Sluch
Zeman naslouchátko nepotřebuje, má průměrný sluch

06.02.2020 12:34 Aktualizováno 06.02. 13:28

Prezident Miloš Zeman má průměrný sluch vzhledem ke svému věku a nebude potřebovat naslouchátko.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Emanuel Bacigala (3 hlasy) 06.02.2020 13:11

  Proč zrovna my máme nejstaršího prezidenta a nejstaršího premiéra v...

 • aztek polni (3 hlasy) 06.02.2020 14:41

  U dementního šulina havla špiny ten ji neměl nikdy vymaštěnec a...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 06.02.2020 14:39

  Tak pokud by z věkem přicházela moudrost, tak by to nevadilo. Jenže...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 06.02.2020 20:10

  Nevím jak jsi k tomu Emane přišel, ale kancléřka Makrela je starší o...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 06.02.2020 19:32

  OTEVŘENÝ DOPIS SENÁTOROVI TOMÁŠOVI GOLÁŇOVI Vážený soudruhu, s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak to zase bude v pražské kavárenské žumpě_nasráno. Že není Zeman hluchej jako poleno. Dokonce možná jako ten specialista pro boj ve vysoké trávě Pithart uslyší trávu růst!

1 hlas

OTEVŘENÝ DOPIS SENÁTOROVI TOMÁŠOVI GOLÁŇOVI

Vážený soudruhu,

s neobyčejnou radostí a uspokojením jsem přijal Váš výrok na facebooku, kterým jste zasadil dokonalou ránu všem populistům, kteří neváhají v žoldu našich nepřátel na východě nabourávat důvěru občanů naší země v naši vzkvétající demokracii, jež je, a já věřím, že na věčné časy a že tomu nikdy nebude jinak, chráněna naším členstvím v Evropské unii a západních strukturách.

Váš výrok považuji v mnohém za převratný a věřím, že otevírá dveře k tomu, abychom konečně po 30 letech začali pracovat na nové, lepší a hlavně posílenější verzi naší mladé demokracie. Myšlenka, za kterou Vám vyjadřuji své uznání, je tato:

Tomáš Goláň: „Nebudu jednat podle toho, co chtějí voliči. Protože takových tu máme dost.“

S neobyčejným potěšením jsem přijal fakt, že jste připraven zastupovat cíle mnohem vyšší a povznesenější, nežli jsou nízké a povrchní pudové touhy přízemního voliče, který není informačně vybavený k tomu, aby posoudil, zda jsou pro zdravý vývoj naší společnosti důležitější jeho materialistická povrchní přání, anebo zde máme cíle mnohem vyšší, jako je rozvíjení evropských hodnot v čele se socialismem, multikulturalismem a odstraňováním genderových stereotypů.

Kam vede nezodpovědné naslouchání voličům, se můžeme dnes a denně přesvědčovat u populistických fašistických despotů, jako jsou Salvini, Orbán, Trump nebo politická reprezentace v Polsku. Tito nezodpovědní politici zneužívající demokracie k tomu, aby nadbíhali nejnižším pudům voličského stáda, se sice těší popularitě nevzdělané masy, ale jsem přesvědčen, že jejich vnitřní svědomí i tlak Evropské komise rozhodně nemohou prospívat jejich rozpoložení. Není mi jich líto a jsem přesvědčen, že až budeme mít společnou evropskou armádu, budou všichni tito diktátoři nekompromisně potrestáni.

Ač se to nezdá, žijeme v úžasné době, kdy můžeme stoprocentně říci, že současné složení senátu má lepší představy o tom, co evropský volič potřebuje, než nevzdělaný jedinec za volební plentou, jenž je vystaven působení diverzních nepřátelských skupin, které se snaží rozvrátit nás s péčí budovaný systém.

Obdivuji Vás, s jakou trpělivostí odpovídáte všem těm agentům cizích mocností, co v minulých dnech organizovaně zamořili váš facebookový profil toxickými myšlenkami. Můj osobní názor je, že s takovými jedinci se nediskutuje, takové jedince je třeba exemplárně trestat. Proto jsem si jejich příspěvky archivoval, abychom jednou, až budeme naši demokracii od podobných jedinců čistit, měli dostatek materiálu k jejich eliminaci.

Jsem rád, že od předního politika v České republice konečně zazněla slova, která jsme zatím slýchali jen od představitelů Evropské unie a jejích nejvyspělejších států v čele s takovými osobnostmi, jako jsou Martin Schulz, Jean-Claude Juncker, Emmanuel Macron nebo Angela Merkelová.

Řekněme si na rovinu, že kdyby volení zástupci byli jen jakýmisi vyslanci plnícími přání svých voličů, znamenalo by to bezprostřední ohrožení a dost možná i naprostý konec demokracie v naší zemi.

Čest Vaší práci, soudruhu Goláni a přeji Vám spoustu sil do Vašeho dalšího usilovného snažení o zkvalitňování demokracie v České republice i v Evropě.

https://pravyprostor.cz/otevreny-dopis-senatorovi-tomasovi-golanovi/

2 hlasy

Proč zrovna my máme nejstaršího prezidenta a nejstaršího premiéra v Evropě. Co jsme komu udělali!

3 hlasy

Nevím jak jsi k tomu Emane přišel, ale kancléřka Makrela je starší o dva měsíce než Babiš! :-)

2 hlasy

Tak pokud by z věkem přicházela moudrost, tak by to nevadilo. Jenže ta Zemana obešla obloukem.

2 hlasy

U dementního šulina havla špiny ten ji neměl nikdy vymaštěnec a práskač Karel Sabina. Naše země vzkvéta šulin narezlí křiví špina fekalní!

3 hlasy

Horší byl ten šulin mongoloidní špina Havlova. Odpad a spodina společnosti řeznický pes a šulin zloějský z Chemapol Grup!

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.