Prezident návrh odmítl
Zeman plošnou amnestii kvůli koronaviru neudělí

28.03.2020 09:21 Aktualizováno 28.03. 09:33

Prezident Miloš Zeman odmítl vyhlásit amnestii. Reagoval tak na podnět advokátů, kteří mu tento krok navrhli v souvislosti s pandemií nového typu koronaviru. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček v sobotu v tiskové zprávě sdělil, že Zeman je zásadním odpůrcem plošné amnestie. Zároveň tento podnět v současné epidemiologické a ekonomické situaci považuje za škodlivý.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 28.03.2020 16:09

  Hradní geront má asi deset rizikových diagnóz, ten kdyby to chytil,...

 • aztek polni (3 hlasy) 28.03.2020 14:11

  A šulin křiví čuracký zloděj a ničema ty jeho podvody za 2 biliony....

 • o k (3 hlasy) 28.03.2020 12:57

  Myslím, že hýkáte pouze vy. Havel už je nějakou dobu mrtvý a i když...

 • o k (3 hlasy) 28.03.2020 12:59

  Chápu, že mnohým lidem leží toto slovo v žaludku tak, že ho ani...

 • aztek polni (3 hlasy) 28.03.2020 16:35

  Dementnímu šulinovi Havlovi špině zlodějské a vylízané nepomohl ani...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nevíte, jestli se dá na Hradě otrávit studna?

0 hlasů

Franta Kocourek je latexový pyj.

0 hlasů

JSME ZACHRÁNĚNI! LEYENOVÁ ASI PORUČÍ KORONAVIRU … SITUACI MÁ EU POD KONTROLOU!

Nedělám si legraci, informaci čerpám z důvěryhodného mainstreamového média, které fake news nepublikuje a z lidí si srandu nerobí …

V případě této osoby je ztráta času komentovat jakkoli její výroky. Pro ukázku bezduchosti a naprostého odtržení od reality stačí jen v bodech vypíchnout vyřčené moudra, více zničit její pověst už ani snad nejde. Takže cituji výroky z 28.března 2020 :

Máme to ve svých rukou (myšlena je samozřejmě situace s koronavirusem)
Na začátku jsme hleděli do propasti, ale rychle jsme spatřili v této krizi také pozitiva a soudržnost.
Vidím mnoho povzbuzujících signálů toho, že Evropané poznávají, jak vzácné naše společenství je.
Uzavírání hranic jednotlivými členskými státy koronavirus nezastavilo, naopak uškodilo mnoha firmám a přerušilo dodavatelské řetězce v Evropě.
V dalším pokračování se pak trošku popírá, protože např. říká, že komise nemá (ale jen zatím!) představu, kdy by omezení pohybu mezi státy mohlo být zrušeno … tak nevím, ale zdá se mi, že slavný proslov Milouše Jakeše z Hrádku by proti tomu mohl být hodnocen jako projev titána ducha. Ale třeba nás čeká i stejné přiznání … “A ne prostě, aby my jsme tam byli sami jak kůl v plotě.“

Končím souhlasem s P. Robejškem, který … cituji : A tahle osoba ještě běhá volně po světě a chce řídit EU.

https://pravyprostor.cz/jsme-zachraneni-leyenova-asi-poruci-koronaviru-situaci-ma-eu-pod-kontrolou/
------
Nerozumím tomu. EU na nás kašle, NATO na nás kašle, a my stále "plníme závazky vůči spojencům"
Je až fascinující, s jakou zavilou tupostí v době, kdy je potřeba šetřit každou korunu, kdy se bezpečnostní situace nás, původních obyvatel Evropy, raketově zhoršuje a brzy nám bude zatraceně chybět armáda, o kterou jsme se naivně nechali připravit, pokračuje ministerstvo obrany ve vyhazování peněz za přípravu českých vojáků na radostné umírání za francouzský uran v africkém Mali! Zvlášť když se africké státy prakticky uzavřely pro všechny Evropany.

Teď ještě hezky vymáznout pár miliard neziskovkám jako je Člověk v tísni, aby se ve jménu pomocí malým Afričánkům mohly distancovat od pomoci v ČR, a máme vystaráno. A ty, Čechu, drž hubu.

https://www.eurabia.cz/Articles/43947-nerozumim-tomu-eu-na-nas-kasle-nato-na-nas-kasle-a-my-stale-plnime-zavazky-vuci-spojencum-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

To bude David Rath asi zadat o nahradu za neudelenou amnestii .

0 hlasů

To určitě.A vsadím se,že ji dostane(tu náhradu myslím).Už mu zaplatili plat poslance za dobu,kdy poslancoval v base.

0 hlasů

Kalousek ho vystřída a nebude sám a konečně ta pakáž zlodějská jsi odsedí! Sním i Kocáb s Horáčkem ,aby i tito krimálníci seděli!

1 hlas

I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.
Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.


Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. Na počátku března například ze společných peněz uvolnila 5,1milionu eur, které mají evropským médiím pomoci vyrovnat se se současnými problémy. Ano, toho března, kdy Itálie začínala zoufale volat o pomoc s dodávkami zdravotnického materiálu a toho března, kdy prý nebylo fér zavírat hranice. Toho března, kdy bylo nejdůležitější začít podporovat propagandu?

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. Státům, které potřebují své peníze na to, aby mohly zabránit krachům domácích firem, firem a lidí, kteří mohou do budoucna zásadně pomoci zabezpečit jeho chod v podobně krizových situacích.

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!! Nenechávejme se vydírat a nechejme si naše tady vydělané peníze pro naše podniky a naše lidi. Rozhodně v dobách jako je tato. Těch, co od nás odchází do zahraničí je i tak víc než dost.

https://pravyprostor.cz/i-na-pokraji-sil-musi-evropske-staty-platit-vypalne-bruselu-v-plne-vysi/

CZEXIT

2 hlasy

I NA POKRAJI SIL MUSÍ FRANTA KOCOUREK PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI 🤡

0 hlasů

Až bude Kocourek na pokraji sil,rád se přijdu podívat.Ale myslím,že nám to nehrozí.

0 hlasů

Hradní geront má asi deset rizikových diagnóz, ten kdyby to chytil, tak mu ani napojení na kompresor nepomůže.

5 hlasů

ROFL. diky, toto povzbuzeni jsem po dlouhe dobe negativ potreboval.

1 hlas

Nedělej si iluze,vsadím se,že bydlí v kyslíkovém stanu.Koronavir je pro kmány.

0 hlasů

Dementnímu šulinovi Havlovi špině zlodějské a vylízané nepomohl ani jedličkům ústav na slepičí mozek dutý a chorý! Vymazanec a niutný chudák a opdorný dement!

3 hlasy

Dutý mozek hovoří o dutém mozku.Opdorný dement je moc hezký výraz,ale asi to jako vtip nemyslel.

0 hlasů

O špině Havlově a zrůdě nejde nic jiného než hnusné slovo! Tento chudák s knírem a odporný fekal s duši vymaštěnce a většina lidí měla ze špiny čuracké jen prdel a to jeho chování! Hurvinek měl víc rozumu než zmetek křiví a tudý!

1 hlas

TI CO POUŽÍVAJÍ RESPIRÁTOR NEBO ROUŠKU Z VÝFUKEM NEBOLI S VENTILEM A JSOU NAKAŽENÍ TAK TUTO NEMOC ŠÍŘÍ ASI DÁLE !!!!! ???? RADĚJI SE TĚMTO LIDEM VYHÝBEJTE TO VÁM RADÍ VIDLÁCI !!!!

0 hlasů

TI CO POUŽÍVAJÍ VELKÁ PÍSMENA NIKDY NEPŘEKROČILI PRÁH GRAMOTNOSTI.

2 hlasy

jeste ze nejde menit velikost pisma :)

1 hlas

Advokáti ??Kde dělali tu školu ???Dopadlo by to tragicky !!Stejně jak za naivky havla !!!!! Za půl roku by byli dvě třetiny vězňů v base nazpět !!!!!Co navrhnout advokátům že si muže každý vzít několik vězňů domů a mít za jejich činy trestní odpovědnost ?????To je dobrý nápad to by asi mohl pan prezident podpořit že ??

1 hlas

Obhajce by mel nest spoluvinu za obzalovanyho. To by panove a damy byl aspon poradek

0 hlasů

To by ale vážně stálo za úvahu!

1 hlas

Advokáti ??Kde dělali tu školu ???Dopadlo by to tragicky !!Stejně jak za naivky havla !!!!! Za půl roku by byli dvě třetiny vězňů v base nazpět !!!!!Co navrhnout advokátům že si muže každý vzít několik vězňů domů a mít za jejich činy trestní odpovědnost ?????To je dobrý nápad to by asi mohl pan prezident podpořit že ??

0 hlasů

Dobře to rádci rozhodli a mluvčí napsal. Kvůli každé chřipce vyhlašovat amnestii, kam bychom přišli.

0 hlasů

Samozřejmě, že je to dobře. Nikdo normální nechce, aby navíc k epidemii řádili ještě zloději, podvodníci, násilníci, vandalové a vrazi.

0 hlasů

Bude lepsi, kdyz ten Hradni opilec nebude vubec vylejzat ze sve nory. Anebo by mohl letet do Wuchanu a udelovat jim tam jeho "cenne" rady:-)

3 hlasy

Tvoje rady, milý Zvratkoviči, svědčí o tom, že ses zlil jak carský kurýr.

0 hlasů

spíše tam poslat Kalouska a tu zlodějskou pakáž os dementního šulina Havla špiny jako Žantovké a s ním práskače STB Horáčka a pravá ruka Kocáb a zlodějské elity jako spicí prase kopečkářské a Kroupu a Dlouhého a lidem by se ulevilo být bez těchto ničemu!

1 hlas

jojo, havel by uz poustel pedofily a vrahy.
jak to pekne humanitarne predved.
a ti se mu hned po propusteni odvdecili.
jenom rodicum tech deti se to vubec nelibilo.
ale havel porad hykal, ze mame prece tu demokracii :-)))))

3 hlasy

Myslím, že hýkáte pouze vy. Havel už je nějakou dobu mrtvý a i když je hezké, že na něho vzpomínáte, nemusíte vaši něhu ventilovat na veřejnosti.

3 hlasy

A šulin křiví čuracký zloděj a ničema ty jeho podvody za 2 biliony. At žiji kriminálnici práskači STB bachor nalitých konaku!

3 hlasy

Kruci,Aztéku,už se konečně dohodni na škodě,kterou nám způsobil Havel,ty pořád měníš čísla,kdo se v tom má vyznat!

0 hlasů

Byla 2 biliony chudáku pokud bys to věděl za špinu čuráckou apráskače STB! Slibuji na svou čest špiny čurácké ,že jako kriminálnik budu vykrádat krámý! At žije Karel Sabina-Emanuel Moravec největší ničema 20 století jako spartakiadní vrah!

0 hlasů

A Václav Klaus I. řečený LTO.

0 hlasů

demo, demo, demo ... kracii

0 hlasů

Chápu, že mnohým lidem leží toto slovo v žaludku tak, že ho ani nemohou vyslovit a natož napsat.

3 hlasy

To jsou jen primitivove, ti co prahnou po totalite a diktature. Nesvepravny ovce kteri potrebuji nejakyho BURESE co jim naridi co musi a co nesmi. Ovecky cucte do letaku co si mate koupit, sami uz nevite proc jdete do marketu. Cucte do TV a nechte si nalejt do palice ty cance typu ulice ordinace vareni na vsech programech, denne dokola furt bezmyslenkovite blablabla jako aztekovy reakce.

1 hlas

Ještě že není už doba temna s šulinem čuráckým Havlem špinou kriminání a zrůdou zlodějskou. At žije STB Karel Sabina-Emanuel Moravec zrůda orangutaní se slepičím mozkem a dutou hlavou!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 8/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi