Kritika
Zeman: EU v epidemii koronaviru selhala

05.04.2020 11:37 Aktualizováno 05.04. 12:09

Evropská unie v epidemii nového typu koronaviru selhala, protože předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová se vyslovila proti uzavírání hranic. Prezident Miloš Zeman to řekl v rozhovoru pro deník Blesk.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 05.04.2020 11:55

  Hlavně, ať ohledně této epidemie Evropská unie nic neřeší. Může dál...

 • doctorX doctorY (5 hlasů) 05.04.2020 12:54

  Byt podle EU , tak jsme tady uz vsichni mrtvi. Konkretne po zavreni...

 • aztek polni (5 hlasů) 05.04.2020 12:54

  A nahradí dementní Drahoš nula a pajtovač s dutým mozkem a chudák a...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 05.04.2020 12:22

  Německá prasnice, vrať se zpátky do toho vašeho skopčácka, tady je...

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 05.04.2020 14:36

  Zeman si z EU nedela velkou hlavu a neboji se rici pravdu. Za to ma u...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EU prý selhala, zatímco Zeman se hluboce uklonil Číně. Ta sice jako člen OSN a WHO hrubě porušila povinnost informovat o výskytu infekční choroby, navíc šikanovala vlastní vědce a lékaře ve snaze vše utajit, až se jí to vymklo a zaneřádila svět. A za to, že nám prodává ochranné pomůcky jí Zeman servilně děkuje...

0 hlasů

CO PRO NÁS ZNAMENÁ ROZSUDEK O MIGRAČNÍCH KVOTÁCH? KAŽDÝ ČLENSKÝ STÁT EU, KTERÝ SI NA SVÉ ÚZEMÍ VPUSTÍ MUSLIMSKÉ NEBO AFRICKÉ MIGRANTY, BUDE MÍT PRÁVO ČÁST Z NICH PŘEMÍSTIT DO ČESKÉ REPUBLIKY

https://www.euportal.cz/Articles/42524-co-pro-nas-znamena-rozsudek-o-migracnich-kvotach-kazdy-clensky-stat-eu-ktery-si-na-sve-uzemi-vpusti-muslimske-nebo-africke-migranty-bude-mit-pravo-cast-z-nich-premistit-do-ceske-republiky.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Větvička na Hrad!!!!!

Schvaluji, říká Ladik Větvička ke krokům vlády. Ale varuje: Slabá mládež. Pravda o EU. Zadlužení otroci, až to praskne... Češi, uvědomte si svou sílu!


ROZHOVOR „Evropská Unie je hezký modrý hadr s bolševickýma hvězdičkama ve zlaté barvě, určený pro slavnostní příležitosti. Ale když dojde ke krizi, stojí tady osamoceně Řek, Maďar nebo Čech,“ říká blogger, spisovatel a cestovatel Ladislav Větvička. Nešetřil ani předsedkyni Evropské komise a zmínil „neschopnou tetu z Berlína“. V rozhovoru uvedl, co si myslí o opatřeních, která kvůli epidemii přijala vláda ČR, o jejich načasování i o „pomoci“ živnostníkům. Na adresu ČT pak říká: „Kdo potřebuje kanál, který nonstop mele katastrofické zprávy o epidemii?“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Schvaluji-rika-Ladik-Vetvicka-ke-krokum-vlady-Ale-varuje-Slaba-mladez-Pravda-o-EU-Zadluzeni-otroci-az-to-praskne-Cesi-uvedomte-si-svou-silu-619655

CZEXIT

0 hlasů

Zeman tedy zrovna v čele krizového štábu taky nebyl.Kvůli Leyenové to určitě nebylo,pro všechny,snad vyjma Číny,to byla zcela neznámá situace.Každý se s tím nějak vypořádat musel,a čekat,až EU svolá komisi,jsme už po smrti.Poradili jsme si sami,a nevypadá to,že zrovna špatně.EU ať tu je pro obchod,ale do vnitřních věcí států ať se neplete.Spokojení budou všichni.Já si nemyslím,že jsme jediní,komu vadí bruselský diktát.

0 hlasů

Dle Zemana je Leyen hrozná protože se Leyen obává, že by se z Česka kvůli najednou přísnému režimu na hranicích jíž sotva co exportovalo?

A navíc se Zeman tváří, že EU je za něco odpovědná, byť například ČR roky dělá jako by v EU každý byl sám za sebe?

1 hlas

ZÁPLAVA HNOJE OD FRANTY KOCOURKA. 🤡

2 hlasy

HLE - POHLEĎTE NA TEN SKVĚLÝ "ZÁPAD"
POJDME ZŮSTAT V EU AT SE KONEČNĚ PODOBNÉ OBOHACENÍ DOSTANE I K NÁM!!!!

PROČ O TOMTO NAŠE SRAČKOMETY NEPÍŠOU?
ZASE SE BUDE PŘED LIDMI SKRÝVAT EUROISLÁMSKÝ ZLOČIN????

SOMÁLSKÁ MUSLIMKA BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDILA SEDMILETOU BRITSKOU HOLČIČKU

Emily Jones (viz foto) si užívala jarního slunečného dne s rodinou v Queen ’ s parku v Heatonu v Boltonu, aniž by kdokoli tušil, že jí ubíhají poslední minuty života. Odporný zločin se odehrál 22. března, když opodál lavičce sedící třicetiletá somálská muslimka, jejíž identita je utajena, bezdůvodně bodla teprve sedmiletou holčičku do krku a zabila ji.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

Policistka Rebecca Gardner během soudního vyšetřování soudu řekla: „Emily jezdila na dětském skútru a hrála si. Když projížděla kolem lavičky, na které somálská muslimka seděla, tak žena náhle na Emily zaútočila, bodla ji do krku a způsobila jí smrtelné zranění. ” Obviněná žena byla zatčena ještě v parku a zůstává v zařízení s vysokou ostrahou. Sociální média označila pachatelku za somálskou muslimskou migrantku. Úřady zatím totožnost vražedkyně tají.

Co myslíte, jak dopadne tato džihádistka, která se neštítila ve jménu nenávisti k bezvěrcům zabít malou holčičku? Džihádistka, jejíž identita je úzkostlivě zatajována, jen aby se nedala do rukou zbraň “xenofobům a rasistům”? Třeba Tommymu Robinsonovi?

Můj tip? Černá muslimka bude nakonec shledána psychicky nemocnou a bude umístěna na psychiatrii se vším komfortem. Myslíte, že to pak odradí od takto odporných zločinů jí podobné muslimské zrůdy?

A na závěr se ptám: “Takovéto muslimské zrůdy by k nám chtěli přivážet sluníčkáři, kteří horují pro dovoz alespoň žen a dětí z Afriky?”

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-somalska-muslimka-brutalne-zavrazdila-sedmiletou-britskou-holcicku/

0 hlasů

TO NENÍ ISLÁMÁBÁD, ALE BERLÍN! (VIDEO)

Navzdory zákazům shromažďování takřka po celém světě, dochází k ignorování tohoto nařízení ze strany muslimů a je celkem jedno, zda se jedná o zemi, kde již vládne šaría nebo o budoucí chalífát. Německo, podobně jako další evropské země, uzavřelo i všechny svatostánky, včetně těch islámských. Fanatičtí muslimové se však hromadných modliteb odmítají vzdát, takže se scházejí alespoň před mešitou.

Podobné srocení davů berlínských mohamedánů je vidět i na tomto videu:

5.4.2020Redakce26Kategorie: Multikulturní soužití
Z BLOGU VOX POPULI: TO NENÍ ISLÁMÁBÁD, ALE BERLÍN! (VIDEO)

SLOVANKA

Navzdory zákazům shromažďování takřka po celém světě, dochází k ignorování tohoto nařízení ze strany muslimů a je celkem jedno, zda se jedná o zemi, kde již vládne šaría nebo o budoucí chalífát. Německo, podobně jako další evropské země, uzavřelo i všechny svatostánky, včetně těch islámských. Fanatičtí muslimové se však hromadných modliteb odmítají vzdát, takže se scházejí alespoň před mešitou.

Podobné srocení davů berlínských mohamedánů je vidět i na tomto videu:Klip ukazuje desítky muslimů shromážděných před mešitou Dar-as-Salam v berlínské čtvrti Neukölln, přičemž z reproduktoru je slyšet imám. Shromáždění je v naprostém rozporu s novým německým zákonem, který zakazuje shromažďování více než dvou lidí, mezi nimiž by navíc měl být odstup. V jednu chvíli se policista snaží přemluvit dav muslimů, aby se rozptýlili nebo alespoň aby stáli modlící se dál od sebe, ale je naprosto ignorován. Na obou stranách ulice jsou vidět velké davy lidí shromážděných v bránách mešity i venku. Většina muslimů ani nemá žádnou ochranu. V několika momentech během klipu křičí dav „Allahu Akbar.“

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-to-neni-islamabad-ale-berlin-video/

0 hlasů

FOTO Zemanovi nadávají za konzumaci s rouškami. A takto zachytila kamera vítače muslimů Ivana Bartoše...

Český internet žije celý víkend fotografií z porady prezidenta Zemana s experty. Rozebírá zejména fakt, že na fotografii mají všichni účastníci roušky, a před sebou talíře s drobným občerstvením. To zavdalo důvod k mnoha vtipům, jak mohli konzumovat. V neděli pak ve studiu TV Prima předvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš, jak taková konzumace s rouškou probíhá. V jeho případě to ale žádnou senzaci nevyvolalo.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Zemanovi-nadavaji-za-konzumaci-s-rouskami-A-takto-zachytila-kamera-Ivana-Bartose-619560

CZEXIT

1 hlas

co nato naši udavači v Bruselu -TOP KDU a PIRATI-jsme jedina zeme z EU,kde vlasti občane s radosti udavaji premiera a eurokomisařum připinaji odporne placky milionu chvilek

2 hlasy

Blábol....🐮

1 hlas

Ne jenom v epidemii koronaviru EU selhala, pane prezidente!, EU zatim selhala ve vsem!

1 hlas

Jo tak ty bys rád diskutoval? Četl něco rozumného, no tak dobře. Téma jsi nahodil rusáku.
Jaké jsou podle tebe - ruského provokatéra Petra Rozlila - kompetence EU? Sepiš nám body, kde EU nesplnila představy tvého pasáka Putina.
Račte...

1 hlas

Tak ti to reknu. Je toho vic nez dost ale pres polovinu se to sem nevejde. Tak jednoduse. Je to par hodin co me volala kamaradka z tvoji Anglie a oznamila, ze je tam pres 4,000 mrtvych. Pripravovat svinarny kazdymu v tom je nikdo nikdy nepredhonil, jako rozhazovat novicok po ulicich, znasilnovat maly deti v BBC (589 znasilnenych), pretvarovat se, ze o nicem nevedi a dalsi nekonecne prasarny po svete. No, vzdyt ty vis.

0 hlasů

Takže - žádná odpověď. Jenom štvaní proti EU. Pokud sis nevšiml, Británie z EU odešla. Jsi při smyslech?

0 hlasů

Rusak ani selhat nemuye, protoze u neho je to standartni vysledek jeho cinnosti.

1 hlas

KAREL HRABĚ JE VIDLÁK NEJAPNÝ ZA HUMNY DEZORIENTOVANÝ. Jo vlastně eště !!!!!
Copak mu asi pražáci udělali....?????

0 hlasů

Umis taky nekdy napsat neco rozumnyho, co se dat cist? Nebo jen znas urazet a kazdymu sproste nadavat?

0 hlasů

HLE - POHLEĎTE NA TEN SKVĚLÝ "ZÁPAD"
POJDME ZŮSTAT V EU AT SE KONEČNĚ PODOBNÉ OBOHACENÍ DOSTANE I K NÁM!!!!

PROČ O TOMTO NAŠE SRAČKOMETY NEPÍŠOU?
ZASE SE BUDE PŘED LIDMI SKRÝVAT EUROISLÁMSKÝ ZLOČIN????

SOMÁLSKÁ MUSLIMKA BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDILA SEDMILETOU BRITSKOU HOLČIČKU

Emily Jones (viz foto) si užívala jarního slunečného dne s rodinou v Queen ’ s parku v Heatonu v Boltonu, aniž by kdokoli tušil, že jí ubíhají poslední minuty života. Odporný zločin se odehrál 22. března, když opodál lavičce sedící třicetiletá somálská muslimka, jejíž identita je utajena, bezdůvodně bodla teprve sedmiletou holčičku do krku a zabila ji.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

Policistka Rebecca Gardner během soudního vyšetřování soudu řekla: „Emily jezdila na dětském skútru a hrála si. Když projížděla kolem lavičky, na které somálská muslimka seděla, tak žena náhle na Emily zaútočila, bodla ji do krku a způsobila jí smrtelné zranění. ” Obviněná žena byla zatčena ještě v parku a zůstává v zařízení s vysokou ostrahou. Sociální média označila pachatelku za somálskou muslimskou migrantku. Úřady zatím totožnost vražedkyně tají.

Co myslíte, jak dopadne tato džihádistka, která se neštítila ve jménu nenávisti k bezvěrcům zabít malou holčičku? Džihádistka, jejíž identita je úzkostlivě zatajována, jen aby se nedala do rukou zbraň “xenofobům a rasistům”? Třeba Tommymu Robinsonovi?

Můj tip? Černá muslimka bude nakonec shledána psychicky nemocnou a bude umístěna na psychiatrii se vším komfortem. Myslíte, že to pak odradí od takto odporných zločinů jí podobné muslimské zrůdy?

A na závěr se ptám: “Takovéto muslimské zrůdy by k nám chtěli přivážet sluníčkáři, kteří horují pro dovoz alespoň žen a dětí z Afriky?”

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-somalska-muslimka-brutalne-zavrazdila-sedmiletou-britskou-holcicku/

1 hlas

Skoč do vyhnívací jímky, tam ti bude dobře.

0 hlasů

Skoč tam s ničemou Kalouskem a dementním Bartošem ožranem a už ho volí jen 10 procent! Většina lidí prozřela,že nemá co nabídnout! Jen práskání s Marfušou kopečkářkou a zlodějkou Layenovou-Kalouskovou!

1 hlas

Zenam rekl zajenom pravdu, takze to od mistni rude uderky zase schyta.
pekne po bolsevicku. tem pravda vadila vzdycky nejvic :-))))))

1 hlas

Koho zajímají kydy tohoto vychlastaného senila? Celou dobu je zalezlý v Lánech a jediné co provedl, tak uspořádal hostinu v rozporu s pravidly nouzového stavu. Ať radši drží hubu.

3 hlasy

Zeman si z EU nedela velkou hlavu a neboji se rici pravdu. Za to ma u me opet male bezvyznamne plus. A ty by jsi radeji mel soupat nohama.

4 hlasy

Rovný rovného si hledá, co, "doctore"....

0 hlasů

Od dementního šulina Havla špiny křivé a práskače STB Karla sabiny a ty jeho charty chcaní do díry a sraní a práskání zajimalo jen chudáky. Bachor vypitých konaků a nula a nouma,ktere byl pro prdel všech jako Pat a MAT s knírem! Přinesl jen vykradené krámy špina zlodějská křivá a práskač sTB Karel sabina žaba čurácká!

1 hlas

MĚLO BY SE VYHLÁSIT REFERENDUM O VYSTOUPENI ČESKA S EU !!!! KDYŽ SI PRAŽÁCI ROZHODNOU ŽE TAM ZŮSTANOU TAK AŽ SI UDĚLAJÍ NĚCO TAKOVÉHO JAK BYL ZAPADNI BERLÍN ! STEJNĚ REPUBLIKA PODLE ÚVODNÍ ÚSTAVY NEEXISTUJE !!! PRAŽÁCI TO TOTÁLNĚ ROZBILI !!!STÁT SE MÁ SKLÁDAT ZE TŘECH UZEMNĚ SPRÁVNÝCH CELKŮ !!!! ČECH,MORAVY A SLEZSKA !!!!TAK ŽE TEN PASKVIL CO JE TEĎ JE ASI PROTI ÚSTAVNÍ ???

3 hlasy

MĚLO BY SE VYHLÁSIT REFERENDUM O VYSTOUPENI ČESKA S EU !!!! KDYŽ SI PRAŽÁCI ROZHODNOU ŽE TAM ZŮSTANOU TAK AŽ SI UDĚLAJÍ NĚCO TAKOVÉHO JAK BYL ZAPADNI BERLÍN ! STEJNĚ REPUBLIKA PODLE ÚVODNÍ ÚSTAVY NEEXISTUJE !!! PRAŽÁCI TO TOTÁLNĚ ROZBILI !!!STÁT SE MÁ SKLÁDAT ZE TŘECH UZEMNĚ SPRÁVNÝCH CELKŮ !!!! ČECH,MORAVY A SLEZSKA !!!!TAK ŽE TEN PASKVIL CO JE TEĎ JE ASI PROTI ÚSTAVNÍ ???

2 hlasy

Mno, asi jako ve vsem. czEXITeuNATOnow

3 hlasy

Zeman, jako obvykle vystavuje na odiv stařeckou demenci.
Uzavření hranic je v propojené evropské ekonomice skutečně spíš průser sám o sobě. Koronavirus měl být řešen koordinovaně na úrovni EU. Že nebyl, je dané povahou společenství, které je demokratické.

2 hlasy

Byt podle EU , tak jsme tady uz vsichni mrtvi. Konkretne po zavreni hranic uz volame pres pet let. Takze jedine dobre.

5 hlasů

Ale není zloděj a podvodník jako dementní šulin Havel špina čurácká a odporná. Práskač STB Karel Sabina žaba čurácká!

2 hlasy

28.října? To už doufám s námi nebudete, pane "prezidente"...

0 hlasů

A nahradí dementní Drahoš nula a pajtovač s dutým mozkem a chudák a bude vítat pitomiu Makrelu a kopečkářku Marfušu z bavor okupantku co z ní mají lidi prdel!

5 hlasů

Kdoví, co podstrčil Zeman Máně pod gumičkou:-)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/reakce-na-raut-v-lanech-ucastnici-se-kaji-mohou-i-padat-hlavy-98087

0 hlasů

Hradni opilec musi odvratit pozornost od zranice v Lanech, kde vsechno burani konyumovali formou sublimace pres rousky:-)

1 hlas

Ty jseš ta mladá pyča nejapná, co se tu dříve vyskytovala pod tupohlavým jménem pn_pn. PyčaNejapná_PyčaNejapná. Ne, nezapomněli jsme na tebe. Ani na tvůj denní výměšek z LUES - stádium tvrdého vředu.

2 hlasy

Burani: To nemohl být nikdo jiný než dementní šulin čurácký Havel nemehlo a nouma z charty chcaní do díry a sraní a práskaní jak to uměl dementní šulin Karel Sabina žaba čurácká a bachor nalitých konaků hůrvínek Wálků co nesehnal ani kotel na prase!

2 hlasy

Škoda, že jste se nedíval na Blesk.cz.

1 hlas

Tolik sily jsem v sobe opravdu nenasel:-)

1 hlas

Hlavně, ať ohledně této epidemie Evropská unie nic neřeší. Může dál vymýšlet kraviny a hňupoviny, jak rychle smí létat chroust anebo jak hlasitě může mňoukat standardní evropská kočka, tak nic pokazit nemůže, chrousti a kočky na ni stejně serou, ale ať řešení této krize nechá na národních vládách.

8 hlasů

Jako RUSKÉ KRYSE je Ti po věcech EU - kulový.

2 hlasy

Německá prasnice, vrať se zpátky do toho vašeho skopčácka, tady je ČR.

5 hlasů

Vezmi si cipek, rudy dedecku. A nemas-li cipek, dej si tam strouzek cesneku:-)

1 hlas

Ty jseš ta mladá pyča nejapná, co se tu dříve vyskytovala pod tupohlavým jménem pn_pn. PyčaNejapná_PyčaNejapná. Ne, nezapomněli jsme na tebe. Ani na tvůj denní výměšek z LUES - stádium tvrdého vředu.

2 hlasy

- a nedosáhneš-li si na rectum, rudý dědečku, tak si ten stroužek podélně rozkroj a zatlač si ty měsíčky do očí.

0 hlasů

svinka čínsko ruská pob lil symboly státnosti, zamlčerl,že byl v prosince informován o viru v Číně.
ORBÁN DUDA ZEMAN PUTIN TRUMP

2 hlasy

Hlavně dementní šulin Havel vlez do prdele vymaštěnec a s ním vrah Busch a pedofilní Bill a ta jeho dementní děvka Hilari a Mitterann další ničema a ožran Jelcin elita blbů a vrahů a zlodějů!

1 hlas

Už ti dala maminka nakojit? Ona né a né tě odstavit od cecku už dobrých 14 let, že ano?

2 hlasy

PRAŽÁK ŽE ??

2 hlasy

PRAŽÁK ŽE ??

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.