Různé pohledy současných mladých choreografů na osobnost i tvorbu Wolfganga Amadea Mozarta přinese novinka baletního souboru Národního divadla Brno. Pod názvem... více

Balet Národního divadla uvede poprvé ve své historii jeden z nejstarších dochovaných titulů baletní historie, inscenaci Marná opatrnost. Poprvé byl uveden již... více

Nejúspěšnější maďarská lyžařka Edit Miklósová ukončila závodní kariéru.

Překvapivý krok
Lyžařka Miklósová ukončila kariéru. Povede maďarský svaz

Historicky nejúspěšnější maďarská lyžařka Edit Miklósová ukončila závodní kariéru a dala se na funkcionářskou dráhu. V neděli byla na mimořádné valné hromadě... více

Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová ukončila kariéru.

Loučení legendy
Lyžařka Björgenová ukončila kariéru, už nemá motivaci

Aktualizováno 06.04. 13:04Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová ukončila v 38 letech kariéru, během níž získala mimo jiné rekordních 15 olympijských medailí a vyhrála 114 závodů... více