠTÍKOVÁ-nositelka kožichů z farem-svinka opd babiuše a tomana

0 hlasů

BALAŠTÍKOVÁ-nositelka kožichů z farem-svinka opd babiuše a tomana

0 hlasů

V Římě a v Miláně vybuchly zuřivé protesty proti EU, které požadují odchod Itálii z Evropské unie + VIDEO

V sobotu do města v Miláně a Římě vstoupili nahněvaný protestující, kteří požadovali okamžitou rezignaci vlády a okamžitý odchod z eurozóny.

Jiní požadovali „návrat do italské liry“ – italskou měnu před zavedením eura.

Demonstranti odříkávali slogany proti EU, včetně „Stop Euro“ a „Italexit“, protože požadovali rychlý odchod z eurozóny.

Někteří také odváželi svůj hněv nad ekonomickou těžkostí, kterou uvěznění vyvolalo, přičemž podniky byly nuceny se zavřít a teď zápasí s příjmy.

V Miláně protest vedl tzv. Hnutí Orange Vest, kde se jeden z jeho zakladatelů, bývalý generál Carabinieri Antonio Pappalardo, zabýval davem.

Řekl: „Italové se nebojí. Italové mají touhu vykoupit se.”

“To je konec této vlády arogantních lidí. Konec této vlády.”

Demonstrace v Piazza Duomo v Miláně do značné míry ignorovala sociální distanční opatření a představovala jen velmi málo obličejových masek.

Představený protest zahrnoval několik tvrzení, že koronavírus „neexistuje“ uprostřed hněvu při blokovacích opatřeních. Píše portál Express.co.uk.

Jde o to, že jihoevropský národ potvrdil nejméně 232 664 případů koronaviry a počet obětí 33 330.

Zeptal se: „Pokud se zítra infekce zvýší, kdo bude odpovědný?“

Regionální koordinátor protestů Renato Calcari uvedl: „Žádáme konec vlády Conteho, volbu nového parlamentu a novou hlavu státu a ukončení probíhající diktatury v oblasti zdraví.”

“Žádáme také o zavedení měny s názvem nová italská lira, abychom mohli podporovat italské rodiny a podniky.”

Protest v Římě vedl krajně pravicový CasaPound, kde se desítky protestujících střetly s pořádkovou policií, která reagovala pepřovým sprejem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/v-rime-a-v-milane-vybuchly-zurive-protesty-proti-eu-ktere-pozaduji-odchod-italii-z-evropske-unie-video/

CZEXIT

2 hlasy

Zákon o evidenci skutečných majitelů firem je správný a
potřebný. Už aby byl a postihoval skryté šibali.Zatím se
totiž nepřiměřeně poukazuje jen na Babiše, neboť by z toho
profitují Piráti. Téměř 3 mil. voličů si ale nepřeje. Jsou tedy
zvědaví jestli udělá tu obrovskou volovinu a zbaví se léta
budovaného holdingu, jak mu zlomyslní přejí Piráti a spol.

2 hlasy

Vaši gramatiku (,,,skryté šibali) trumfnou pouze vaše počty
(3 mio)

0 hlasů

Je to první krůček k odstranění tunelů politiků z ODS, ČSSD, KDU a TOP09. Věřte tato doba a situace se mi líbí ač nejsem fanoušek ANO a mám k tomu důvod, ANO s Babišem v čele je v podstatě únik řady voličů co si uvědomili zrůdnost ODS a ČSSD s KDU a TOP09 a jsem spokojen, tak jak máme hlídaného dnes Premiéra a vládu tak jsme nikdy nikoho nehlídali a kdybychom hlídali Klause seemanem a dalšími politiky s ODS a ČSSD, pak bychom byli jednou z nejbohatších zemí Evropy za těch 30 let.

6 hlasů

Hlavně ty v roce 1990 jako byl Bojar nebo dlouhý či Lux a tady hledejme ty prachy s kubátem a kroupou a hlavně dementním šulinem vylhaným zrůdným koko zkuv Havlem ničemou a špinou zlodějskou s Junkem a radovanem Krejčířem a pokračovalite jako byl Dyba a dále Ivan kočárník a Ivan Pllip a vemena Výborní máme ty ,kteři to vykradli§

1 hlas

ja bych se soustředil na podnikatelske šmejdy kteři na rozdil od Babiše u nas naplati dane a sidli na Kajmanskych ostrovech-mnoho z nich zbožnuje DEMOBLOK

5 hlasů

Ano Křetiský a dále Bakala A dále Hava a junek!

1 hlas

Vše, co se děje. postihne opět pouze ty hloupé a chudé. Ti, co volí tak jak volí, budou se muset vypořádat s následky.Chytří a schopní si vždy budou vědět rady a to i bez toho, aby se morálně prostituovali.

1 hlas

ale ty vycurane budeme muset VYKOPAT do zeme zaslibene.f cele s buresom.krysa rath byla podle vas hloupa a neschopna?protoze KONECNE to bruci.

0 hlasůaztek polni 01.06.2020 17:26
kirvono

Dementní šulin čuráckýKLAUS l dobytek zkurv cap odporný vylhaný trotl posraný ničema a kriminálnik zrůda orangutaní koko drška ožrala ZEMAN ,,vymaštěná!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 2 hlasy Nahlásit Reag

2 hlasy

Jdi se lečit idiote a už je kretenismus na vzestupu vymazaná hlavo! At žije dementní šulin vylhaný koko zkur prašivý kojot! Odporný retardovaný orangutaní lidský dobytek a veš zkur cap posraný a pochcaný primitiv! At žije největší ničema 20 století spartakiadní vrah Maduro- Havel!

2 hlasy

BUDOU ČERNOŠI A MUSLIMOVÉ V EVROPĚ ŘÁDIT PODOBNĚ, JAKO TI V USA? (VIDEA)

Jistě jste všichni zaznamenali násilné demonstrace, ke kterým dochází v těchto dnech v USA. Černoši se tam opět začali bouřit údajně kvůli zabití jejich soukmenovce, kterého při pronásledování za předtím spáchaný trestný čin policie přimáčkla autem, ten údajně na následky zranění zemřel. Každopádně se jednalo o vítanou záminku pro destabilizaci politické situace v USA před blížícími se prezidentskými volbami. Skutečný důvod organizátorů výtržností lze tedy jednoduše domyslet, obzvlášť, když se jich nadšeně účastní i bílí demonstranti hlásící se k organizacím typu Antifa.

Nyní se dokonce především somálská komunita v USA domáhá propuštění vraha bílé Australanky. Vraha, kterého zcela bezdůvodně instalovali na post policisty a to přesto, že neměl žádnou kvalifikaci. Jedinou kvalifikací pro něj byla barva pleti a to, že byl migrant. Ten pak zastřelil čtyřicetiletou Australanku, žijící v USA poté, co volala 911, když v ulici, kde žila, docházelo k výtržnostem. Somálec ji pak zastřelil přes okénko ve dveřích policejního auta. Takto zastřelil neozbrojenou ženu, která vyběhla ven jen tak v pyžamu, žádat o pomoc. Místo toho se dočkala kulky. Takže propuštění tohoto Somálce nyní požadují ostatní američtí Somálci (ale i jiní černoši).

O současných bouřích v USA se napsalo hodně. Mimo uvedené záležitosti však dochází k podobným incidentům po celé zemi. Například v Tampě na Floridě napadla před pár dny muslimka nožem policistu, ten ji vzápětí zastřelil. Žena byla identifikována jako 21letá Heba Momtaz Alazhariová, sestra Muhammeda Momtaze Al-Azhariho, 23letého muže z Tampy, kterého tento týden zatkla FBI na základě federálního obvinění z pokusu poskytnout materiální podporu nebo zdroje určené zahraniční teroristické organizaci, Islámskému státu (ISIS). Na video napadení se můžete podívat níže, zastřelení muslimky, které následovalo vzápětí již není vidět:

Nicméně média zcela mlčí o tom, že ke vzpourám dochází poslední rok i ve Francii. Zde se afričtí vetřelci bouří proto, že žádají o okamžité udělení azylu. Nutno podotknout, že demonstrace jim pomáhají organizovat promigrační neziskovky. Na sobotní demonstraci afrických černochů v Paříži (v davu můžete zahlédnout i nějaké ty bílé sluníčkáře) opět požadovali všichni nelegální invazisté okamžitou legalizaci pobytu a s ní související výhody. (pozn. video twitteru bývá občas blokováno, pak stačí nahlédnout na odkaz autora videa).

Tzv. “Černé vesty”, jak si tito nelegální invazisté, požadující status Evropanů říkají, se bouří průběžně už celý rok. Před rokem stovky afrických muslimských ilegálů vtrhly na francouzské letiště a obsadily celý terminál a požadovaly setkání s premiérem země. Na letišti tehdy protestovalo zhruba 500 ilegálních vetřelců, kteří skandovali v terminálu 2 letiště Charlese de Gaulla, zatímco se na ně díval asi tucet policistů v taktické výstroji. Protest zorganizovala promigrační neziskovka La Chapelle Debout, která uvedla, že si jejich členové říkají „Černé vesty.“

Stovky afrických muslimských ilegálů, kteří si říkají „Černé vesty“, také vtrhly do pařížského památníku Pantheon a požadovaly právo zůstat ve Francii a vynutily si evakuaci turistů uvnitř budovy. Křičeli: „Zůstaneme zde, dokud poslední z nás nedostane dokumenty” a mávali letákem, který jim rozdal organizátor. Na letáku bylo uvedeno, že požadují „papíry a bydlení pro každého“.

„Už nechceme vyjednávat s ministrem vnitra a jeho úředníky, chceme mluvit s premiérem Edouardem Philippem!” napsali v prohlášení. Někteří demonstranti se na Facebooku označili za „černé vesty“. Jeden z okupantů na videu na Facebooku před evakuací uvedl, že „…by měli dát naše doklady do pořádku. Požadujeme stejná práva jako mají Francouzi.“

Video z loňských protestů u Pantheonu:

Je jen otázkou času, než vzpoury ve Francii přerostou i v něco víc, než hořící auta či okupace veřejných míst. Zatím se většinou bouří zvlášť místní Arabové a zvlášť černoši, je však jen otázkou času, než se obě tyto komunity spojí v boji “proti společnému nepříteli” – tedy bílému Evropanovi. Další invazisté navíc neustále do Evropy proudí a stávající nepřátelské komunity jen doplní. Muslimové jsou také přesvědčeni o tom, že svět patří jim a podle toho se i chovají. Afričané – bez ohledu na vyznání – zase mají pocit, že běloši jsou povinni odškodnit svoji koloniální a otrokářskou minulost. V jejich přesvědčení je navíc utvrzují i různé neziskovky a podvratné organizace jako OSN či EU, které protibělošský rasismus dlouhodobě podporují.

Také díky dlouhodobě poskytované humanitární pomoci jsou Afričané přesvědčeni, že starat se o ně je povinností Evropanů. Berou to jako samozřejmost, protože jsou to právě Evropané, kdo je naučil jen natahovat ruce.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-budou-cernosi-a-muslimove-v-evrope-radit-podobne-jako-ti-v-usa-videa/

CZEXIT

1 hlas

Stále se hledají nějaké byrokratické klasifikace iniciované Bruselem, místo aby se kultivovalo vedení státu s uznáním toho, že prosazování zájmů státu a veřejný prospěch je i ve vlastním zájmu státníka , a ne tak neoprávněné a snadno odhalitelné výhody pro vlastní a vybrané soukromé firmy. Toto uznání je již výsledkem voleb a je možná snadná kontrola.

4 hlasy

co je na tom spatneho?zviditelni opravdove vlastniky vsech firem.ovsem bures by mel byt donucen parlamentem aby uz konecne kapnul bozskou a prozradil nam jmeno toho jeho prachateho a tajneho spoluzaka,se kterym staveli domky v karline a prali ukradene a nezdanene sekely.

2 hlasy

SLOVÁK STBÁK SYČÁK SVINKA SCHILERKA -DOTACE 2,5 miliatrdy a má pořád málo až do hrobu ČR.

3 hlasy

Dementní šulin čurácký Havel dobytek zkurv cap odporný vylhaný trotl posraný ničema a kriminálnik zrůda orangutaní koko drška ožrala vymaštěná!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.