Výročí
Zeman v Lánech zapálil vatru k výročí Masarykova úmrtí

14.09.2019 20:29

Prezident Miloš Zeman v sobotu v Lánech zapálil vatru na počest 82. výročí úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 15.09.2019 08:23

  Jednodušší jsi ty. Čteš Reflex, čumíš na Čt a myslíš si, že si sežral...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 15.09.2019 08:36

  Utři si po sobě ty sr.ačky.

 • Franta Kocourek (1 hlas) 15.09.2019 08:25

  Tady ten dáreček z EU ve Švédsku taky není, co ty blbe??? ...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 15.09.2019 06:58

  Kdyby byl na Hradě havloidní Kája"Pemprs" Rakušák, tak už zde máme...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

prispivaji ke globalnimu oteplovani a vlastik tady mele pate pres devate,misto aby protestoval proti tomu kouri.no,vlastiku,co bol to,mensino?s nizounkym IQ?cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

na foto to ale zapaloval ten nedoučený lesník

0 hlasů

co to je za howado ten styblo?

0 hlasů

Divím se, že se p. p. Zeman nespřáhl s arcibiskupem Dukou, aby společnými silami přihodili Schwantz-emberka (Ocasáka, pro neznalé) na hranici.

0 hlasů

Jinak se Schwarzenberg chová nějak divně: Masárik s Benešem šli po šlechtě neuvěřitelně, jako praví demokrati, tak co slaví? Okradli ji, dehonestovali, nerespektovali práva šlechty, což byli z 95% čeští Němci. Po druhé válce Beneš nechal okrást celý národ, šlechtu nevyjímaje. Jak může Karel toto slavit?

Jinak statisíce českých chlapů, co se vrátili z Velké války, a co nezradili svoji přísahu před bohem a vlastí, Masárik s Benešem takto ocenili: Josef Fučík:
O tom, že velkorysost a schopnost usmíření nejsou zrovna oslnivými vlastnostmi našeho národa, se měli poté možnost přesvědčit nejen piavští bojovníci, ale všechny ty statisíce českých vojáků, navrátivší se z války v uniformě zanikající monarchie. To, že tito muži setrvali pod jejím praporem až do konce a nevzepřeli se, ať ze strachu nebo proto, že považovali přísahu za neporušitelný závazek, je v nových podmínkách nijak nectilo. Mnoha způsoby jim bylo dáno najevo, že své vojenské ctnosti projevili v cizích službách. Nová republika, obklopená nepřáteli, je sice neprodleně poslala do nových bojů, tentokráte s Volkswehrem, Poláky a Maďary, ale za své je nikdy zcela nepřijala. Nezavděčili se ani ti z nich, kteří se dodatečně snažili rozpomenout na to, že vlastně rovněž bourali zpuchřelé Rakousko. Právě v tomto úsilí vznikla ta nepřeberná řada příběhů plných zběhnutí a přechodů k nepříteli, vzpour, vzepření, sabotáží, ulejváctví a švejkování, jež vytvářely představy o našem nebojování. Způsobila nemalé škody, neboť nad takto líčenou mentalitou českých vojáků kroutili po válce povážlivě hlavou i naši noví spojenci. Po odchodu do občanského života se stali bývalí c. a k. vojáci z fronty nepřímo diskriminovanou skupinou, pokud šlo o jakékoliv (čestné i hmotné) kompenzace za újmu frontových let, jež je zdravotně i psychicky poznamenala na celý další život.
Republika nedovolila vojákům z fronty nosit ani medaili za statečnost, a dokonce ani pamětní odznak svého pluku, s nímž prošli peklem bojů a denně viděli strádání, krev a smrt svých kamarádů. Za porušení tohoto zákazu hrozilo bývalému c. a k. vojáku z Velké války vězení v délce až 14 dnů nebo peněžitý trest do výše až 15 000 Kč. Tito muži měli dokonce zakázáno zakládat své veteránské spolky, s výjimkou spolků podpůrných. Teprve generál Alois Eliáš, sám bývalý frontový voják a legionář, bohužel až ze své funkce předsedy protektorátní vlády, prosadil změnu a vládním nařízením (č. 307/1941) přilepšil těmto vojákům z fronty tzv. čestným žoldem, tedy příplatkem za udělení válečných dekorací. Když byl za dva měsíce nato zatčen gestapem a odsouzen k trestu smrti, nikdo netušil, že jeho gesto bude mít po válce svou neblahou dohru. Muži, kteří si o tento příplatek požádali, byli v letech 1945–1946 postaveni před tzv. očistné komise, skandalizováni a trestáni.
Konec citace Josefa Fučíka.

Stačí to tady některým debíl*ům?

0 hlasů

Utři si po sobě ty sr.ačky.

1 hlas

Nestačí, de*il Kocourek to ani nedokázal přečíst, yntelygent.

0 hlasů

jo,jo.sracky,vlastiku.

0 hlasů

Kdyby byl na Hradě havloidní Kája"Pemprs" Rakušák, tak už zde máme více sarančat než ve Švédsku.
Kavárna a havloidi jsou největším ohrožením ČR, protože pokud se dostanou k moci, začnou vyplácet kobylkám takové dávky, aby se jim u nás líbilo a pak to začne. Postávání před obchody a pořvávání na ženy, přepadávání, znásilnění a mlácení původích obyvatel. Přesně, jak se to ted děje v Německu, Švédsku, Belgii...
CZEXIT

1 hlas

Je vidět,že jste pilný čtenář hoaxů a žrout nesmyslů. To se jednodušším lidem stává.

0 hlasů

No, v jeho případě bych až tak o lidech nehovořil. Spíše o stvořeních. Ten má pravdy všude kolem sebe očima své vzdělanosti Karety obrovské.

0 hlasů

Jednodušší jsi ty. Čteš Reflex, čumíš na Čt a myslíš si, že si sežral všechnu moudrost světa. Že pravda na druhé straně být nemůže. Kategoricky všechny ostatní názory odmítáš. To je primitivismus. Důkazů je všude kolem dost. Lidi jako ty se bojí pravdy. Jejich mozek to není schopný pochopit. Takže logicky jste primitivové vy, kteří máte pravdu přímo před očima a řvete že tam není.

2 hlasy

Uklidněte se u TV Barandov. Ta je určena lidem jako jste Vy.

0 hlasů

Tady ten dáreček z EU ve Švédsku taky není, co ty blbe???

NIGERIJSKÝ MIGRANT, DNES ŠVÉDSKÝ RAPER, VYZÝVÁ K ZABÍJENÍ BĚLOCHŮ

V Nigérii narozený “umělec” Jesse Ekenäs Nweke Conable vyzval své fanoušky, aby “stříleli bílé” a pokračoval: “Vezměte je jako otroky a zacházejte s nimi ještě hůř.”


Podle zpravodajství Samhällsnytt byly tyto komentáře uvedené v diskuzi uzavřené instagramové skupiny Barasvarta ( “jen černí “). Takzvaně do společnosti integrovaný jedinec pokračuje: “Černí se stanou číslo jedna a bílé ovládnou. Vezmeme si jejich ku.rvy a peníze. Abych byl upřímný, budeme nejlepší rasou všech dob. Jsme afričtí bojovníci a nemohou se s námi srovnávat. Toto je teprve začátek. Černá síla. “

Rukou naznačující tvar zbraně Conable říká: “Pokud o vás něco vypráví běloch či běloška, ​​zastřelte je! Pokud mluví o vaší rodině, zastřelte je! ” Zdá se, že raper je nad zákonem o rasové nesnášenlivosti a mimo zájem všech evropských pseudohumanistů a aktivistů, když činí násilné hrozby vůči bílé rase a tvrdí:” Nemůžeš být rasista, když nejsi bílý.”

Poté, co média informovala o těchto nebezpečných komentářích, bývalý migrant oznámil, že “odstraní práskače,” který mu ukradl materiál se zmíněnými prohlášeními. Conable, který emigroval do Švédska v roce 2008 a dnes už má řádně občanství, má na YouTube spolu 280 tisíc odběratelů. Hrozba však není ojedinělým hlasem. Další francouzský raper vydal píseň, v níž zpívá “je.bu Francii, spálím Francii,” když se v klipu nachází přiškrcena bílá žena, symbolizující zemi galského kohouta.

https://pravyprostor.cz/nigerijsky-migrant-dnes-svedsky-raper-vyzyva-k-zabijeni-belochu/

1 hlas

Kriminální případ, něco jako vy s těma svýma kydama.

0 hlasů

https://www.shoptv69.cz/cs/

0 hlasů

Masaryk s Benešem byli zastánci setrvání Čech v R-U mocnářství z velmi dobrých důvodů a byli to autonomisté. Všem velmocem lhali jako když tiskne, ČSR vznikla z jejich propagandy = lhaní a podvody. Na tvorbě ústavy nebyly připuštěny žádné národnostní menšiny na zemí ČSR a od roku 1919 ČSR prohrávala jeden spor národnostních menšin, vedení u mezinárodních orgánů, za druhým. V době vzniku ČSR byly v parlamentu, až na jednu, jen samé nacionalistické strany, po německu nacistické, aby bylo všem jasno.
Obrat Masárikova a Benešova vyjadřování se nastal přesně v okamžiku, kdy starý cisař FJI začal krepírovat a jeho nástupce nebyl rázný FFE, ale podle těchto dvou slabý Karel. Okamžitě začichali koryta, o 180° změnily své názory na R-U a u projevovala se u nich až patologická nenávist vůči Habsburskům.
Všechny jejich rakousko- uherské požadavky Čechů vznikem ČSR padly a všem národnostním menšinám ve společném státě okamžitě utnuli jakákoliv práva vztahující se na menšiny.
Benše ještě v době trvání Velké války otevřeně vzkazoval německé menšině na území království českého, co s ní hodlá udělat a jak s nima zatočí, takže ten stát nemohl fungovat ani náhodou a taky nefungoval.
Spouste tehdejších politiků, ale i sám Beneše ve své práci z roku 1910 jasně uvedli, co by se v Evropě stalo, kdyby z jeho středu zmizelo R-U a bylo nahrazeno řadou malých států. A přesně to se na sklonku třicátých let skutečně stalo.
Tito dva byli od*orní naciona*ističtí korytáři, nic více. O tom, jaká byla ČSR demokracie pak svědčí to, jakým způsobem se republika rozpadla - Beneš naprosto nerespektoval, že je ČSR parlamentrní demokracií a jednal naprosto sám a naprosto chybně, hnán jen svou nacionalistickou záští. Raději Hitler než Habsburg. To byla jeho slova. Neměl žádné právo nabídnout spojencům odstoupení Sudet Německu, neměl žádné právo přijmout schválení svého návrhu v Mnichově, a neměl právo ani rozhodovat v době války ani po ní.
Beneš velmi, i s Masárikem, inklinovali k režimu v sovětském Rusku, který neustále chválili a těmi svými rádobyinteligentními řečmi ho vyzdvihovali, naprosto nechápajíce, o čem mluví a co se v SSSR děje. Netřeba asi zmiňovat, jaké zděšené ohlasy to budilo v zahraničí.
ČSR demokratická nebyla, byl to mix nacionalismu a diktatury. Če*tí nác*ové se pokusili ze zaostalého (myšlením) etnického českého národa udělat národ vyspělý, na co sáhli, to ovšem dopadlo špatně, a dodneška montujeme pro Němce. Naše povaha se nezměnila od slov krále Karla IV, což byl taky Němec: snaha Němce dohnat a předehnat nic, zato závist a mudrování neustále, po tisíc let už, nám jde náramně.
Tihle dva nacionalisté reprezentovali v ČSR kult osobnosti, který vznikl po pádu šlechty po Velké válce. On byl po celé Evropě.
Jejich zahraniční politika vyvěrající z jejich nesnášenlivosti byla příšerná - okamžitě jsme byli obklopeni státy, které, mírně řečeno - nás zrovna nemilovaly. Nejenže to, ale až do vzniku války další, nebyli schopni asni ochotni s tím nic dělat. Postavili mohutnou armádu, v níž měly sloužit neustále Čechy urážené národnostní menšiny a Slováci, k nimž se Češi chovali skoro naprosto stejně jako k Němcům.

V ČSR se do toho, tak jako mnohde jinde, vmísil krutý nacionalismus. ČSR se spolu s Polskem velkou měrou o vznik II. světové války zasloužila.

0 hlasů

sracky,mensino.cha,cha,cha!shalom,ajnstajn.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.