Státní svátek
Zeman ocení svého předchůdce. Jaká budou další jména?

20.10.2019 10:33

Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica nebo prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Miloslav Kala by měli být mezi osobnostmi oceněnými prezidentem Milošem Zemanem letos 28. října.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vejvoda (7 hlasů) 20.10.2019 11:48

  Zeman a před ním Klaus upřednostňovali české zájmy, ne zájmy americké...

 • Jiří Vejvoda (6 hlasů) 20.10.2019 11:46

  Vzpomeňte, pane, na Havla. Ten už pak jenom ležel a chrčel a jeho...

 • Josef Novák (5 hlasů) 20.10.2019 12:13

  Zeman ocení svého předchůdce? já jen že je mi už přes 70.let a nemůžu...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 20.10.2019 13:24

  Klaus a vlastizrádce ? A co by potom byl Havel, který se z nás po...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 20.10.2019 12:47

  Klaus se podílel na nastartování tržní ekonomiky a parlamentní...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Žumpo strana STOP09 si stěžuje, že je prezident nepozval na recepci a udělování metálů, páč hnojník Mirda Kalous by se jistě vožral pod obraz bóžíí, čená květáková kebule Ferina by byl k nerozpoznání od tamní výzdoby a babochlap Adamová by se šťourala v nose a prděla...o Kalouskově minulosti je velice šťavnatý odkaz na stránce facebooku..............https://www.facebook.com/ph - oto.php?fbid=506122163568578&set=a.141125170068281 - &type=3

0 hlasů

Jakto, že nás o tomto mainstream neinformuje???
Že by další nepohodlná pravda, která se EUrobolševikům nehodí, takže se vlastně nestala???

“CHCI ŽÍT VE SVOBODNÉ ZEMI”… SALVINI BURCUJE NÁROD

V Římě se v sobotu 19. října konalo mohutné shromáždění odpůrců nové probruselské vlády, která se 5. září chopila moci. Tvoří ji členové zastupující čtyři strany, jichž vážou dvě základní pojiva:

1. bezvýhradná servilnost vůči technokratům Evropské komise

2. ochota odložit stranou neshody, jen aby se udrželi u moci a odráželi nápor Mattea Salviniho.

O nespokojenosti občanů s novým promigračným a eurohujerským kurzem druhé Conteho vlády svědčí průzkum veřejného mínění ze čtvrtka 17. října. Zveřejnil ho portál deníku Il Giornale , který shrnul výsledky do poznatku, že nejsilnější stranou je Salviniho La Lega (31,8%). Jeho osobní preference dosahují 39 procent. Staronový premiér Guiseppe Conte se musí spokojit s 35 procenty.

O náladách mezi obyvatelstvem, rozhořčeným z návratu k otevírání přístavů vetřelcům z Afriky, svědčí preference politiků odmítajících vítačství. Salvini je jasnou jedničkou. Za pozornost stojí také skutečnost, že 29% respondentů nejvíce důvěřuje dámě, na kterou se bude moci Salvini spoléhat při prosazování národně státních zájmů. 42-letá Giorgia Meloniová je předsedkyní národně konzervativní a euroskeptické strany Fratelli d’Italia , v překladu Bratři Itálie. Za Bratří by hlasovalo v parlamentních volbách 7,8% dotázaných.

https://pravyprostor.cz/chci-zit-ve-svobodne-zemi-salvini-burcuje-narod/

0 hlasů

Není ten Kosturica to muslí prase, co vyvolalo pozdvižení uvedením vylhané muslimské hry Vaše násilí, naše násilí, kde měl Kristus znásilňovat muslini? Když jsem na to upozorňoval, že v době Ježíše nebylo na světě po muslech ani vidu, ani slechu a to úchylné prase Machomet se vylíhlo asi 600 ,let po Kristu, dali mi překorektnělí fejsbůkáři 30ti denní ban. Tak taskové prase má u nás dostat metál za své provokativní, muslí lži?

1 hlas

Není. Tenhle Kusturica je Srb. Proto ho Zeman vyznamenává....

1 hlas

ZAPOMEŇTE NA BĚŽENCE, ZAPLAVÍ NÁS STRPĚNCI. U NICH NEVADÍ LOUPEŽE ANI VRAŽDY

Vyvrhelové neodejdou

Soudní dvůr Evropské unie, jehož rozhodnutí (resp. judikáty) jsou de facto jedním z pramenů tzv. komunitárního (evropského, unijního sekundárního práva) totiž v poslední době jako na běžícím páse ruší rozsudky soudů členských států o vyhoštění cizinců, kteří spáchali závažné trestné činy (často opakovaně) anebo jiným způsobem naplnili národní podmínky pro odebrání mezinárodněprávní ochrany (tj. azylu). Soud tak činí s odvoláním na jeden méně známý unijní dokument, tzv. Listinu základních práv EU, což je v rámci evropského práva samostatný dokument, který má dle čl. 6 Smlouvy o Evropské unii stejnou právní sílu jako zakládající smlouvy a tvoří součást primárního práva Evropské unie.

Zločinec uprchlíkem na věčné časy. A nikdy jinak

Soudní dvůr EU výše zmíněná vyhoštění ruší a přikazuje národním státům, aby takové osoby na svém území nadále „strpěli“. Má se tak dít se všemi právy, které náleží klasickému bezúhonnému uprchlíkovi. Zásadním právním titulem, o který soud tato rozhodnutí opírá, je právě Listina zákadních práv EU. Je tomu tak proto, že, dle Soudního dvora EU, odepření či odejmutí práva na azyl nemá vliv na nárok na ochranu poskytovanou na základě Listiny základních práv EU. Soudní dvůr EU dále konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát tento statut nepřizná, a může na jeho území dále pobývat zákoně. To se explicitně a konkrétně týká těch případů, kdy se jedná o pravomocně uznané zločince/migranty, tj. uprchlíky, kterým v jejich původní domovské zemi hrozí blíže nespecifikované pronásledování. Takoví nemohou být ze zemí Evropské unie vyhoštěni ani poté, co zde spáchají závažný trestný čin. Slyšte, tak pravil Soudní dvůr EU. Existence těchto judikátů Soudního dvora EU je zase tím důvodem, o který opírá Evropská komise svou Směrnici, která nutí členské státy EU implementovat institut tzv. strpění do jejich právních řádů.

Znásilnění, přepadení a vydírání

Jen pro ilustraci, o jaké případy jde: V Česku šlo mj. o muže původem z Čečenska, kterému ministerstvo vnitra udělilo azyl v roce 2006, když byl ještě předtím odsouzen ke tříletému trestu za loupež. Později dostal devět let vězení za další loupež a vydírání. Tento trest si měl odpykat ve věznici se zvýšenou ostrahou. Ministerstvo mu kvůli opakovaným zločinům v roce 2014 azyl odebralo, proti čemuž se muž odvolal. Když Městský soud v Praze odvolání zamítl, obrátil se cizinec s kasační stížností na Nejvyšší správní soud, jenž věc předal soudu unijnímu. Výsledek známe. Mimochodem, Afričan, který v létě znásilnil českou dívku u Lukavce (podrobnosti jsou ZDE) byl také již dříve trestanou osobou, která již fungovala v tomto režimu strpění, respektive v jeho německém modelu.

https://pravyprostor.cz/zapomente-na-bezence-zaplavi-nas-strpenci-u-nich-nevadi-loupeze-ani-vrazdy/

2 hlasy

Je nezbytné urychleně ten neomarxistický kolchoz s ochrannou známkou EU opustit!

1 hlas

Počkejte si a za chvíli okamžitě vyskočí¨pár místních "ochránců demokracie" a "slušnou formou plnou argumentů" mi příspěvěk nademnou vyvrátí.
A teď ironie stranou - za chvíli vylezou z děr mloci, placení trollové z EUrosvazu a začnou ječet, co jim zasírám "jejich" diskusi. Podle nich se může psát jen jedna - "ta správná" pravda.
Už se nemůžu dočkat tolika "argumentů", za které by se nemusel stydět ani Tonda Dlaždič. Naši lepšolidé.
FUJ. Jako celá genocidní EU.
CZEXIT

2 hlasy

No kdybyste tam neměl neustále nesmysly, nemusel byste se bát mimo migrantů už i reakcí oponentů v diskusi a nemusel byste je dopředu nálepkovat jako pravý bolševický kádrovák. Žerte spořádaně svoje prášky proti vyděšenosti, velmi vám to pomůže.

1 hlas

STANDOBULISU ty hňupe!

0 hlasů

Trosku Zemana propustili z nemocnice, prý musel rehabilitovat po dlouhodobém přetěžování organismu. Tak jistě, chlastem a kouřením. Jinak je pro něj největší zátěží dojít na hajzl.

3 hlasy

Jenorýme, ty děckomrdnej řiťomrde!

1 hlas

Před Zemanem byla řada prezidentů, v pochybném zdravotním stavu, kteří vám evidentně nevadí, když pominu ožralého Vencu flašku Ruzyně, tak Husák měl 4 mozkové mrtvice, ze schodů chodil mizerně, protože nedokázal díky zraku odhadnout vzdálenost, Svoboda byl těžce nemocný a držel se postu jak příslovečný trus košile (nakonec ho z "trůnu) odstavili a svezli na lafetě právě pro zdravotní nezpůsobilost, Gotwald měl Syfilis a nakonec na komplikace s ním i zemřel, Beneš další nemocný, Hácha umírá ve vězení a po roce 1943 je už tak nemocný že v podstatě není schopen funkci vykonávat. Takže ti zdraví, jako třeba byl Klaus jsou opravdu jen vyjímkou.

2 hlasy

Před Zemanem byla řada prezidentů, v pochybném zdravotním stavu, kteří vám evidentně nevadí, když pominu ožralého Vencu flašku Ruzyně, tak Husák měl 4 mozkové mrtvice, ze schodů chodil mizerně, protože nedokázal díky zraku odhadnout vzdálenost, Svoboda byl těžce nemocný a držel se postu jak příslovečný trus košile (nakonec ho z "trůnu) odstavili a svezli na lafetě právě pro zdravotní nezpůsobilost, Gotwald měl Syfilis a nakonec na komplikace s ním i zemřel, Beneš další nemocný, Hácha umírá ve vězení a po roce 1943 je už tak nemocný že v podstatě není schopen funkci vykonávat. Takže ti zdraví, jako třeba byl Klaus jsou opravdu jen vyjímkou.

0 hlasů

No tak ono už to tak bývá,že ke stáří přibývají nemoci,a mladého prezidenta jsme nikdy neměli.A za komunisty prezident zpravidla dosloužil téměř k smrti.Danou délku mandátu neměl.Klaus byl sportovec,to ho stále drží nad vodou.

0 hlasů

Že by stejná diagnóza jako u Venci flašky??

2 hlasy

Asy nee, vydláku.

0 hlasů

OVOCENKO, ty pí.čo hloupá!

0 hlasů

Zeman ocení svého předchůdce? já jen že je mi už přes 70.let a nemůžu si sakra vzpomenout co dobrého ten modrý zločinec pro Česko udělal!!!Krom rozkradení státu a osvobození těch největších zlodějů které nechal propustit z kriminálu neudělal vůbec nic!!!!Myslím si že P.Prezidentovi krom jeho nemocných noh onemocněla i jeho hlava!!!Já jiné vysvětlení nemám!

5 hlasů

Jedině, že by se děda Zeman nakazil vod nich Novák.

0 hlasů

Když vynechám drobnější věci jako odstavení Havla od ekonomiky, je Klausovým nesporným největším činem a zásluhou rozdělení státu bez nějakých problémů. Skončilo přeposílání peněz z Čech na Slovensko, věčné hádky o "pomlčku" bláboly o dvojdomcích a pohádky čobolů jak nás dotují. Kdyby v životě neudělal nic jiného, tak jen za tohle si zaslouží metál. A je zajímavé, jak čobolové dnes mají nižší životní úroveň (asi o 25%) jak cca 100 000 jich je u nás v ČR a jak tisíce studentů z SR studuje u nás (zadarmo), jestli ono to nebude právě tím, že u nás je jim lépe a že jsme Slovensko dotovali desítky let. A Klaus se na rozdíl od ožralého vyhuleného Havla staral o ČESKÉ zájmy ne o to co si v USA přejí, nedával amnestie grázlům a kámošům z chátry 77. Jeho amnestie se týkala toho, co EU u nás kritizovala, tedy toho, že se případy táhnou více než 7 let a nesmělo jít o násilné trestné činy. To ožrala amnestoval třeba svou kámošku, která se snažila podvodem získat majetek jeptišek.

1 hlas

Barane, tvoje diagnóza zní - léčba gumovou hadicí po rypáku a kopanec do gulisek každou hodinu, v případě nutnosti i častěji...:)

0 hlasů

Zavedl zde loupeživý kapitalismus s rudou tváří, ne tržní ekonomiku, protože systém co můžeš urvi - co nemůžeš zkurvi, není tržní ekonomika, zavedl zde pojem neznám špinavé peníze, předvedl jak se kradou drahá pera, a nakonec sám sobě preventivně udělil amnestii. Za jeho řádění se zrodil český tunel, zcela zkompromitoval ODS a co ještě?

1 hlas

Klaus se podílel na nastartování tržní ekonomiky a parlamentní demokracie. To vy,staří a zapšklí komouši, stále nemůžete rozdýchat.

5 hlasů

Jo, urval si co mohl, ale to není tržní ekonomika. To je loupeživý kapitalismus po bolševicku.

1 hlas

Hm.,Vašík se především zasloužil o rozšíření Ottova slovníku naučného o nový význam slova "tunel". A to nikoliv ve smyslu horního díla!

2 hlasy

To není žádná mimořádná zásluha. Byl ve funkci, dělal to co měl v popisu práce. Bohužel, způsob, který si zvolil a priority, ho navždy řadí k podvodníkům, zlodějům a vlastizrádcům.

4 hlasy

Klaus a vlastizrádce ? A co by potom byl Havel, který se z nás po celé své funkční období snažil udělat nesvéprávnou americkou kolonii ?

5 hlasů

Pravdu díš...

0 hlasů

Zaplaťpánbu za Zemana hájícího české zájmy. Kdyby byl prezidentem ten zahnívající a šišlající dinosaurus - Švanctrunperk - anebo ten legrační a tragikomický chovatel králíků - Dluhoš či tak nějak se jmenoval -, tak pro ně by byl na prvém místě zájem Bruselu a Pentagonu, na nás by s přehledem kašlali.

5 hlasů

Přesně tak, Zeman ze všech jmenovaných je ten nejvhodnější repre tohoto Čechistánu, páč od dob Vendelína Bombardéra, jenž se nyní smaží na Loži Vyvrhelově, jsme neměli lepšího kandidáta....o té prodejné a falešné swini Drahoušovi je škoda mluvit stejně, jako o posraném sudeťáckém šizuňkovi Trautenberkovi.....a o těch zbylých rychlokvaškách Fischerovi, Hišlerovi a podobné kejdě ani nemluvě.....tfuj!

0 hlasů

Článek je o voze a Ty se vyjadřuješ o Koze!!!přečti si to ještě jednou!!!

3 hlasy

Sám si to přečtou znova Novák, vy starej osle!

0 hlasů

Prezident Zeman nehájí české zájmy. Jeho činnost odpovídá zájmům Putina. Stejně to dělal jeho předchůdce Klaus. Ti dva jsou vyslanci Ruské rozvědky. Je ti to jasné, dacane?

5 hlasů

zeman, to je zapšklý bolševický stařec, který po vzoru Ernsta Hemingwae napíše knihu Stařec a moře nasraných lidí.

1 hlas

Stéblo, ty starý vybřinkaný ocase....tak se mi zdá, že ty si vždycky přečteš nějakou knížku se "závadným" obsahem a poté se nám tady snažíš prezentovat svoje "moudra", jež mají relevaci a konzistenci toho bezpočtu bobků, které tvoje koza Líza vytrousí po cestě z pastvy domů...věnuj se raději tomu, co ti jde nejlépe, a to je prznění zabobkovaného chundeláče svojí souložnice Lízy, víš přeci, že vám oběma to dělá dobře - tobě na pocuchané nervy, a jí zase na tvorbu mléka.....:):)

0 hlasů

STANDABULIS ty hňupe blbá!

0 hlasů

Hustej blábol, svazáku!

1 hlas

A co padákový vrah Kalousek či ten legrační moula Fiala, šéf ODS ?! Pro ty je na prvním místě Pentagon a zájem USA, ČR je až za tím vším. Nezapomenu, jak Kalousek a Fiala prosazovali nákup amerických zbraní, i když jim muselo být jasné, že se tím budou muset podojit české veřejné finance. Třeba zdravotnictví.

5 hlasů

Jo tak... no, jste trochu mimo časoprostor, osobo.

2 hlasy

OVOCENKO, běž do řiti, ty hňupe, radí Jenorým děckomrd řiťomrdnej.

0 hlasů

Vedete diskusi s ruským trollem, což je jen ztráta času. Stačí ho poslat do prdele.

2 hlasy

Vy si myslíte, že to jsou ruští trollové, ale oni jsou to čeští zamindrákovanci, trpící pocitem české primitivní a dávno zakořeněné méněcennosti, lidé křiví tak, že kdyby sežrali hřebík, vykadí vývrtku. Tento národ jich ve svých dějínách produkoval mraky, závistivých nác*ků, co si myslí, že tento mininárůdek by měl být pupkem světa a on není ani tou zadnicí díky české neskonalé hlouposti.

1 hlas

No v tý_prdeli jseš permanentně, zařízlý zejména v té americké.

2 hlasy

Ano, švarný a zdravý Zeman vypadá o mnoho lépe. Bohužel, pouze na poštovní známce.

2 hlasy

Tak ten čítankový případ jak dopadla evropská šlechta po staletém páření mezi sebou,tak by na té známce vypadal blbě i po 100% retuši.

1 hlas

Jo, ale kdo spí, nedělá bordel! A to by nám stačilo při té hrůze.

1 hlas

Vzpomeňte, pane, na Havla. Ten už pak jenom ležel a chrčel a jeho mluvčí Špaček pouze informoval, jakou má "pan prezident stolici a horečku."

6 hlasů

To bylo možná kvůli tém šutrům které ho tlačily. Co mu cpala hopsanda pod polštář.

0 hlasů

Aspoň nelhali

1 hlas

Có, cože? Co to žvaníš ty hňupe, už to svinstvo nezobej!

0 hlasů

Stejně jako budete ležet a chrčet Vy, jenže o vaše slova se nikdo zajímat nebude.

1 hlas

A Klaus za co …? Asi za kouzlo s perem, Kuponovou rozkrádačku a omilostnění všech stíhaných mafiánů a mega povodníků!

3 hlasy

Pro mne za to, že nás zbavil čobolů. Kdyby nic jiného, tak tohle je zásluha, kterou má a nikdo mu ji nevezme. S nimi bychom se dodnes hádali o blbinách jako název státu, a jestli byl Janošík polský žid nebo jejich národný hrdina. Díky tomu, že stát rozdělil klidně a rozumně je nám o dost lépe. Pokud někdo myslí, že na slovači je líp, pak je otázkou, proč nežije tam, hodně Slováků si myslí že líp je u nás a žijí tady, se slovenským občanstvím, těch co mají naše občanství je zřejmě mnohem víc. Kolik asi je našich studentů v SR? Stovky? Slováků je u nás přes 10 000 studentů a studují tu zadarmo.

1 hlas

Holt gauner vyznamená ještě většího gaunera...

3 hlasy

Za položení a stabilizaci základů Česko-Ruského přátelství na nejvyšší úrovni.

2 hlasy

Zeman a před ním Klaus upřednostňovali české zájmy, ne zájmy americké či eurobolševické.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.