Opatření vlády
Zeman: Dodržujte pravidla, nepodléhejte strachu a panice

12.03.2020 15:45

Vládní opatření proti koronaviru považuje prezident Miloš Zeman za nezbytná. Vyzval lidi, aby dodržovali stanovená pravidla a nepodléhali strachu a panice. Na twitteru to uvedl jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Vláda mimo jiné vyhlásila stav nouze.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • - - (4 hlasy) 13.03.2020 10:11

  Pevně věříme, že ruský vazal a donašeč Nejedlý, svého maskota Zemana...

 • Vlastimil Machura (4 hlasy) 13.03.2020 08:52

  To je od dědka moc hezké,že nás z Hradu podporuje. Už aby jel do Číny...

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 13.03.2020 08:47

  ZVOLÍME ZA DOTACE FRANTU KOCOURKA BLBEM ROKU? 🥰

 • o k (3 hlasy) 12.03.2020 18:23

  To mají v tom Pitěru k dispozici pouze takové negramoty?

 • aztek polni (3 hlasy) 12.03.2020 19:12

  At žije šulin Havel špina a zrůda orangutaní! A šmejd zlodějský!...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

"Dodržujte pravidla"
Rika ten co posledni dobou zadny pravidla nedodrzuje

Ale za kazdou cenu poleti do zamorene ciny, dej se co dej

0 hlasů

Pevně věříme, že ruský vazal a donašeč Nejedlý, svého maskota Zemana obdaří čínskou netopýří chřipkou.

4 hlasy

A co Horáček a nebo Kocáb zlodějští pohunci dementního šulina Havla. A nebo práskači spolu se Stanislavem Devátým hlavní tým STB a pomahači a dělající iza prachy. Dementní šulin Havel dostaval 2000 dolarů za práskaní a konaky do bachiru ožralého ta nula Audience pro koně do stají a kozli!

1 hlas

To je od dědka moc hezké,že nás z Hradu podporuje. Už aby jel do Číny a tam ho pohřbili v mauzoleu vedle Mao-ce-tunga. 👨‍🦽

4 hlasy

Spíše dementního šulina a krinálnika a notorického blba Havla. Většina loidi se za čurackou špinu řeznickou styděla a primitiva a burana a ožrana. Slibuji na svou krminální čest,že budu vykradat krámy. Jeho bilance 2 biliony jenž vykradl teato orangutaní zrůda a notorický blb!

1 hlas

Hlupák ATZEK a FRANTA KOČKA jsou nebezpeční teprve ve chvíli, kdy si myslí, že jsou géniové PUTINA A OVARA při lízání jejich výkaků.

0 hlasů

ZVOLÍME ZA DOTACE DALŠÍ OKUPACI?

Současné vedení Evropská unie je nevýkonný, zaostávající, hystericky alarmistický, pro-multikulturní cenzurou prolezlý politicky dementní konglomerát směřující pomalu, ale jistě k paranoidní diktatuře pod heslem „více unie“. Vždyť se stačí podívat na poslední události.


Na koronavir reagovala EU jako vždy. Nijak. Veškerá odpovědnost zůstala na národních státech, tedy na těch, které EU pokládá za přežitek. Co bychom si mnozí Evropané bez těch svých států asi tak počali. Když muslimský Ergodan vytáhl s další vlnou „spontánní“ migrace, už bylo všem jasné, že jde o další útok na Evropu, ale problém se nechal na Řecku. Tedy národním státě. Co bychom si bez Řecka asi tak opět počali.

S váháním a po tlaku (rakouský kancléř Kurz byl příkladný) se EU zmohla na nějakou tu finanční pomoc a s tureckým Ergodanem , který je už zjevným nepřítelem Evropanů, začala cosi kapitulačně projednávat. Přitom Turecko je závislé na obchodu s EU ve výši kolem 80% své produkce. Stačilo by tomuhle diktátoru vypovědět vzájemný obchod, tedy udělit sankce obdobné Rusku, a revoluce druhého osvíceného Atatürka bychom se dočkali poměrně brzo. Proč to EU neudělá? Protože sice slovně přívaly migrantů odsuzuje, ale ve skutečnosti podporuje. Zájmy Evropanů tuto EU nezajímají, migranti jsou prioritou.

Ostatně proto se vytvořil v EU fond, který odhlasovali poslanci Evropského parlamentu (sic!) ve výši deseti miliard eur na podporu legální migrace. Slovo legální klidně můžeme zapomenout, protože legální je i tehdy, když je migrantu horko, nebo má žízeň, jak nám OSN nařídilo. Z tohoto fondu mají být také placení dobře zaopatření papaláši tzv. neziskovek. Cílem je především ale získat peníze na dávky ve výši německých a ty vyplácet migrantům povinně umístěných v neposlušných členských státech, ve V4 především.

Pokud najde někdo jiné vhodné slovo, než slovo „okupace“ pro tuto politiku, zaslouží si gratulaci. Protože po okupaci 1939, 1968 nás čeká další v roce 2020. Jenom se nenazývá vložením odpovědnosti do rukou Hitlera nebo dočasným umístěním vojsk, ale „povinnou solidaritou“. Opravdu chceme „povinnou solidaritu“ za dotace? Prodáme svou existenci a tisíciletou historii za mizerné dotace? Protože tak ta otázka stojí.

Politická demence nejenomže není v EU na ústupu, ale stále stoupá. Když upozorňovaly státy EU, že problém koronaviru vyžaduje koordinované uzavření hranic a časově omezené ukončení Schengenských pravidel, politická demence zvítězila a „svoboda“ pohybu ještě včera byla nad zdraví. Až to Italové nevydrželi a stovky mrtvol evropské politické demenci nastavili to pověstné zrcadlo, zde, žel, to byly rakve. Jenom smrt porazila do té doby úřadující politickou demenci.

Ale ani smrt nehne s německou kancléřkou Merkelovou, která včera ve středu prohlásila, že Německá vláda je podle ní přesvědčená, že uzavírání hranic není “přiměřenou odpovědí” na výzvy, kterým Evropa kvůli koronaviru čelí. Asi i kvůli ní Světová zdravotnická organizace vyhlásila globální pandemii koronaviru a kritizovala některé země za nedostatečnou rychlost a odhodlanost v boji s koronavirem. Tuhle merkelovskou politiku chceme? Kdo jí chce? Kdo se k ní hlásí?

Vidíme, jak turecký vládce Ergodan pozval do Istanbulu na kobereček Merkelovou a francouzského prezidenta Macrona, aby jim de facto nařídil, že otevření hranic EU oni dva zařídí a následnou okupaci států EU migranty prosadí. Co myslíte, že ti dva si tak budou v Istanbulu bránit? Nás původní obyvatele Evropy? Tomu ještě někdo věří?

Je to pro Evropu i svět doslova neskutečná škoda, že projekt federální EU je politickou demencí zmařen. Místo federace vidíme snahu na likvidaci národních států a snahu o jejich okupaci „novými obyvateli“ a vidíme přezírání vážnosti nebezpečí koronaviru, na který nikdo nemá zatím žádný lék. Dívejme se pozorně kolem sebe, kde je zastáncem této politiky. Protože jenom nesametová revoluce může tento trend zastavit a jedna z jejích podob je odchod z EU. Prý odchod z EU není na pořadu dne. Bojíme se o své prebendy, možná i o ekonomiku. A o své životy jsme se přestali bát? A co životy našich potomků, přátel, sousedů? Jaké tedy máme „České národní zájmy“? Máme ještě nějaké? Nebylo by špatné, kdyby si čtenář na tyto otázky zkusil sám odpovědět.

https://pravyprostor.cz/zvolime-za-dotace-dalsi-okupaci/
-------------------------------------------------- - -------------
ŘECKO: MIGRANTI CHTĚJÍ JET DO NĚMECKA, KDE JSOU PENÍZE ZDARMA (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/recko-migranti-chteji-jet-do-nemecka-kde-jsou-penize-zdarma-video/

CZEXIT

0 hlasů

Koronavirus! Slavný Čech setřel ty, kteří nadávali „paranoidním xenofobům“: Ukazuje se, že hranice, zásoby a armády jsou k něčemu dobré. Těm blbečkům to nedochází

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koronavirus-Slavny-Cech-setrel-ty-kteri-nadavali-paranoidnim-xenofobum-Ukazuje-se-ze-hranice-zasoby-a-armady-jsou-k-necemu-dobre-Tem-blbeckum-to-nedochazi-616706
-------------------------------------------------- - -----------------------
Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

https://www.euportal.cz/Articles/14824-desatero-pro-slusne-lidi-dobre-vule-proc-nepomahat-uprchlikum-a-migrantum-oni-si-nasi-pomoc-soucit-a-milosrdenstvi-nezaslouzi.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------------
Česká vláda muslimům zakázala páteční modlitby, koho muslimové poslechnou? Čechy nebo islám?

https://www.eurabia.cz/Articles/43883-ceska-vlada-muslimum-zakazala-patecni-modlitby-koho-muslimove-poslechnou-cechy-nebo-islam-.aspx

1 hlas

ZVOLÍME ZA DOTACE FRANTU KOCOURKA BLBEM ROKU? 🥰

3 hlasy

Na to máme dementního šulina Havla notorického blba a kriminálnika 2 bilionů a řeznického psa čurackého. A ty jeho legendírní podvody ještě horší než Kočner!

1 hlas

jojo, dodrzujte pravidla a hlavne hodne cestujte.
treba do Ciny jako ja :-)))))
a kdyz se jeho nohsled z Ciny vratil, tak se hned druhy den flakal po Praze a moc pekne parkoval.
policie dela, ze nic nevidi :-)))))

2 hlasy

prase čínský- na pohřby může jít mnoho lidfí-mauzoleum v číně čeká

1 hlas

Dementní šulin a notorický blb Havel špina zlodějská a šmejd odporný! Chudák po tom neštěkne ani pes po práskači Karlu sabinovi. Máme tu sice bananý,ale šulin křiví narezlí nám tu nechal 2 biliony za vykradené krámy špina čurácká!

3 hlasy

To mají v tom Pitěru k dispozici pouze takové negramoty?

3 hlasy

At žije šulin Havel špina a zrůda orangutaní! A šmejd zlodějský! Ostuda šulin křiví zlodějský! Slibuji na svou čest práskače STB a šulina křiveho,že budu vykrádat krámy!

3 hlasy

aztek pollc ajt- jako pendrek ondráček a okamůrka s bijcem foldýnou a hradními kanci.

1 hlas

aztek pollc ajt- jako pendrek ondráček a okamůrka s bijcem foldýnou a hradními kanci.

1 hlas

Až žije praskač STB Karel Sabina žaba čuracká a špina Havlova a dementní chádák a notorický blb!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.