Setkání se starosty
Zeman vyzdvihl venkovský život. "Bez feťáků, na bázi rodiny"

29.01.2020 17:20

Prezident Miloš Zeman chce věřit, že se venkov stane hybnou silou nového národního obrození, které přinese život v komunitě, "bez feťáků" a na bázi rodiny, tedy muže, ženy a dětí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • S Vrba (7 hlasů) 29.01.2020 22:35

  Vážím si prezidenta Zemana, i když nesouhlasím s jeho některými...

 • night sider (5 hlasů) 29.01.2020 20:19

  Alkoholici jsou nejvetsi fetaci a Zeman jim predseda

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 29.01.2020 19:41

  60 uprchlíků se pokusilo překonat plot na maďarské hranici, policie...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 29.01.2020 19:33

  Díky Bohu za Zemana. Drahoš by hulákal, že každá správná česká...

 • aztek polni (4 hlasy) 29.01.2020 20:56

  To by musel být jedině dementní šulin Havel ožran a praskač Karel...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Převážnou většinu hlasů dostal Zeman na venkově.
A národní obrození přijde z venkova?! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0 hlasů

Přesně tak. Samohonka a rychtářův klacek.

0 hlasů

hlavně bez cizáckých semitů,co nejsou ani indoevropané,natož evropané neb Slované a už vůbec ne ČEŠI nebo MORAVÁCI .

1 hlas

Bez feťáků...? Tak to by měl zaskočit na nějakou venkovskou zábavu...

1 hlas

ještě tady chybí RYBIČKA a Antonín Novotný

1 hlas

Za vznik hybné síly národního obrození na venkově měl Zeman pochválit Babiše. Zeman velmi dobře ví, co způsobuje alkoholismus, takže zavedením EET, což likviduje venkovské hospody ubude na venkově alkoholiků (?)...nastane přímo Obrození. :)

1 hlas

Dost. Pryč z EU! Po projevu Farage, do kterého mu skákali, bouchly saze zkušené Češce. Co se vlastně stalo?

Toto řekl Nigel Farage v Evropském parlamentu při debatě o dohodě o odchodu Velké Británie a Severního Irska z EU. „Tak je to tady, poslední kapitola, konec cesty. 47 let trvající politický experiment, se kterým Britové, upřímně řečeno, nikdy nebyli úplně spokojeni. Můj otec a matka se přihlásili ke společnému trhu, ne k politické unii, vlajkám, hymnám, prezidentům a nyní i ke společné armádě, kterou chcete vybudovat.

Ale můj pohled na Evropu se změnil od té doby, co jsem sem přišel. V roce 2005 jsem viděl, jak ústavu, kterou sepsal Giscard d'Estaing, odmítli Francouzi v referendu, jak ji odmítli Nizozemci v referendu a jak vy, v těchto institucích, jste je ignorovali a znovu ji navrhli jako Lisabonskou smlouvu a chlubili se, že ji můžete protlačit bez referend. A Irové hlasovali, řekli ne a byli donuceni, aby hlasovali znovu. Nutit lidi hlasovat znovu vám jde dobře, ale co jsme naštěstí dokázali, je, že Britů je moc na to, aby mohli být šikanováni. (potlesk Farageových souputníků)

Stal jsem se skutečným odpůrcem evropského projektu, chci, aby brexit odstartoval diskuzi ve zbytku Evropy. Co chceme po Evropě? Pokud chceme obchod, přátelství, spolupráci, vzájemnost, nepotřebujeme Evropskou komisi. Nepotřebujeme Evropský soud. Nepotřebujeme tyto instituce a tuto moc. A můžu vám slíbit, že jak v UKIP, tak ve straně pro brexit, milujeme Evropu, ale prostě nesnášíme Evropskou unii. Takhle jednoduché to je.

Takže doufám, že toto je začátek konce tohoto projektu. Je to špatný projekt. Není jenom nedemokratický, je antidemokratický a dává určitým lidem moc bez zodpovědnosti. Lidem, které voliči nemohou pohnat k zodpovědnosti. A to je nepřijatelné.

Po celém Západě zuří bitva, v Evropě, v Americe i jinde. Globalismus proti populismu. A můžete populismus nesnášet, ale vtipné je, že populismus se stává populárním. A má spoustu výhod. Už žádné další přihazování do rozpočtu, už žádný Evropský soud, už žádná dohoda o rybolovu, už žádné povyšování se nad nás, už žádná šikana, už žádný Guy Verhofstadt (europoslanec, zastánce federalizace EU). Co na tom může komu vadit? Vím, že ti budeme chybět.

Vím, že nám chcete zakázat vlajky, ale zamáváme vám s nimi na rozloučenou a těšíme se, že v budoucnosti s vámi budeme spolupracovat jako samostatná...“

V tu chvíli byl Nigelu Farageovi vypnut mikrofon a předsedající Mairead McGuinnessová (irská europoslankyně z EPP – pozn. red.) pravila: „Pokud nebudete poslouchat pravidla, tak budete přerušen. Prosím, odstranili byste ty vlajky? Pane Faragi, odstranili byste ty vlajky, prosím?“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dost-Pryc-z-EU-Po-projevu-Farage-do-ktereho-mu-skakali-bouchly-saze-zkusene-Cesce-Co-se-vlastne-stalo-611814

CZEXIT

3 hlasy

A když v takovou neděli otec na montáži ve Francii, a matka se zrovna vrátila z noční šichty v montovně (nebo se zrovna připravuje na šichtu dojení kráv pro bývalé družstvo, nýni a.s.), tak je to součást té idyly?

Ale vážně, s poslaneckým důchodem se na venkově jistě dá žít pěkně. Mezitím však situace na venkově mnohdy vypadá stále nápodobně jak před 10 lety. Viz například:

- Nezaměstnanost. Obzvláště tam kde se za komunistů postavilo vesnické továrny a paneláky, aby se po tom převratu ty továrny zavřelo a od té doby sotva vznik pracovních míst.

- Sotva dopravní obslužnost, a i se zaměstnáním se nutně nemá na auto.

A to, že si rodina z Prahy koupí chatu, na které stráví víkend, během kterého se prochází se svými drahými mobily, to se v obecním rozpočtu značně neprojevuje (natož když se ale láskavě má koukat aby všechny ty chaty měly i přívod plynu a udržené cesty a noční silniční osvětlení celý rok atd., prostě jak se to zná z té Prahy přece). A ani místní krám nemá zvýšený obrat když si všichni koupí potraviny v hypermarketu cestou na chatu. Neboli, finanční přínos tak leda několik týdnů v roce v místním pivovaru s hospůdkou, u které se zastaví jedna z těch hord cyklistů, kteří se ze spojovacích silnic udělali cyklostezky.

Což celé možná v některých bodech karikatura, ale nějaká představa typu, že na venkově každý se svým statkem (na kterém za trochu práce pytle zlata), a že všechno všude tak hezké jak na obrazech Josefa Lady, to mi osobně zní poněkud jak představa z jiné dimenze.

1 hlas

Zeman jako intelektuál selhal, proto se dovolává venkova a elementárních tradic. Společnosti nemá co říct, aby ho brala.

3 hlasy

Lepší byl dementní šulin Havel a jak na něj slovácí na tu špinu řvali tahni domu ožrane kameny a vejce na primitiva!

1 hlas

ZEMAN jako hnůj poslouchá lejno exstbáka Fízla filipa a exparchanty Klausovi

0 hlasů

Lepší byl dementní šulin a bachor vypitých konaků Havel mongoloidní vymaštěnec. naše země nevskvéta a tento nefachčenko co se celý život jen válel. Ta jeho charta je jak se chčije do záchodu primitiv.

2 hlasy

ZEMAN jako hnůj poslouchá lejno exstbáka Fízla filipa a exparchanty Klausovi

0 hlasů

Kdo viděl loučení Velké Británie v parlamentu EU, musí pochopit, že celá EU je paskvil první třídy. Taková míra tupé arogance svědčí pouze o jediném: Čím dříve z EU vystoupíme, tím lépe.

1 hlas

Brečíte dobře,ale na špatném hrobě. 😂

3 hlasy

Vážím si prezidenta Zemana, i když nesouhlasím s jeho některými názory.
Vzhledem k tomu, že projevy degenerace především "pražské komunity" přesahují chápání obyvatel republiky, s tímto jeho názorem souhlasím.

7 hlasů

Vážím si víc majora Zemana, byly to koukatelný detektivky. Kdyby se udělal průzkum na venkově bez feťáků, myslím že by tam major nad prezidentem v oblibě pohodlně zvítězil.

0 hlasů

A hlavně nad dementním šulinem Havlem a práskačem Karlem Sabinou. Fekálem odporným řeznikým psem!

1 hlas

Soudruh major nechlastal a nekouřil. 😂

2 hlasy

Jo!

0 hlasů

Mam rad Zemana, je to klasickej ceskej swejk a je s tim i sranda. Pokud bude znovu kandidovat, ma muj hlas.

2 hlasy

Alkoholici jsou nejvetsi fetaci a Zeman jim predseda

5 hlasů

To by musel být jedině dementní šulin Havel ožran a praskač Karel Sabina žaba. Primitiv za něhož se většina lidí i styděla a ty jeho mongoloidní projevy orangutana s dutou hlavou!

4 hlasy

60 uprchlíků se pokusilo překonat plot na maďarské hranici, policie vypálila varovné výstřely

Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/60-uprchliku-se-pokusilo-prekonat-plot-na-madarske-hranici-policie-vypalila-varovne-vystrely.740a7ccb/

5 hlasů

Díky Bohu za Zemana.
Drahoš by hulákal, že každá správná česká rodina musí mít v rodině muslima.

Jiří Drahoš: Vědci, kteří nesouhlasí s naší výzvou, se jen rádi vymezují

https://dvojka.rozhlas.cz/jiri-drahos-vedci-kteri-nesouhlasi-s-nasi-vyzvou-se-jen-radi-vymezuji-7464239

CZEXIT

5 hlasů

Drahoš to je jako dementní špina Havlova s dutým mozkem. Ten chudák a podvodník!

3 hlasy

Vy jste mi ale vtipálek! Mají vaši rodiče ještě více takových inteligentních a vtipných dětí?

3 hlasy

Ježíš,nestraš!.

3 hlasy

Bezpečnostní a informační služba vrchního čučkaře Koudelky se domnívá, že český venkov je ovládán ruskými agenty. Došla k tomu na základě analýzy směru větrů vanoucích nad Krušnými horami.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.