Reakce prezidenta
Zeman: Demonstranti protestují proti svobodným volbám

25.06.2019 11:51 Aktualizováno 25.06. 17:04

Účastníci demonstrací proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a za spravedlivou justici podle prezidenta Miloše Zemana protestují proti výsledku svobodných voleb, zatímco demonstrace v roce 1989 po svobodných volbách volaly. Zeman neočekává, že by Babišova vláda skončila dřív než v řádném termínu za 2,5 roku. Řekl to v úterý v Jihlavě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Golda Vanishová (8 hlasů) 25.06.2019 12:55

  Nevidím na demonstracích vůdce nových politických hnutí. Nevidím...

 • Elliott Houser (6 hlasů) 25.06.2019 12:47

  Řečnění na pódiích i názory řadových účastníků současných demonstrací...

 • Lovec Elfů (6 hlasů) 25.06.2019 13:10

  Ostatně ani my nemusíme chodit daleko. Člověk by se mohl ptát:...

 • Jarda Houba (5 hlasů) 25.06.2019 12:39

  ty buzno zfetovaná, Zeman je náš nelepší prezident oprozi kulisákovi,...

 • Lovec Elfů (5 hlasů) 25.06.2019 13:10

  Ostatně ani my nemusíme chodit daleko. Člověk by se mohl ptát:...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mimochodem, volební účast při volbách do Sněmovny činila 60,84 %. Tj. více než 3 miliony voličů, kteří nedali hlas nikomu, neboli více než dvakrát tolik kolik hlasů měla ANO. A kdyby se tito nevoliči najednou objevili u volebních uren, tak není nutně jasné, že by volili ve stejném rozložení jako ostatní.

0 hlasů

...říká ten, který po volbách vyjasnil, že nikomu než Babišovi nedá možnost sestavit vládu, i kdyby osobně musel KSČM kopat do zadku aby ho podpořila.

0 hlasů

Bohužel v tomhle musim dat Ovarovi za pravdu. Ti lide Babiše jednoduše nechtějí, nedůvěřují mu, ale takhle se dospělí lidé nechovají. Tedy ne ti inteligentní a slušní. Ne zároveň.

1 hlas

prekvapive jich moc na Letnou nepřišlo i kdyz je svezli z cele zeme a zadarmo,hrozili pulmilionem a prislo jen 250000 zfasizovanych zmanipulovanych nenavistnych ubozaku

1 hlas

prekvapive jich moc na Letnou nepřišlo i kdyz je svezli z cele zeme a zadarmo,hrozili pulmilionem a prislo jen 250000 zfasizovanych zmanipulovanych nenavistnych ubozaku

0 hlasů

Úvaha nad občanskou nespokojenosti a organizovanou nenávisti :
Když se dívám na demonstrace a zachovám si jistý nezaujatý odstup,
vidím jen preventivní kolektivní zatvrzelé nenávistné šílenství, kde
i když se ještě nic nestalo a nedokázalo, převládá účelovost, emoce.
Obhajoba se nepřipouští. Operuje se s nepodloženými domněnkami.
Přestaly se hledat fakta a jen se prohlubuje negativní přesvědčení, že
je nalezen jasný škůdce,ohrožující dokonce demokracii, justici apod.
V jejich „pravdě“ je utvrdili organizátoři, oponentní strany, media aj.
U mně ale nastoupí obyčejný lidský soucit, pochybnost, projeví se
selský rozum.Vím také, člověk není tvor dokonalý, podléhá pocitům.
Zjišťuji si tedy objektivní fakte, jestli je dotyčný opravdu lynčován
hanoben po právu.Vidím,oni skutečné bývalé padouchy nepřipomínají,
jen zde pokrytecky hanobí člověka, který se jim postavil, je produktem
zklamání z diletantismu, korupce,arogance politických elit.Našel dost
odvahy věci dávat do pořádku a lidé si jej zvolili,i když není dokonalý.
Za to jej chtějí trestán. Potrefeným totiž nevyhovuje a tak organizují
stupňující se nenávist, účelově podávají a získali příznivce. Rozum jim
zatemní nenávisti i závisti, racionální nespokojenost ustupuje, začnou
převažovat jen lidské negativní emoce. Zatvrzelý člověk neuvažuje,
stává se velice neobjektivní a hodně zlý. Účel světí prostředky.
Tak toto demonstranti asi číst nebudou. Jestli vůbec něco čtou a
zajímají se o fakta, jiný názor. Asi ne, neboť to už je zatěžující.

P.S. Demonstracemi mohli tito lépe zabezpečení demonstrovat
spolu za své české stařečky, za lepší důchod a důstojnější život.
To neřeší, takže důchodci byli nuceni počkat 20 let na hnutí ANO.

2 hlasy

Souhlasím s panem prezidentem. Ty demonstrace jsou proti demokracii a proti demokratickým volbám, to je zcela zjevné, bohužel mnoho lidí, kteří tam příjdou a ještě víc, kteří s nimi souhlasí, si kvůli zaslepenosti z nenávisti k Babišovi, kterou tak dokonale podporují většinová média, ani neuvědomuje, že vlastně souhlasí přesně s tím - tedy s protestem proti demokratickým volbám. Je to moc smutné. Vedle toho je pár milionů do kapsy Babiše vlastně nic. Stovky miliard už bylo utopeno ve zbytečnostech - tohle je ale vážnější. Lidé jsou nenávistí koordinováni, aby se dobrovolně vzdali svobody... kolikrát už se to v dějinách celé naší Země napříč národy stalo??? A nejsme schopní se z toho poučit, nejsme!

2 hlasy

vy musite byt relativitistka.omlouvate spatne chovani,kradez,jednoho, poukazem na spatne chovani,kradeze,jinych.tak se ofsem dostavame ke korupci jako v zimbabwe,rhodesie a na okrajine.korupce k demokracii nepatri,ne?nebo jo?podle vas?nikdo neprotestuje proti hnuti ano.pokud jsou schopni vyvolit noveho fuhrera,nikdo ani nehlesne.pokud mozno poctivejsiho.jinac ztratili duveru a nove volby budou nutne.nechceme zit jako v zimbabwe/rhodesii nebo na okrajine.

0 hlasů

A to je přesně to, o čem jsem psala!! Pohled se zúží na jednoho člověka, ten se zdémonizuje do neúnosných hranic a bude se to tak dlouho vtloukat lidem do hlaviček, až se jim to tam usadí a oni ovlivnění prostou osobní až nenávistí, stádovitě udělají to, co jim ti, kteří proti tomuto "démonu" srdnatě bojují, řeknou. A klidně si i zruší volby. To je metoda, která je asi stejně tak stará, jako rozumné lidstvo samo. Jen se to točila okolo jiných "andělů a démonů"! Zatím se tady neděje nic podobného, co v různých afrických zemích. Je velice iracionální srovnávat jednání našich politiků s jednáním politiků v Africe.

2 hlasy

podle vas se tedy bures zadneho podfuku s capim hnizdem nedopustil.srovnejme to s nasimi vzory-zidostan a usa.v usa bruci byv.sef sheldon silver za zlodejnu/ucil se za mlada ve stejne jeshive jako soudruzi bratri madoff+mraky dalsich.v zidostane bruci jehuda olmert za zlodejnu+mraky dalsich.podle vas je zlodejna beztrestna,pokavad kraci o vaseho milacika-buresa.ofsem,nikdo neni nenahraditelny a ano by melo najit nekoho poctivajsiho,nebo aspon chytrejsiho.standa gross byl jen topic,ale proslo mu to.

0 hlasů

dodatek...byv.sef nyjorkskeho asembly,sheldon silver..

0 hlasů

neprotestuji proti svobodnym volbam,ale proti jednomu korupcnikovi.buresovi.

1 hlas

Kurňa zase šábesak vynechali toho padákového šíbra Kalouska. Voni jsou nepoučitelnej_chuj!

0 hlasů

nudite,mesuge.

0 hlasů

Asi tak jako Voni mešuge tím neustálým omíláním Bureše, a při tom se zastávájí jedno z největších a nejnenáviděnějších lotrů ve Středoevropské kotlině od pádu C a K mocnářství.

0 hlasů

s kalouskem to prehaneji jeho potrhli kritici,ktereho ted jenom pouzivaji k mlzeni.to vam doufam doslo,nebo mozna jeste dojde.

0 hlasů

Ani zahranicni pozorovatele nehlasili volebni problemy .

0 hlasů

Zeman potřebuje, aby Babiš držel v křesle ministryní Benešovou, která může krýt kriminalitu prezidentových lidí. A Babiš potřebuje, aby měl pojistku v podobě prezidentské amnestie.

Starej Babiš krad jak straka,
spasila ho amnestie od Husáka.
Mladej krade 100 krát víc,
ani jemu se nestane nic?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodina_Andreje_Babi%C5%A1e

4 hlasy

Nevidím na demonstracích vůdce nových politických hnutí. Nevidím lidi, kteří by přicházeli s prospěšnou vizí, jak dál.
Vidím pitomá děcka a herce, kteří nemají sebemenší ponětí o provozu politiky a technologii moci a své postoje odvozují od formálních přešlapů etablující se politické konkurence tradičních polistopadových stran. A kterým projevy píší jiní.
Vidím dav, hnaný emocemi; lidi, o kterých psal Kolář v knize Prométheova játra. Vidím roztleskávače převratů, kteří se navzájem hecují a vlastně nechápou, co činí. Vidím nedovzdělance, amatéry a herce, kteří nepochopili, nebo nepřijali samotný princip politické konkurence. Kteří odmítají chápat, že v prostředí politické konkurence chtě nechtě dělají užitečnou stafáž partajím, které se během 30 let ostudným způsobem při výkonu moci zblamovaly. Které se zasloužily o postavení státu na úrovni německé kolonie.
https://www.facebook.com/david.martinek1/posts/10218795049008111

8 hlasů

Jako německá kolonie prosperujeme, jestli nechcete, táhněte do Ruska. Jejich kolonie už jsme byli a dopadli jsme jako hubkaři. Když jsme měli dost náckovských rozumů rozbít R-U a udělat z velkého státu malý, myslíte si, že nás bude někdo brát? Nebude.

0 hlasů

A co kdyby jsi Ty táhnul do _prdele nebo třeba do Ameriky.Tupých cocotů tam ( jak vidíme dnes a denně) nebude nikdy dost!

0 hlasů

Demonstrace nejsou o zpochybňování výsledků voleb, jak se snaží Babiš se Zemanem namluvit. Demonstrace jsou o morálce podvodníka /viz audit o Čapím hnízdu a další/ a trestně stíhaného agenta STB /potvrzeno slovenskými soudy/ Babiše. Zeman mohl na základě výsledku voleb pověřit sestavením vlády kohokoliv jiného z ANO a ne zrovna osobu, která je trestně síhaná za podvody a byla agentem STB, ale to by muselo být ANO demokratickou stranou a ne jenom byznys plánem Babiše. Zajímavé je, že tady všem vadí Kalousek a pravicové partaje a obhajují člověka, který v 90letech hrabal nejvíce a tykal si a spolupracoval s takovými grázly jako byl kmotr Mrázek nebo Krejčíř. To byli totiž po listopadu jeho obchodní partneři. Také asi nevíte, že Agrofert, než ho Bibiš podivnými machinacemi ovládl /jak získal Agrofert, Kostelecké uzeniny atd. se dá dohledat na internetu včetně rozsudků a jejich zdůvodnění proč to dopadlo tak, jak to dopadlo/, patřil Slovenské republice, která ho žalovala o zmařenou investici 600 000 000 korun.Bohužel lidé jsou úplatní a za peníze mění svědecké výpovědi a nebo rychle zapomínají a Babiš má z čeho platit.Samozřejmě, že jestli čtete noviny spadajícípod MAFRUtj. Babišovi, tak se takové informace nedozvíte a žijete v bublině "úspěšného podnikatele". Není vám divné, že v ANO už došli slušní lidé i odborníci /Telička, Pelikán, Pilný atd. kteří na začátku ANO Babišovi věřili, že mu jde fakt o víc než jen zamezit svému trestnímu stíhání.
Že jste volili Zemana? Ve skutečnosti jste zvolili partu Nejedlý, Mynář atd., kteří si schovaní za Zemanem jedou druhou lajnu svých kšeftů a proto je pro ně výhodné kooperovat s někým, kdo si s morálkou neláme hlavu a může si ovládnout soudy a policii zaměstnanci Agroferu a jsou si jistí, že se nikdy nic nevyšetří. Demonstrace nejsou kvůli výsledkům voleb, ale kvůli převodu státní správy na divizi Agrofertu kvůli prospěchářskému ohýbaní ústavy a demontování demokratických principů.
Voliči ANO, za pár stovek k důchodu jim umožňujete sát ze státního rozpočtu desititisíce pro své známé /Jermanová/, milióny /třeba 100 000 000 na soukromou linku na chleba/
nebo miliardy /dotace na přírodu devastující řepku a herbicidy.
Chybí v Agrofertu peníze? nevadí Schillerová je přiklepne, však ono se to nějak zdůvodní a protože už jsou všude Babišovi podřízení, tak se nikdo ani ptát nebude.
Chybí v Agrofertu technologie a výrobu hnojiv 3generace? Nevadí má ji firma Oleo Chemical a naši na už na ni klekli majitele dáme za katr a firma i technologije je za pár korun volná.
https://www.ceska-justice.cz/2018/10/ostre-sledovana-kauza-oleo-chemical-aneb-si-lze-dovolit-spise-nedovolit-vlastnim-majetkem/.
Babiš mění ministry jen podle toho jak s ním který hýká.
Jakmile některý projeví stopy morálky nebo cti a nechce být jen sluhou, je vyměněn.
https://www.televizeseznam.cz/video/vyzva/z-ministru-se-stali-sluhove-bez-mozku-babisuv-exnamestek-odkryva-zakulisi-byznysu-a-politiky-63927847?fb_comment_id=1965021916937778_1970226749750628

1 hlas

Woe rozdíl mezi Babišem a těmi modrozlodějskými chmatáky je především v tom, že Babiš při tom nechal líznout i lopaty z konce potravinového řetězce. Na které se Mirda Kradousek a ODS z vysoka vysr..., a ještě zavedli další daně. Jako např. rentierům od hasičů, celníků, vojáků a podobné cházce napalil (oproti ustanovení služebního zákona) 15% daně, a snížil příspěvek do Fondu kulturních a sociálních potřeb. Důchodcům ten xindl s výsměchem přidal 40 Kč.to jim nestačilo anoi na Šulínkovo výpalné u lékaře a v lekárně. A můžou ti servilní presstituti okecávat a mlžit jak chtějí!

0 hlasů

buh VYKOPAL z raje prvni zlodeje adama s efcou,ukradli a sezrali mu jabloko.podle tory.jak je videt,krast se nema,to je pouceni.bures krade.proto se demonstruje.ze by verici?eto fsjo.

1 hlas

Řečnění na pódiích i názory řadových účastníků současných demonstrací odhalují jednoho společného jmenovatele: krom toho, že nemají rádi Babiše a Zemana, jsou až posedlí tím, co si o nás pomyslí Západ. Pochválí nás, nebo se nám budou smát? Málokdo si uvědomuje, že pokud nás někdo zvenku chválí, pak to není proto, že děláme něco dobře pro sebe, ale pro ně. Vidět je to na Rusku nebo Maďarsku. Jakmile tyto země držely ústa a krok, bylo jedno, kdo u nich zrovna vládne. Putin byl zpočátku spojencem, Orbán taky nikomu nevadil. Jakmile ale tyto země začaly jednat ve svém vlastním zájmu, tak jako USA či Velká Británie, stali se ti dva rázem veřejnými nepřáteli.

6 hlasů

mlzite.bures krade.v nasich vzorech jako zidostan a usa zlodeje vrazi do satlav.viz treba jehudu olmerta a sheldona silvera.nebo soudce v miami gerbera,goodharta a shenbergera a 11 pravniku.sefardicky velkorabin byl prave propuste po odkrouceni trestu.

0 hlasů

Ostatně ani my nemusíme chodit daleko. Člověk by se mohl ptát: Chválili například Václava Havla v zahraničí proto, že byl tak dobrý, čistý a nezkažený? Nebo proto, že podporoval „politiku strany“, v tomto případě globálního hegemona USA, včetně okupace Iráku či „humanitárního“ bombardování Srbska a dalších lotrovin? Dostal šéf české Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka medaili od CIA z to, že hájí dobře zájmy českých občanů, nebo amerického státu? A tak bychom se mohli ptát hodiny...

5 hlasů

Ostatně ani my nemusíme chodit daleko. Člověk by se mohl ptát: Chválili například Václava Havla v zahraničí proto, že byl tak dobrý, čistý a nezkažený? Nebo proto, že podporoval „politiku strany“, v tomto případě globálního hegemona USA, včetně okupace Iráku či „humanitárního“ bombardování Srbska a dalších lotrovin? Dostal šéf české Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka medaili od CIA z to, že hájí dobře zájmy českých občanů, nebo amerického státu? A tak bychom se mohli ptát hodiny...

6 hlasů

tak bolsevikum volby nikdy moc nevonely.
je videt, ze se moc nezmenilo :-)))))9

2 hlasy

Ta pražská Kalouskova eurobolševická sebranka je mimořádně frustrovaná z toho, že ve volbách opakovaně dostává nakopáno a po držce. To eurobolševik není schopen vydýchat a tak se vše snaží zvrátit pomocí hysterie v ulicích. Stýská se vám, bolševičtí frustráti, po únoru 1948, že ? V dalších volbách dostanete po držce znova.

2 hlasy

A to je ten omyl. Opilec nechce pochopit, že nikdo proti výsledkům voleb neprotestuje. Protestuje pouze proti způsobu vládnutí a to prezidenta i premiéra.

3 hlasy

Zpusobu vladnuti? GDP je fajn, nezamestnanost taky, kurz koruny v poradku, takze to asi prece jenom bude nenavist a mozna ta stara ceska zavist, co vede ty demonstranty. Bejvalej estebak miliardar, ted ma na krku soud, pryc s nim. Ale ta ditka nemaji nikoho, ktery by vystoupil a rekl: Ja to vezmu a bude lip!

0 hlasů

Wo tím opilcem jistě myslíš Kalouska. Který se dokázal poblít i ve studiu veřejnoprávní televize!

0 hlasů

ty buzno zfetovaná, Zeman je náš nelepší prezident oprozi kulisákovi, děvkaři a ochlastovi havlákovi . Díky bohu, že už je v pekle emerický agent.

5 hlasů

z příspěvku to vypadá, že se umíš k problému postavit jako demokrat a taky to vypadá, že v tom pekle za chvíli budeš

0 hlasů

A v čem je podle Tebe současný věčně ožralý Putinův agent lepší ?

3 hlasy

Nevím koho máš na mysli ty havloidní zmr-de.

2 hlasy

Houba, Houba, asi jsi nacucaný jako houba

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.