Vepřové a Lety
Znepokojivý, až odporný, reaguje okolí na Filipův komentář

08.08.2019 14:11

Za znepokojivé považuje výroky předsedy KSČM Vojtěcha Filipa dávající do souvislosti rostoucí ceny vepřového masa se zrušeným vepřínem v Letech u Písku, u kterého býval romský koncentrační tábor, Muzeum romské kultury. Filip na twitteru uvedl, že vláda vedená Bohuslavem Sobotkou vykoupila vysoce efektivní podnik v Letech za půl miliardy korun, uzavřela ho bez náhrady, a snížila tak produkci českého vepřového pod 30 procent spotřeby, což označil za zločin.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Bob Kadet (6 hlasů) 08.08.2019 15:57

  Křampe, ty toho evidentně nevíš víc, ale můžeš požádat Kharla zum...

 • Rudolf Novotný (4 hlasy) 08.08.2019 15:49

  Filip má naprostou pravdu i kdyby to byl erckomouš,zapáchající...

 • Jan Gavroch (3 hlasy) 08.08.2019 21:01

  ČSSR byla,před r.1989 v základních potravinách, včetně masa,...

 • Guru Jára (3 hlasy) 08.08.2019 19:03

  Filip řekl absolutní pravdu a to se nenosí!!!Kolik lidí bylo v Letech...

 • Sparviero Sparviero (3 hlasy) 08.08.2019 16:30

  Pane Krampusi Miloši, nadávat komukoliv do sviní je projevem duševní...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Trh se ovšem vždy chytne něčeho,na co by mohl svést zdražení.Pak se nám to vysvětlí,abychom se náhodou nespletli v interpretaci.

1 hlas

Někdo by té mluvčí měl ukázat mapu jaká část prasečáku zasahovala do půdorysu bývalého pracovního (internačního) tábora v Letech u Písku. Vytečkovaný čtverec s trojúhelníkem je půdorys lágru. Prasečák byl vykoupen celý.

https://www.google.cz/search?sa=G&hl=cs&q=lety+u+p - %C3%ADsku+mapa&tbm=isch&tbs=simg:CAQSkwEJN25RRfwmm - ewahwELEKjU2AQaAAwLELCMpwgaYgpgCAMSKMUT_1wLHE_14Cg - APGE5EIxBPQHcgT2CnCNow48CLBNoU47iLGN5U53SoaMCM9aw1 - 1IiloxBR7YAAwR2E072UWzm373lmlqc_1cYWVt7cqg7F1FCHtA - ul8rmRDVLCAEDAsQjq7-CBoKCggIARIEF9rUmww,isz:m&ved= - 0ahUKEwjsrPqOgPTjAhXkx6YKHTE5A1IQ2A4ILigD&biw=751& - bih=348&dpr=1.82

1 hlas

ČSSR byla,před r.1989 v základních potravinách, včetně masa, soběstačná
Filip řekl pravdu a proto členové ČTK, kteří jsou placeni za to, že formují veřejné mínění ve prospěch těch kdo si je vydržují, propadli hysterii

3 hlasy

V lesích Scwarzenberga byl kůrovec. Schwarzenberg požádal ministra vnitra o dodávku otroků. Ministr mu vyhověl
Schwarzenberg romům nedal dřevo na stavbu ubytoven, nedovolil jim vykopat si studnu, takže neměli vodu, a nedával jim jídlo
Romové umírali hladem, nakažlivými nemocemi, vyčerpáním
Na rozdíl od německých koncentračních táborů, nebyla ve Schwarzenbergově táboře NEMOCNICE ani ošetřovna, nemocní nedostávali léky
-.- Teoreticky byly na ten tábor vyčleněny peníze na jídlo pro otroky. Ministr vnitra dal romům jen část peněz a prostřednictvím velitele tábora - nepřesně řečeno je ukradl, zpronevěřil, uloupil a tím ty romy ¨, spolu se Schwarzenbergem zabíjel .
-.-Později Schwarzenberk Romy a nejen Romy nepotřeboval a ty, kteří přežili, předal Němcům
-.- A tento člověk se stal málem PREZIDENTEM ČR
-.-Lidové přísloví : "Dědí li se majetek, dědí se i zodpovědnost"

1 hlas

Filip řekl absolutní pravdu a to se nenosí!!!Kolik lidí bylo v Letech u památníku.Ani noha!!!!Vepřům tam bylo líp,než nevodobí vepři Kalousek a spol .zrušili.

3 hlasy

Filip řekl absolutní pravdu a to se nenosí!!!Kolik lidí bylo v Letech u památníku.Ani noha!!!!Vepřům tam bylo líp,než nevodobí vepři Kalousek a spol .zrušili.

2 hlasy

typicky komous.faktem je,ze cina prestava dovazet veprove z usa,tak jdou ceny svetove docasne nahoru.az se zbytek sveta probere a zacne dovazet levne americke veprove/tam vznikl prebytek diky cine a ceny sly dolu/ceny se srovnaji.Cesi by meli dovezt americke veprove,prebalit a za vyssi cenu to prodat do ciny.ovsem,cikany musime odlifrovat zpet do indie.deportovat.

1 hlas

Znepokojivý až odporný - to je agent STB Falmer, krystalická zrůda z hlubin minulého režimu. Vždycky takový byl a je takový pořád. Koho to překvapuje?

2 hlasy

Běž si nechat vyšetřit konečník hňupe,zase už moc kvákáš.Nebo jsi vysrkl matce poševní výtok!

0 hlasů

co je prekvapujici je ta pece o pracovni tabor pro cikany u nas a NAPROSTY nezajem o obeti vyhlazovacich lagru v byvalem otrokarskem semitsko-zidofskem sssr.a tam se to rozjelo hned po puci v roce LP.1918 a trvalo to prinejmensim az do roku LP.1963!10 milionu obeti rasoveho vyhlazovani a nabozenskeho utlaku.nikdo nic.ani vy,ani wjc,jdl,jcc,zidostan nebo opec.ako to pride?egalite,liberte, fraternite.jen pro semity a cigany?

0 hlasů

je smutne, kdyz jedini komuniste pojmenovavaji veci pravymi jmeny.
a otrocke prace veznu z tabora na pozemcich kvarenskeho knizete tomu nepridvaji.
jenom rude vemeno v redakci o tom "nevi" :-))))

3 hlasy

TO, CO VIDÍME V ZÁPADNÍ EVROPĚ, NENÍ PROSBOU POTŘEBNÝCH O POMOC, TO JE PROSTĚ OKUPACE

V navrhovaném dokumentu jsou do pokrouceného a technicistního jazyka zabudovány záměry, které by výrazně změnily povahu Evropské unie a také postavení jednotlivých států v ní. Autoři přitom zjevně nechtějí, aby běžní Evropané jednoduše pochopili skutečný záměr vedoucích představitelů EU. Tím je zavést trvalý přerozdělovací mechanizmus pro migranty, který je v návrhu označen jako „Korektivní alokační mechanismus“ – a na který by již neměly jednotlivé členské státy vůbec žádný vliv. Je možné zavedení tohoto mechanismu zabránit? Budou státy Visegrádské čtyřky stát při sobě? Co dělat, když se většina států EU rozhodne Dublin IV zavést nikoli na základě jednomyslného hlasování v Evropské radě, tedy všech premiérů nebo prezidentů států EU, ale hlasování rady ministrů, kde se rozhoduje na základě většiny? Nejen o tom rozmlouvá Martina Kociánová s bývalou ministryní spravedlnosti, advokátkou Danielou Kovářovou.

https://pravyprostor.cz/to-co-vidime-v-zapadni-evrope-neni-prosbou-potrebnych-o-pomoc-to-je-proste-okupace/

1 hlas

Filip má naprostou pravdu i kdyby to byl erckomouš,zapáchající Krampusi.

4 hlasy

Nevím zda máme nedostatek vepřového, ale komunistických sv.ní je zde pořád dost. Vykrmený buřtík Filipes je toho důkazem.

1 hlas

Pane Krampusi Miloši, nadávat komukoliv do sviní je projevem duševní impotence a nevzdělanosti. Pan Bob Kadet má pravdu,když připomíná pana knížete. Vykoupení vepřína je jedna věc a věcí druhou je, kdo z toho má,nebo měl prospěch. Domnívám se,že postavit nějaké muzeum tzv. romské kultury je dosti problematické a hlavně zamlžuje skutečný důvod proč ten vepřín byl vykoupen. Muzeum ? Nevím kdo do něj bude chodit.

3 hlasy

To máš pravdu, hezké to není, ale za to, že jsme zde museli žít v zemi obehnané ostnatým drátem je toto pojmenování ještě mírné.
.

1 hlas

Křampe, ty toho evidentně nevíš víc, ale můžeš požádat Kharla zum Schlafenberg aby něco z toho velkolepého daru naší minoritě vrátil do erární pokladny. Když ti cikáni_(pojmenování tohoto etnika ve vyhláškách prvorepublikového policejního prezidia o potírání zlořádů) robotovali v knížecích lesích na polomech a pískovnách.

6 hlasů

souhlas.kupte jim letenky do statu kerala,indie.jednosmerne.

0 hlasů

V jedné své knize se Arnošt Lustig zmiňuje,jak pozoroval cikána,který v pracovním lágru za barákem spal.Jak je vidno,ani takový tábor z nich pracanty neudělal.Tolik k tomu zmíněnému robotování.A to radši ani nemluvím a výroku Josefa Lady,který byl kvůli jedné nekorektní větě málem vymazán z osnov základních škol.

0 hlasů

Je od tebe hezké, jak se tu biješ za romské etnikum. Proboha, že ty jsi sluníčkář!

0 hlasů

Z čeho usuzuješ že se biju za nějaké etnikům. Když už, tak ten pracovní tábor v Letech se týká především Růžičků, Plachetků,Veselých, Bledých,Bílých,Holomků, Pacholků a pod. Jejíchž překové byli v tomto lágru internováni a někteří zde zemřeli. Jména jako Čonkové, Balogové, Virágové,Drevňákové, Lakatošové, Gogové a pod. co se angažují se zde moc nevyskytují. Jo a sluníčkář určitě nejsem! Ani ve spolku buznoherce Jandy.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.