Dětských lékařů je katastrofální nedostatek

Domácí
3. 10. 2018 06:18
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Naše děti budou léčit už jen důchodci. Dětských lékařů je katastrofální nedostatek. Například jednoho pediatra v Praze připadne až 900 dětí. Novou generaci lékařů náročné vyšetřování dětí moc neláká,a tak můžeme být rádi alespoň za dětské lékaře, kteří by už měli být v důchodu. Otázka je, co bude za pár let...

video/20181002/PEDIATRI.mp4
Autor: - red -Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

„Vyhodit, obsadit, ovládnout,“ zní ze Sněmovny. Vládní reforma státní služby čelí drtivé kritice opozice

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zlatý věk motoriky: Pardubické školy využívají trenéry k všestrannému rozvoji dětí

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

„Rasismus, nebo bezpečnost?“ Koupaliště v Halle zakázalo vstup lidem bez znalosti němčiny

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ