Britští <span>Stereo MCs</span> vystoupí v listopadu v pražském Roxy

Kultura
19. 10. 2008 10:49
Stereo MCs přivezou Dvojitou bublinu.
Stereo MCs přivezou Dvojitou bublinu.

Stereo MCs přivezou Dvojitou bublinu.Zástupci britské taneční scény Stereo MCs vystoupí 30. listopadu v pražském klubu Roxy. Tříčlenná formace z Londýna se představí společně s dvorními vokalistkami.

Jedna z nejúspěšnějších britských klubových kapel v České republice vystoupila již několikrát, například v pražské Malé sportovní hale, na festivalu Love Planet v Táboře nebo na 12. ročníku festivalu taneční hudby Summer of Love v Pardubicích.

Svůj debut s názvem 33-45-78 vydala trojice Nick Hallam, Robert Charles Birch a Ian Frederick Rossiter v roce 1989. Po albu Supernatural následovala v roce 1992 jejich zásadní nahrávka Connected, která obsadila v britské albové hitparádě druhé místo a vedle titulní skladby přinesla hity jako Step It Up, Creation a Ground Level.

Aktuální deska Stereo MCs z letošního roku nese název Double Bubble a podle názoru odborníků se na ní kapela vrací ke kořenům své tvorby čerpajícím z kombinace vokálů, funku, hip hopu a elektronických vlivů.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

DOX vystavil Rozbitý svět amerického vlivného fotografa a umělce Witkina

Kultura
Aktualizováno: 23. 10. 2025 22:32

Muzeum v Olomouci představuje jedinečné šperky Pavla Herynka

Kultura
Aktualizováno: 23. 10. 2025 22:26

Lucy a Selam se rozloučí s Prahou i Evropou. Vidělo je 200 000 lidí

Kultura
23. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ