Soud snížil odškodné otci, který výměnu dětí odhalil

20.01.2010 11:48 Aktualizováno 20.01. 12:18

Nemocnice Třebíč zaplatí rodinám dívek zaměněných po porodu v roce 2006 odškodné 3,2 milionu korun.

 

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Amélie (40 hlasů) 20.01.2010 13:22

  Vidím, že už je tu závisti a nenávisti dost. Ale nemocnice udělala...

 • nobody (39 hlasů) 20.01.2010 15:38

  no koukám kolik nepřejících a závistivců se tu šeslo, jen si každý z...

 • To Amélie (37 hlasů) 20.01.2010 13:28

  To už není žádné odškodnění, to je do nebe volající nenažranost. A...

 • Diana (37 hlasů) 20.01.2010 12:51

  Ať už jdou ti nenažranci do hajzlu!! Ze záměny dětí si udělali...

 • Libor Broža (35 hlasů) 20.01.2010 13:09

  Blbci, choďte dál do práce. Já jen prohodím pacholata v porodnici,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

no koukám kolik nepřejících a závistivců se tu šeslo, jen si každý z Vás zkuste představit, že by se to stalo Vám, milujete svoje dítě, rok se ním pipláte a najednou ho máte dát pryč a dostanete jiné dítě, sice je Vaše, ale jakákoli citová vazba tam není, Vy skoro všichni tu vidíte jen ty peníze, které dostali, že Vám nevadí, že se v tomto státě rozkradlo co se dalo, podporují se nemakačenkové, berou se úplatky, myslím, že je správné, že odškodnění dostali a pro ty, kteří tu na ně házíte špínu, nikdy sami nevíte co Vás ještě v životě potká

39 hlasů

Také Genomac by jim měl něco zaplatit. Genomac a další firmy zabývající se paternitní DNA analysou tím získaly velkou a zatím bezplatnou reklamu, protože teď se hodně lidí jistí tím, že si hned po návratu z porodnice nechají udělat testy DNA. A to je samozřejmě dobře - lepší je prevence než represe. Ale ty firmy z toho profitují a tak by se o zvýšené zisky měly aspoň trochu podělit.

25 hlasů

Ale vždyť je to dobrý precedens pro ostatní ! Když dávají soudy z daní nás všech miliony za takové prkotiny, tak je třeba chtít ještě větší částky za daleko závažnější věci ! Kolik je sazba za omylem vyndanou ledvinu....250-280 tis. kč, kolik je sazba za špatnou operaci s následky do konce života - maximálně půl milionu Kč. Tento bulvární příběh, kde si všichni padli za půl roku kolem krku a skončil HAPPY je nyní odškodněn 3,2 milionů Kč, takže nemocnice budou muset "solit" daleko více za závažnější věci ! Otázkou zůstává, zda další občané budou mít takový žaludek se producírovat nejprve půl roku ve všech TV, bulvárech, nechat si za to platit a potom chodit další rok k soudům.

19 hlasů

Tam bylo poškozených 6 lidí, ne jeden.

32 hlasů

Mají štěstí, že jim TY děti v nemocnici neumřely ! To by dostali podle sazebníku pouze 300.000 Kč !

24 hlasů

To je pravda a je to hrozné!

28 hlasů

Všem vám tupounci odpouštím, jste prostí, jako rýma. Ty holky mají na celý život stigma a jejich mámy bolest v srdci. To odškodnění je velmi malé, vlastně neřeší vůbec nic.

25 hlasů

Tupounek si tady akorát TY...kdyby se to nemedializovalo, tak o tom ty děti ani nebudou vědět, pokud by jim to sami rodiče neřekli...ale takle si z nich budou dělat vrstevníci srandu už ve školce!

20 hlasů

I Tobě Tupoušku odpouštím. ....ono se to nemedializovalo samo. Rozpoutala to zhrzená matka pana Broži, které se nelíbila synova družka. Ta do syna ryla, že dítě není jeho. Za medializaci můžeme být všichni vděční. Bez ní by se takové případy stávaly běžně a beztrestně.

19 hlasů

Bróža je starý nenažranec a nedivil bych se kdyby ta záměna nebyla domluvena z nějakou sestrou!Měli by ty peníze dát dětem na účet a vyplatit jim je v 18 aby ti nenažranci na ně nemohli protože dělat z toho takové divadlo jako dělal on tak si nuic nezaslouží

25 hlasů

Zalez do nory, stará asociální a paranoidní vydro ! Teď ses ukázala v plné nahotě, ty lidumilko.

25 hlasů

Platí pro Dianu.

25 hlasů

Jak si čtu ty příspěvky, tak je mi až špatně. Zkuste si představit že se to stane Vám. Pokud máte děti - najednou ze dne na den příjdete o to "své" a máte si nastartovat city k tomu druhému. Obávám se, že psychické následky (aspoň ty matky) budou mít celý život.

32 hlasů

A to se prý jedna z těch vykořisťovatelek nechala slyšet, že musí "chudáci" zaplatit advokáty, které si na to vyžírání najala rodina. Navíc se jedno manželství téměř rozpadá a v druhém u Čermákových otec vše prochlastá. Kde jsou sociální pracovníci v tomto případě, proč stát podporuje lenochy a leply z daní nás všech i v tomto případě jako by nestačili TI všichni s nataženou rukou na sociálkách, vysokých mateřských dovolených a sberači 30-ti Kč poplatků, za které jezdí 1x ročně k moři !

23 hlasů

Vidím, že už je tu závisti a nenávisti dost. Ale nemocnice udělala chybu a měla by nést následky. To že chybu uznala nestačí. Já si myslím, že je v pořádku, aby postižení dostali nějaké odškodnění. A nemocnice už bude alespoň vědět, že za chyby se platí a příště si dají lepší pozor.

40 hlasů

a kdo TY peníze těmto exibionistům zaplatí. Myslíte, že ta nemocnice na to má !!! Požádá kraj, ten zas ministerstvo a to někde sebere těch 3,2 mega Kč. V dalších nemocnicích se nedostane ošetření několika lidem v této výši ! Taková je skutečnost. Nebo si myslíte, že se peníze někde tisknou podle potřeby ? Popř. nemocnice na to nebude mít, omezí provoz či ji kraj zavře a obyvatelé v okolí budou bez lékařské péče. To vše díky dvěma nenažraným rodinám, kteří možná časem budou potřebovat teprve TU pravou lékařskou pomoc a jejich děti či oni sami na to dojedou !

23 hlasů

Odskodneni ano, ale probuh jak prisli na 2 miliony? Odskodneni navrhovane nemocnici bylo dle meho adekvatni.

20 hlasů

Adekvátní by bylo řešení ve stylu Chammurappiho: Té sestře sebrat dítě, hned jak se jí nějaké narodí, a vrátit jí ho až po roce a půl. A zrovna tak jejím přímým nadřízeným: vrchní sestře, primáři, řediteli nemocnice sebrat dítě a dát ho do cizí péče a vrátit jim ho až po roce a půl.

27 hlasů

Přesně, správně, systém musí platit za své chyby. Jedině takový přístup dá všem ostatním šanci na lepší podmínky pro jejich žití. Lidé nejsou figurky. Konečně se tady někdo začne zabývat u operací kterou že to nohu má vlastně amputovat. Nikdo vám nic v našem státě neodpustí, exekutor vám může rozbít dveře bytu a zabavovat bez vaší přítomnosti bez důkazu dluhu. Tunelují se tu beztrestně částky, které by vydaly na desítky nemocnic.

27 hlasů

A víte kolik dostane někdo za mrtvého při autonehodě jako odškodné ? ! Zde se nejedná o nějakou závist apod., ale o nenežranost těchto dvou rodin ! Bulvární noviny a časopisy jim loni vyplatily přes milion Kč každé rodině, kde se oni rozhodly za peníze producírovat, paměť je bohužel malá, že ! Mají vůbec tyto rodiny poněti co je opravdové neštěstí !! Až jim děti začnou brát drogy, až bude opravdové neštěstí v rodině ! Taková banalita, kde děti o ničem nevěděly a rodiče z toho udělaly histerii pro tisk a bulvár nemá obdoby !!! Já bych jim dala ty peníze pod podmínkou, že je nechají přeposlat okamžitě na Haiti těm opravdu postiženým sirotkům !!!

26 hlasů

To už není žádné odškodnění, to je do nebe volající nenažranost. A tebe měli kdysi vyměnit - za někoho v Bohnicích.

37 hlasů

Naprostý souhlas. Místo toho, aby byli rádi, že děti jsou zdravé a umožnili sobě i dětem vzájemnou komunikaci, vidí jen prachy.

32 hlasů

Blbci, choďte dál do práce. Já jen prohodím pacholata v porodnici, prohlásím cosi o morální či psychické újmě a mám vystaráno. Večer sraz v hospodě!

35 hlasů

pěkněs´ to posral Libore, bohužel nejenom sobě, ale i oběma holkám a jejich matkám. Teď jdi, a tu zlou čarodějnici co Tě porodila zaškrť.

22 hlasů

Hnus, blila bych. Takovým vyčůránkům se dávají prachy a na důchody není. Stejně to vše hráli z vypočítavosti a kdoví, jestli to neměli předem naplánované. To by nemusel být špatný byznys, domluvit se se sestrou na porodnici, že zamění děti a pak se třeba šábnout o vysouzené prachy. Jak se tak koukám na ty kukuče, dá se to docela tušit. Však aby se jim to hamounům nevymstilo, když si neváží toho, že mají zdravé děti.

28 hlasů

Vyžírky...hlavně ta bedna kitu je jasná! Normální lidi by se snažili o to, aby se nedostala jejich jména vůbec na veřejnost...aby měla děcka klid...a tihleti? Škoda slov!

34 hlasů

Kit a kyt je úplně něco jiného ! Bedna kitu je samozřejmě nesmysl, stejně jako ten váš trapný blábol !

21 hlasů

Ať už jdou ti nenažranci do hajzlu!! Ze záměny dětí si udělali výnosný kšeft, hrnou se do televizí, novin, ještě by mohli vystupovat v cirkuse a pořád budou mlít pantem, jak to odnesla jejich psychika. Ten hospodský povaleč už chodí do práce, nebo se konečně z přemíry chlastu zhroutil?

37 hlasů

pro Dianu2 - neboj Dianko, však on si tě nějaký ten Bajaja taky vysvobodí. Však musíš ještě vydržet a asi to potrvá dost dlouho, pokus se zatím nebýt závistivá, zapšklá. Zkus kurs vaření, pečení, háčkování místo desetiprstovky - ta ti už jde.

27 hlasů

pro Dianu - kdyby Váš příspěvek napsal muž , ještě bych to chápala, ale jestli jste žena, tak Vás nechápu a číší z Vás jen závist, že někdo přišel k penězům, já jim to přeji, tady v tomto státě se "prošustruje" tolik peněz zbytečně a tito lidé si prožili velmi nepříjemné chvíle, tak proč by se to mělo přejít jen tak, já jim ty peníze přeji

31 hlasů

Kdyby tady Diana napsala i obrácený názor tak by jste zase psali opak jste nemožní ,vy modráci jednou z té Diany budete na práškách,protože na ni nemáte.tak prudíte jak se dá,nemáte a mít nebudete trotlové.

21 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi