Kerestešová to má za sebou. Ve svatebních šatech jí to slušelo!

Relax
2. 3. 2015 16:00
Andrea a Mikoláš by byli úžasní novomanželé.
Andrea a Mikoláš by byli úžasní novomanželé.

Slovenská herečka Andrea Kerestešová (30) je po boku fešáka Mikoláše Růžičky už nějaký ten pátek. Svatba se ale ještě nekonala, byť by to tak podle fotografií mohlo vypadat. Andrea si pouze vyzkoušela, jaké by to bylo, kdyby se stala nevěstou. Už má tedy za sebou zkoušku šatů a teď je na místě otázka, kdy do toho praští doopravdy?

Bílé svatební šaty si navíc Andrea nevyzkoušela poprvé. Už v minulosti měla tu možnost se do nich nasoukat. "Ve svatebním jsem už počtvrté, a když k tomu přidám svatbu v dětství na pískovišti, tak už jsem prožila vlastně pětkrát veselku," smála se Andrea, která už by samozřejmě jako každá žena svatbu chtěla a nebránila by se ani vlastním potomkům. To ostatně také prozradila v aktuálním vypadání společenského magazínu EXKLUZIV. Na otázku, zda s partnerem přemýšlí o svatbě odpověděla jasně: "Přemýšlíme o všem možné. O dětech, o svatbě."

Přeci jen by ale známá herečka asi nešla do svatby, která by se připravovala v poklusu. Chce to mít všechno vyřešené do detailu. "Svatba je velký stres a já bych svatbu chtěla velmi klidnou. Tyto zkušenosti mi napomáhají k tomu vychytat nedostatky," doplnila.

Autor: - lem - Foto: Hermína, archiv: Magazín EXKLUZIV

Další čtení

Hotel Borovica

Magické Vysoké Tatry o Velikonocích odhalí své poklady. Vyzkoušejte skvělý tip na blížící se svátky

Relax
2. 4. 2026
Úložný box pomůže udržet na zahradě pořádek.

Jak vybavit terasu či zahradu, aby vám dělaly radost?

Relax
20. 5. 2020
ilustrační obrázek

Vzácný přírůstek: v Olomouci přišla na svět trojčata ohroženého levharta

Relax
31. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ