Vánoční projev
Zeman "kacířsky" sepsul klimatické proroky

26.12.2019 13:35

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtečním vánočním poselství uvedl, že se považuje za kacíře debaty o změnách klimatu, ze které se podle jeho názoru stává nové náboženství.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Dvořák (9 hlasů) 26.12.2019 20:09

  I kdyby prezident tvrdil, že den má 24 hodin, najdou se odborníci,...

 • Václav Horský (6 hlasů) 26.12.2019 19:33

  Slunce někdy svítí, jindy ne, vítr občas fouká jindy ne. To je objev...

 • aztek polni (5 hlasů) 26.12.2019 19:18

  Horší jak dementní soudruh Havel ten primitiv a řeznicky pes a...

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 26.12.2019 20:18

  Raději Zemana než padákového vraha Kalouska.

 • daniel Pink (4 hlasy) 26.12.2019 22:39

  opet slysime fnukot prazske kavarny ,agresivnich chvilkařu ,CT a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Od vánočního projevu asi nelze očekávat nějaké přelomové úvahy a strategie, ale poklid Vánoc. A "Ať nám Bůh dá schopnost poznat pravdu, odvahu ji příjmout a sílu ji prosadit."

1 hlas

Jak nás učí historie: nereálné. Je to prosté, ale ani to lidi nejsou schopni realizovat.

0 hlasů

SLOUŽÍ EU KE GENOCIDĚ EVROPANŮ?

Už snad jen největší zaslepenci nevnímají, že tzv. “migrační krize”, která začala v roce 2015 a prakticky dodnes kontinuálně pokračuje, je ve skutečnosti invazí. V jiném článku jsem rozebírala důkazy toho, že je tato invaze plánovaná a řízená. Zopakujme si tedy základní fakta která toto dokazují:

Invaze začala ve stejnou dobu – v roce 2015, přičemž zejména první rok tato migrace probíhala masově.
Pozvání – všichni známe výrok Merkelové “My to zvládneme”, kdy sice pozvala do Německa syrské migranty, nicméně k invazní vlně se přidaly i další národnosti – Afghánci, Pákistánci, Iráčané, Bangladéšané či kosovští Albánci. Mnozí přišli bez dokladů, vymysleli si falešnou identitu a samozřejmě i věk tak, aby byli nezletilí a měli tudíž automatický nárok na azyl.
Ve stejnou dobu vyzval jeden z nejvyšších muslimských imámů své soukmenovce k obsazení Evropy a její islamizaci.
V tutéž dobu se začaly přímo “rojit” promigrační dokumenty, zaměřené především na podporu migrace do Evropy. Jen mezi lety 2015 – 2018 bylo většinou vlád zemí EU či europarlamentem schváleno hned 5 promigračních dokumentů
Samotná EU se od roku 2015 snaží protlačit tzv. kvóty, které však dosud dodržela pouze Malta. Proto je tento nefunkční projekt, který měl zajistit rychlejší a především rovnoměrnější zaplevelení Evropy migranty, momentálně u ledu. Občas se kvóty v různých obměnách někdo pokouší znovuotevřít, ale zatím marně. Žádná z navržených variant totiž nezajistí, že se podaří migranta usadit v zemi, do které bude přidělen.
EU se pokouší o sjednocení sociální politiky, což má zajistit tzv. “Evropský pilíř sociálních práv”.
Před migrační invazí došlo k rozvrácení Sýrie a likvidaci Kaddáfího, což mělo za následek otevření migrační trasy z Afriky do Evropy.
K invazi přispělo i rozvracení zemí Blízkého východu a následné vytvoření islamistických bojůvek z původně “umírněné opozice” (Al Kajda, ISIS, An Nusra, v Africe Boko Haram apod…).
Migrace je soustavně podporována i dalšími podvratnými organizacemi jako OSN – UNHCR, OSF, Vatikánem (záměrné dosazení jezuity Bergoglia) či politickými, vysoce ziskovými neziskovkami, které organizují migraci v místě původu migrantů, spolupracují s pašeráky, předávají migrantům ve spolupráci s EU kreditky, působí v záchytných táborech pro migranty (např. v Řecku), kde jim dávají instrukce na další cestu a samozřejmě působí v koordinaci s pašeráky i ve Středozemním moři, kde lodě neziskovek migranty záměrně loví z moře u Libyjských břehů, odkud je dopraví do Evropy (většinou Malta, Itálie).

Nicméně tento článek má především podrobněji odhalit skutečné účely a činnost této globalistické podvratné organizace pod hegemonií Německa a Francie, tedy jakési 4. říše. Ostatně tím, že EU považuje národní státy i původního bílého Evropana za zlo, se tato organizace nijak netají. Na jednom místě europarlamentu je nápis, který označuje národní státy za největší zlo a v budově Rady Evropy je přímo vystavena busta Kalergiho, který ve svých tezích podporoval vznik smíšené hnědé rasy a zánik původního bílého Evropana. Ostatně, Kalergiho cenou, pravidelně udělovanou ve Vídni, v sídle jím založené Panevropské unie, se mohou pochlubit přesně ty “osobnosti”, které se nejvíc zasazují o globalizaci a migraci v čele s Merkelovou.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-slouzi-eu-ke-genocide-evropanu/

1 hlas

Al Kajda vznikla, Františku, v roce 1988 založil ji tehdy nikomu známý Usama bin Ladin, kriminálník z bohaté a ctihodné rodiny bin Ládinů ze SA. CIA po něm trochu šla, ale málo. Zbylé organizace jsou jejími následovníky.
Takže Františku: pýýýčovina!

2 hlasy

František má zase KVOB - krátkodobé volno k opuštění blázince.

1 hlas

Určitě,musí si přece vybudovat kryt,až přijdou,bude se mít kam schovat.

1 hlas

Absolutní nezájem. Ten chátrající stařík už nemá nic, co by mohl sdělit a co by stálo za pozornost.

1 hlas

Ovšem naštěstí, smrdutí havlojedi jsou na vyhynutí :)))
Za chvíli budete stát v zoo v kleci s cedulkou "poslední exempláře homo-havlojdus", které chtěly násilně rozvrátit stát, ale nevyšlo jim to :)))
CZEXIT

2 hlasy

Takový bolševický *ácek, jako jste vy, má jeden problém: poněvadž netuší ani co a kdo to je Havlojed, označí si, když se takové pra*se dostane k moci, takto kohokoliv, kdo se mu znelíbí.
Kádrovácký rudý zme*tek, který tady mně vyhrožuje smrtí, ale furt se jaksi nemíní dostavit to realizovat, hnojofil, hahaha!

1 hlas

opet slysime fnukot prazske kavarny ,agresivnich chvilkařu ,CT a ubohoucke opozice ala Gazdik Nemcova Benda Adamova aspol

4 hlasy

Raději Zemana než padákového vraha Kalouska.

4 hlasy

To reagujete na jakou část článku ? Nebo je to jen Vaše mentální porucha ? :-))

3 hlasy

A co je ti po tom? Kdyždý může napsat co chce, podívej se na svého kolegu do řeporyjí.
Havlojedi všech zemí, vyližte si pr.del!!!!!

CZEXIT

1 hlas

Čeští nác*kové, vyližte si oko!"

1 hlas

I kdyby prezident tvrdil, že den má 24 hodin, najdou se odborníci, kteří budou tvrdit, že prezident lže.

9 hlasů

Ano,a kdyby tvrdil,že hodina má 50 minut,vždy se najdou tací,kteří jeho názor převezmou a budou ho jako svatou pravdu hlásat dál.

0 hlasů

To sice pochybuji, ale pokud by tvrdil, že den měl vždy 36,5 h, byl by Jan Dvořák s Jeronýmem Pražským první, kteří by ihned psali, že to vždycky věděli :-)))

0 hlasů

Vy asi nevíte, že velitel má vždycky pravdu. Ale ne, teď vážně. Řekněte mi jeden jediný příklad, kdy ta vaše parta ho za něco pochválila. Neznám takový. A to je právě ten problém. Nenávist není řešení a vy prostě nejste ochotni vůbec připustit, že někdo může mít jiný názor. Ostatně Vaše odpověď je toho příkladem.

1 hlas

Slunce někdy svítí, jindy ne, vítr občas fouká jindy ne. To je objev Ovara na nobelovku. Ale že je nás cca 7 miliard, kolik pro svoji obživu chováme krav, vepřů, ovcí a drůbeže a kolik fosilních paliv pálíme dnes a denně v posledních cca 100 letech, to se bohužel projevuje. A že ve svém projevu zmínil i kdovíjaký vliv precese zemské osy, to je nežalovatelnými výroky nehodnotitelné.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Precese_zemsk%C3%A9_osy

6 hlasů

Jo na projev orangutaního dementního řeznického psa Havla neměl nikdo. Tento nečlověk primitiv a zloděj a po letech to pouštět mateřským školám jako výuku demence a zlodějny jak by neměl čkověk vypadat. Ničema narezlý a odporný...

0 hlasů

Perioda precese zemské osy (Platónský rok) je dle NASA 25 750 let dlouhá.

1 hlas

Woe ještě že můžeš čerpat z wiki... :-)

2 hlasy

A tím jste myslel co ? Že mimo Sputniku jsou všude lži ?

2 hlasy

Ne pravda je pouze ve Forum24, Reflexu, Akutálně a dalších žumpách. Do Wiki si může každý napsat co chce! A Sputnik či Aeronet Kolotočáře vedou podle těch Sorosových neziskovek a Člověka v plísni tu hybridní válku. Největší nebezpečí je v tom, že občas zveřejní i to, co se nehodí aby se lopaty dozvěděly.

2 hlasy

Ve forum 24 vládne jakási Johana Hovorková a že by odnož od jistého poslance za KDU -ČSl a velkého popletu. Jo ta zminovana ani neví jak funguje privatizace a její mozeček zapomněl ,že od roku 1999 byli všechny podniky prodány a nebo spíš vykradeny špinou Havlovou odpornou. A privatizazaci Unipetrolu posral jistý Vladimír Dlouhý a jistý dementní špina Havlova pro jistého Vaclava Junka...

0 hlasů

Ten ignorant by si měl nejdřív nastudovat, proč vznikla malá doba ledová a pak něco plácat...

3 hlasy

Horší jak dementní soudruh Havel ten primitiv a řeznicky pes a kriminálnik určitě není...

5 hlasů

Proč je dle Vás p.Havel dementní soudruh
a proč je dle Vás p.Zeman primitiv ( to bych ještě chápal ), ale proč řeznický pes a kriminálník ( tady máte patrně na mysli jeho osobní a hlavní podíl na vytunelování státní MUS a odprodej Ruského dluhu, který činilů 450 miliard za směšných 800 milionů, že ?)

1 hlas

Dement neví,že je dement.Azték to taky neví.

0 hlasů

Bohužel je privatizace MUS na hlavu právě dementní špině a pak ODA odkud se bere vše špatné společně s řeznickým narezlým psem. Kroupa a Žantovští a Dlouhý nesou vinou na zminované privatizaci plus i další Unipetrolu a velkých podniků. I to jak byly pak prodány banky za pakatel. Tam je zase dementní špina Havlova a jistý Junek a Kocáb takže kriminální klika...

1 hlas

díky špině narezlé dementní Havlově byl vykradený system bank a podniků a špina ožrala a dementní je na prvním místě. Jen zminovaný H-systém v projevu je jeho dítě stejně tak jako Chemapol Grup a česká spořitelna. Ta špina a řeznický primitivní pes tento stát vytuneloval a i proto soudy nereagují.

1 hlas

Ty woe "pan Havel", no to je síla Kubče! Na to se úde zeptej těch pozůstalých a poškozených lidí po té Havlově amnestii, kdy pustil vrahy, zloděje a další drbany na svobodu! V době státního rozvralu, kdy ně nebyl připraven sociálný sytém ani vlastní rodiny!

1 hlas

Jo to bylo 20 tisíc vrahů a ještě jeho ammestie vrahovi jeho syna a mytky špiny Čáslovské a k tomu případ Marta Chadimova a majetky a máme ničemu v celé kráse. Vyšetřiz zločiny soudruha dementního Havla ,které nejsou o nic horší než před rokem 1989....

1 hlas

...sociální..

0 hlasů

On takto argumentuje stále a dokola. Vždycky ví jen část.

2 hlasy

Jenže argumentuji pravdu o zrudě narezlé a fakta jenž špinu narezlou odpornou charakterizují. Většina slušných má má z dementa prdel a je třeba to jmeno řící před lidma na Ostravsku ,kde řádí jeho pravá ruka nebo H-system,kde lidé nemohu bydlet...

1 hlas

Co tomu Havlovi vlastně vytýkáte? Pouze mu spíláte, ale konkrétně jsme se nic nedověděli

1 hlas

Asi neumíš číst a já psal konkretně a přesně uvádím ty zlodějny a podvody ve ,kterých je prvnímmístě. Vykradené podniky a družstva jim a jeho pohunky. Byl slabí a ještě zloděj a podvodník....

0 hlasů

Projev byl dobrej a lidé se za něj nemusí stydět narozdíl od dementní špiny Havlovi kriminální a primitiv a řezniky pes..

1 hlas

No ano.Ale většině lidí to stačí.Nutno ovšem přiznat,že šílet strachy cesta rovněž není.

1 hlas

Klima-pavědci mají svůj ústav-naše peníze na zkoumání lejna

4 hlasy

Stále přínosnější než byl prognostický ústav :-)

1 hlas

Zatímco všichni ti lidé, co se stavy a změnami naší planety zabývají dlouhodobě jsou blbci, jen vy jste letadlo, co? Nebo spíše Čech!

3 hlasy

Co máš proti Čechům, euroněmecká špíno?

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.