Tvrdé potyčky
Zásah v Brně: policie zadržela desítky odpůrců radikálů

01.05.2015 14:30 Aktualizováno 01.05. 19:40

Policie kvůli protestům proti pochodu extremistické Dělnické mládeže Brnem zadržela 57 jejich odpůrců, v cele zůstal jeden. Zadržení vesměs blokovali trasu ohlášeného prvomájového pochodu extremistů na rohu ulic Koliště a Lidická.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrik O Clock (9 hlasů) 01.05.2015 16:16

  Já tomu teda nerozumím. Ti stejní havloidní multikulti sluníčkáři,...

 • Vítězslav Neumann (3 hlasy) 01.05.2015 17:42

  Vše v rozumné míře je vhodné pro soukolí fungujícího státu. Zrovna...

 • Martin Macháček (3 hlasy) 01.05.2015 17:41

  Von tomu nikdo nerozumí. Tak ještě Henex. Ten vůl z toho usoudí, že...

 • Petr Homolac (3 hlasy) 01.05.2015 17:30

  Tys tam byl? Jaks přišel na to, že to jsou sluníčkáři? Jde z nich...

 • Jiří Susa (3 hlasy) 01.05.2015 18:24

  Vyrábíme a vyvážíme prostředky k potlačování demonstrací do celého...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No uf teda...museli mít na kraji a radnici perno..Ale myslím, že že na to, co se zase dělo, zvládli dobře...

0 hlasů

Kontrast: Dělnická strana spořádaně, provolávající hesla, se kterými musí souhlasit každý normální člověk a vlastenec, proti nim banda vedená zfetovanými špinavci s dredy a piercingem, "studenty" sociologických, genderových a dalších zbytečných fakult a žvaníren o ničem. S touto bandou stáli na stejné straně barikády "politici" Papoušek, Ander, Wagnerová a spol., všichni takoví, kteří by si bez práce těch Dělníků, kterým se pletou do cesty a proti kterým "manifestují" neuměli ani zavázat boty. K tomu ještě úderka z brněnského Bronxu, co kdyby nějaká peněženka nebo železo...
Policie odvedla vynikající práci a uvolnila cestu, bylo krásně vidět, že kdyby ti policisté mohli, tak ten dav zfetovaných špinavců rozpráší natotata.

1 hlas

..právě jsem se vrátil z první májové mše svaté a zase bordel...kdyby se magoři raději naučili modlit...

1 hlas

Já bych lidi až tak nepodceňoval. Věřit v Boha, proč ne, ale chodit do kostela a podporovat církev, tak to už musí mít člověk hodně vyďobaný mozek.

0 hlasů

Vyrábíme a vyvážíme prostředky k potlačování demonstrací do celého totalitního světa, takže jich máme pro své potřeby dost. Máme na to z doby totality vycvičené esenbáky-nyní policisty, tak proč si nějakou nerozehnat.

3 hlasy

Vše v rozumné míře je vhodné pro soukolí fungujícího státu. Zrovna tak jako je životaschopný tržní kapitalistický systém se sociálním zázemím, tak je správné české vlastenectví s určitou dávkou nacionalismu. Nikdo cizí si zde nesmí připadat v nebezpečí, ale rozhodně si nesmí myslet, že si zde může dělat to co směl kdysi u nich doma, nebo naopak jelikož to či ono doma nesmí, tak to hodlá aplikovat u nás. Přednostní práva na slušný život ve své domovině musí mít především ,,pan domácí" Nikoliv cizáci, kteří zde hodlají parazitovat a cizopasit. Proto si myslím, že policie správně ochránila zcela legální pochod slušné Dělnické mládeže proti některým různobarevným a vyhuleným odpůrcům!

3 hlasy

Jako Češi máme dvě možnosti. Buď odsud vykopeme kavárnu, která na této cikánské a africké problematice vydělává (a tím zákonitě spadnou ke dnu všechny tyto pochybné organizace a cikáni a ostatní budou přinuceni chovat jako lidé a pracovat a vytvářet hodnoty), nebo budeme mlčet, nic nedělat a pomalu sledovat, jak z Evropy původní obyvatelstvo utíká do Kanady, USA, Jižní Ameriky, Ruska. Protože Evropský chalífát je reálná věc, žádná pohádka. Buď si naší Evropu (aspoň tu střední a východní) ubráníme, nebo odsud budeme nuceni odejít a je to otázka pár let, nejedná se o desetiletí. Vlna nabírá na síle a půjde to rychleji a rychleji...

2 hlasy

Antinacistů tu máme plno, bohužel až 70 let po válce. Krásnej jarní happening.

1 hlas

http://www.denik.cz/z_domova/drsne-video-romove-napadli-ridice-odmitl-jim-slevu-20150501-4aua.html

1 hlas

Já tomu teda nerozumím. Ti stejní havloidní multikulti sluníčkáři, umělci a politici, co v Brně protestujou proti našim náckům, stejně vehementně podporujou nácky v Kyjevě jako ochránce těch našich "západních hodnot". Ta pravdoláskařská schizofrenie je teda síla! )))

9 hlasů

Von tomu nikdo nerozumí. Tak ještě Henex. Ten vůl z toho usoudí, že šli demonstrovat proti Rusku. Ti pravdoláskaři jsou pitomí jak sám Hakl Vejkl.

3 hlasy

Teda překrucovat slova druhých umíš, jsi komouš jak vyšitej...

1 hlas

Nejsem ani komouš, ani vyšitej, jenom používám mozek, na rozdíl od pražských kavárenských povalečů, kteří mozek nemají.

0 hlasů

Tys tam byl? Jaks přišel na to, že to jsou sluníčkáři? Jde z nich větší strach než z těch "nacistů". Naopak, možná to jsou stejní magoři, co obviňují z nacismu Ukrajince.

3 hlasy

Špatně si to vysvětluješ. Nikdo neobhajuje nějaké ukrajinské nácky, ale všichni slušní lidé protestují proti ruskému fašizmu a imperialismu. Přání je u tebe otcem myšlenky...

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.